לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב זה מרגיז אותי! למה אסור ג'ינס?

מידאס'
לפני 12 שנים • 15 ביוני 2011
מידאס' • 15 ביוני 2011
לא יודע כמה תורם המידע הבא לדיון, אבל בעקרון הבנתי שבדאנג'ן ערבי שלישי הם ללא קוד לבוש. מביקור קצר שלי שם אתמול אכן היו כמה חבר'ה שישבו בצד, בגינס ופשוט ספגו את האווירה - שיבושם להם. עכשיו נכון - מת שם בשלישי (שזה יתרון למי שרוצה אווירה נינוחה להכיר, וחיסרון למי שמחפש את המקסימום קינק!) אבל אפשר לבוא, בכיף בלי בגדים ובלי נעליים למרות שכמובן: אתם תצאו מעפנים חסרי מעוף וסתם משעממים אם תבואו בגינס.

שורה תחתונה: לכל פתרון - בעיה. חבל על ההבלים של הדיון, אפשר לבוא גם ללא בגדי פטיש.
זאת​(שולטת)
לפני 12 שנים • 15 ביוני 2011

Re: טוב זה מרגיז אותי! למה אסור ג'ינס?

זאת​(שולטת) • 15 ביוני 2011
CantGetEnough כתב/ה:
יש משהו שתמיד הציק לי.. למה ברוב המסיבות אסור להכנס בג'ינס? (מה עם ג'ינס שחור גם נחשב?)

למי יש מענה רציונלי בשביל זה?

כאילו עכשיו שאני חושב על זה.. מה הם רוצים שיבואו בטרנינג?? icon_confused.gif

פאקינג 10 עמודים ואפ'חד עוד לא ענה לך ברצינות... אז הנה לך תשובה אחת "כהלכתה"
אשריך, ילדון (מה לעשות בגילי אתה כזה, וזאת מחמאה למרות שאני מעדיפה חמאה) שיש לך את הזמן והיכולת להתעצבן על שטויות. אצל אחדים מאיתנו יש דברים קצת יותר רצינייים ו/או מהותיים להתעצבן עליהם. באמת.
וחוץ מזה, להתעצבן זה לא בריא ללב. וזה גם עלול לעשות מיגרנות.
אז ילדונצ'יק, קח וואליום. או ג'וינט. ותעשה חיים, עם שחור או עם ג'ינס. זה לא באמת עקרוני. העיקר שתחייך בסוף.
מאזניים​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 18 ביוני 2011
מאזניים​(מתחלף) • 18 ביוני 2011
CantGetEnough כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
קשה לענות לאדם שפותח שרשור בשאלה ולא טורח לקרוא לעומק את מה שעונים לו, ורואה בתשובה את מה שהוא רוצה לראות.

לכן נחתום את השרשור הזה בקריאה נרגשת אליו:
תפתח ליין מסיבות משלך, ותבואו בהמוניכם בשקפקפים ומכנס קצר ורוד.

בהצלחה.

וזה גם פשוט מדהים הקטע הזה שזה מפריע לכם כאילו שממחר בגלל הפוסט הזה יירשו להיכנס עם ג'ינס... זה רק דיון ולא צריך להתעצבן בגלל שזה לא בא לכם טוב בעין icon_wink.gif
וחוץ מזה התשובה שלי הייתה צינית...

ואם עד כדי כך קשה לפתח דיון בלי לחטוף התקף עצבים על זה שיש אנשים שלא מתחברים לדברים מסויימים כמוכם... אפשר לסיים את הדיון כאין טעם לנהל דיון במקום שאין בו ראש פתוח.. (ואני לא מתכוון לכולם)

שיהיה לילה טוב

נ.ב
ואת הליינים שאתה רוצה לפתוח תפתח בעצמך icon_rolleyes.gif ואל תקשר את הנטיות שלך על מכנס ורוד קצר ושקפקפים אליי icon_confused.gif

בשבילך כאן כנראה זה סתם דיון ובשביל אלה שבאמת מגיעים למסיבות זה לא סתם דיון. סלח לי אבל זה ממש חוצפה שאתה לא הית עוד באף אחד מהמסיבות, פותח כאן שירשור על 10 עמודים ואחר כך כותב אה " זה רק דיון". בוא נפתח עוד כמה שירשורים על דברים עקרוניים ואחר כך נכתוב "זה רק דיון".
מידאס'
לפני 12 שנים • 18 ביוני 2011
מידאס' • 18 ביוני 2011
מאזניים כתב/ה:
CantGetEnough כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
קשה לענות לאדם שפותח שרשור בשאלה ולא טורח לקרוא לעומק את מה שעונים לו, ורואה בתשובה את מה שהוא רוצה לראות.

בהצלחה.

