שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Mind body and soul

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 18 באוג׳ 2011
בלוסום​(לא בעסק) • 18 באוג׳ 2011
גברים כתב/ה:

אחד הדברים היפים שבדסמ, כמו שאני רואה אותו, מאפשר, הוא חד כיווניות. מכיוון שבהגדרה אין בבדסמ שיוויון כמו שהעולם "הנאור" מגדיר. לא צריכה להיות - דו כיווניות. כל אחד מקבל את מה שהוא צריך ונותן את מה שהוא יכול ורוצה, להבדיל מ - כל אחד נותן ומקבל אותו דבר.

i couldn't have said it better myself...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
גברים, אני מתה על הדרך שיש לך להגיד דברים. הניסוח שלך הרבה יותר טוב משלי icon_smile.gif

השאלה הזו לגבי הדדיות באה אצלי ממקום של להבין את ה"היה פתוח בפני" כמעין דרישה. כאילו בתור שולטת אני דורשת מהפרטנר שלי מלא דברים שחלקם לא קלים, ויש איזה מקום לשאלה מה אני נותנת בתמורה. אז אני לא אתן את אותם הדברים, כי אנחנו הרי לא ממלאים את אותו התפקיד ולא מחפשים את אותה החוויה, אבל לפעמים מאיך שמציגים את זה זה נראה כאילו שולטים יודעים רק לבוא בדרישות, כאילו הם דורשים משהו מהזולת שאינם דורשים מעצמם. אז נכון שלא חייבים שוויון, אבל עדיין, יש קושי מסויים לדרוש משהו מהאחר שאינך דורש מעצמך. כלומר, אני לא חושבת שחייב להיות, אבל ברור לי שהוא בהחלט יכול להיות ושלי באופן אישי יש קושי כזה.

(כל זה לא עומד בסתירה למה שאמרת, אני מסכימה אתך לחלוטין וחושבת שאמרת את דעתי טוב ממני).
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 18 באוג׳ 2011
גברים כתב/ה:
אני לא חובב סיסמאות ואני יכול להבין את הציניות שמריצים עליהן, בעיקר כאן, בהקשר של יחסי נשים- גברים. אבל זו, בכל זאת נוגעת בי דווקא בהקשר של הבדסמ כמו שהוא בעיניי.

כשאני לוקח מישהי למסע משותף כאן (להבדיל ממפגש "גברים") , אני דורש ממנה את כולה.
אני מנכס את הגוף שלה, הוא הופך להיות שלי, לשימושי, על כל המשתמע מכך. אני רשאי לעשות בו ואני עושה בו, כול שימוש שנראה לי. מלמעלה ומלמטה, מקדימה ומאחור - הכול שייך לי ורק לי. מנגד, אני אוסר עליה או מורה לה לעשות בו שימושים שונים בעצמה.

אבל זה החלק הקל, הוא אמנם נחמד ומהנה בפני עצמו אבל הוא כבר מזמן, לא מספיק לי לאורך זמן.

אני רוצה עוד. אני רוצה את המחשבות ואת התחושות שלה.

אני רוצה לדעת הכול. אני רוצה לדעת מה עובר לה בראש, בשאיפה, בכל רגע נתון. אני רוצה לדעת איך היא חושבת ועל מה. אני רוצה לדעת מה מפחיד אותה ומה משמח אותה, מה יגרום לה לבכות ומה יחייך אותה. אני רוצה לדעת מה פגע בה בעבר ומה גרם לה אושר ואיך זה משפיע לה על ההווה, אני רוצה לדעת עליה - הכול. אם הייתי יכול, הייתי מסדר לי מסך קטן שמקרין לי את המחשבות והתחושות שלה, כזה עם אפשרות לעשות rewind לאירועים או תקופות אבל מכיוון שאני עדיין שוקד על פיתוח הצ'יפ הזה, אני עדיין צריך לעבוד על זה קשה. לתחקר, לסחוט, לייצר מנגנוני דיווח ואולי הדבר החשוב ביותר, לזכות באמון שלה.
אבל, אני לא מסתפק בצפייה ולמידה, אני רוצה גם להיכנס קצת פנימה, להיות חלק ולהשפיע. אני רוצה להיות מסוגל לנווט חלק מהמחשבות והתחושות האלו למקומות שנראים לי ולגרום לה למחשבות ותחושות אחרות שאני חפץ בהם.

