בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקשת עזרה מחברי הקהילה...

nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 15 ביוני 2003
nerissa​(אחרת) • 15 ביוני 2003
דומינוס ושות..
מה מטרת פתיחת הפוסט הזה?
אם זה לפתוח דיון סוער על הקשר - אני לא כאן.
אם זה לעזור לאיש - count me in

מה לא ברור???
שאנקד לכל המתקשים להבין??
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 15 ביוני 2003
מאסטר יקיר​(שולט) • 15 ביוני 2003
חברים יקרים,

מכיוון שמסתמן פתרון בתיווכי לבעיה בין השניים, אני מבקש להימנע מתגובות אשר עלולות לפגוע בניסיון הפשרה ושאינן נוגעות לנושא עצמו:
מה שהבחור זקוק כעת, זה סיוע של עו"ד, כפי שצויין כאן כבר.
כל תגובת עזרה בענין עו"ד שיכול לעצור את ההליכים כרגע, כי זה מה שחושב ביותר,
תתקבל בברכה.

עלו כאן רעיונות נפלאים לסיוע לבחור, כמובן מבלי להזכיר את שמו,
פשוט... תבורכו!!!

מה דעתכם על פתיחת חשבון בנק מיוחד עבור הסיוע
שבו כל החפץ, יפקיד כמה שהוא יכול.
אין טעם לקבוע סכום, אבל אפשר בהחלט לתרום לפחות מחיר כניסה למועדון.
טוב, לא תקבלו משקה ראשון עבור תרומתכם,
אבל תעניקו לבחור מרווח נשימה.

תודה לכולם!
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 16 ביוני 2003
אחד שמבין​(נשלט) • 16 ביוני 2003
סליחה על ההתערבות בדיון.
אבל לפי מה שאני ביררתי ואני יודע הכי גרוע לטפל בנושא כזה - זה עם עו"ד.
כל פקיד הוצאה לפועל יודע שמי שיש לו כסף לעו"ד יש לו כסף לשלם. הדבר הראשון שפקיד ההוצאה לפועל בודק כשהוא בודק יכולת ומחלק לתשלומים זה אם מגיש הבקשה זה החייב או עו"ד שלו.

צריך ייעוץ של עו"ד שיסביר לו כיצד בדיוק צריך לפעול, אבל את הפעולות עצמן חשוב מאוד שיעשה אותו בחור שהתיק נפתח נגדו. הוא אמור להגיע בעצמו, הכי מסכן שאפשר (אין מה לעשות) להגדיר את מצבו וכשיראו שאין לו כסף אפילו לעו"ד זה יכול לעזור לו בפריסת התשלומים.
בכלל צריך להזדרז כי מיום הוצאת ההודעה של ההוצאה לפועל יש רק 20 יום להגיש בקשות וערעורים אחר כך זה ממש בלאגן רציני.

בשלב השני אחרי שנגמר הסיפור עם ההוצאה לפעול אפשר לשכור עו"ד או לארגן כזה בחינם כדי להגיש תביעה אזרחית אם יש לזה מקום בכלל בנסיבות של המקרה והיחסים בין שני המעורבים.

אולי (בטוח) חסר לי קצת עובדות של הסיפור אבל העצות הן בדוקות ונכונות.
אורלי​(שולטת)
לפני 20 שנים • 16 ביוני 2003
אורלי​(שולטת) • 16 ביוני 2003
לבחור המבקש עזרה: חזק ואמץ איש יקר! אתה תצליח לעבור גם את זה.

ובאמת צריך להתרכז איך ניתן לעזור כרגע,שום דבר אחר אינו חשוב.
הרעיון של מאסטר -ניו בוי מעולה בעיני,פתיחת חשבון ,אני בטוחה שרבים מאיתנו יתנו מה שהם יכולים ולא משנה הסכום.
ואם כבר,להריץ את זה כמה שיותר מהר.
kimberli Grand​(שולטת)
לפני 20 שנים • 17 ביוני 2003
kimberli Grand​(שולטת) • 17 ביוני 2003
שלום לך...תשמע כל החיים זה בית ספר אחד גדול הכי חשוב זה ללמוד לפעם הבאה!!!!!

