שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

רשמים מה PEER

קינבה
לפני 13 שנים • 29 ביולי 2011

רשמים מה PEER

קינבה • 29 ביולי 2011
אז אתמול היה ה PEER הראשון ואני יכול להגיד שזה היה אחלה PEER, לא ברמה של 'זה בסדר לפעם ראשונה' אלא שזה באמת היה בסדר.

כמות האנשים שהגיעו והביעו עניין היתה יפה, ההשתתפות הפעילה היתה יפה מאוד, אני מרגיש שרובם מאוד נהנו ובנוסף רבים למדו משהו חדש. זאת הוכחה שקהילת הבדסמ לא רק מחפשת מסיבות בהן יש חושך, מוסיקה חזקה, רוקדים שותים משתוללים ומחפשים פינה חשוכה אלא גם אירועים בהם יש תאורה סבירה, מוסיקת רקע חלשה, שתייה מגוונת ואפשרות באמת לדבר להכיר ולעשות. בנוסף יהיה נחמד מאוד אם יהיה אפשר להגביל את העישון לפינה אחת בחדר (למשל רק לייד הבאר) - אני בטוח שרוב מוחלט כולל מעשנים יהיו בעד.
אהבתי גם את הכבוד ההדדי (שקיים במקומותינו רק בקהילה), זה אולי האירוע הראשון בו יכולתי לקשור מישהי על הרצפה ולדעת בוודאות שאף אחד לא ידרך עליה בטעות, שיכולתי לבקש 'סליחה אבל אני צריך קצת מרחב' ואנשים באמת פינו מקום, ואני שמח לדעת שגם בישראל זה אפשרי - במקום הנכון ועם האנשים הנכונים.

הבנתי שאיר מתכוון לקיים את ה PEER כל שבועיים, אירוע שכזה לא רק שתורם לנו אלא בעצם פותח עצמו לאוכלוסיה קצת שונה שלא נוהגת להגיע למסיבות, ומאפשר פעולויות נוספות. אני ממליץ בחום לקיים אירועים שכאלו אחת לשבועיים, להמשיך עם החבלים (כי כל פעם לומדים משהו חדש) ובנוסף לאפשר שם פעילויות נוספות לפי רצון המשתתפים (למשל מי שרוצה לעשות מחטים - שיעשה, מי שרוצה ללמוד מחטים כמובן מוזמן... ועוד ועוד ועוד).

אישית חבל לי שלא הצלחתי להכיר את כל מי שהגיע, סה"כ הגיעו הרבה מאוד אנשים ולא הצלחתי להגיד לכולם שלום, אבל אני בטוח שנשלים את הפערים ב PEER הבא.
    התגובה האהובה בשרשור
digi's foxy

בהחלט היה תענוג

digi's foxy • 29 ביולי 2011
מחזקת את דבריך דמי

הפיר היה מהנה במיוחד, הכבוד ההדדי שזרם שם היה מאוד נעים.
היה נחמד לענות על שאלות ולתת הסברים ועדין למצוא גם משהו חדש שעוד לא ראיתי.
מקווה שאולי בפעם הבאה יהיה לי יותר זמן גם ללמוד מאחרים .

והאווירה בהחלט הייתה שונה ושונה לטובה .

נהנתי מאוד וובהחלט אשתדל להגיע לבא גם כן
nomorenomore
nomorenomore • 29 ביולי 2011
הרבה אנשים אמרו לי שהיה תענוג.

אנסה להגיע לפיר הבא אם אכן המתכונת תישמר.

שמח שהקהילה נהנתה icon_smile.gif
פיקציה

Re: רשמים מה PEER

פיקציה • 29 ביולי 2011
Sir Demi כתב/ה:
אז אתמול היה ה PEER הראשון ואני יכול להגיד שזה היה אחלה PEER, לא ברמה של 'זה בסדר לפעם ראשונה' אלא שזה באמת היה בסדר.

כמות האנשים שהגיעו והביעו עניין היתה יפה, ההשתתפות הפעילה היתה יפה מאוד, אני מרגיש שרובם מאוד נהנו ובנוסף רבים למדו משהו חדש. זאת הוכחה שקהילת הבדסמ לא רק מחפשת מסיבות בהן יש חושך, מוסיקה חזקה, רוקדים שותים משתוללים ומחפשים פינה חשוכה אלא גם אירועים בהם יש תאורה סבירה, מוסיקת רקע חלשה, שתייה מגוונת ואפשרות באמת לדבר להכיר ולעשות. בנוסף יהיה נחמד מאוד אם יהיה אפשר להגביל את העישון לפינה אחת בחדר (למשל רק לייד הבאר) - אני בטוח שרוב מוחלט כולל מעשנים יהיו בעד.
אהבתי גם את הכבוד ההדדי (שקיים במקומותינו רק בקהילה), זה אולי האירוע הראשון בו יכולתי לקשור מישהי על הרצפה ולדעת בוודאות שאף אחד לא ידרך עליה בטעות, שיכולתי לבקש 'סליחה אבל אני צריך קצת מרחב' ואנשים באמת פינו מקום, ואני שמח לדעת שגם בישראל זה אפשרי - במקום הנכון ועם האנשים הנכונים.

הבנתי שאיר מתכוון לקיים את ה PEER כל שבועיים, אירוע שכזה לא רק שתורם לנו אלא בעצם פותח עצמו לאוכלוסיה קצת שונה שלא נוהגת להגיע למסיבות, ומאפשר פעולויות נוספות. אני ממליץ בחום לקיים אירועים שכאלו אחת לשבועיים, להמשיך עם החבלים (כי כל פעם לומדים משהו חדש) ובנוסף לאפשר שם פעילויות נוספות לפי רצון המשתתפים (למשל מי שרוצה לעשות מחטים - שיעשה, מי שרוצה ללמוד מחטים כמובן מוזמן... ועוד ועוד ועוד).

אישית חבל לי שלא הצלחתי להכיר את כל מי שהגיע, סה"כ הגיעו הרבה מאוד אנשים ולא הצלחתי להגיד לכולם שלום, אבל אני בטוח שנשלים את הפערים ב PEER הבא.

מה כל כך קשה להגיד לבקושי 20 אנשים שלום?
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: רשמים מה PEER

פרלין​(נשלטת){ש} • 29 ביולי 2011
פיקציה כתב/ה:
Sir Demi כתב/ה:

מה כל כך קשה להגיד לבקושי 20 אנשים שלום?

קטסטרופה. הוא שאמרתי. רק קטסטרופה מפגין נוכחות ב*כל* אירוע של הקהילה.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 29 ביולי 2011
תודה רבה שהגעתם , היה תענוג גדול לארח אותכם . אווירה קהילתית ,הגיעו 32 אנשים לפיר וכולם שיחקו וקשרו ,התצוגות קשירה שלכם מדהימות .
בתקווה של פעם בשבועיים לעשות את המפגש ,כמובן שלמדתי לקחים ומה צריך לשפר לפעם הבאה icon_smile.gif
ח"ח גדול לכל מי שתרם והגיע למפגש !
Halrloprillalar
Halrloprillalar • 29 ביולי 2011
כל הכבוד על היוזמה. עושה רושם שאופי המפגשים מתחיל לתפוס כוון נכון.
קינבה
לפני 13 שנים • 30 ביולי 2011
קינבה • 30 ביולי 2011
מתי מגיעות התמונות מהפיר? icon_twisted.gif