בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

XX בת הים הקטנה XX

Mephisto​(שולט)
לפני 12 שנים • 13 ביוני 2011
Mephisto​(שולט) • 13 ביוני 2011
תהיה אנטרופולוגית, ברשותך.
אם בקרב המין הגברי יש קשר כלשהו (תפיסתי / רגשי / חברתי / או משהו) בין גודל האיבר לבין מידת הגבריות, איך זה הולך אצל טרנסיות לא מנותחות?
מי שבורך בורך?
הגודל לא קובע?
אם המטרה היא לאו דווקא גבריות אז איבר גדול זה דווקא חסרון?

את לא אמורה לענות בשם כל הקהילה, כמובן, ו/או להסגיר נתונים אישיים. סתם תוהה אם גם אצלכן זה אישיו ברמה כלשהי.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 13 ביוני 2011
Mephisto כתב/ה:
תהיה אנטרופולוגית, ברשותך.
אם בקרב המין הגברי יש קשר כלשהו (תפיסתי / רגשי / חברתי / או משהו) בין גודל האיבר לבין מידת הגבריות, איך זה הולך אצל טרנסיות לא מנותחות?
מי שבורך בורך?
הגודל לא קובע?
אם המטרה היא לאו דווקא גבריות אז איבר גדול זה דווקא חסרון?

את לא אמורה לענות בשם כל הקהילה, כמובן, ו/או להסגיר נתונים אישיים. סתם תוהה אם גם אצלכן זה אישיו ברמה כלשהי.

הייתכן שהתשובה בגוף השאלה?

אם אתה מחבר בין גודל הציוד למידת הגבריות,
ומניחה שברור לך שבאופן אישי אני לא רואה בעצמי גבר ששמו מאיה,

מדוע נשאלה השאלה בעצם?
APileOFilth
APileOFilth • 13 ביוני 2011
נהדר!

שלחתי לבחור, הוא גם יחשוב שזה סקסי icon_smile.gif

ולגבי עקבים - אני מוצאת שעקבים נמוכים מאד או גבוהים מאד הם נוחים, באמצע יש איזה טווח ביניים בלתי אפשרי. הסוד בבחירה של הנעליים הוא:
1. לוודא שהקשת של הסוליה מבפנים מתאימה לקשת של הרגל שלך כשאת לובשת אותן ותומכת בה, אחרת כל המשקל של הגוף נמצא על הקשת של הרגל וזה כואב ולא בריא.
2. שהן מחזיקות את הרגל טוב אחרת יש סיכוי טוב לנקע בקרסול אם דורכים בצורה לא זהירה.
3. שהן עומדות בצורה יציבה כשהן סתם על הרצפה (תעמידי את הנעל ותראי אם היא מאוזנת טוב - העקב באמצע הנעל והיא לא מתנדנדת או נופלת בקלות). תנסי גם לעמוד עם הנעל ולראות אם הרגליים שלך מתעקמות הצידה בקלות איתן.
4. שהן לא מוחצות את האצבעות יותר מידי.
5. שהמשטח שהכריות של הרגל דורכות עליו מרופד.

1 עד 3 נורא חשובים ואסור להתפשר עליהם, ואת 5 אפשר לסדר עם כריות סיליקון מהסופר-פארם, אבל שווה להגיע איתן לחנות כי הן משפיעות על המידה (ועל סעיף 4).

זה די קשה למצוא נעליים כאלה שמתאימות (גם תלוי באנטומיה שלך, לי יש רגליים רחבות וכלום לא מתאים לי) בגלל זה אני משתדלת להשקיע בנעלי עקב ולא לקנות פירמות זולות, ואם אני מוצאת משהו שעובד אני לא מתקמצנת.

וחוץ מזה - יש לי נעליים לא פרקטיות בכלל שאני מחזיקה רק בשביל סקס P:
2DubleTrouble​(לא בעסק)
2DubleTrouble​(לא בעסק) • 13 ביוני 2011
טרנסקסית כתב/ה:
תודה על התגובות והמחמאות, שמחה שנהניתם icon_smile.gif

2DubleTrouble כתב/ה:
vהמגפונים באמת סקסיים וחמודים אבל 13 ס"מ זה לא כזה בעייתי... הטריק זה להעביר את המשקל לבסיס העקב ולא לכרית האצבעות... גם כשזה עקב סיכה יש לו בסיס חזק מספיק להחזיק את המשקל שלך בין אם את 40 ק"ג או 120 ק"ג (לא נתקלתי במשקל גבוהה יותר עם עקבים כאלה אבל יש מצב שגם זה אפשרי...)

