ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קצת היסטוריה עבור אלה ששלחו אותי ללמוד אותה.

ThePassionMaster
לפני 19 שנים • 26 במאי 2004
ThePassionMaster • 26 במאי 2004
עובדות - למי שלא מבין.

עובדה א.
"גבולות אינם אקסיומות בהיסטוריה הם ניידים. צד מנצח מעתיק את גבולו אל תוככי הטריטוריה של הצד המנוצח."

עובדה ב.
"קו רפיח - טבה המופרך, 1906, לא היה יותר מהסכם בין האימפריה הבריטית לאימפריה התורכית שהיו ואינן עוד..."

עובדה ג.
"אמש בטלביזיה הזכירו את הכרזתה של גולדה מראשית שנות ה70-: פלשתינים יוק! אין עם כזה."
אולי אמרה, אולי לא. עובדה היא שאין עם כזה.
ולהוא שכתב:
"כשהלכת ללמוד קצת הסטוריה [ללא הצלחה לצערי]
לא שמת לב שהזכות להגדרה עצמית - היא הזכות להגדרה עצמית...
עם שמבקש להגדיר את עצמו ככזה לא צריך את רשותו של עם אחר"
אתה יודע מה ? אני מוכן ללכת איתך עם זה עד הסוף, אוקיי ?
היום בערב עם צאת החג, יכריזו על עצמם מועצת יש"ע כעל פלשתינים.
הזכות להגדרה עצמית + כל הזכויות הנלוות.
ובכלל, אני מציע להקים מדינה נפרדת שתהיה בשליטת יש"ע, בנפרד מישראל. מדינת פלשתין העברית. (היהודים האלה המתקראים פלשתינים, אלה בעלי זכות ההגדרה העצמית)
אתה מסכים לזה ?

עובדה ד.
"כל יהודי העליה הראשונה, השניה, השלישית והרביעית היו פלשתינים תחת השלטון העות'מאני ותחת המנדט הבריטי Palestine .... "

אני מניח שיש עוד הרבה עובדות שם במאמר, אנא סילחו לי על כי לא טרחתי לציין את כולם.
ThePassionMaster
המלך ליר, תרשה לי לקחת סיכון ולנחש שאתה תומך בטרנספר (מה שהשמאל קורא פינוי) ליהודים בהתיישבויות (מה שהשמאל קורא התנחלויות).
אני טועה ?

המלך ליר כתב/ה:
צר לנו, אנשי ימין גזעניים ויקרים שלנו, אך אנו השמאלנים איננו יכולים לערוך דיון כלשהוא, בין אם עובדתי או רעיוני, עם אנשים שרעיון ההומניזם איננו נמצא על האג'נדה שלהם, וזהו למעשה ההבדל הגדול בין גזעניים והומוניסטים, בעוד הומוניסט חושב שכל בני האדם נולדו שווים ויש להן אותן זכויות, הגזען חושב שהמיעוט האתני שממנו הוא בא (במקרה זה היהדות-אור לגויים), טוב יותר ובעל זכויות יתר...

בני אדם חיים באזור הקרוי על ידי השמאל התנחלויות.
ואילו אדם הרואה עצמו הומני ולא גזעני שואף לבצע מהלך גזעני - להוציא אוכלוסיה מתוך אוכלוסיה בהסתמך על גזע האוכלוסיה בלבד.

צביעות או לא ?
הייתי מרחיק לכת ומוסיף - צביעות השמאל שרואה עצמו הומני יותר ממני כימני.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי מאי 26, 2004 8:46 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
קליגולה קיסר​(שולט)

רטוריקה

וואו, כל כל הרבה שאלות והיריעה כל כך קצרה...

כן, פאשן, אני אוהב להתנשא, אני מרגיש עליון ככה, אני מרגיש שאני יותר טוב מאחרים...שווה יותר מהם, שמגיע לי יותר...
וזאולופון, רק אם קריאת כל כתבי באקונין נחשב בעיניך, כיכולת לדעת מה זה אנרכיזם, אז כנראה שאני לא יודע מהחיים שלי, ובכל מקרה השתמשתי במושג רק כאמצעי רטורי...

ואם ברטוריקה עסקנין, אז פאשן, הרטוריקה הימינית שלך שאתה כנראה שואב מגורואים כמו הדוקטור המדופלם ישראל אלדד (נורא נעלבתי שאף אחד לא התייחס לפרובקציה שלי עם "מיין קאמפ", בהודעתי האחרונה-פאשן, זה הספר של היטלר-ככה לעבור על זה לסדר היום-נורא מעליב), לוקה בחסר ומלאת סתירות פנימיות ואין לי כוח להתעמת עם הרדידות שלה, אבל מה שתמיד מעורר את חמתי זה אותה רטוריקה ימינית דלוחה שטוענת שלנו השמאלנים אין זיקה לארץ, ואולי עדיף לנו להגר לניו-זילנד.

