שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חצי ביצה

L איה
לפני 13 שנים • 20 באוג׳ 2011

אין כמו התמדה...

L איה • 20 באוג׳ 2011
אכן מתמיד אתה.
מתמיד אתה להתחמק מתגובה רצינית, בטענות שונות ומשונות על כך שיש מי שחיי הנישואין שלך מענינים אותו.
למקרה שבסך הכל לא הבנת את השאלה, אנסה לבאר זאת עבורך:
איך ערכי שליטה, דהיינו-דומיננטיות, והפקת עונג מהיכולות להגשים את הצרכים והצדדים "האפלים" באישיותך,
מתחברים עם שקרים וזהות כפולה?
אגב, נראה לי שעם תגובה כשלך לא ערכת לעצמך שירות גדול בקרב הנשלטות,
גם אם לנרצעת ביותר אין ולו שמץ של עינין להבין בכמה דציבל אשתך משתמשת כדי לרסן אותך,
יהיה חשוב לה להבין מהם ערכיך.
פוסט זה עולה בפורום הבנים על הבנות בדיוק מסיבה זו, נשלט, גם אם נשוי - מעצם היותו נרצע
לא זוכה לביקורת על כך- אך אתה ידידי המסורס, מצהיר על עצמך אחרת.
באשר לטרונותי לגבי עכברי- שליטה, היי בטוחה נילי ונילי, שטרונותיה של אישה היודעת שהיא נבגדת ומחרישה,(והן כמעט כולן יודעות) קשות בהרבה מטרונותי, חישבי על כך שרגשי האשם מחייבים אותו לספוג ה-כ-ל, הלא כמה איום אדם יכול להיות? גם בוגד ומצער וגם לא קשוב?
ובכלל, בגלל זה אני פה, בשמי האמיתי ובתמונותי,סטיותי, תלנותי ,דפים על גבי דפים, עשויים להסב
נחת למי מחברי הכלוב שנכונים להיות מי-שהם גם אם זה פחות חינני לדעתך.
אינני משווקת חינניות על מנת לנשוא חן. זהו ההבדל, ולי אפילו אין ביצים.

יתכן כי the rain song מעלה טענה נכונה, וכתיבתי אינה בדיוק מעודדת תגובות רציניות,
ויתכן כי זאת עקב הטענה הנכונה היחידה של המתמיד- אכן יש נימת מרמור בכתיבתי, זאת על שום
שעזב אותי גבר אהוב ויקר. ולו, יש ביצים- ללא כל ספק.
וטרונותי הן בחזקת 'אם בארזים נפלה שלהבת...'
תמהה אני על אלו שנקודת הפתיחה הראשונית שלהם, מבחינה ערכית, היא מראש הנמוכה ביותר.
בימים אלו כאשר אני עורכת מחדש את מדרג היררכית המועומדים הפוטנציאלים לא יכולתי להתעלם מתהיות אלו..
אם נעלב עכברון זה או אחר מדברי, הרי שהוא חש ברגשות אשמה, ואין אני מצרה על כך.
אולי בכל זאת יעלה העכברון , זה היושב בתחתית ההיררכיה השלטת, ויציע הסבר למרות שעלבו בו?
הייתכן כי הטחת עלבון בהתנהלות כללית קלוקלת אצל שולטים מתחתית ההיררכיה, לא מאפשר ל"שולטים" אלו להתמודד עם טיעונים שכל שפחה, ולו החסומה ריגשית ביותר תעלה בפניהם?
האם רק תלונה המנוסחת בעדינות חנפנית ונרצעת מספיק מחלצת מהם הסבר?
דהיינו-אם אין לך אומץ להתבטא בחופשיות, אינך חסרת ביטחון מספיק כדי להיות שותפה להסדר
הפגת הבדידויות שהעכברון יכול להציע?
שימשיך המתמיד להוסיף פלפל, אני מרוקאית, הכמות הזניחה הזו עוד לא דגדגה לי את בלוטות הטעם.
בימים שנופלים קאסמים, ויש תאונות דרכים, ופערי מעמדות בלתי סברים, אני עדיין עוסקת בשאלת הערכים שעל דרכם אני מעונינת לעצב את חיי. כדי להתלונן על מערך הביטחון, ברשותכם, אעבור לאתר אקטואליה.
שבת תענוגות,
ליבנת.
האזוקים

מעניין

האזוקים • 20 באוג׳ 2011
מעניין שלא ממש התייחסו להתנהגות שלך לאותם גברים.
אין לך במה להתגאות כלל.

אם את מעוניינת לעלות לדיון תופעה זה בסדר, אך לא חייבים
לנהוג בשיפוטיות וחוסר כבוד.

אם את לא אוהבת את התופעה, תתרחקי ממנה ואל תנהגי
בזלזול בבחירות של אחרים.