ידוע לי מה שאת אומרת. אני זוכרת שהייתה לי חברה עצומה בגודלה שהייתה משוטטת בחופשיות על סטילטו מתכתי דקיק וגבוה ביותר, כנגד כל חוקי הטבע. וכשהייתי מביטה בה בתדהמה היא הסבירה ש"כל עוד את מאמינה שזה יסחב אותך, זה יסחב אותך".

רק שזה לא על העקב לבדו ... שיווי משקל זה דבר אחד, אבל בגובה כזה, הקימור של הרגל נוראי. זה נורא. נוראאאאא !

גם בגובה כזה עם הקימור העקרונות הם אותם עקרונות... הרעיון יושב ביישום העיקרון ובהרגל של הרגל שלך להישאר בקימור כזה. ולהוסיף על זה:

APileOFilth כתב/ה:

ולגבי עקבים - אני מוצאת שעקבים נמוכים מאד או גבוהים מאד הם נוחים, באמצע יש איזה טווח ביניים בלתי אפשרי. הסוד בבחירה של הנעליים הוא:
1. לוודא שהקשת של הסוליה מבפנים מתאימה לקשת של הרגל שלך כשאת לובשת אותן ותומכת בה, אחרת כל המשקל של הגוף נמצא על הקשת של הרגל וזה כואב ולא בריא.
2. שהן מחזיקות את הרגל טוב אחרת יש סיכוי טוב לנקע בקרסול אם דורכים בצורה לא זהירה.
3. שהן עומדות בצורה יציבה כשהן סתם על הרצפה (תעמידי את הנעל ותראי אם היא מאוזנת טוב - העקב באמצע הנעל והיא לא מתנדנדת או נופלת בקלות). תנסי גם לעמוד עם הנעל ולראות אם הרגליים שלך מתעקמות הצידה בקלות איתן.
4. שהן לא מוחצות את האצבעות יותר מידי.
5. שהמשטח שהכריות של הרגל דורכות עליו מרופד.

1 עד 3 נורא חשובים ואסור להתפשר עליהם, ואת 5 אפשר לסדר עם כריות סיליקון מהסופר-פארם, אבל שווה להגיע איתן לחנות כי הן משפיעות על המידה (ועל סעיף 4).

זה די קשה למצוא נעליים כאלה שמתאימות P:

אמן!!! icon_exclaim.gif
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 13 ביוני 2011
נו בדיוק - עניין של הרגל !
אני לא רגילה ללכת על דבר כזה, מן הסתם, וכתבתי שזו הייתה הנעל הראשונה שלי בגובה כזה.
מכירות את זה שאתן נכנסות לניין ווסט ואיזו נעל פשוט עושה לכם עיניים וטיזינג ?
ברור שאתן מכירות icon_smile.gif
והרי תמיד זו הנעל האחרונה שתהיה שימושית למשהו.
ותמיד היא תהיה חסרת פרופורציה בין המחיר לבין התדירות שתוכלי לנעול אותה.
והיא תמיד כל כך מושלמת גאאאאאד והרגל שלך נראית מושלמת בה וזה כל כך לא הגיוני שזה יישאר שם. וכאילו למה שהנעל תישאר בחנות? היא עוצבה בשבילי ! חשבו אך ורק עלי כשהילדים המלוכסנים בסדנת היזע אי שם בויאטנם או משהו יצרו אותה בכפות ידיהם הקטנות בעבור שכר מביך !

בקיצור,
אז בחנות - הנעל הייתה ממש נוחה. הסיוט מתחיל כעבור זמן מה, כשהקימור משחית את נשימותיי וצעדיי.
שקלתי לנסות להסתגל, אבל אחרי שחשבתי על זה הגעתי למסקנה שאני לא מעוניינת להיות בגובה 185+ אז....
נשלט ברצינית
לפני 12 שנים • 17 ביוני 2011

מדהים

נשלט ברצינית • 17 ביוני 2011
אין על הכתיבה שלך הכי טובה שיוצא לקרוא כאן באתר!!!