סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מקימה מחדש את הקו החם

nerissa​(אחרת)
לפני 12 שנים • 14 ביולי 2011
nerissa​(אחרת) • 14 ביולי 2011
בהצלחה!!! }{
tusk
לפני 12 שנים • 14 ביולי 2011
tusk • 14 ביולי 2011
טעימה אוהבת כתב/ה:
הבוטות, הקללות וההתנסחות המבזה של השולטת "המחפשת לעשות טוב", הן שפכו את הרוע מסביב והן מדברות בעד עצמן.
גם אם לא נוח לקבל זאת, היא היחידה הבוחרת לקלל ולבזות כל מי שמבקר אותה.
כמו כולם אני מברכת על הקמת הקו החם.
אבל כשהיזמה מגיעה מאדם אימפולסיבי שבוחר לקלל ולהתנסח בביזיון כלפי כל מי שמבקר אותו,
איך יוכל לעמוד מאחורי מהלך חשוב ורגיש שכזה?

אימפולסיבי ושהעיד על עצמו בפורום זה ממש, כסובל מפיצולי (כן - פיצולי) אישיות.
שכחת icon_idea.gif

וזה שווה הצצה ...
http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-1927593,00.html
פרחונית​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 15 ביולי 2011
פרחונית​(לא בעסק) • 15 ביולי 2011
tusk כתב/ה:
אימפולסיבי ושהעיד על עצמו בפורום זה ממש, כסובל מפיצולי (כן - פיצולי) אישיות.
שכחת icon_idea.gif

וזה שווה הצצה ...
http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-1927593,00.html

אוקיי אז היא סובלת מפיצולי אישיות.
יש לך מושג מה זה בכלל ?
במה זה מתבטא ?
באיזה מצב זה נמצא אצלה ?

אבל באמת, במציאות, ולא באיזו הגדרה עלומה או איזה מאמר אינטרנט, או איזה סרט הוליוודי סוחט דמעות.

ולגבי "זה שווה הצצה"
אולי שווה להסביר מה זה קשור עבור אלה מאיתנו שלא רואים את ההקשר בין שני הדברים.
Here And There​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 15 ביולי 2011

כל הכבוד לך על היוזמה.

Here And There​(נשלטת) • 15 ביולי 2011
אם אני לא טועה, לפני זמן מה העברת סדנא לנשלטות (בנושא בטחון אישי אם אני לא טועה).
בכל אופן, באמת כל הכבוד ושיהיה המון בהצלחה.
השולט אור​(שולט)
לפני 12 שנים • 16 ביולי 2011
השולט אור​(שולט) • 16 ביולי 2011
חשבתי שעוד רגע אתפוצץ מצחוק: ממתי צריך פיצול אישיות כדי לרמות באיזה פורום? וממתי איזה חבר בפורום יכול לקבוע קביעה בריאותית על מישהו?
פיצול האישיות שלי הציל אותי מגיל שנתיים ממכות הרצח שחטפתי ומגיל שש מהאונס, אחרת הייתי היום מאושפזת באיזו מחלקה או סתם יוצאת מתפקוד.
יש הרבה מאוד שלבים של פיצול והוא אף פעם לא "עובר", אבל בשלב שלי - הפיצול הוא חלק מהחיים בדיוק כמו נשימה, מעולם לא טופלתי תרופתית והתפקוד שלי הוא כשל כל אדם ללא פיצול ולפעמים אפילו טוב יותר מזה.
לנסות לתקוע את עניין הפיצול זה כמו לטעון נגדי שאני צולעת כי בתאונה ריסקתי רגל... אז מה? האם אי פעם קראת מאמר על פיצול לפני שחגגת את השימוש בביטוי? האם אי פעם ניסית לסייע לאנשים במצוקה, או שאת מסתפקת בניסיון להרוס?
יש לי פיצול ואני לא מתביישת בו. לא בגללו אמנע מלעזור לאנשים ובטח לא בגללך.
ובאשר לשאלה מתי הקורס יפתח, בקרוב חברים. כמה לחצים כלכליים דרשו בתקופה האחרונה את כל תשומת לבי, אבל ממש בקרוב ותודה לכם.
אלילה בעליל
אלילה בעליל • 16 ביולי 2011
כל הכבוד על היוזמה הברוכה אור.
אני זוכרת שעשית את זה על הצד הטוב ביותר שיכול להיות.
והקדשת, ונתת מעצמך כל כך הרבה...
וזאת רק מקריאה.