אבל גם זה לא תמיד מספיק לי ואני עדיין רוצה עוד.

אני רוצה גם, להיכנס לקודש הקודשים, למקום הזה שאפשר להגיע אליו, רק אחרי שהיא הפנימה, בין השאר, שהחלטתי לקבל אותה ככה, בדיוק כמו שהיא, עם כל העבר וההווה, עם כל הכישלונות וההצלחות, עם כל הפגמים, השריטות והתסכולים, כולל (ואולי בעיקר) אלו, שרק היא מסוגלת לראות בעצמה. החלטתי לקבל אותה בדיוק כמו שהיא מתחת לכל המסכות, ומשם, לקחת אותה ולעשות איתה את מה שאמצא לנכון.

אני צריך להיכנס לה לנשמה. להרגיש אותה,לנשום אותה, לדעת אותה. לחדור מבעד לכל החומות והשריון, לנזול פנימה. עוד צעד קטן ועוד צעד קטן, להתקרב כמה שיותר לבסיס, למקום שאין בו יותר מגננות, למקום שבו היא נקייה מהכול, חפה ממניירות (בלשונה של מרגול העבריינית) , זכה ומלאת תום. למקום הראשוני הזה שאין בו אגו ואין בו בושה במה שהיא או במי שהיא. במקום הזה שבו היא משחררת לי, את הילדה שבה, אותה.

זה נראה לי פרוייקט לחיים שלמים.
לא פחות מזה - חיים שלמים.

וזה מרגש, בדרכו. באופן אישי, מתחת לרומנטיקה, אני מודה שזה עשה לי קלסטופוביה.
השרלילית​(פמית מתחלפת)

זה. זה מה שמושך אותי.

גברים כתב/ה:
אני לא חובב סיסמאות ואני יכול להבין את הציניות שמריצים עליהן, בעיקר כאן, בהקשר של יחסי נשים- גברים. אבל זו, בכל זאת נוגעת בי דווקא בהקשר של הבדסמ כמו שהוא בעיניי.

כשאני לוקח מישהי למסע משותף כאן (להבדיל ממפגש "גברים") , אני דורש ממנה את כולה.
אני מנכס את הגוף שלה, הוא הופך להיות שלי, לשימושי, על כל המשתמע מכך. אני רשאי לעשות בו ואני עושה בו, כול שימוש שנראה לי. מלמעלה ומלמטה, מקדימה ומאחור - הכול שייך לי ורק לי. מנגד, אני אוסר עליה או מורה לה לעשות בו שימושים שונים בעצמה.

אבל זה החלק הקל, הוא אמנם נחמד ומהנה בפני עצמו אבל הוא כבר מזמן, לא מספיק לי לאורך זמן.

אני רוצה עוד. אני רוצה את המחשבות ואת התחושות שלה.

אני רוצה לדעת הכול. אני רוצה לדעת מה עובר לה בראש, בשאיפה, בכל רגע נתון. אני רוצה לדעת איך היא חושבת ועל מה. אני רוצה לדעת מה מפחיד אותה ומה משמח אותה, מה יגרום לה לבכות ומה יחייך אותה. אני רוצה לדעת מה פגע בה בעבר ומה גרם לה אושר ואיך זה משפיע לה על ההווה, אני רוצה לדעת עליה - הכול. אם הייתי יכול, הייתי מסדר לי מסך קטן שמקרין לי את המחשבות והתחושות שלה, כזה עם אפשרות לעשות rewind לאירועים או תקופות אבל מכיוון שאני עדיין שוקד על פיתוח הצ'יפ הזה, אני עדיין צריך לעבוד על זה קשה. לתחקר, לסחוט, לייצר מנגנוני דיווח ואולי הדבר החשוב ביותר, לזכות באמון שלה.
אבל, אני לא מסתפק בצפייה ולמידה, אני רוצה גם להיכנס קצת פנימה, להיות חלק ולהשפיע. אני רוצה להיות מסוגל לנווט חלק מהמחשבות והתחושות האלו למקומות שנראים לי ולגרום לה למחשבות ותחושות אחרות שאני חפץ בהם.

