ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נראה לי שאני מעוותת

TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
לפני 12 שנים • 22 ביוני 2011

Re: נראה לי שאני מעוותת

TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 22 ביוני 2011
זונת סושי כתב/ה:
TooT כתב/ה:
פיקציה כתב/ה:
גרייס כתב/ה:
לפעמים הייתי רוצה שתאהב אותי פחות כדי שתוכל להכאיב לי יותר.

ואז מתרחשת סצינה כמו זו שהיתה אתמול.
כשגררת אותי לחדר השינה מכופפת עם התחת אליך. והרגשתי את העקיצות האלה בתחת.
ואז את הכאב, כמעט מפלח.
והתעסקת עם זה דקות ארוכות, לא דקה או שתיים, אלא זמן ארוך.
אפילו היבבות המוטרדות שלי מדי פעם לא הזיזו לך, וכל הזמן רציתי להסתובב לראות מה לעזאזל אתה עושה לי ולא העזתי.
רק אחר כך, כשכבר שכבתי על המיטה ואחרי שזרקת את סכין הטורנה על המיטה, מול הפרצוף שלי, הבנתי.
ליטפת אותי והגשת אצבע טבולה בדם שאלקק.
ורגע לפני שיצאת מהחדר השארת לי טישו שאנגב את עצמי ואמרת "תמשיכי לעבוד על התחת שלך בחדר כושר. תסדרי פה".

זה עדיין שריר וקיים.

שאלה רטורית מן הסתם.
את מעוותת, בהחלט אבל תתנחמי.
הוא יותר מעוות ממך.

לורינק'ה, פיקציה נתנה דוגמא מעולה למה זה להיות מעוותת. כשרוע, שיפוטיות ולא הרבה שכל ועוד כל מיני דברים נפגשים בבנאדם אחד.
ומה שיש ביניכם זה הדבר הכי מדהים שיכול לקרות לזוג. היכולת לחלוק את הדברים האלה שקורים ביניכם ושזה יקרה ושתהיה שם אהבה גדולה... מה עוד אפשר לבקש ?

מצטרפת לברכת היאללה יאללה לפיקציה...תתנדפי לך מפה...

או הווו,שוב פעם עניין השיפוטיות האידיוטי הזה?
בחייאת אמך, כשאת מתארת את "פיקציה" כמעוותת את לא שופטת אותה?
כולנו שיפוטיים,כל הזמן 4 פאק סייק.הרי לורי שמה כאן את הקטע הזה (גם) בשביל תגובות,ותגובה מביעה בדרכ דעה,ודעה(נחשו מה?)חייבת להיות שיפוטית.
כשאת מספרת ללורי כמה שהיא מדהימה בעיינך,את לא שופטת אותה?(וכן,שפיטה זה גם לחיוב)
להגיב על פוסט שנכתב כאן באופן שלילי לא הופך את המגיב למעוות,זה רק הופך את התגובה של המגיב "בשיפוטיות" על המאשים את זה שהגיב ב"שיפוטיות" לצבוע.(וחבל,כי אני סוג- של בטוחה שאת עצמך אינך כזו)

יש לי תשובה ארוכה ומנומקת למה שכתבת אבל בחיי אימי שאין לי כוח. זה נכון שהתגובה שלי נכתבה בשיפוטיות משהו כלפי פיקציה וזה נכון שתמיד אנחנו שופטים ברמה כזו או אחרת והשאלה הגדולה מתוך מה אנחנו שופטים. לעניות דעתי פיקציה לא עושה את זה ממקום של דאגה ללורי ולא מתוך עודף חוכמה וניסיון חיים. אז אם שיפוטיות על הפרק- קחי את זה על משקל הגנב מגנב פטור.
שוסי
שוסי • 22 ביוני 2011
לא רק לדואגים ובטח שלא רק לחכמים מותר לשפוט.

( אחרת איך זה שביבי שוב בשלטון?<)
FuckinMaster

Re: נראה לי שאני מעוותת

FuckinMaster • 22 ביוני 2011
lori כתב/ה:
לפעמים הייתי רוצה שתאהב אותי פחות כדי שתוכל להכאיב לי יותר.

ואז מתרחשת סצינה כמו זו שהיתה אתמול.
כשגררת אותי לחדר השינה מכופפת עם התחת אליך. והרגשתי את העקיצות האלה בתחת.
ואז את הכאב, כמעט מפלח.
והתעסקת עם זה דקות ארוכות, לא דקה או שתיים, אלא זמן ארוך.
אפילו היבבות המוטרדות שלי מדי פעם לא הזיזו לך, וכל הזמן רציתי להסתובב לראות מה לעזאזל אתה עושה לי ולא העזתי.
רק אחר כך, כשכבר שכבתי על המיטה ואחרי שזרקת את סכין הטורנה על המיטה, מול הפרצוף שלי, הבנתי.
ליטפת אותי והגשת אצבע טבולה בדם שאלקק.
ורגע לפני שיצאת מהחדר השארת לי טישו שאנגב את עצמי ואמרת "תמשיכי לעבוד על התחת שלך בחדר כושר. תסדרי פה".

זה עדיין שריר וקיים.

אני נוטה להאמין שאם את והתפישה שלך היו כאלה מעוותות, לא הייתה לך כזו מודעות-עצמית... אבל זה רק אני.
וכל השאר, את יודעת איך זה השאר;
לדעתי משחקי-סכינים זה דבר נהדר!
יש כאלה שירחיקו לכת ואף יגידו שפציעה-עצמית (כמו גירוד-פצעים למשל) שמשולה גם ללתת למישהו אחר לפצוע את עצמך, זה כמו לחשוף פצעים עמוקים פנימיים... אבל זה לדעתי שייך לפסיכולוגיה אלטרנטיבית ובעדה היו גם הסיינטולוגים.

בכל-מקרה, אני חושב שהסיפור שלך די מגניב- בעיקר כאשר אני מדמיין מישהו חותך למישהי בתחת.
העיקר שאתם נהנים.
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 24 ביוני 2011
Lakshmi​(נשלטת) • 24 ביוני 2011
דווקא במקום שבו אמורה להיות הכי פחות שיפוטיות יש הרבה יותר ממקומות אחרים.
nomorenomore
לפני 12 שנים • 24 ביוני 2011
nomorenomore • 24 ביוני 2011
ToothFairy כתב/ה:
דווקא במקום שבו אמורה להיות הכי פחות שיפוטיות יש הרבה יותר ממקומות אחרים.

אבל למה שלא תהיה...

במקום שאחד מתריס לאחר, בגלל חיבתו לאסתטיקה נשית שהוא נשלט, אני מצפה לשיפוטיות גדולה. תמיד הייתה ותמיד תהיה.