שיהיה המון המון בהצלחה גם הפעם.
כיף לדעת שאת שם לכל בעיה שאי פעם תתעורר.

נשיקות.
רפאל
רפאל • 16 ביולי 2011
פרחונית כתב/ה:

יש לך מושג מה זה בכלל ?
במה זה מתבטא ?
באיזה מצב זה נמצא אצלה ?

אני לא יודע מה זה בדיוק ריבוי אישיויות. אני לא יודע איך זה בדיוק פועל אצל השליטה. אבל אני בהחלט זוכר את האופרת סבון הבאה: בחורה בשם פרודנס התאהבה בעבר במי שלימים נעשתה בת זוגה של השליטה. או אם לדייק - בת זוגה של קלייר (שהיא אחת האישיויות של השליטה). מאחר שפרודנס לא קיבלה אהבה בחזרה היא כאבה מאוד את הרומן שהתפתח בין מושא אהבתה לבין קלייר. כואב, אבל קורה. אלא שבכך לא מסתיים הסיפור. השליטה, בעלת היוזמות המבורכות, החליטה לפנות לפרודנס, לתמוך בה ולהיות לה לאוזן קשבת. אבל מבלי להגיד לה שהיא בעצם קלייר. וכך נוצר המצב הפתולוגי, שפרודנס בוטחות בשליטה וספרת לה את אשר על ליבה, מבלי לדעת שהיא בעצם מדברת עם קלייר. כשפרודנס גילתה מה בדיוק קורה, מובן שהיא הרגישה מרומה עד מאוד. אבל כשהיא כתבה על כך בכלוב, השליטה יצאה מייד בספין והאשימה את פרודנס בכך שעשתה אווטינג לריבוי האישיויות שלה. בעעעעעעעע. גם חשוב לציין שלאורך כל הפרשה הזו השליטה אמנם תפקדה מצוין עם ריבוי האישיויות שלה. זו רק פרודנס שלא תפקדה מצוין.

אז כך יראה הקו חם?

היוזמה בהחלט מבורכת. כמו שמועדון סאדו הוא יוזמה מבורכת. אבל לא כל אדם מתאים לניהול של מועדון סאדו, ולא כל אדם מתאים לניהול של קו חם.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 16 ביולי 2011
שאלתי את עצמי מתי תרים את ראשך רפאל.

כמובן שמעולם האמת לא היוותה נר לאורה צעדת, ולמה בעצם לחרוג מהרגלים מחורבנים.

חבל רק שלא סיפרת בין חצאי האמיתות והשקרים, שהיה לך אינטרס ברור בהפצת השקרים מאחר שחיזרת במרץ אחרי פרודנס וניסית לזכות בחסדיה.

הייתי שמחה לראות אותך פעם עושה טוב בשביל מישהו ולא כשיש לך אינטרס.
מעבר לזה - באמת שלא אטרח להתייחס לעליבותך.
tusk
tusk • 16 ביולי 2011
ציטוט:
יש לך מושג מה זה בכלל ?
במה זה מתבטא ?
באיזה מצב זה נמצא אצלה ?

אבל באמת, במציאות, ולא באיזו הגדרה עלומה או איזה מאמר אינטרנט, או איזה סרט הוליוודי סוחט דמעות.

ולגבי "זה שווה הצצה"
אולי שווה להסביר מה זה קשור עבור אלה מאיתנו שלא רואים את ההקשר בין שני הדברים.

