שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב זה מרגיז אותי! למה אסור ג'ינס?

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 13 שנים • 8 ביוני 2011

Re: זה למה

שריר כתב/ה:
שאני לא מבין הרבה...

אבל אני כן מבין שבדס"מ זה ברמה מסויימת משחק בחיים של אדם
כשאתם באים לעניין עם ג'ינס
הבגד הכי יומ-יומי שיש
אתם מזלזלים בחיים של הפרטנר שלכם גם אם זה לא במודע
ובכל מי שסובב אותכם באותו רגע

יכול להיות שאני טועה

שנים שלא לבשתי עם ג'ינס, ואני גם שונאת את הנוהג של לבוא ג'ינס לחתונות. אבל על אף חוסר חיבתי אליו, אני חושבת שלהפוך את הבגד לגורם משפיע על מידת האחריות שלך על הפרטנר, זו הסחפות.
הזלזול בחיי הפרטנר לא נגזר ואפילו לא בקצת ממה שאתה לובש, אלא ממי שאתה. ולהגדיר בדס"מ כמשחק בחיי אדם זה להגדיר אותו נטו כאקסטרים, על אף שיש גווני ביניים באמצע, שמסתכמים מקסימום בקצת כחולים שיעברו תוך 3 ימים.

ראיתי שולטים ושולטות איומים בויניל, וראיתי אנשים שיכולים לעשות סשן קשוב ונפלא בבגדי הניקיון שלהם. sometimes the clothes do not make the man.
אנה בל{(^_^)}
אנה בל{(^_^)} • 8 ביוני 2011
CantGetEnough כתב/ה:
domme כתב/ה:
והנה תשובה שאולי תתאים יותר:

כי זה מסיבות פטיש.
כי מסיבות פטיש זה מסיבות FETISH ברוב במקומות אם לא כולם בעולם, לא תכנס גם במינימום שחור.

כי אנחנו משקיעים מאות שקלים בתלבושות פטישיסטיות לא בשביל שעצלנים או קמצנים להשקיע במכנס שחור אחד, יצעדו פנימה בג׳ינס.

כי זה מסיבות פרטיות ויש להם דרס קוד מינימום שחור שזה ממש אבל ממש לא בקשה מוגזמת.

תשקיעו 100 שקל במכנס מחוייט שחור שמראה שאתם מכבדים את המקום, במינימום.

ואם אין לכם מאה שקלים, תתפשטו. icon_smile.gif

אבל כמו שאמרת זאת מסיבת פטיש.. ואני בטוח שאין שם בנות שבאות עם שמלות נשף.. ואם אני יבוא מחוייט עם חליפה והכל זה יתאים לאירוע? לא נראה לי.. מה שיותר יתאים זה ג'ינס שחור יפה שהשקעתי בו יותר מ 100 שקל.. לא נראה לי שזה יהיה בעיה
וחוץ מזה יש אנשים צעירים שמעדיפים ג'ינס icon_cool.gif

אין בנות שבאות בשמלות נשף??
אני לא יודעת מה איתך אבל כל שמלה מנוקס עולה מינימום 300 ש"ח אחרי הנחה..
ולא נדבר על עלות המחוכים שלי icon_rolleyes.gif
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 8 ביוני 2011
[quote="זאלופון"]אתה מנסה לתקוף את הבעיה חזיתית בעוד שכל מצביא דגול ויהודי תחמן יודע שבעיות צריך לאגף. הנה מה שתעשה:

סע למסיבה בג'ינס השחורים הכי יפים ונוחים שלך. מתחת להם לבש בוקסר שחור, צמוד במידה. מצא נקודה אפלולית מעט לפני דלת המועדון, הסר את הג'ינס והכנס אותם לתיק הצד הקטן שהכנת מבעוד מועד. מעליהם כדאי שתשים שוטים וחבלים, כך שאם מישהו ישאל, תוכל להגיד שזה תיק הציוד שלך. עבור את הסלקציה עם התחתונים כפטישיסט צמרת לכל דבר ועניין. בתוך המועדון, איפה שבמילא חשוך ולא כל כך שמים לב ואף אחד כבר לא יגיד לך כלום, חמוק לשירותים והשב לעצמך את הג'ינס האהובים. Voila![/quot

תאכלס רעיון מצויין אבל בפועל הפקדת הגינס מתבצעת בעמדת הקופה בתיאום עם הסלקטורית
Franchesca

אחת שתיים..

Franchesca • 8 ביוני 2011

גם ככה כולם נראים יותר טוב בשחור.
icon_cool.gif
CantGetEnough​(נשלט)
CantGetEnough​(נשלט) • 8 ביוני 2011
נולי כתב/ה:
שריר: אהבתי!

ולגבי הג'ינס, אדוני הנשלט המכובד במסיבות האלו ומתוקף תתפקידך כנשלט הדבר האחרון שיקרה זה שיהיה לך נח או שתבוא עם מה שאתה אוהב.

חוץ מזה דרך ג'ינס קשה למשש.

אם אין לך בוקסר גם חגורת צניעות זה טוב. תבוא בשרוול.

למה אגב שלא יהיה חופש לחבילה* שלך?