יהיה בסדר כולנו נעזור לך }{

בהרבה ]][[[[[[[[

הליידי והלורד מקבת
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 17 ביוני 2003
תיצור קשר איתי,יש לי בשבילך עו"ד תותח.
ולדעתי רק עו"ד יכול לעשות משהו.
אם אתה תלך לתביעה לבד,יאכלו אותך בלי מלח.
או שתגיע לבית המשפט השלום ברמלה,תשאל על דומדומינה,כולם מכירים אותי בשני השמות.
אבל תעשה משהו,ואם כבר עושים משהו, אז תודיעו מה קורה.
בהצלחה ויום טוב
רויטל

זה פשוט וקל

רויטל • 17 ביוני 2003
לא מכירה, לא יודעת, והאמת לא מתערבבת במערבולות שכאלה...הסיבות לכך הגעת או הביאו אותך להלן הדברים שאתה צריך לעשות : [ אגב מה שאתה יכול לעשות לבד כל עו"ד יכול ואי ידיעה מהחוק אינו פותר אותך מלשלם ] לדעתי חבל לך לבזבז כסף על עו"ד אני מוכנה לעשות לך את העבודה בחינם :-))
דבר ראשון שאתה צריך לעשות זה לגשת לבית משפט למחלקת הוצל"פ ולהגיש - עיקוב הליכים - ואז מגישים את זה לשופט.. אין מצב בעולם שכבוד השופט לא מאשר את עיקוב ההליכים
דבר שני שאתה צריך לעשות זה לקנות בולים בדואר לגשת שוב להוצל"פ ולהוציא את כל התיקים נגדך שפרוסים בכל רחבי במדינה ולא רק באיזור מגורך.. אחרי שיש לך את הרשימה במלואה
אתה מכין בקשה לאיחוד התיקים[ רק עם יש לך 3 תיקים ומעלה ] ומגיש שוב לבית משפט את הבקשה [ אם מדובר בסכום 20.000 קטן עלינו לא מומלץ איחוד תיקים אבל זה לשקולך ]
ויש דרך נוספת להפתר מהצרה הזאת שלא מעניין מי אשם בזה ..
זה אחרי שיש לך עיקוב הליכים להגיש בקשה לשופט לחקירת יכולת והשופט קובע לך על כל תיק סכום כסף לשלם.. ואתה פתור מאי נוחות של דפיקת בדלת ועיקול מטלטלין [ לא נעים ]

יש דרך שכולם הציעו וזה מגבית על כך יהיה חייב להפתח חשבון בבנק הדואר והחשבון חייב להיות "לא למטרת רווח אישי" [תרומה]
בעבר עשיתי תרומה לחבר טוב שנפל כלכלית בסכום כפול 10 ממך והצלחתי לגייס ע"י חברים טובים מעל 15.000 ב 3 ימים.. אז קודם תתחיל לפעול לעיקוב ההליכים נגדך ואז צעד צעד אפשר לעזור
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 17 ביוני 2003
DomDomina כתב/ה:
תיצור קשר איתי,יש לי בשבילך עו"ד תותח.
ולדעתי רק עו"ד יכול לעשות משהו.
אם אתה תלך לתביעה לבד,יאכלו אותך בלי מלח.

דומדום
הוא לא הולך לשום תביעה.
הוא הולך להגיש בקשה פשוטה שמטפל בה פקיד.
אין כאן חקירות עדים וכו' יש צ'קים ומי שחתם עליהם צריך לשלם אותם. השאלה היא בכמה תשלומים.
זה בדוק שכשבאים עם עו"ד זה נותן רושם שיש לך כסף גם אם תנסה לשכנע את כל העולם שקהילת בדסם תרמה לך את העו"ד.
ותאמין לי הם אפילו לא ישאלו מאיפה העו"ד. מעבר לזה שזה הדבר הראשון שבודקים.
דריאון​(מתחלף)
דריאון​(מתחלף) • 17 ביוני 2003
סלחו על התפרצותי לדיונכם , קבלו את דברי ברוח טובה ,ואל תפגעו בבקשה . ההודעה שאני כתבתי בפורום אחר , באה כאזהרה בלבד , וגם הסבר להתרחקותי מהקהילה . איני רוצה לסכך איש או אישה בענין זה , ואני מודה לכם מאד על תשומת הלב והחום כלפיי . עם זאת אני מבקש לעת עתה להניח לענין זה עד ש 'ערפל הקרב' התפזר . כמו שנריסה ציינה , אני בשלתי את הדייסה ואני צריך לאכול אותה . אני מודה מאד למסטר ניו דום , ולדום קיי , שעוזרים לי לצאת מתסבוכת זו .
אני מאמין שאסתדר בכוחות עצמי , ואם לא הרי תמיד רואה בכולכם חברים וחברות לצידי . תודה לכם מקרב לב .