השתדלי לא להתנשא; וכשבאמת תבקשי לדעת במה דברים אמורים, ולא רק על-מנת לנסות ולהגן על מי שאת פינכתו את מלחכת, פני שנית.

באשר לקישור, נסי להבין לבדך. ואם לא תצליחי, לא נורא. אוותר לך.

*
רפאל,
דברי חכמים כדרבנות וכמשמרות נטועים.
רפאל
לפני 12 שנים • 17 ביולי 2011
רפאל • 17 ביולי 2011
השליטה,

חצאי אמיתות בתחת שלך. וכדי להעמיד דברים על דיוקם: לא אמרתי דבר או חצי דבר על הניצול הרגשי של בחורה חולת האהבה ופגיעה, או על התנהגות מכוערת ומרושעת, שאם גבר היה עומד מאחוריה הוא כבר מזמן היה מחוסל בקהילה הזו. הדבר היחיד שהזכרתי הוא שעברת על מה שהוא בבחינת טאבו מוחלט בקהילה שלנו. וזה, שימוש מניפולטיבי בכמה ניקים. לפנות לאדם בניק אחד כשהוא מכיר אותך בניק אחר, וזאת כדי להתקרב אליו מבלי לחשוף את זהותך האמיתית וכדי לבחוש בנפשו. אמרתי זאת כדי להסביר לאנשים מה ריבוי האישיויות שלך אומר בתכלס, ולמה את בדיוק מתכוונת כשאת אומרת "בשלב שלי - הפיצול הוא חלק מהחיים בדיוק כמו נשימה"..

חברי הקהילה הזו כבר הוכיחו, שלמרות כל הסטנדרטים המוסריים ה"גבוהים" של חבריה, אם אדם מקושר מספיק ויש לו לובי, אז גם העובדה שהוא אנס מורשע לא משנה להם, והם יקבלו אותו בברכה כמנהל מועדון. אם אנס מורשע לא הפריע לאנשים, אז קל וחומר שיהיו כאלו שלא יפריע להם שאדם כמוך ינהל קו החם. לי זה מאוד מפריע.

בכנות, אני חושב שיש פה אנשים שקצת התחרפנו. כולם יכולים להיות אנשים טובים, ולתמוך באחרים כשהם זקוקים לכך. אני חושב שכמעט כל אדם שמסתובב כאן תקופה ארוכה שימש בנקודה זו או אחרת אוזן קשבת לאחר. אבל קו חם אמור להיות קצת יותר מזה. הוא אמור להיות קצת יותר רציני, והוא אמור להיות מחויב לכמה עקרונות בסיסיים. למשל, לכך שהאנשים שנותנים את התמיכה הרגשית הם אנשים אמינים ולא מניפולטיביים.

אני גם חש אי-נוחות רבה כאשר אנשים מתייחסים לריבוי האישיויות של השליטה כאל עובדה שהיא בלתי רלוונטית לדיון. כאילו מישהו אמר כאן "אבל היא מרוקאית" או "אבל היא גרוזינית". מה יכול להיות יותר רלוונטי לתפקיד שעיקרו תמיכה נפשית מאשר מצבו הנפשי של האדם שנותן את התמיכה? כמה אנשים כאן היו מוכנים לשלוח את הילד שלהם לגן שבו הגננת היא אוטיסטית שאינה מסוגלת לאמפתיה רגשית, או סכיזופרנית שחושבת שהיא נפוליון בונפרטה, או לצורך העניין אישה בעלת אישיויות מרובות? אז שתחיה באושר עם המוזרות הזו, ומי שרוצה ישלח לה חיזוקים רגשיים על היות מרובת אישיויות. אבל לנהל קו חם היא לא צריכה (במיוחד כשהיא כבר הוכיחה שהיא משתמשת בריבוי אישיויות שלה באופן מניפולטיבי.)