אבל גם זה לא תמיד מספיק לי ואני עדיין רוצה עוד.

אני רוצה גם, להיכנס לקודש הקודשים, למקום הזה שאפשר להגיע אליו, רק אחרי שהיא הפנימה, בין השאר, שהחלטתי לקבל אותה ככה, בדיוק כמו שהיא, עם כל העבר וההווה, עם כל הכישלונות וההצלחות, עם כל הפגמים, השריטות והתסכולים, כולל (ואולי בעיקר) אלו, שרק היא מסוגלת לראות בעצמה. החלטתי לקבל אותה בדיוק כמו שהיא מתחת לכל המסכות, ומשם, לקחת אותה ולעשות איתה את מה שאמצא לנכון.

אני צריך להיכנס לה לנשמה. להרגיש אותה,לנשום אותה, לדעת אותה. לחדור מבעד לכל החומות והשריון, לנזול פנימה. עוד צעד קטן ועוד צעד קטן, להתקרב כמה שיותר לבסיס, למקום שאין בו יותר מגננות, למקום שבו היא נקייה מהכול, חפה ממניירות (בלשונה של מרגול העבריינית) , זכה ומלאת תום. למקום הראשוני הזה שאין בו אגו ואין בו בושה במה שהיא או במי שהיא. במקום הזה שבו היא משחררת לי, את הילדה שבה, אותה.

להיכנס לה לנשמה. אין ולא יהיה משהו מחרמן מזה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
באמת, פרלין? אני קצת מופתעת.
חשבתי שלכולנו (אנו הנשלטות, אנו חובבות החפירה, אנו חובבות הזוגיות העמוקה... אנו=יולי וכל מי שיש לה עולם פנימי בעל קוי דמיון מסויימים לשלה) יש רצון, לפחות במידה מסויימת, שיתייחסו אלינו ככה. שירצו לקבל כל חלקיק של נשמתנו, שכל פרט בנו יהיה מעניין וראוי לכיבוש, שתמיד ירצו עוד ועוד מאיתנו, שירצו להיכנס לנו לנוח ולהסתובב ולחזור ולחטט.

קצת כמו ששלדון (TBBT) תמיד רוצה שיסרקו לו את המוח, והדייט האידאלי מבחינתו זה עם מישהי שתיקח אותו לבית החולים לסדרה של בדיקות חודרניות ותהיה מעוניינת לחטט בכל נקביו ואבריו הפנימיים ולבחון אותו בכל אמצעי טכנולוגי העומד לרשות הרפואה המודרנית.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 18 באוג׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
חשבתי שלכולנו (אנו הנשלטות, אנו חובבות החפירה, אנו חובבות הזוגיות העמוקה... אנו=יולי וכל מי שיש לה עולם פנימי בעל קוי דמיון מסויימים לשלה) יש רצון, לפחות במידה מסויימת, שיתייחסו אלינו ככה. שירצו לקבל כל חלקיק של נשמתנו, שכל פרט בנו יהיה מעניין וראוי לכיבוש, שתמיד ירצו עוד ועוד מאיתנו, שירצו להיכנס לנו לנוח ולהסתובב ולחזור ולחטט.

קצת כמו ששלדון (TBBT) תמיד רוצה שיסרקו לו את המוח, והדייט האידאלי מבחינתו זה עם מישהי שתיקח אותו לבית החולים לסדרה של בדיקות חודרניות ותהיה מעוניינת לחטט בכל נקביו ואבריו הפנימיים ולבחון אותו בכל אמצעי טכנולוגי העומד לרשות הרפואה המודרנית.

