בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Orly's Fetish Parties - FANTASY IN WHITE - יום שישי 3.6.11

אלון ב​(נשלט)
לפני 13 שנים • 3 ביוני 2011
אלון ב​(נשלט) • 3 ביוני 2011
אוי שבועות כזה עוד לא היה המועדון מוכן לקבל את פניכם בלבן סשנים על טהרת שבועות טייכר שלנו ידאג שלא תשבו(מי שיתפס יושב ירגיש את ידו של דיאבלו על הישבן וזה כואב icon_twisted.gif ) יין גבינות והכי חשוב מצב רוח אז נפגש היום בערב
אורלי​(שולטת)
אורלי​(שולטת) • 3 ביוני 2011
חברים, נרשמו המון אנשים. אנחנו ממליצים להגיע מוקדם.

שיהיה סוף שבוע נפלא

ו...נתראה הלילה במועדון icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=sO_QntXc-c4
Gretina​(אחרת)
Gretina​(אחרת) • 3 ביוני 2011
מגיעה פעם ראשונה...
D M Dogy​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 4 ביוני 2011
D M Dogy​(מתחלף) • 4 ביוני 2011
עכשיו חזרתי
השם ישמור מה שהיה שם
דיווחים כשאוכל לזכור איך קוראים לי
pop101
pop101 • 4 ביוני 2011
מסיבה מעולה,אחלה סשנים ואחלה תיקלוט של טייכר המלך icon_smile.gif)
diablo666​(שולט)

אחחחחח איזה באסה

diablo666​(שולט) • 4 ביוני 2011
איזה יום עבר על כוחותינו אתמול .... כולי התבאסתי מהעיקוב הפסיכי שהיה לי בעבודה (עד 9 בבוקר היום) ...
נוראי ... יש לי הרגשה שפספסתי חתיכת מסיבה שעוד לא הייתה כמותה מאז נפוליאון בונאפרטה כבש את חומות עכו.. ..
שיט שיט שיט שיט שיט שיט .....

נו טוב ... מי שלא הרגיש את נחת זרועי במסיבה הזאת ... מוזמן לבוא למסיבה הבאה ולקבל מאכות גם על הפעם הזאת ...

ושוב .. שיט שיט שיט שיט ...

כמו שנאמר ... העבודה היא חיינו אך לא בשבילנו..
diablo666​(שולט)
לפני 13 שנים • 5 ביוני 2011
diablo666​(שולט) • 5 ביוני 2011
vixxen demonika כתב/ה:
היית חסר במסיבה....
NEXT TIME

לא נורא נקסט טיים והפעם בענק ... ומי שלא ידע יש גם שרשור שרץ על המסיבה גם ב. www.spanking.co.il icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
OS12
לפני 13 שנים • 5 ביוני 2011

!!!!!!!!!!

OS12 • 5 ביוני 2011
רציתי לעלות נושא שמפריע לי כבר זמן רב, אולי אני היחיד שמעלה את זה אבל אני בטוח שזה קיים גם אצל שאר החברים פה .
אני שנים הייתי צופה מהצד באתר ובפורום אבל מעולם לא הלכתי למפגשים \ מסיבות ,
בשביל לא להרגיש טאמבל , לעמוד עם עצמי בבר עם בירה וסיגריה. חברים שלי לא בקטע ואת האמת למרביתם גם לא סיפרתי על המשיכה לעולם הזה.
וכדי להרגיש איזה נטע זר פשוט לא באתי . עד שהכרתי מישהי שכיום אני בא איתה.
אני אשמח אם מישהו ירים פה את הכפפה בשביל הקהילה המדהימה הזאת .
אולי לעשות מפגש הכרות , שאנשים יכירו אחד את השני , אני בטוח שאנחנו מפספסים כאן המון אנשים שהיו מתים להגיע אך מהסיבה שציינתי מעלה , נמנעים.
אם נקיים מפגש לאנשים שלא מכירים זה יכול להיות דבר נחמד , שגם יקרב וגם נכיר אנשים חדשים .
יש לי מעין הרגשה שחלק מהמארגנים אולי מעדיפים להשאר עם אותה קבוצת חברים מצומצמת שמכירה אחד את השני ולא נפתחת לאנשים אחרים . בכל מסיבה כאן יש את אותם אנשים עם אותן קבוצות . דיייי חאלס זה כבר מגעיל .
אין לי בעיה לערוך מפגשים כאלה אצלי בבית או שיחליטו על מקום ונערוך אותם שם . בכל מקרה תגובות אשמח לקבל למייל os716716@gmail.com
מחוסר ברירה ( כנזכר מעלה )הכותב היה צריך ללכת למסיבה בנמל במקום להגיע למסיבת שבועות icon_sad.gif