תלמדי לכבד אנשים ששונים ממך גם אם את לא מסכימה איתם.
ודבר נוסף, הכללה היא תמיד אסון.
תמונה כפרית

על עכברים ואנשים

תמונה כפרית • 20 באוג׳ 2011
אני דווקא מוצאת בפוסט של ליבנת יותר
שיר הלל עצמי מתנשא ובעיקר ילדותי משהו, מלבד היותו שיפוטי להחריד.
ליבנת לא מנסה להעלות דיון מהותי, ולא באה מנקודה שמאפשרת זאת.
אני רואה כאן ניסיון עילג להאדרה עצמית תוך השפלת האחר, מין הסוג הנפוץ אף יותר
בקרב אנשים, אנשים שהם אלימים ובעלי הערכה עצמית נמוכה.

באשר לעכברים, בעיני הם יצורים קטנים ושבירים, ביחוד בין כפותיו הורודות של חתול,
המתלונן מרה על כי הצעצוע שלו נשבר ויש לתקן אותו.

ובאשר לגברים בוגדים, כבר אמרו לפני יש גם נשים בוגדות, הבגידה קיימת לאורך ולרוחב בכל האוכלוסיות השונות ללא הבדלי דת מין צבע וכו' מה שבעצם מחזיר אותי לרישא, שמטרת הפוסט היא יותר להעדיר את שמה בעיני עצמה (נוסח תראו אותי, מה רב כוחי ) ופחות על עצם הנושא.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 20 באוג׳ 2011
יהירות וביזוי אחרים מעולם לא הוסיפו נקודות לאף אחד לאורך זמן, או אצל האנשים שקצת רואים.
את פרושה בכתיבה שלך מלוא הפוסט, לבנת, וכל מה שאני חושבת הוא: וואו, כמה חוסר מודעות יכול להיות לו לאדם שבטוח שהוא מודע ומבין יותר מאחרים עד שזה הופך אותו יהיר וזחוח.

ואז אני נזכרת שזה תמיד עובד ככה.

מסכימה עם תמונה - לא צריך לנסות להפוך אחרים לעכברים נלעגים כדי שתרגישי שווה משהו.
נסי ותהני.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 20 באוג׳ 2011
פרחונית כתב/ה:
amy כתב/ה:
יש משהו מנחם עד אין קץ במחשבה שגם כשנופלים עלינו טילים מכל הכיוונים, בכלוב עדיין רבים icon_smile.gif

there's no place like home

rffl.gif

מצטערת מראש על האופ-טופיק, אבל זה פשוט התבקש... icon_redface.gif

http://www.youtube.com/watch?v=6exm2Hi28Xw
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 באוג׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
יהירות וביזוי אחרים מעולם לא הוסיפו נקודות לאף אחד לאורך זמן, או אצל האנשים שקצת רואים.
את פרושה בכתיבה שלך מלוא הפוסט, לבנת, וכל מה שאני חושבת הוא: וואו, כמה חוסר מודעות יכול להיות לו לאדם שבטוח שהוא מודע ומבין יותר מאחרים עד שזה הופך אותו יהיר וזחוח.

מסכימה עם תמונה - לא צריך לנסות להפוך אחרים לעכברים נלעגים כדי שתרגישי שווה משהו.
נסי ותהני.

ויחד עם זאת, יש משהו עלוב בבגידה.
בכוח המוח​(שולטת)
פרלין כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

נסי ותהני.

אני לא נכנסת בכלל לשאלה.
זה משנה? זה נותן למישהו זכות ללגלג על חיים ומצבים שאחרים מוצאים את עצמם שם מאלף ואחת סיבות?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 באוג׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

נסי ותהני.

אני לא נכנסת בכלל לשאלה.
זה משנה? זה נותן למישהו זכות ללגלג על חיים ומצבים שאחרים מוצאים את עצמם שם מאלף ואחת סיבות?

לא. כי הרי לעג הוא לא פחות עלוב.

אני יכולה להבין בגידה, אבל היא מרגישה לי כמו הפשרה האולטימטיבית. וזה פשוט מעציב אותי.
ביצה, חצי ביצה, שלוש ביצים, למי אכפת? זה כאילו כניעה לבורגנות האולטימטיבית. חיים בתוך פרק של "רמזור".
בכוח המוח​(שולטת)
פרלין כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

נסי ותהני.

אני לא נכנסת בכלל לשאלה.

לא. כי הרי לעג הוא לא פחות עלוב.

אני יכולה להבין בגידה, אבל היא מרגישה לי כמו הפשרה האולטימטיבית. וזה פשוט מעציב אותי.
ביצה, חצי ביצה, שלוש ביצים, למי אכפת? זה כאילו כניעה לבורגנות האולטימטיבית. חיים בתוך פרק של "רמזור".

לא הפשרה מעציבה אלא התרסקות החלום. החלום הזה ש"ומאז הם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה" לא הצליח. החלום שלא מרימים ידיים ומוותרים על מה שהיה נראה הכי חשוב - היחד הזה, האינטימיות, גן העדן האישי שחשבנו שבנינו והפך לניכור בלי שנשים לב.

הפתרונות והפשרה הם לא עצובים, הם פתרונות למצב קיים.