סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום שישי - 5.8.11 - נשים ועבדים - FEMDOM PLAY PARTY - בדנג'ן

Lady Nicole​(שולטת)
לפני 12 שנים • 6 באוג׳ 2011
Lady Nicole​(שולטת) • 6 באוג׳ 2011
נשים ועבדים יקרים!

אני בטוחה ב- 100% שנהנתם בדיוק כמוני אתמול!

קצת קשה לי לתאר את האווירה המיוחדת שהייתה אתמול, את ההתרגשות, את ההנאה....

אין, אין מילים!! חוץ מלהגיד שהרבה זמן לא הייתה מסיבה כל כך מוצלחת!

ממשרתי הבית המעולים, להופעות עוצרות הנשימה, לתחרות "מזוכיסט נולד" המרגשת, לסשנים שהיו בלי סוף ברחבי המקום ועד למוזיקה הנפלאה של diablo666.....

פשוט היה ערב פליי פרטי מושלם, ערב בדס"מ אמיתי..... וכשאני הלכתי הביתה בסביבות 5 לפנות בוקר, עוד נשארו!

תודה וכל מי שהגיע, לכל מי שעזר, ולמועדון הדאנג'ן שאירח אותנו!

שיהיה המשך סוף שבוע נפלא!!
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
phoenix_remind​(מתחלף)

קצת חלש - וחבל שכך

phoenix_remind​(מתחלף) • 6 באוג׳ 2011
התחיל מבטיח - הקהל לא היה עם רוב מוחלט של גברים כמו במסיבות ה-CFNM. התפאורה נראתה מעניינת והאנשים נראו בעניין.

אבל המוזיקה, הו המוזיקה. בדסמ זה לא עניין מיינסטרימי והמוזיקה שמלווה אותו לא צריכה להיות כזו. עם פסקול שנשמע כאילו נלקח ממסיבת כיתה ג2 ודיג'יי שהחליט לשים שירי "לכו הביתה אני רוצה לישון" כבר בתחילת המסיבה ההמשך היה, איך לומר זאת בעדינות, פחות מוצלח. מוזיקה במסיבות כאלה צריכה להעלות מחשבות מלוכלכות ורגשות אפלים, לא רצון עז למשוך לדינה בקוקיות ולהכין שיעורי בית.

באמת שרציתי לפרגן כי אני חושב שהיה פוטנציאל לא רע למסיבה אבל זו פעם ראשונה שהייתי במסיבה שהדיג'יי הצליח להרוס אותה בצורה כל כך יעילה. אשמח לבוא בפעם הבאה אם רק יוחלף האיש שבעמדת התקליטן.
diablo666​(שולט)

Re: קצת חלש - וחבל שכך

diablo666​(שולט) • 6 באוג׳ 2011
phoenix_remind כתב/ה:
התחיל מבטיח - הקהל לא היה עם רוב מוחלט של גברים כמו במסיבות ה-CFNM. התפאורה נראתה מעניינת והאנשים נראו בעניין.

אבל המוזיקה, הו המוזיקה. בדסמ זה לא עניין מיינסטרימי והמוזיקה שמלווה אותו לא צריכה להיות כזו. עם פסקול שנשמע כאילו נלקח ממסיבת כיתה ג2 ודיג'יי שהחליט לשים שירי "לכו הביתה אני רוצה לישון" כבר בתחילת המסיבה ההמשך היה, איך לומר זאת בעדינות, פחות מוצלח. מוזיקה במסיבות כאלה צריכה להעלות מחשבות מלוכלכות ורגשות אפלים, לא רצון עז למשוך לדינה בקוקיות ולהכין שיעורי בית.

באמת שרציתי לפרגן כי אני חושב שהיה פוטנציאל לא רע למסיבה אבל זו פעם ראשונה שהייתי במסיבה שהדיג'יי הצליח להרוס אותה בצורה כל כך יעילה. אשמח לבוא בפעם הבאה אם רק יוחלף האיש שבעמדת התקליטן.