N

לא מזמן שמעתי בטלויזיה משפט נחמד: חבל שאני לא עובדת בUPS כי אז היתי בודקת לך את החבילה.

חח.. כי אז הם מתלהבים מהחופש המוגזם שיש להם ומתחילים לרקוד יותר מדי (הם רגילים לדיקטטורה icon_twisted.gif ) icon_lol.gif
חח נו באמת בגלל שאני נשלט אסור שיהיה לי נוח icon_eek.gif גם לנשלטים יש זכויות icon_cool.gif

זאלופון כתב/ה:
אתה מנסה לתקוף את הבעיה חזיתית בעוד שכל מצביא דגול ויהודי תחמן יודע שבעיות צריך לאגף. הנה מה שתעשה:

סע למסיבה בג'ינס השחורים הכי יפים ונוחים שלך. מתחת להם לבש בוקסר שחור, צמוד במידה. מצא נקודה אפלולית מעט לפני דלת המועדון, הסר את הג'ינס והכנס אותם לתיק הצד הקטן שהכנת מבעוד מועד. מעליהם כדאי שתשים שוטים וחבלים, כך שאם מישהו ישאל, תוכל להגיד שזה תיק הציוד שלך. עבור את הסלקציה עם התחתונים כפטישיסט צמרת לכל דבר ועניין. בתוך המועדון, איפה שבמילא חשוך ולא כל כך שמים לב ואף אחד כבר לא יגיד לך כלום, חמוק לשירותים והשב לעצמך את הג'ינס האהובים. Voila!

חחח גדול אהבתי לגמרי תרעיון! בהחלט גאונות יהודית icon_cool.gif אבל מה יקרה אם יתפסו אותי ויעיפו אותי בבושת פנים? יש מצב לזה? icon_rolleyes.gif

א ו ר כתב/ה:
למרות שאני לא הכי אוהבת ג'ינס
אני מסכימה עם פותח ההודעה.

אני מבינה שלחלק מהאנשים זה מעניק אווירה מיוחדת הלבוש המיוחד
אבל עבור חלק אחר זה טראומתי לראות זקן מגעיל עם חוטיני,למשל.

זה שככה המארגנים קבעו את זה מקובל עליי.זה המקום שלהם והחוקים שלהם.
אבל
לדעתי הקטע בבדס"מ זה להשתחרר מהמגבלות של היום וזה נירא לי לא הגיוני שדווקא שם יש חוקים ומגבלות(בבגדים אני לא מתכוונת למילת ביטחון)

אני חושבת שהדרס קוד לא תמיד מתאים לכולם וזה מונע מרוב אנשי הקהילה להיכנס ולהגיע למסיבות כאלה.וזה חבל.יש אחלה אנשים,לא לא ערסים,שלא יגיעו למסיבות בגלל העניין הזה.
ושמעתי כבר לא מתאים לכם אל תבואו זאת לא מסיבה ונילית.
נכון זאת לא מסיבה ונילית.לשם אני הולכת מסיבות אחרות.
לדעתי אנשים לא אמורים לא להגיע בגלל הענין הזה.המקום צריך להיות פתוח לכלל האוכלסיה.ואם יש מישהו(נגיד ונקרא לא מר ערס)שנירא לאחראים על האירוע כלא מתאים יכול לסנן אותו.אני ישמח למצוא לו תירוצים חוקיים icon_rolleyes.gif

וזה שהבגדים עולים לחלק מכם\ן כמו שמלת חתונה אמור לשמש כסימן לכך שזה מוזגם.הקטע של המסיבות,לדעתי,זה להכיר אנשים,להשתחרר ממגבולות היומיום,להגשים פנטזיות icon_wink.gif וכו'
ולא להגיע למינוס בבנק.

לגמרי!! כל מה שרשמת פה צריכים לחצוב בסלע! icon_exclaim.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 ביוני 2011

המסיבות הן מסיבות פרטיות וסגורת, לקהילה עדיין אין ועד עם מיסים שממנים את הפעילות ולכן התפיסה הזאת שיש לך say בעניין מוטעת מיסודה כל אחד מהמארגנים או בעלי המסיבות עושה את זה מאהבה לתחום,
בואו אני אגלה לכם את הסוד הכי שמור בקהילה, במסיבות שלנו אין רווח גדול.
אייר אורלי ודיווה עדיין לא מליונרים ולא גרים בלופט מעוצב בשדרות רוטשילד.

אחת הזכויות שיש להם היא לבחור את איך תראה המסיבה שלהם חבורות של גברים בג'ינס שעומדים ומסכלים זה לא פנטזיה של אף אחד שהולך למסיבות שלנו.

אתמול בערב עברתי בשתי מסיבות של אייר במקסים ושל אורלי בדאנגן ובשתיהן היו אנשים יפים שלבשו שחור, זה חלק מהאווירה.
אני מציאה שתשאר בבית עם החבילה שלך או שתאסוף עוד כמה אנשים ותפתחו ליין נוסף, נראה כמה אנשים יגיעו למסיבות הג'ינס

חג שמח מבטי שהיא חלק מליין מסיבות ושנמאס לה מאנשים שלא היו במסיבות אבל מחפשים על מה לקטר.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 8 ביוני 2011
כמה הערות קטנות לדיון הג'ינס שמסתובב לנו פה כבר שנים:

1. מכנס שחור מחוייב, לא יכניס אף אחד מאיתנו למינוס. 2 וודקה רדבול ובירה, זה מכנס שחור. עשו את החישוב.

