שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא יגמר לעולם – בהערצה ל MISTRESSS

העבד ר​(נשלט){MISTRESSS}
לפני 20 שנים • 22 באפר׳ 2004

העבד ר​(נשלט){MISTRESSS} • 22 באפר׳ 2004
חלק ראשון מתוך שלושה (לא מבטיח את השאר)

לאחר 8 ימי "חרות" מאונס עקב חופשת החג קיבלתי את ההנחיות בטלפון
"תעבור דרך הירקן ותקנה מלפפונים, גזרים ...." פקדה "וגם בקבוק קולה"
המחשבות על הלילה הזה שאר ירקות כדברי ההגדה של פסח העלו את יצריי.
באיחור מה, ביום חם, אחרי יום עבודה, כולי מיוזע הגעתי אל מלכתי הנכספת.
"רוצה להתקלח?" הציעה מלכתי הנעלה ספק פקדה תוך שהיא משרבבת את עשן הסיגריה בין שפתיה
"אני רוצה שתגלח לי את הרגליים" דירבנה את תשובתי החיובית
ערום כביום היוולדי, מפאת קדושתה של מלכתי, נכנסתי לחדר האמבטיה. מלכתי הנכספת חיכתה לי ישובה על גדות האמבט ושולי מכנסיה מופשלים.
התזתי מג'ל הגילוח על ידי והתחלתי מורח את רגליה תוך כדי עיסוי 'שלא יגמר לעולם' חשבתי לעצמי ואיברי התעורר לחיים בעודי מורח שוב ושוב לאורך רגליה המלכותיות.
העברתי את הסכין מלמטה מעלה לאורך רגלה הזכה ביראת קודש ושטפתי בעדנה.
"שטוף לי את כפות הרגליים" ציוותה וזה כבר נראה כמו השיא עבורי. שפכתי מעט סבון נוזלי על ידי והתכופפתי לעבר כף רגלה לבצוע מלאכת הקודש. שיפשפתי וליטפתי, סיבנתי ועיסיתי 'שלא יגמר לעולם' והחלקתי את ידי שוב ושוב על כפות רגליה.
ידה של מלכתי הנעלה נשלחה לישבני החשוף אל מול עיניה והחלה מועכת ושורטת את פלחי הישבן הרך והעגול שלי. ציפורניה לא חסכו אף מהשק התלוי בין רגלי משכו, לחצו והכאיבו עברו מלמטה למעלה לחזה, לפיטמות ולבטן בעודי ממשיך ומסבן את רגליה עוד ועוד 'שלא יגמר לעולם' כאב מהול בהנאה, סבל מהול בתשוקה, וכל זאת למען מלכתי הנערצת.
המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 20 שנים • 22 באפר׳ 2004
יש לכם את זה icon_smile.gif

ולך יש את הכישרון לקחת סיטואציה קטנה, ובתיאור קצר יחסית להעביר את כל הרגש הרב שמצוי בה...
העבד ר​(נשלט){MISTRESSS}
לפני 20 שנים • 24 באפר׳ 2004
העבד ר​(נשלט){MISTRESSS} • 24 באפר׳ 2004
הכשרון אינו אלא ההשראה של הוד קדושתה המיסטרססס שלי, אשר רק בזכותה ולמענה הקרדיט.
גאה להיות שייך למלכה אצילית ונפלאה MISTRESSS שלי.
blue_s​(נשלט){DOM_NB}
לפני 19 שנים • 23 במאי 2004

נפלאאאאאאאאאא

blue_s​(נשלט){DOM_NB} • 23 במאי 2004
העבד ר' ידידי, כל כך אוהב לקרוא את תחושותיך. אתה ומלכתך הינכם זוג נפלא. אוהב אותכם יחד.