כן ... אני יודע שזה קצת קשה לקבל עובדות שאתה לא מקבל את מה שאתה רוצה ... והקינאה קצת אוכלת אותך .... אבל לא נורא ... זה יעבור לך יום אחד ..
אתה יכול להמשיך להגיב בכייף .... הייתי לוקח את זה כביקורת בונה אם לא הייתי יודע מאיזה כיוון זה הגיע . אי לכך ובהתאם לזאת תרשה לי לא להגיב ..
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 6 באוג׳ 2011
היה ערב ניפלא ,מזמן לא הייתה מסיבה כזאת.

אני גם מעדיף מוזיקה קצת יותר אפלה.
אח גיבור​(אחר)

היה שווה שווה שווה !!!

אח גיבור​(אחר) • 6 באוג׳ 2011

המון מלכות מדהימות, סשנים אמיתיים בכל פינה.

מועדון הדאנג'ן עלה מדרגה. תודה לליידי ניקול המדהימה ולאלכסיי על היוזמה והארגון.

התגובה האהובה בשרשור
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 6 באוג׳ 2011
היה ערב פמדום כהלכתו!
כמו שמספר אנשים ציינו במהלך הערב, זה היה ערב הפמדום החזק ביותר מאז הפמדום של טיש אי שם בסוף 2009...
כ"כ הרבה בנות שוות, כ"כ הרבה אקשן.
תודה רבה לליידי ניקול ולאלכסיי על ארגון הערב הזה, ונתראה במסיבה הבאה של הליין!
diablo666​(שולט)
diablo666​(שולט) • 6 באוג׳ 2011
פעם אחת חשוב לי לציין דבר שאני רואה במלא פוסטים הנוגעים לסגנונות מוסיקה ..
בכל מסיבה יש מוסיקה ..
במסיבות הקהילה במיוחד יש מגוון גדול של קהל מבחינה מוסיקלית ..
מכיוון שנושא המסיבה הוא נושא בדס"מ/פטיש ולא נושא של סגנון מוזיקלי .

כל אדם ואדם מחפש את סגנון המוסיקה המתאים לו, לכן במסיבות פטיש שמים כל מיני סגנונות של מוסיקה בכדי לגוון ושלכל אחד יהיה כמה רגעים של מוסיקה שהוא אוהב .
אי אפשר לנגן רק סגנון אחד . אדם שמתלונן על סגנון מוסיקה יכול ללכת למסיבה שהנושא שלה הוא סגנון המוסיקה שהוא אוהב .
לכן כל ההיערות על המוסיקה לא יכולות להיות רלונטיות מכיוון שלאחד סגנון המוסיקה לא יהיה טוב ולשני כן . אך בהמשך הערב הכל יכול להשתנות מכיוון שהסגנון משתנה כל הזמן .

מסיבה מזרחית = קהל מזרחי
מסיבת אלקטרו = קהל של אלקטרו
מסיבות טראנס = קהל של טראנס
מסיבות שנות השמונים = קהל שאוהב שנות השמונים וכו ...
מסיבת פטיש /בדסמ = קהל שבא להנות מפטיש / בדס"מ

במסיבות הקהילה יש כמה וכמה דיג'יים בולטים שמנגנים סגנונות שונים של מוסיקה אך מאוד דומים בתכליתם..
אני משתדל לא לנגן את אותה המוסיקה שמתנגנת בכל מסיבה אלא סגנון מעורב כמה שיותר
ושונה מה"סטנדרט" המקובל .. בכדי לשנות ולגוון בכדי שהמסיבה לא תיראה כמו כל מסיבת פטיש רגילה ... ויש לזה כוונה ..

לסיכום מסיבת פטיש = קהל שמגיע למסיבת פטיש . לא למסיבה שסגנון המוסיקה הוא נושא המסיבה .
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 6 באוג׳ 2011
הייתה מוזיקה אחלה,
ומנסיון של מסיבות, די דומה למוזיקת מסיבות הקהילה, ואף טובה יותר.