2. כן. אם תלבש את הג'ינס בפנים אחרי שקיבלת הודעה ממארגני המסיבה להסירו, נוציא אותך החוצה או נפשיט אותך בפנים. עשיתי את זה כבר יותר מפעם אחת, יש לי עדים!

3. המסיבות שלנו הם אכן מסיבות שמקבלות את רוב האנשים שאולי יתפסו כמוזרים אם יסתובבו במסיבות וניליות בויניל. זה לא אומר שאין באפשרותנו לקבוע, מה אנחנו רוצים שילבשו במסיבות שלנו כמינימום כבוד למקום ולהשקעה.

4. אם תלך למסעדה מפוארת או מסיבה של העשירות העליון, תגיד להם '' מה, יש לי כסף, אז אסור לי לבוא בג'ינס?'' יגחכו ויגידו לך... הממ, כן. תשאר בחוץ עם הכסף.

יותר מזה, אם תבוא בג'ינס אבל בתלבושת מושקעת, כמו, חולצה מכופתרת שחורה, עניבה ובלייזר, תראה מכובד. לא יעשו לך בעיות בכניסה. תשאיר את הבלייזר עליך, או העניבה בפנים, ואתה תיראה אפילו אז, מכובד.
אני באה לפעמים עם חולצה מכופתרת ועניבה, זה ניראה טוב, זה מכובד, גם אם לא שחור.

המסיבות והדרס קוד הם בשבילנו, תאמינו או לא, ולי צורם בעין שאני משקיעה בלבוש ויחד איתי עוד המון אנשים, רק בשביל לראות ג'ינס וטי שירט חסרי מעוף ויחוד.
מי אמר לי להשקיע, אתם שואלים?
אף אחד, אבל זה מסיבות פטיש, זה היחוד שלהם, אם יבוא לי לבוא בורוד,ג'ינס, או טריינינג, אחכה למסיבת נושא. icon_cool.gif

דומי
שעוד מעט יש לה יומולדת ותבוא אפילו עם זר פרחים על הראש.
CantGetEnough​(נשלט)
CantGetEnough​(נשלט) • 8 ביוני 2011
בטי בום כתב/ה:

המסיבות הן מסיבות פרטיות וסגורת, לקהילה עדיין אין ועד עם מיסים שממנים את הפעילות ולכן התפיסה הזאת שיש לך say בעניין מוטעת מיסודה כל אחד מהמארגנים או בעלי המסיבות עושה את זה מאהבה לתחום,
בואו אני אגלה לכם את הסוד הכי שמור בקהילה, במסיבות שלנו אין רווח גדול.
אייר אורלי ודיווה עדיין לא מליונרים ולא גרים בלופט מעוצב בשדרות רוטשילד.

אחת הזכויות שיש להם היא לבחור את איך תראה המסיבה שלהם חבורות של גברים בג'ינס שעומדים ומסכלים זה לא פנטזיה של אף אחד שהולך למסיבות שלנו.

אתמול בערב עברתי בשתי מסיבות של אייר במקסים ושל אורלי בדאנגן ובשתיהן היו אנשים יפים שלבשו שחור, זה חלק מהאווירה.
אני מציאה שתשאר בבית עם החבילה שלך או שתאסוף עוד כמה אנשים ותפתחו ליין נוסף, נראה כמה אנשים יגיעו למסיבות הג'ינס

חג שמח מבטי שהיא חלק מליין מסיבות ושנמאס לה מאנשים שלא היו במסיבות אבל מחפשים על מה לקטר.

אני עדיין לא מבין למה לוקחים את זה כל כך קשה.... סתם שואל שאלה.. לא מקטר ולא מנסה לעשות ליין של מסיבות ג'ינס... icon_confused.gif
זה סתם מחשבה שעלתה לי לראש ורשמתי אותה פה משעמום... אין צורך לתקוף אותי בזה שאני חושב שיש לי "say" בזה.. לא באתי לשנות את מה שהיה עד עכשיו..
לוקחים יותר מדי את הקטע של הג'ינס קשה כאילו כל מי שבא בג'ינס זה רק איזה פלוץ שבא להביט מהצד.. icon_eek.gif
פשוט לי לדגומא היה יותר נוח לבוא למסיבה כזאת בלבוש טבעי שאני רגיל אליו ולאט לאט להכנס לכל הקטע.. ואז השמיים הם הגבול icon_wink.gif
א ו ר​(מתחלפת)
א ו ר​(מתחלפת) • 8 ביוני 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
א ו ר כתב/ה:

המקום צריך להיות פתוח לכלל האוכלסיה.

אני פורש. זהו.

אני לא מבינה מה הבעיה שהמקום יהיה פתוח לכול האוכלסיה שמתענינת בבדס"מ.