סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקינקי ליין 10.6 - התרשמות מפירסט טיימרים

ileamon{astrid}
לפני 13 שנים • 11 ביוני 2011

הקינקי ליין 10.6 - התרשמות מפירסט טיימרים

ileamon{astrid} • 11 ביוני 2011
היי מה שלומכם? איך היה הדיווה אתמול? אצלנו זו פעם ראשונה ואני חייב להגיד : היה מגניב !!

זה הכל התחיל שלא חשבנו שנבוא כי זה רחוק אך בסביבות 19:00 יצר איתנו קשר בחור(seeker of light) מסביבת מגורינו והבטיח שילווה אותנו לשם שלא יהיו לנו בעיות.
הגענו למקום כשעה לפני הזמן (נהג מונית מטורף נוסע 150 כל הדרך) הכרנו את כל האנשים המקסימים והנחמדים שמהווים את הסגל. עשינו סיבוב קטן במקום התרשמנו,מהמוזיקה, מהריהוט, מהאווירה וראינו כי טוב.

לאט לאט התחילו אנשים לזרום פנימה והכרנו כמה אנשים שאני לא זוכר את שמם... דיברנו עם איש קירח וחביב והבנו ממנו שהמקום יותר מתבסס על הכרות אם אנשים בניגוד למוטיב החיצוני ,המיני , הבולט של המועדון לאט לאט הבנו שכך זה אך כמובן זה לא סותר. אנשים חברותיים .לפעמים מאוד:].

אני כבר לא זוכר הרבה היה נחמד אבל, מישהי מגניבה עשתה ריקוד על עמוד והאישה שלי התלהבה מאוד, היא מפנטזת ללמוד לרקוד ככה כבר שנה:} דיי התחרמנו מזה וראו עלינו אני חושב, לאחר המופע דיז , נדמה לי היה שמה, הייתה חמודה ממש ואמרה לנו שאנחנו זוג חמוד. האווירה הוקלה, הייתה יותר חברותית ואינטימית, התחושה הייתה כאילו אתה מתארח אצל חבר .למרות שהכרנו רק בנאדם אחד מכל המקום וגם אותו רק 3 שעות יותר מאת השאר, הסתובבנו בין אנשים בנחת.

צפינו במופעים רנדומאליים, קיבלנו הצעות מגונות ממישהי ממש אגרסיבית, שהלחיצה קצת את חברה שלי D: ... היה מדהים, אין יותר מה לומר, חוץ משפעם הבאה נהיה יותר פתוחים לאנשים ופחות שיכורים. מקווה לראותכם שם =]
    התגובה האהובה בשרשור
ileamon{astrid}
ileamon{astrid} • 11 ביוני 2011
הגבירה שלי כתב/ה:
חייבת להצטרף לקודמי ולפרגן על ערב משגע.

היה מוי כיף.

תודה.

הייתי שמח לשמוע :]
SWAY

אכן ערב משובח

SWAY • 11 ביוני 2011
הפתיחות,
הנינוחות,
האווירה,
הבלאגן,
הרעש,
האפלוליות,
והבטיחות,
זאת הייתה מסיבת BDSM אמיתית.
נהנתי.
Winner​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 12 ביוני 2011
Winner​(מתחלפת) • 12 ביוני 2011
גם אני מאוד נהנתי,אפילו חשבתי לכתוב משו אבל התעצלתי, באמת icon_smile.gif טוב שיש מישו יותר חרוץ ממני.
מה שתרם מאוד להצלחת הערב לדעתי היה התקלוט המצויין של הדיג'י שערבב גם קצת להיטי מיינסטרים רקידים, לי זה בהחלט עשה את זה.
ileamon{astrid}
לפני 13 שנים • 13 ביוני 2011

תודה על הפידבק

ileamon{astrid} • 13 ביוני 2011
איזה יופי 3 ימים אחרי ועדיין מדברים על זה icon_smile.gif אהבתי את ה150 צפיותicon_smile.gif כולכם נורא תומכים ונחמדיםicon_smile.gifאנחנו נשמח פעם הבאה לשמוע ממכם במסיבה הבאהicon_smile.gifתודה על התגובות
009​(אחר)
009​(אחר) • 13 ביוני 2011
אין מה לומר, המסיבות של דיוה תמיד נפלאות ומיוחדות, הקהל מעניין ומיוחד, הצטערתי מאד שנבצר ממני מלהגיע למסיבה האחרונה.........אבל אני בטוח שהיה כיף.........
דיווה​(מתחלפת)

:)

דיווה​(מתחלפת) • 13 ביוני 2011
שמחתי/שמחנו להכיר
תמיד נחמד לקרוא פה/בפרטי /בבלוגים הארות והערות

flower3.gif

נתראה ב 24.6 במסיבה מתוקה, יום הולדת לדומי העוגייה של הליין 10x2.gif

D
meniman​(נשלט)
לפני 13 שנים • 18 ביוני 2011
meniman​(נשלט) • 18 ביוני 2011
תודה על השיתוף!
אני גם מעולם לא הייתי במסיבה שכזאת והייתי רוצה לנסות ולהכיר את הקהילה.
אני ללא בת זוג, ולכן נראה לי שיהיה לי קשה יותר להשתלב.
איך עושים את זה?
אלון ב​(נשלט)
לפני 13 שנים • 19 ביוני 2011
אלון ב​(נשלט) • 19 ביוני 2011
באים למסיבה יושבים על הבר רואים אנשים ומדברים כמו בכול מסיבה
זה שאתה נמצא במסיבת בדסמ לא אומר שהאנשים שונים מכול מסיבה אחרת זו הדרך הטובה ביותר להכיר אנשים חדשים