וזה גם פשוט מדהים הקטע הזה שזה מפריע לכם כאילו שממחר בגלל הפוסט הזה יירשו להיכנס עם ג'ינס... זה רק דיון ולא צריך להתעצבן בגלל שזה לא בא לכם טוב בעין icon_wink.gif

ואם עד כדי כך קשה לפתח דיון בלי לחטוף התקף עצבים על זה שיש אנשים שלא מתחברים לדברים מסויימים כמוכם... אפשר לסיים את הדיון כאין טעם לנהל דיון במקום שאין בו ראש פתוח.. (ואני לא מתכוון לכולם)

שיהיה לילה טוב

נ.ב
ואת הליינים שאתה רוצה לפתוח תפתח בעצמך icon_rolleyes.gif ואל תקשר את הנטיות שלך על מכנס ורוד קצר ושקפקפים אליי icon_confused.gif

בשבילך כאן כנראה זה סתם דיון ובשביל אלה שבאמת מגיעים למסיבות זה לא סתם דיון. סלח לי אבל זה ממש חוצפה שאתה לא הית עוד באף אחד מהמסיבות, פותח כאן שירשור על 10 עמודים ואחר כך כותב אה " זה רק דיון". בוא נפתח עוד כמה שירשורים על דברים עקרוניים ואחר כך נכתוב "זה רק דיון".

אחי, קח אוויר, תעשן משהו, תשחרר. כולם כאן מידי פעם מגיעים למועדון, וזה רק דיון.
מאזניים​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 20 ביוני 2011
מאזניים​(מתחלף) • 20 ביוני 2011
פטישיסט צמרת כתב/ה:
מאזניים כתב/ה:
CantGetEnough כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

בהצלחה.

שיהיה לילה טוב

נ.ב

אחי, קח אוויר, תעשן משהו, תשחרר. כולם כאן מידי פעם מגיעים למועדון, וזה רק דיון.

זה בדיוק ההבדל שפותח שירשור טוען שהוא לא מגיע ופתח את השירשור רק לצורך דיון.
ezuf
לפני 12 שנים • 24 ביוני 2011
ezuf • 24 ביוני 2011
אם אני בא עם ג'ינס שחור + חולצה מכופתרת שחורה - מותר? icon_smile.gif (הג'ינס חדש כמובן,לא משופשף\קרוע\מלוכלך וכו'...)
ezuf
לפני 12 שנים • 24 ביוני 2011
ezuf • 24 ביוני 2011
מה זה חלק? נטול כיסים? icon_eek.gif

אויש נו,נקנה מכנס מחויט וזהו icon_smile.gif
נזמית לופתת
לפני 12 שנים • 27 באוג׳ 2011

זה הכל עניין של גישה והשקעה

נזמית לופתת • 27 באוג׳ 2011
1. מי אמר שג'ינס זה לא פטיש? או "כנסו-כנסו" icon_smile.gif:
http://tinyurl.com/3eqx2bb
http://tinyurl.com/3whu5gs
http://tinyurl.com/3hseqoj
http://tinyurl.com/3ephzqs
http://tinyurl.com/3unellj
http://tinyurl.com/3bbegft
2. ממתי מסיבות בדס"מ הפכו להיות מסיבות פטיש (או: ממתי זה ההסבר לקוד לבוש)?
3. מינימום שחור, זה כמו להגיד במילים אחרות מינימום לא מזלזל, מינימום של השקעת מחשבה וכוונה.
4. הסיבה לכך היא ששחור ואדום הפכו להיות מזוהים עם מה שסקסי. חבל אגב, יש עוד מלא צבעים סקסיים.
4. לדעתי המינימום צריך להיות: לא בחולצת טישירט ולא בנעלי ספורט/כפכפי חוף, אבל קשה מאד לאכוף את זה כך.
5. לכן, הכל תלוי בהגשה ובאופן שלא ישתמע לשתי פנים שהוקדשה מחשבה ללבוש.
6. קאנט-גט, לצורך העניין גם אם תבוא במדים, או כשנעל עקב בלבד ענודה על הזין שלך - זה יכול להיות מגניב. למה להיות קטנוני?

בברכת ניפגש בזמנים סקסיים
חד"פ

נ.ב. לא מתנצלת על ההקפצה, אתם יכולים לקפוץ לי גם (אם בא לכם) icon_smile.gif
amy​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 27 באוג׳ 2011

Re: זה הכל עניין של גישה והשקעה

amy​(נשלטת) • 27 באוג׳ 2011
חד פעמית כתב/ה:

6. קאנט-גט, לצורך העניין גם אם תבוא כשנעל עקב בלבד ענודה על הזין שלך - זה יכול להיות מגניב. למה להיות קטנוני?

מ א ו ד מגניב! זה משהו שאני רוצה לראות icon_biggrin.gif