שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מישהו מכיר כדור / תרופה / פסיכולוג / רופא

נולי
לפני 12 שנים • 29 במאי 2011
נולי • 29 במאי 2011
לטעמי האישי במקום להתכחש לעצמך, ליתרונות הדמיון המופלאות, ליכולות הקבלה וההענקה הנדירות שזכית בהן, למד לקבל את עצמך כמו שאתה.
לא סתם אמרו חז"לניו: "איזהו עשיר? השמח בחלקו!"
למד להשלים עם עצמך ועם מי שאתה. למד לקבל את עצמך כמו שאתה.
זה לא רק יעזור לך לאהוב את עצמך גם יעזור לך לקבל אחרים כמות שהם.
השלמה היא מקום רגוע ונעים.
מומלץ.
N
vourt​(מתחלף)
vourt​(מתחלף) • 29 במאי 2011
נולי, מאד קל להגיד אבל הביצוע הוא בעייתי, את מרגישה מלאה ושלמה בכל דבר בחייך? ולא בציניות זה מאד מעניין לדעת אם יש אנשים שבאמת חיים את החלומות שלהם בכל רגע ורגע ללא ויתורים, הכחשות או המתנה למשהו יותר טוב
APileOFilth

אני משתדלת...

APileOFilth • 29 במאי 2011
אני תמיד אומרת שאם היו מספרים לי שאני עומדת למות בעוד חצי שנה הייתי ממשיכה עם החיים שלי כמו שהם עכשיו עד הרגע האחרון.

וברצינות, נראה לי שהאנשים היחידים שאתה צריך לתת להם דין וחשבון לגבי המיניות שלך הם אתה והפרטנרים שלך. פרטנרים שלא מקבלים את מי שאתה בד"כ לא שווים את הכאב שבלחיות איתם (למשל, האקס שלי), ולגבי עצמך - נו, כמו שנולי אמרה. קבלה עצמית זה דבר נהדר.
נולי

Re: אני משתדלת...

נולי • 29 במאי 2011
APileOFilth כתב/ה:
אני תמיד אומרת שאם היו מספרים לי שאני עומדת למות בעוד חצי שנה הייתי ממשיכה עם החיים שלי כמו שהם עכשיו עד הרגע האחרון.

וברצינות, נראה לי שהאנשים היחידים שאתה צריך לתת להם דין וחשבון לגבי המיניות שלך הם אתה והפרטנרים שלך. פרטנרים שלא מקבלים את מי שאתה בד"כ לא שווים את הכאב שבלחיות איתם (למשל, האקס שלי), ולגבי עצמך - נו, כמו שנולי אמרה. קבלה עצמית זה דבר נהדר.

בדיוק!
וכן וורט, אני שלמה עם כל מה שאני. זה לא אומר שלא חסרים לי דברים ושיש לי כל מה שאני רוצה. יש מגבלות, אתה יודע. אני כל בוקר מברכת על מה שיש לי ומחייכת. אנשים שעובדים איתי שנים עדין מתקשים להבין איך אני מגיעה לעבודה עם חיוך והולכת הביתה עם חיוך אחרי יום עבודה ארוך. אני פשוט לא נותנת לדברים להפריע. את יודע, כמו הגלים בים: לא נכנסים בהם אלא נותנים להם לקחת אותך איתם ומנצלים את האנרגיה שלהם לטובתך.
לא תמיד היתי כך, אבל אני מאושרת מרגע שהצלחתי להגיע לזה. מאחלת לך שתגיע לשם מהר.
בלי לדפוק חשבון אבל גם בלי לפגוע באחרים ובעצמך.
N
זיקית
לפני 12 שנים • 30 במאי 2011

תגובה רצינית

זיקית • 30 במאי 2011
ועכשיו תגובה רצינית.

אם זה באמת ברמה של התמכרות - מחשבות בלתי פוסקות, עיסוק בלתי נשלט, וכיוב', טיפול תרופתי / ביהייביוריסטי / משולב יכול לעזור כמו לכל התמכרות או OCD. אם תרצה הפניה למקום טוב שמתעסק בזה אני יכולה להמליץ דרך חברה שעברה טיפול כזה מוצלח (לא בהקשר בדסמי).

אבל אם זה לא ברמה הזו, אלא סתם משהו שאתה מתקשה להתנתק ממנו, אז פשוט נסה למתן את עצמך ולזכור שיש גם סקס / אינטימיות וניליים.

במקרה הכי גרוע, לא תצליח לעשות סקס ונילי, במקרה היותר סביר, אחרי שתתרגש, תתחרפן ותעשה הרבה בדסמ, זה יירגע קצת.

בהצלחה icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
בתיה
לפני 12 שנים • 31 במאי 2011

אברהמסון ודומיו...

בתיה • 31 במאי 2011
בעודי מעלעלת בעיתון, ניתקלתי במודעת פרסומת של מכון אברהמסון על גמילה מעישון ומסוכר ויתר דברי מתיקה.

הדבר הראשון שקפץ לי לראש זו השאלה שכתובה פה למעלה, בהקשר הזה,
ואני תוהה מתי יקום הקוסם הבא ויחליט לעשות עלינו את הקופה?...

גם אני רצינית!

בתיה.
מUחדת

Re: אברהמסון ודומיו...

מUחדת • 31 במאי 2011
בתיה כתב/ה:
בעודי מעלעלת בעיתון, ניתקלתי במודעת פרסומת של מכון אברהמסון על גמילה מעישון ומסוכר ויתר דברי מתיקה.

הדבר הראשון שקפץ לי לראש זו השאלה שכתובה פה למעלה, בהקשר הזה,
ואני תוהה מתי יקום הקוסם הבא ויחליט לעשות עלינו את הקופה?...

גם אני רצינית!

בתיה.

הקוסם כבר קם. מעד ונפל.
לכוחות האופל שלום.

עכשיו עושים קופה מהנכחה והגחכה.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 31 במאי 2011
התרופה לכל התמכרות היא מינון יתר.
ובענייננו, סדר לעצמך סשן שיכיל בתוכו יותר (הרבה יותר) מאשר אתה מסוגל לקבל-לקלוט, עד כדי יצירת מיני-טראומה עם צלקות-לעתיד, והנה לך דבר להיאחז בו, כשאתה נתקף הרהורי כפירה של חזרה למשחקי הבדס"מ.
רצסיבי​(נשלט)

Re: אברהמסון ודומיו...

רצסיבי​(נשלט) • 31 במאי 2011
מUחדת כתב/ה:

עכשיו עושים קופה מהנכחה והגחכה.

גם את מאלו שאוכלים יותר מדי גזר ?!
(פיכס)