שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז... איך חוזרים אל תוך הסחף והריגושים?

Black P e a r l
לפני 12 שנים • 23 ביולי 2011

אז... איך חוזרים אל תוך הסחף והריגושים?

Black P e a r l • 23 ביולי 2011
היי לכם,

אז הייתי פה פעם וחזרתי ושוב נעלמתי ונאלמתי ושוב התנתקתי והנה אני, שוב...
אחרי המון זמן של בלי, קרו דברים שהעירו את הצרכים והסקרנות שוב, את הרצון להרגיש ולרגש. אירוע מסויים ומפגש אחד שהתחיל בפנטזיה, המשיך למימוש והעיר את כל המסביב.
תמיד היתה לי משיכה לאובדן שליטה כזה או אחר (ומעולם לא קיצוני), והכל תלוי בפרטנר ובשת"פ שלו/איתו..
כרגע אני על הגבול שבין ה"מחוץ לעסק" לבין הקינקית (בצד הנשלט כמובן)
אני חייבת להודות, שיש לי המון חששות והמון בלבול. אני סקרנית ומגורה מצד אחד ובגלל זה אני פה, כי זה תמיד היה הבית, וספקנית ומפחדת לשוב למקום הזה מהצד השני.

אולי למישהו תהיה עצה: איך חוזרים? איך בודקים את הגבולות שוב? איך מסבירים ומגדירים לעצמי מה אני רוצה ואיך רוצה?

שבוע טוב, תודה וסליחה על החפירות.
פרל
זאבה
זאבה • 23 ביולי 2011
יש שאלות שרק את יכולה לענות עליהן.
אם את חוזרת סימן שכבר עשית את התהליך הזה פעם.
זוכרת איך התחלת לבדוק גבולות בפעם הקודמת? איך הגדרת לעמך מה וכן ומה?
זה המקום להתחיל גם הפעם.

לגבי ה"איך", זה כבר עניין טכני לשאלות טכניות יש תשובות טכניות.

שאי ברכה וסעי בזהירת.
זאבה.
דון דרישות גבוהות

מה

דון דרישות גבוהות • 23 ביולי 2011
שאת לא יכולה להסביר לעצמך, לא תוכלי להסביר לאחר, לכן העבודה היא פנימית, אין מקום לעצות,
בהצלחה icon_wink.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Black P e a r l

Re: מה

Black P e a r l • 23 ביולי 2011
דון דרישות גבוהות כתב/ה:
שאת לא יכולה להסביר לעצמך, לא תוכלי להסביר לאחר, לכן העבודה היא פנימית, אין מקום לעצות,
בהצלחה icon_wink.gif

העניין הוא, שאני מצליחה להסביר לעצמי את זה בתחושות. מילים, אני מרגישה שחסרות לי או לא מתחברות לי על מנת להביא את הרצון על פני השטח.
השבוע חוויתי איזו חוויה מינית כלשהי, בה פתאום הוארו לי כל הפינות הקטנות שהחשכתי מזה הרבה זמן. באותה סיטואציה הדברים היו מאד "לייט", ומשם המחשבות המשיכו וממשיכות לחקור את עצמן כדי להבין. יש פה מעיין נתק בין התחושה לבין ההגדרה והחיפוש שלי כרגע הוא סביב זה בין השאר.. כי יש לי צורך להבין את עצמי.

תודה.
Mזל אריה​(שולט)
לפני 12 שנים • 24 ביולי 2011
Mזל אריה​(שולט) • 24 ביולי 2011
את לא חייבת לפשט את הדברים לעצמך במילים.

שולט נכון יידע לכווין אותך בשאלות ובשיחות להוציא החוצה את התחושות שקיימות אצלך ומבעבעות בפנים.

שיהיה בהתלחה. icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
זו באמת שאלה טובה - איפה התחלת בפעם הקודמת.
מה בעבר עורר אצלך תחושת בטחון/נוחות, תחושה שזה מה שטוב בשבילך.

