צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי שעומד מאחוריי, מלפניי, מעליי ומתחתיי..

the rain song
לפני 12 שנים • 12 באוג׳ 2011
the rain song • 12 באוג׳ 2011
השיר המופלא של לד זפלין (אחד מיני רבים כמובן)
שהתנגן לגמרי במקרה בדיוק כשפתחתי את הכרטיס
השם של הבלוג הוא השם של האלבום ממנו לקוח השיר
ToOwnNoa
ToOwnNoa • 12 באוג׳ 2011
נועה הוא כינוי אינטרנטי שהתרגלתי אליו ובהחלט שם שהייתי בוחרת לעצמי.
הניק הומצא ברגע קצת ציני,כשלא תארתי לעצמי שאני עשוייה להיות אי פעם משוייכת או מקולרת
למישהו (מה שקרה בדיעבד)ובתחושה שבמידה וזה יקרה,זה דורש לא מעט מהצד שני כך שזו צריכה להיות דמות מיוחדת ומשמעותית עבורי.
Braumeister​(שולט)
Braumeister​(שולט) • 12 באוג׳ 2011
על שמו של Cheshire Cat מעליסה בארץ הפלאות של קרול כמובן.
הוא גם מופיע בסמלון שלי (מתוך הגרסה המאכזבת משהו של טים ברטון).
פנטין
לפני 12 שנים • 13 באוג׳ 2011
פנטין • 13 באוג׳ 2011
הלביאה ממלך האריות.
גם כי לדעתי האדון והחבר (לשעבר) דומה לסימבה.
גם כי אנחנו מאוד אוהבים את הסרט,
וגם כי היא מסמלת בעיני כוח (לביאה נו) אבל היא גם נשית, וככזאת היא נכנעת בפני סימבה.

וקוראים לי נועה
Franchesca
לפני 12 שנים • 14 באוג׳ 2011
Franchesca • 14 באוג׳ 2011

Queen Of Love
כשנרשמתי לכאן לראשונה, בחרתי בניק הזה, כי חשבתי שאם איך שהוא אני מתברגת לעולם הבדסמ, זה רק דרך מושגי אהבה.

Khaleesi
הוא תואר לאשתו של ה khal. מעמדה של ה khaleesi משתנה מ Khal ל Khal.
היא יכולה להיות בעלת השפעה רבה, לרכוב לצד ה khal, או שהיא יכולה להיות שווה פחות מהסוס של ה khal.
שכן מאחר והרוכבים של ה khal לפעמים יכולים לשכב עם ה khaleesi, אבל הם לעולם לא יחלקו את הסוס של ה Khal.

Franchesca
יש לי קטע כזה שאני מעניקה שמות לחפצים וכך קראתי לגיטרה שלי לפני המון שנים.

ולא קוראים לי, אני באה לבד. icon_lol.gif
Gerald​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 14 באוג׳ 2011

המשחק של ג'ראלד

Gerald​(מתחלף) • 14 באוג׳ 2011
אהבתי את השם מאז שקראתי בגיל מאוד צעיר את הספר של סטפן קינג שהזכיר משחקי שליטה.
אז עוד לא לגמרי הבנתי למה כל כך נמשכתי לספר.

http://en.wikipedia.org/wiki/Gerald%27s_Game
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 12 שנים • 23 באוג׳ 2011
פסיכו לוג​(שולט) • 23 באוג׳ 2011
זה קל.
ממילא כבר מהתיכון כולם כינו אותי פסיכולוג. הספה זה ברור. למה עור? כי מתבקשת ספה קינקית.
א-דום​(שולט)
לפני 12 שנים • 5 במרץ 2012

שרשור יפה אז אני מצטרף

א-דום​(שולט) • 5 במרץ 2012
הניק הראשון שבחרתי לעצמי היה אור שחור. למה? בגלל שזה אוכסימורון קולע. מצד אחד אני מרגיש מואר גם בבידיאסאמ מצד שני זה נחשב לתחום אפל. אני גם מחבב אוקסימורונים.
אבל מה שקרה אז שהייתה פרשה לא טובה עם מישהו שכינויו מאסטר אור.
ואיך שכלובי (או מערכת מתוכנתת שבנה) ראה את השם שמתקשר לאור הוא העיף אותי מהכלוב. אבל תקופה ארוכה שמרתי על הניק הזה באתר אחר ז"ל שמו היה פורטל הבידיאסאמ.
כדי לחזור יצרתי את הכינוי, נסיך קטן (מאסטר).
אז חשבתי לעצמי שאני רואה את עצמי כנסיך קטן (על דרך הלצון) אני גם מאוד אוהב את הספר. הוספתי בסוגריים גם מאסטר כדי שלא יחשבו בטעות שהקטן מרמז לנשלט.
בכלל לא הייתי מודע לזה שאנשים בכלוב לקחו את השיחה בין הנסיך הקטן
לשועל כמודל ספרותי לאילוף גיליתי את זה בדיעבד (או שאולי באופן לא מודע בחרתי בזה כי את הספר אני מכיר כמעט בע"פ).
זה היה ניק מוצלח הרבה זמן.עד שיום אחד גיליתי שהתרבו הנסיכים בכלוב ואחד מהם היה בעל ניק כמעט זהה אך נשלט והתחילו לבלבל ביני לבין עדת הנסיכים.
הבנתי שהגיע הזמן לבחור ניק חדש. אחד הדברים שהכי מרגשים אותי בבדיאסאמ מבחינה ויזואלית הוא הפסים האדומים על העור כתוצאה מהצלפות כמובן. ולכן אדום מבטא את זה בפשטות. בנוסף אדום הוא גם סמל לשליטה לעוצמה וכוח בתנ"ך (אדום ודגול מרבבה). אבל אני מאמין גדול בבחירות חופשיות (בחיים כמו בפוליטיקה) והתנהגות מתנשאת זה ממש לא אני. יתר על כן, אני סולד משולטים שמפתחים תיאוריות או מניירות על כמה הם שולטים. ועל כן יצרתי את הניק א-דום. שפירושו: לא-דום, כמו כמובן הדגשה על האדום ויחד עם זאת אזכורי כדום.
מלכתא
לפני 12 שנים • 7 במרץ 2012
מלכתא • 7 במרץ 2012
מדוע מלכת האהבה?
מכיוון שכשהגעתי לכאן (בפעם השלישית, אחרי הפסקה של שנה) ידעתי שאני מחפשת אהבה, וזה היה הקו המנחה שלי.
רציתי כינוי פשוט וקליט, משהו שאני לא אסתבך איתו בעצמי.
אני מלכה, אני מונעת מאהבה, לכן אני מלכת האהבה.