שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיית אונס 2

Grey / Green
לפני 13 שנים • 19 באוג׳ 2011
Grey / Green • 19 באוג׳ 2011
מ', תודה (באמת) שלקחת את הוויכוח הזה שלך מחוץ לדיון המעניין על פנטזיות אונס. לטעמי, כך את צריכה לנהוג תמיד: אם יש לך כעסים ופוביות שמאיימים לקלקל למתדיינים האחרים את הכיף, פשוט תפתחי להם דיון משל עצמם.
בכוח המוח​(שולטת)

המממ...

בכוח המוח​(שולטת) • 19 באוג׳ 2011
אני חושבת שעל ההודעה הזו מגיע לך פרס נובל לשלום, על האחווה, ההבנה, והגישה היחודית שלך, מורטישיה.

"Morticia

נושא אותי אלימות לא מגרה
תאריך 11:59 19/08/11
וזה לא נותן לך שום זכות לדבר אליי בצורה כזו אלימה ודוחה.

איכס את אישה מרירה

ואת כלל לא מכירה אותי

את פשוט לא מוסגלת לסבול אף אחד שרואה את העולם אחרת ממך

ואת דורסנית.

אוותר לך על המריבה גם אם תעני

מסיבה פשוטה

ברור לי שאת מחוץ לכאן כלום

ואני יודעת היטב מה אני שווה.

אלימות אותי לא מגרה, זה לא נותן לך שום פתח לדבר אליי בצורה כזו אלימה
זה לא עושה אותך מגניבה
ותזהרי שהפנטזיות שלך לא יבואו לעקוץ אותך בתחת

גזענית מגעילה "
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 19 באוג׳ 2011
Morticia כתב/ה:
נ.ב. כל השפחות מתבקשות לחזור למקומן. עשיתן לי כאב ראש.

לכי תחפשי.

או בניסוח אחר: אם אי פעם חשבתי שלנהל איתך דיון יכול להיות מעניין ומפרה, המשפט הזה הוציא לי את החשק.

את רעילה מורטישיה וממש לא כיף איתך.
walking dead
walking dead • 19 באוג׳ 2011
Morticia כתב/ה:

למען ההגינות, אולי כדאי לומר שאנשים מסויימים ולרוב קבועים משתלחים בי כאן.

אם זהו נסיון נואל לשלח בי חץ מורעל, כנראה שפספסת.
בשרשור הקודם עניתי לך מעומק ליבי והתייחסתי באופן רציני ביותר לדברייך ואילו את בתגובה השתלחת.
המצחיק הוא שאין זו הפעם הראשונה (ולא האחרונה כנראה) שאת זו שפותחת בג'יהאד נגד שולטים, נשלטות, נשלטים שלא עומדים בציפיותייך וכל מי שדעתו שונה משלך ואז מתקרבנת ומלינה כי אנשים מסוימים (ואפילו לרוב קבועים!) משתלחים בך.
מUחדת
מUחדת • 19 באוג׳ 2011
מורטישה, הגיע הזמן לעמוד במילה
או לפחות בחמש המילים הראשונות בפרופילך:

"אישה המעדיפה לא להשתמש באתר..."
Morticia
Morticia • 19 באוג׳ 2011
פרלין כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
נ.ב. כל השפחות מתבקשות לחזור למקומן. עשיתן לי כאב ראש.

לכי תחפשי.

או בניסוח אחר: אם אי פעם חשבתי שלנהל איתך דיון יכול להיות מעניין ומפרה, המשפט הזה הוציא לי את החשק.

את רעילה מורטישיה וממש לא כיף איתך.

מודה שבגללך חשבתי פעמיים לפני שכתבתי אותו
תאמיני או לא
וקיויתי שתקחי אותו ברוח קלילה
ובבדיחות הדעת.
(חשבתי גם על יולי)

תכלס אני מתכוונת הרבה יותר לכמה מה"שולטות" כאן ובהחלט יתכן ובחוש ההומור שלי לפעמים אני גסת רוח. אני עדיין מפרה.

