שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיסוננס בין הפנטזיה למציאות.

Here And There​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 19 באוג׳ 2011

דיסוננס בין הפנטזיה למציאות.

Here And There​(נשלטת) • 19 באוג׳ 2011
בעקבות הדיון שהתפתח בשרשור אונס בנושא הפער בין הפנטזיות הבדס"מיות שלנו למוסכמות החברתיות, אני חוזרת לפשפש קצת בפער שאני הרבה פעמים חווה בין מה שאני מפנטזת עליו לבין מה שמקובל במציאות, פער שגיליתי שלפעמים קשה מאוד לגשר עליו.

דוגמא לפנטזיה כזו היא פנטזיית המסירה של נשלטת בידי השולט שלה למישהו אחר, מצד אחד, מאוד מגרה, מצד שני, נראה לי שמסירה של מישהי אהובה למישהו אחר נוגד את ההגדרה של אהבה.

השאלה שלי היא האם קורה לכם שהמציאות על מוסכמותיה זולגת לכם לתוך הפנטזיה?
אם כן, מה מילות הקסם (או דרכי הפעולה) שלכם כדי להשקיט את המחשבות?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אני כבר גיליתי שיש פנטזיות שכוחן רק בהיותן פנטזיות. שבמציאות הן פשוט לא מגרות. אם לזאת התכוונת, לדעתי זה בסדר גמור. לא כל פנטזיה נועדה למימוש.
    התגובה האהובה בשרשור
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 19 באוג׳ 2011
amy כתב/ה:
אני כבר גיליתי שיש פנטזיות שכוחן רק בהיותן פנטזיות. שבמציאות הן פשוט לא מגרות. אם לזאת התכוונת, לדעתי זה בסדר גמור. לא כל פנטזיה נועדה למימוש.

אני חושבת שזו בדיוק הבעיה אצלי- עצם זה שהן לא ניתנות למימוש, שאני יודעת שהן כביכול "לא בסדר" ולכן מתנגשות לי עם המוסכמות החברתיות מקשה עלי לפנטז אותן.
קשה לי להפריד לגמרי בין הפנטזיה למציאות.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
pet כתב/ה:
amy כתב/ה:

אני חושבת שזו בדיוק הבעיה אצלי- עצם זה שהן לא ניתנות למימוש, שאני יודעת שהן כביכול "לא בסדר" ולכן מתנגשות לי עם המוסכמות החברתיות מקשה עלי לפנטז אותן.

אה... זו קצת בעיהicon_smile.gif יש דברים שאני באמת לא מעיזה לפנטז עליהם, אבל יש דברים שבהחלט כן, ובחיים לא אגשים אותם (אני מקווהicon_smile.gif)
שוסי
לפני 13 שנים • 20 באוג׳ 2011
שוסי • 20 באוג׳ 2011
בכמה חודשים האחרונים יש לי מין פנטזית על כזו שכל אישה ברחוב/קניון/וואטאבר שאני רואה והיא מושכת אותי,אני פשוט ניגשת אליה,מצרפתת לה את הצורה,מועכת לה את הציצים ואת הפטמות ואם היא מתנגדת,אני לוחצת לה על איזו נקודה בגוף שמשתקת אותה.
זה לא מוסרי ולא חוקי ועוד הרבה לא,אבל מצאתי שככל שאני מתנגדת לפנטזיות האלו הן רק ממשיכות להתרבות.
תכתבי אותן,תדברי עליהן(גם עם עצמך)תנתחי אותן(אני למשל מבינה שהפנטזיות האלו הגיעו לאחרונה כי אני נמצאת בזוגיות ונילית עם זכר זכרי כבר כמה חודשים) ותביני אותן ואולי זה יוציא את העוקץ מהן.
מצד שני,אני דווקא חושבת שככל שהפנטזיות שלך יותר חזקות ולא מוסריות ואת עדיין משאירה אותן בגדר פנטזיות בלבד זה רק מעיד על האמפתיות שלך כבנאדם.
Phantom tears
Phantom tears • 20 באוג׳ 2011
אני גיליתי שיש הרבה דברים שאני מפנטזת עליהם אבל מי שאני בחיים עצמם והמטענים הנפשיים שלי לא מאפשרים שלי להגשים הרבה מהמצבים האלה שאני מדמיינת. ככה זה, פנטזיות לרוב זה לא משהו מורכב. המציאות כן.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 20 באוג׳ 2011
pet כתב/ה:
amy כתב/ה:

בטח לא לזה התכוונת אבל אני נורא מתקשה לפנטז על בגידה.
אם אני מפנטזת על גבר אחר - אני מפנטזת שאני גם מישהי אחרת
רווקה, פנויה
וכוסית-על icon_smile.gif
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 20 באוג׳ 2011
אושה כתב/ה:
pet כתב/ה:
amy כתב/ה:

בטח לא לזה התכוונת אבל אני נורא מתקשה לפנטז על בגידה.
אם אני מפנטזת על גבר אחר - אני מפנטזת שאני גם מישהי אחרת
רווקה, פנויה
וכוסית-על icon_smile.gif

כוסית על, גם אני! כי אם כבר לפנטז, אז שהכל כבר יהיה מושלם icon_smile.gif.

האמת ששמתי לב שאצלי יש איזשהי פנטזיה שהיא "עלילה מרכזית" (שסובבת בעיקר סביב זוגיות) ועליה אני "מלבישה" כל מיני סיפורים.

הבעיה היא שלפעמים הסיפורים האלו לא ממש מתאימים ל"עלילה המרכזית" אז אני בונה לי כל מיני עלילות קצרות רק בשביל הפנטזיה הספציפית הזו.

חוץ מזה, לאחרונה אני מתחילה לתהות האם ההתנגשות הזו היא סוג של ביטוי לחוסר ההשלמה שלי עם הנטייה הבדס"מית.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 באוג׳ 2011
pet כתב/ה:
amy כתב/ה:

אז אני ממליצה על הפתרון שהצעתי בשרשור ההוא: בראי לך עולם אלטרנטיבי שהחוקים והמוסכמות בו שונים וצאי לדרך.