יולי, איזה מזל שיש לנו דבר אחד שונה! אחרת הייתי בטוחה שהופרדנו בלידתנו ואז הקפיאו אותך והפשירו אחרי חמש שנים כדי שלעולם לא נדע שהופרדנו. והכל חלק מקונספירצית על לא ברורה שאין לה שום סיבה אחת הגיונית.

מה שקרה זה שכשהפרידו אותנו כנראה הגעת למשפחה ש*לא* חיטטה לך במוח במשך ילדותך ולכן את עדיין מעוניינת. אבל אני עברתי ה-מון מניפולציות ודי הרבה חיטוטים, כך שהיום אני נמנעת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ובנימה מחוייכת, ניסוח פרוידיאני: זוהי בעצם החדירה האולטימטיבית. אם התשוקה המינית של האשה היא שגבר יחדיר את איברו אל תוך גופה, וכמה שהזין חודר יותר עמוק כך זה יותר כיף, ואם נשים מעניקות לסקס מימד רגשי ורוצות לראות בו ביטוי למתרחש בנפש, הרי שחדירה בניחוח צבאי אל מעמקי נפשה הריהי כזין העצום מהחלומות הממלא את נרתיקה עד תום ומדגדג את רחמה, ו/או איבר אימתני המתמקם גם בישבנה וגם בפיה ובאופן כללי נכנס לכל מקום שרק אפשר, ובפנטזיה קיצונית הוא כל כך מפואר שהוא מגיע מהכוס עד הגרון או נוגע בגב מבפנים, הרי שפסגת העונג הנפשי היא חדירה, ממש כמו שחדירה היא פסגת העונג הפיזי. וכמובן שעונג נפשי מסמל את זה המיני, גם כי אנחנו נשים וכל העולם הרגשי שלי בנוי על הכמיהה לזין וגם כי באופן כללי הכל קשור במיניות. ובדואליות זיון-זיון שכל - זיון שכל יכול להעניק לך יותר מאשר יוכל גדול הכושים בג'מייקה - כי מנטלי, כידוע, זה הכי אחי. או אחותי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
פרלין כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

יולי, איזה מזל שיש לנו דבר אחד שונה! אחרת הייתי בטוחה שהופרדנו בלידתנו ואז הקפיאו אותך והפשירו אחרי חמש שנים כדי שלעולם לא נדע שהופרדנו. והכל חלק מקונספירצית על לא ברורה שאין לה שום סיבה אחת הגיונית.

מה שקרה זה שכשהפרידו אותנו כנראה הגעת למשפחה ש*לא* חיטטה לך במוח במשך ילדותך ולכן את עדיין מעוניינת. אבל אני עברתי ה-מון מניפולציות ודי הרבה חיטוטים, כך שהיום אני נמנעת.

חי חי icon_smile.gif (זה לא שאין לי עוד משהו להגיד, אלא שכל דבר שאגיד ייקח אותנו לשיחה אחרת לגמרי icon_smile.gif)
מישלי

יולי,

מישלי • 18 באוג׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
ובנימה מחוייכת, ניסוח פרוידיאני: זוהי בעצם החדירה האולטימטיבית...

אני חושבת שהצלחת (אולי בלי להתאמץ) לעזור לי להגיע לתובנה גדולה בעניין.

אז תודה. (אני אולי אפרט על זה במקום אחר או בזמן אחר)
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
גברים, כתבת כל כך יפה שממש דמעתי, ולפי כמות הלייקים, אני ממש לא היחידה שחשבה כך.
אני חושבת שהרבה מאיתנו רוצות, באיזשהו מקום, שיתייחסו אלינו ככה. מה יותר מכיל ומרפא (כן, אני יודעת, מילה בעייתית...) ממישהו שמכיר אותנו inside- out, מקבל ואוהב אותנו?

אני לא חושבת שאמרו לי אף פעם שרוצים אותי כך. היה מישהו שדרש את כל הדברים האלו, אבל לא כדי לקבלני, אלא כדי לשבור אותי ולעצב אותי בדרך אחרת. הקטע הזה לא באמת עובד, זה רק נשמע נורא סקסי.