אז ככה, פאנטים יקרים, זה שהציונות נולדה בחטא, והיא גזענית ולא מוסרית, עדיין לא אומר שאין לי זכות לגור פה, אני נולדתי פה, אני מדבר עברית, גדלתי על במבה, ובניו-זילנד אין קוטג'. אני אופטימי, יום אחד אולי יהיה פה שפוי... וכל אותם פאנאטים יתאיידו להם מההיסטוריה (והנה סתם, הגדרה יפה לפאנאטיות : " פאנאטיות פירושה הכפלת מאמציך לאחר שאיבדת את מטרתך") .

את ההיסטוריה אי אפשר לשנות ודברים היו צריכים לעשות דברים אחרת, ויום אחד אולי חלק קטן מהעוול יתוקן,ואני פשוט מנסה לצוף מעל החרא... אבל מה שבטוח שלאף פאנאט פשיסטי/משיחי אין זכויות להיות ישראלי יותר ממני, לדעתי אפילו פחות-בגללי לפחות אף אחד לא נהרג...

ופאשן, מחמל נפשי, בפעם המי יודע כמה, אתה לא יכול לקרוא לראיון הסתה של ריביזיוניסט פאשיסטי מזדקן, כמו ישראל אלדד, שחי בעולם של לפני 200 שנה, "עובדות", תכניס את זה לקודקדך הקטן והבלתי מאותגר...
ThePassionMaster
ולמה ציפיתי.... להתייחסות עניינית למה שכתבתי ?
סליחה.
אני מתנצל ששוב נפלתי בצ'אנס הזה שכל פעם אני נותן לשמאל.
ThePassionMaster
ותקשיב לי טוב טוב חתיכת (רגע, לוקח נשימה) אם לך מותר לחיות במדינה הזאת
המלך ליר כתב/ה:
אז ככה, פאנטים יקרים, זה שהציונות נולדה בחטא, והיא גזענית ולא מוסרית, עדיין לא אומר שאין לי זכות לגור פה, אני נולדתי פה

רק מכיוון שאתה נולדת פה ! ולא מכיוון שיש לך זכות כלשהי אחרת המקשרת אותך היסטורית !
אז כל האנשים ב"התנחלויות" שנולדו שם חושבים ומרגישים בדיוק כמוך !
ואם לי אין זכות לומר לך לעזוב את הארץ - מי אתה שתחליט להוציא אותם מהארץ שלהם ?!

אתה וכל השמאל
ממשיכים לסתור את עצמכם ללא הרף.
רק שאני לא מצהיר על הומניות, אני לא מצהיר על חוסר גזענות, אני לא מצהיר כמה אדם טוב אני.
ואני אדם טוב מרובכם.
אבל אין לכם שום יכולת מנטלית להתמודד בדיון אמיתי.
מהסיבה היחידה - אין לכם שום בסיס.
קליגולה קיסר​(שולט)

עזרה דרושה

חבר'ה , תעזרו לי פה אני מותש, פאשן פשוט משבית אותי עם הטיעונים שלו, אני מפחד שבסוף הוא יהיה צודק והאמת תהיה בפיו...

פאשן, סתם שאלה שאולי תעזור לנו לקדם את הענינים...

האם ניתן לומר שאתה מה שנקרא מתנחל משיחי קרי אדם דתי?

כי עם אותם אלה אין לי שיח ושיג, כי אינני יכול להתמודד עם טיעונים מיסטיים ומשיחיים הזויים וחסרי כל שחר, זה כבר מעבר לערכים ואג'נדות, זה גובל בשגעון וסכיזופרניה, באמת קטונתי, אז אם אתה אחד מאלו, הדיון המרתק ייאלץ להסתיים...
ThePassionMaster
אתה פתטי "מלך"
כלובי
כלובי • 26 במאי 2004
למה אתה בכלל ממשיך לטרוח ולענות לו ליר?
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 26 במאי 2004
כי זה מבדר אותו? אני יודעת שאותי זה כן, ואני רק צופה תמימה מהצד.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 26 במאי 2004
כמה נקודות

אנרכיה לא יכולה להתקיים במדינה אחת אנרכיה יכולה להתקיים רק כאשר כול העולם מקבל על עצמו את עול האנרכיה

חשוב מאוד לא לבלבל אנרכיה עם תוהו וכאוס שילטוני אנרכיה רק אומרת שאין דבר כזה חוק כתוב כול החוקים לא קיימים אבל ישנם נורמות כיום בארץ גם רצח מוצדק הוא רצח באנרכיה למשל רצח אם הוא מוצדק הוא מזוכה

דבר שני בקשר להגדרה עצמית והזכות לכול לאום להתאגד ולקבל מדינה צריך לזכור שבגלל העיקרון הזה ב10 עקרונות וילסון זה היה הבסיס הכי גדול לתחילת מילחמת העולם ה2
אז יש לזכור שלא כול מה שניראה יפה על הנייר לא יראה בתור האסון הכי גדול של ההיסתוריה