השולט הנכון זה גם עניין. לא שולט ש"ידע לבד" מה את מרגישה ויגיד לך את זה, אלא שולט שמתאים לך. מישהו שנוח לך איתו, שאת יכולה לדבר איתו, שלא מחפש כרגע חוויה קיצונית וגם מעוניין במשהו התחלתי. אם את בשלב שקשה לך להסביר ובשלב שאת לא בטוחה מה את רוצה בדיוק, עדיף ללכת על מישהו שאת מסתדרת איתו, שאת יכולה גם לדבר איתו בקלילות וידידות ולהנות מחברתו מעבר לזה, כדי שלא תרגישי שדוחקים בך למשהו. כמו שעשית (אני מנחשת) אי אז - את יכולה לבדוק את המים, לנסות משהו קל ולראות איך זה מרגיש, לראות אם את מרגישה רצון ביותר.

כשאני "חיפשתי את עצמי" מהבחינה הזאת, העדפתי להתנסות עם אנשים שאני כבר מכירה, כדי שלא יהיה את הלחץ וחוסר הבטחון של הכרות וחדשה ואהיה פנויה לחקור רק את החלק שמעניין אותי.

את אומרת שהייתה חוויה שעוררה שוב את המשיכה לפה - זה מישהו שאת בקשר איתו? יש שם פתח נוח להיות איתו שוב?
פרחונית​(לא בעסק)
פרחונית​(לא בעסק) • 24 ביולי 2011
הדינמיקה שלי עם הבדס"מ היא כזו של קשר ואז הפסקה ארוכה
ואז כשאני חוזרת זה סוג של התחלה מחדש ובחינה מחדש של עצמי

וכמובן שאף פעם לא מתחילים לגמרי מההתחלה
אבל אחרי הפסקה ארוכה, אני שונה ממה שהייתי קודם

עושים את זה לאט לאט ובקצב שמתאים לך
Black P e a r l
Black P e a r l • 24 ביולי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
זו באמת שאלה טובה - איפה התחלת בפעם הקודמת.
מה בעבר עורר אצלך תחושת בטחון/נוחות, תחושה שזה מה שטוב בשבילך.

השולט הנכון זה גם עניין. לא שולט ש"ידע לבד" מה את מרגישה ויגיד לך את זה, אלא שולט שמתאים לך. מישהו שנוח לך איתו, שאת יכולה לדבר איתו, שלא מחפש כרגע חוויה קיצונית וגם מעוניין במשהו התחלתי. אם את בשלב שקשה לך להסביר ובשלב שאת לא בטוחה מה את רוצה בדיוק, עדיף ללכת על מישהו שאת מסתדרת איתו, שאת יכולה גם לדבר איתו בקלילות וידידות ולהנות מחברתו מעבר לזה, כדי שלא תרגישי שדוחקים בך למשהו. כמו שעשית (אני מנחשת) אי אז - את יכולה לבדוק את המים, לנסות משהו קל ולראות איך זה מרגיש, לראות אם את מרגישה רצון ביותר.

כשאני "חיפשתי את עצמי" מהבחינה הזאת, העדפתי להתנסות עם אנשים שאני כבר מכירה, כדי שלא יהיה את הלחץ וחוסר הבטחון של הכרות וחדשה ואהיה פנויה לחקור רק את החלק שמעניין אותי.

את אומרת שהייתה חוויה שעוררה שוב את המשיכה לפה - זה מישהו שאת בקשר איתו? יש שם פתח נוח להיות איתו שוב?

שמעי, לאקסטרים קיצוני אני לא רואה את עצמי מגיעה, כמו גם לא הגעתי בעבר, אז כמובן שמדובר על לנסות לאט לאט בכל מקרה (רק, מאיפה מתחילים בכלל?)

החוויה שעוררה את המשיכה לפה היא עם מישהו שיש לי איתו משהו כזה ואחר, לא ברור עדיין כמה זה מתמשך וזה גם לא היה משהו שהוא לגמרי בתוך העולם הזה (אבל גם לא מחוץ לו לגמרי), על השוליים, כבר אמרתי?

תודה.
Black P e a r l
Black P e a r l • 24 ביולי 2011
פרחונית כתב/ה:

עושים את זה לאט לאט ובקצב שמתאים לך

זה מכוון לחיים בכלל ולא רק על בדסמ icon_cool.gif

העניין הוא, שאני תוהה ושואלת את עצמי מאיפה להתחיל. ברור שאף אחד לא ידע לענות על זה מלבדי, אבל האם אני מוצאת את עצמי בתקופה זו חוברת לפרטנר/ בן זוג שכזה וכו'..
אילו שאלות שמעסיקות אותי המון בימים האחרונים...

תודה.