מצטערת שלקחת את זה ככה וסליחה אם פגעתי בך באופן אישי.

לכל השאר אין לי ממש צורך ו/או עניין להגיב.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 13 שנים • 20 באוג׳ 2011
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 באוג׳ 2011
האמת שגם ככה חשבתי שאני מזיינת יותר מדי בשכל, אז הדבר האחרון שהייתי צריכה זה שידחפו לי את זה לפרצוף.

מכירה את האנשים שמדברים המון ואז הם שמים לב שהם מדברים המון ואומרים: "אוי, סליחה!" ואז בא מישהו ואומר להם: "כן, באמת, כמה אתה מדבר?!" ככה זה הרגיש.

ולעניינינו:

אני חושבת שהדיון לא מתפתח לאן שאת רוצה מכמה סיבות:

1. אנשים לא אוהבים להרגיש נזופים. הרי מעצם היותנו בדסמים בחברה ונילית, אנחנו נזופים. אנחנו לא בסדר. ואין מישהו שלא עבר או עובר את התהליך של קבלת עצמו על הפנטזיות המשונות שלו. אחד הכלים הכי חשובים ומשחררים בתהליך הזה הוא ההבנה שפנטזיות הן רק פנטזיות ושמותר לפנטז על הכל.

והינה את באה ואומרת: לא. זה לא נכון. לא מותר לפנטז על ה-כל. תפשפשו בעצמכם ותבדקו למה אתם מפנטזים על דבר כזה.

ולמרות שאני אישית בעד לבדוק כמעט הכל, כי כל בדיקה כזו יכולה להיות קצה חוט שיוביל להיכרות עמוקה יותר עם עצמי, אני אגיד לך את האמת מורטישה, פה זה מבוי סתום. מאוד קשה לבדוק למה אנחנו מפנטזים על מה שאנחנו מפנטזים ואם אנחנו עושים את זה תוך כדי נזיפה עצמית, זה כמעט אבוד.

ואני בטוחה שרוב האנשים המודעים והאינטיליגנטים שענו לך כבר הגיעו למסקנה הזו או דומה לה בעצמם. והם בוחרים לקבל את עצמם כמו שהם וטוב שכך.

2. שאלת, ובצדק, למה אף אחד לא התייחס לסיפור של הבלרינה השחורה. אז קודם כל, אני חושבת שהוא פשוט הלך לאיבוד בים המלל. וזה באמת חבל. חוץ מזה, אני תוהה לאיזו התייחסות את מתכוונת. מה היית רוצה שיקרה? לאן היית רוצה שהדיון ילך?

אני חשבתי שהיא צודקת במאות האחוזים וכדאי שמי שממהר לממש פנטזיית אונס, משני הצדדים, יגזור וישמור את מה שהיא אמרה. אלא שיותר מזה לא היה לי, באופן אישי, מה לומר. לא יכולתי לפתח את זה יותר מזה. כשאני מגיבה בדיון אני משתדלת לא להיות זו שסוגרת אותו, אלא זו שפותחת אותו. נותנת עוד קצוות של התייחסות. לאן את רצית שהדיון ילך?

3. את מעוררת אנטי מאוד גדול, מורטישה.

אני בטוחה שאת אישה חושבת ומעניינת ומעמיקה והרבה פעמים אני נהנית מהאג'נדה שלך. אבל את לא יודעת איך להתנסח. ומכיוון שאת מעודדת למודעות עצמית, אני מרשה לעצמי לומר לך: את מאבדת את הראש מהר מדי ואנשים לא מצליחים להבין את מה שאת רוצה להגיד. לא כולם רעים, צבועים ומגעילים, יש פה אנשים חכמים בצורה יוצאת דופן שנורא כיף לדבר איתם. אבל את לא מדברת, את מרצה אג'נדה ואת מתנסחת בצורה מאוד תוקפנית.