שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאנץ' מרכזי מס 6 יוצא לדרך! (כן, סוף סוף זה חוזר)

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 28 ביולי 2011

Re: תודה לכל מי שאישרו הגעה

בלוסום​(לא בעסק) • 28 ביולי 2011
Dan_Kap כתב/ה:
נשמח להיפגש הערב

ולכל מי שלא יכלו להגיע הפעם - ניפגש במאנץ' הבא...
icon_twisted.gif

ככה, דומרושע? בלי עונש??? icon_twisted.gif
נולי
נולי • 28 ביולי 2011
דמי: כשתגדל תבין (אולי) שיש אנשים שונים בעולם, עם צרכים שונים ורצונות שונים. לכן מתאים, ועובדה שמתקיים כבר מעל עשר שנים, מנץ' בנוסח דןקפ, ואני בטוחה שהוא ימשיך עוד שנים רבות וארוכות. בדיוק שלך מתאים הפיר.
כל אחד ומה שטעים לו.
בלוסום​(לא בעסק)
נולי כתב/ה:
דמי: כשתגדל תבין (אולי) שיש אנשים שונים בעולם, עם צרכים שונים ורצונות שונים. לכן מתאים, ועובדה שמתקיים כבר מעל עשר שנים, מנץ' בנוסח דןקפ, ואני בטוחה שהוא ימשיך עוד שנים רבות וארוכות. בדיוק שלך מתאים הפיר.
כל אחד ומה שטעים לו.

והודות לאנשים המקסימים שהיו - היה גם מאוד טעים במאנצ'! (= (בעיקר בזכות איזו עוגת שוקולד אורגזמית...).
Artemis^

תודה למארגנים

Artemis^ • 28 ביולי 2011
היה בהחלט נחמד לפגוש פרצופים מוכרים ולהכיר אנשים חדשים icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

גם לי היה כיף!

מאנצ' מס' 6 - אחרי כל כך הרבה זמן שלא היה! icon_smile.gif

היה כיף לראות פרצופים מוכרים - בעיקר פרצופים מוכרים המומים שלא ראו אותי שנה שלמה - "עור ועצמות" ו "את נראית פיצוץ" (KEEP 'EM COMING, GIRLS!).

היה כיף להכיר אנשים חדשים (: סה"כ החברה היתה מצחיקה, נהנתי - היתי צריכה את ההתאווררות הזו.

לילוש תמונה ודן - תודה לכולכם על הטרחה והמאמץ האדיר בארגון! היה כיף!

מחכה לפעם הבאה - רק לא לעשות לנו סשן המתנה של שנה בבקשה! icon_wink.gif
The Naked Butler
לפני 13 שנים • 29 ביולי 2011

תודה למארגנים!! היו כ 40 אנשים אם לא יותר

The Naked Butler • 29 ביולי 2011
Persephone - זאת היה העוגה שלך? חבלעלהזמן מאד מסוכנת! ממש ממש טעימה.

אני מצטרף לכולם להגיד תודה רבה אל מארגנים של המנץ', היה מענין ומרענן בשבילי להכיר אנשים כמוני. בטח כולכם הייתם בקטע הזה להיות "חדש" . ד"ש מיוחד להמתנערת ול Tebias. קישואים זה ירק טוב. icon_biggrin.gif

השתמשתי בכינוי playerazzi במנץ', אבל כאן אני המשרת הראשי הערום (The Naked Butler). אשמח להפגש שוב ולהכיר יותר אנישם.

שלום!
בלוסום​(לא בעסק)

Re: תודה למארגנים!! היו כ 40 אנשים אם לא יותר

בלוסום​(לא בעסק) • 29 ביולי 2011
The Naked Butler כתב/ה:
Persephone - זאת היה העוגה שלך? חבלעלהזמן מאד מסוכנת! ממש ממש טעימה.

אני מצטרף לכולם להגיד תודה רבה אל מארגנים של המנץ', היה מענין ומרענן בשבילי להכיר אנשים כמוני. בטח כולכם הייתם בקטע הזה להיות "חדש" . ד"ש מיוחד להמתנערת ול Tebias. קישואים זה ירק טוב. icon_biggrin.gif

השתמשתי בכינוי playerazzi במנץ', אבל כאן אני המשרת הראשי הערום (The Naked Butler). אשמח להפגש שוב ולהכיר יותר אנשים.

שלום!

icon_smile.gif העוגה היתה של שונרתא - פחד אלוהים!!! icon_twisted.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

תודה לכולם

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 29 ביולי 2011
לכל מי שטרחו, נסעו, טיילו בשבילים של הפארק, מצאו את החץ של הנרות, הגיעו ואמרו שלום.

לכל מי שישבו על הדשא, על שמיכות, מזרונים ומחצלות (וגם ליושבי הכיסאות).

לכל מי ששיתפו אותנו במבחר שהביאו איתם, שתרמו לשיחה, שהקשיבו, שנשארו בפינה אחת, שעברו בין צלעות המעגל המשונה הזה.

לכל מי שהגיעו, בין אם לזמן קצר ובין אם נשארו עד הרגע שאספנו את שאריות הציוד והלכנו למגרש החניה.

לכל מי שזה היה המפגש הראשון שלו/ה עם אנשים מהתחום וגם לאלו שכבר מזמן הספיקו לספור בכמה מפגשים היו.

בעיני, זה היה נהדר - בשלב שבו סוף כל סוף יכולנו להתחיל את מעגל ההיכרות, היו מעל חמישים איש, כך שאנשים חזרו על השמות מסביב למעגל כדי שכולם יוכלו לשמוע בלי שנצטרף לצעוק.

תודה ללילי על הארגון, לתמונה ולאיימי על הכנת השטח והסימון בנרות.

תודה לכולכם על התרומה שלכם ליצירת עוד מרחב וסגנון של מפגש לאנשים בתחום.

icon_twisted.gif