שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תעלומה שאשמח לפתור

polipopoo
לפני 12 שנים • 24 ביולי 2011

תעלומה שאשמח לפתור

polipopoo • 24 ביולי 2011
למה תמיד שמדברים איתכן על קשר מיני קבוע(כשאתן תפוסות) ,אתן מעדיפות שזה יהיה ידיד שאתן מכירות מאשר גבר זר?
מה ההבדל בין הדמויות שגורם לכן להעדיף את זו על פני השנייה?
(כנראה אני עושה פה הכללה-לכן אשמח לשמוע את הדעות השונות)
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שמת לב שיש הבדל בעניין הזה בין תפוסות לבין פנויות?
בקשר קבוע, אני תמיד מעדיפה מישהו מוכר שאני סומכת עליו. אני בכלל לא מבינה איך אפשר להסכים לקשר *קבוע* בלי שתהיה היכרות מוקדמת ואמון שנבנה בהדרגה.
(וזה ככה כשאני לא תפוסה, בגלל זה אני לא מבינה למה זה משנה בכלל, תפוסה או לא).
ולא הבנתי את השאלה עם הדמויות.
polipopoo
כנראה לא הסברתי את עצמי,אנסה הפעם להיות מדוייק יותר.
שמתי לב שנשים בזמן שהן נמצאות בקשר זוגי ויש להן האפשרות להיות בקשר מיני קבוע נוסף,הן מעדיפות שהגבר מהקשר המיני הנוסף יהיה ידיד שלהן ולא גבר זר.
מה יש בידיד שגורם לכן להעדיף אותו על פני גבר זר לחלוטין?הרי זה יוצר מצב קצת מביך כי הוא ידיד שלכן ויודע מן הסתם שאתן נמצאות בזוגיות,אז לא הבנתי למה למרות המבוכה הקלה אתן עדיין מעדיפות שזה יהיה ידיד
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
את החלק הזה בשאלה הבנתי וגם עניתי עליו: זה לא רק "כשתפוסות", זה באופן כללי מה שאני מעדיפה ורבות כמוני. ידיד הוא מישהו שאפשר לסמוך עליו, זה מישהו שאפשר לשתף אותו במצב הרגיש ולקוות להבנה, ידיד זה מישהו שיותר נוח להיות איתו בקשר קבוע.
גבר זר מתאים לכל היותר לסטוץ.
על אחת כמה וכמה אם כבר יש לי בן זוג קבוע, אני לא מעוניינת לפתח היכרות מעמיקה דרך שורה של דייטים. יותר קל לקחת מישהו שכבר מכירים.
polipopoo
אבל זה לא מביך כשאת יודעת שהוא מכיר את הבן זוג ושהוא יודע שאת בזוגיות?
עד כמה זה הופך אותו לחלק מהעולם המיני של האשה למרות הבן זוג?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 25 ביולי 2011
טוב, כאן אני פורשת, כי אני לא מחפשת מישהו נוסף כשאני בזוגיות.
מה שניסיתי להגיד הוא שזה לא קשור לשאלה אם אני בזוגיות או לא - בכל מקרה לקשר קבוע ומשמעותי ידיד עדיף על זר. גם לתפוסה וגם לפנויה. זה לא ספציפי לתפוסה.
חלקנו מעדיפות זרים וחלקנו מעדיפות מכרים. אצל רובנו זה תקף גם במצב תפוסה וגם במצב פנויה. אותו הדבר. לא זה השיקול להעדפה.

כל השאלות שלך תקפות גם לידיד וגם לזר. בשני המקרים זה יביך או לא יביך אותי באותה המידה.
אני בכלל מעדיפה לא להסתיר שום דבר משמעותי מאף אחד, לא מהבעל, לא מהמאהב, ולא מהידידים/ות שלי. קיצר אני לא הקהל שלך. ניסיתי לענות בכל זאת אבל לא הלך לי. אני פורשת, שמנוסות ממני ימשיכו.
4X4​(אחר)

שלילי

4X4​(אחר) • 25 ביולי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
בקשר קבוע, אני תמיד מעדיפה מישהו מוכר שאני סומכת עליו. אני בכלל לא מבינה איך אפשר להסכים לקשר *קבוע* בלי שתהיה היכרות מוקדמת ואמון שנבנה בהדרגה.

אם לא תתנו צ'אנס להכרות - איך תגלי???
המלט

Re: תעלומה שאשמח לפתור

המלט • 25 ביולי 2011
חיי קוקהולד כתב/ה:
למה תמיד שמדברים איתכן

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=30191
    התגובה האהובה בשרשור
Black P e a r l

Re: שלילי

Black P e a r l • 25 ביולי 2011
414 כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

אם לא תתנו צ'אנס להכרות - איך תגלי???

והיכרות כמו שהיכרות מתבצעת, גורמת לאנשים להתיידד ולהתקרב ולסמוך אחד על השני. מכאן שמה שהיא אמרה לא מתנגש במה שאתה אמרת. אני משערת שנשים נכנסות למיטה עם הגבר שלהן לא לפני שיכירו אותו ולו מעט קודם לכן על מנת לסמוך עליו. אמנם יש פעמים שכל מה שאנחנו מחפשות זה את הסיפוק ללילה (או לבוקר או לכל שעה אחרת של היממה), אבל קשר מיני מתמשך יהיה עם אדם שמכורח המציאות יגרום לה להכיר אותו ולו אותה.
icon_cool.gif