אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלובי!!!!!!

fuckyouu
לפני 12 שנים • 6 באוג׳ 2011

כלובי אתה גאון!

fuckyouu • 6 באוג׳ 2011
icon_wink.gif
חיפשתי בYAHOO ומצאתי את כול מה שאבד
icon_smile.gif
תודות!
נילי ונילי
נילי ונילי • 6 באוג׳ 2011
[quote="Venus in Furs"

נילי, הסירי דאגה מליבך... זה שאת ופרלין תוהות אם זה הוא או לא זו ההוכחה הכי מוצקה שזה אכן הוא. icon_smile.gif
[/quote]
ביץ'
icon_biggrin.gif
Dark halo​(אחרת)

אוףףףף

Dark halo​(אחרת) • 6 באוג׳ 2011
icon_cry.gif

עשיתי נקיון מחקתי את כול הבלוג
ניקיתי מהנפש הרבה דברים
ופוף!
הכול
אבל הכול חזררררררררררררר : crying.gif
זהו וויתרתי wightflag.gif
נמשיך לדשדש בעבר
Franchesca
Franchesca • 6 באוג׳ 2011
חתולונת פושטקית כתב/ה:
Franchesca כתב/ה:

ועל זה נאמר..
גיבוי גיבוי גיבוי.
מאז הפעם שלחצתי בטעות "הקודם" באמצע פוסט, אני כותבת קודם כל בוורד.
אז הכל שמור, למרות שלא נראה לי שאשחזר אותם.
אגב, זה מצא לי יותר פוסטים ביאהו.
וקצת יצאתם מפרופורציות, סה"כ פוסטים.
אם כבר, יותר מפריע לי שהאתר נופל.
כמובן תודה לכלובי, על המאמצים.

וואלה, זו הפעם הראשונה בתולדות האתר שלהשתמש במוזילה פיירפוקס דווקא *עוזר*... הממזר שומר את הטקסט בעמוד בצורה לא רעה.. מקסימום, כל כמה דקות / מילים תעשי בחר הכל והעתק, אם משהו ישתבש תוכלי תמיד לחזור ולהדביק או ללחוץ שחזר (CTRL Z).

אני משתמשת בפיירפוקס, אבל לא נתקלתי באופציה הזו, בכל אופן, אני כותבת בוורד, הכי בטוח.
Franchesca

Re: ותודה ל Franchesca שעוזרת לי לשחזר את הפוסטים.

Franchesca • 6 באוג׳ 2011
להבה חשופה כתב/ה:
Franchesca כתב/ה:

ועל זה נאמר..
גיבוי גיבוי גיבוי.
מאז הפעם שלחצתי בטעות "הקודם" באמצע פוסט, אני כותבת קודם כל בוורד.
אז הכל שמור, למרות שלא נראה לי שאשחזר אותם.
אגב, זה מצא לי יותר פוסטים ביאהו.
וקצת יצאתם מפרופורציות, סה"כ פוסטים.
אם כבר, יותר מפריע לי שהאתר נופל.
כמובן תודה לכלובי, על המאמצים.

תודה מותק.!!

להבה חשופה
.

אין על מה יקירה.
~~~~~~<{@
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 6 באוג׳ 2011
Venus in Furs כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

4.
הנה, אני אשתף אותך במשהו אישי, בתקווה שתרימי את הכפפה ותשתפי גם את וככה נוכל להבין האחת את השניה יותר:
לי נמחקו שלושה פוסטים מהבלוג. שניים מהם הכילו פלרטוט מענג ושנון עם בחור שאין לי מושג מי הוא ושהייתי מעוניינת להמשיך את הדיאלוג הזה איתו. הניק שלו נמחק מהכלוב בחשד שהוא הניק השלושים ומשהו אלף של מר אקס המסתורי, יצור נאלח שהסתובב פה פעם, וכיוון שגם הפוסטים שלי נמחקו עכשיו לעולם לא אוכל להשוות בין הדקדוק וסימני הפיסוק ולהגיע למסקנה חותכת לגבי זהותם של השניים. לנצח אשאר תוהה האם איבדתי בחור בונבוניירה שהייתי שמחה לצאת איתו לבליינד דייט, או שמא ניצלתי בפעם הרביעית מידיו של מניאק עם אובססיה לקן הציפורים של וונוס בפרווה.
זה נראה לך פעוט בחשיבותו, אבל בשבילי, אובדן של פלרטוט וירטואלי כה מוצלח הוא משמעותי ומבאס. לא ברמה של לפתוח שרשור בפורום, אבל עדיין מבאס.

נילי, הסירי דאגה מליבך... זה שאת ופרלין תוהות אם זה הוא או לא זו ההוכחה הכי מוצקה שזה אכן הוא. icon_smile.gif

כלובי ישר כוח על הטיפול המהיר והעצות המועילות לשחזור.

זה הוא. אין ספק.
Gerald​(מתחלף)

פרקטיקה

Gerald​(מתחלף) • 6 באוג׳ 2011
אני לא מבין למה השרשור שמטרתו בעיית המחיקה והפתרונות (היעילים יותר או פחות) שלה צריך להידרדר להטחות רפש הדדיות.

כלובי - תודה על העבודה המצוינת שאתה עשית ועושה. בהערת אגב, אני במקצועי תוכניתן מחשבים ואם יש דרך שאוכל לסייע תרגיש חופשי ליצור קשר ב- Gerald.dior (at) gmail.com.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 באוג׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

4.
הנה, אני אשתף אותך במשהו אישי, בתקווה שתרימי את הכפפה ותשתפי גם את וככה נוכל להבין האחת את השניה יותר:
לי נמחקו שלושה פוסטים מהבלוג. שניים מהם הכילו פלרטוט מענג ושנון עם בחור שאין לי מושג מי הוא ושהייתי מעוניינת להמשיך את הדיאלוג הזה איתו. הניק שלו נמחק מהכלוב בחשד שהוא הניק השלושים ומשהו אלף של מר אקס המסתורי, יצור נאלח שהסתובב פה פעם, וכיוון שגם הפוסטים שלי נמחקו עכשיו לעולם לא אוכל להשוות בין הדקדוק וסימני הפיסוק ולהגיע למסקנה חותכת לגבי זהותם של השניים. לנצח אשאר תוהה האם איבדתי בחור בונבוניירה שהייתי שמחה לצאת איתו לבליינד דייט, או שמא ניצלתי בפעם הרביעית מידיו של מניאק עם אובססיה לקן הציפורים של וונוס בפרווה.
זה נראה לך פעוט בחשיבותו, אבל בשבילי, אובדן של פלרטוט וירטואלי כה מוצלח הוא משמעותי ומבאס. לא ברמה של לפתוח שרשור בפורום, אבל עדיין מבאס.

זה הוא. אין ספק.

היהפוך נמר חברברותיו?

ואם זה הוא, אין איזה חוק התיישנות עליו? כאילו, למישהו באמת אכפת אם הוא יחזור?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 6 באוג׳ 2011
פרלין כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

4.

זה הוא. אין ספק.

היהפוך נמר חברברותיו?

ואם זה הוא, אין איזה חוק התיישנות עליו? כאילו, למישהו באמת אכפת אם הוא יחזור?

אין לי מושג למה מחקו אותו אז, אני רק יודעת שזה הוא.
אני בעד להחזיר אותו, הוא בחור אינטליגנט מאוד, ומשעשע ביותר.
מצד שני, לא אני מחליטה.