שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Mind body and soul

kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 13 שנים • 22 באוג׳ 2011

Re: התקרבנות

kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 22 באוג׳ 2011
MasterKey כתב/ה:
alter e כתב/ה:

גברים כתב/ה:

כשאני לוקח מישהי למסע משותף כאן (להבדיל ממפגש "גברים") , אני דורש ממנה את כולה.

להבדיל ממפגש עם אשתך. אני חושבת שזה מה שהתכוונת אליו.
מה קורה אחרי שהיא נותנת לך את הכל ... זה השלב שבו אתה אומר לה לצאת לך מהחיים כי זה מפריע לאשה וילדים ... נכון שאני בכיוון?
אני יודעת ... אתה לא אומר לה את זה בדיוק ככה. אתה לא רוצה שהיא תתאבד אחרי כל התלות שהיא פיתחה ... אתה בטח אומר לה שאתה שם בשבילה ... אבל אנחנו יודעים שזה לא נכון.
היא נתנה לך body אבל לא יכולה לבקר בו בביתך ... היא נתהת לך soul אבל לא יכולה להתקשר אליך כשהיא מרגישה בודדה ... היא נתנה לך mind אבל עכשיו היא משתמש בו כדי לחשוב עליך ועל אשתך כשהיא לוקחת עוד כדור נגד דיכאון.
הדדיות בבדסמ? הצחקת אותי ... אתה לא נותן לא בגלל עולם הבדסמ שמאפשר את זה אלא בגלל עולם הנשואים שלא מאפשר את זה.

אני יודעת שאני לא נחמדה כאן ובגלל זה גם השתמשתי בשם בדוי אבל אל תרטון על הצינים כי אתה כנראה מוביל את הרשימה.

עד עכשו היה שירשור נחמד ומעניין.
למה להרוס? למה?
ועוד להשתמש לשם כך בניק כפול...

וקצת ברצינות:
מסכים איתך כי יש בעיתיות רבה בניתוק מערכת יחסים בדסמית, כאשר היוזם הוא הצד השולט.
אין נוסחת פלא והדבר תמיד כואב עם ובלי קשר לבדסם. בבדסם זה רק כואב יותר.

ולעיניין השולט הנשוי:
אם השולט לא הסתיר ואמר מראש כי הוא נשוי - על מה ולמה הזעקה?
העגלה רוצה לינוק לא פחות מהפר הרוצה להניק ובנוסף ידעה גם העגלה מלכתחילה כי הפר נשוי.
האם הבטיח לה מראש תאריך לגרושיו מאישתו? האם הבטיח לה בלעדיות מעתה ועד הקטטר?
מה עיניין הנישואין לכאן?

MASTERKEY - יו"ר האגודה לגברים מוכים.

היא פשוט לקחה מספיק כדורים נגד הדיכאון שהייה לה מהחיים לפניי שהיא פגשה אותו כדיי לסנן מספיק זמן את המידע הלגיטימי על מצבו.
זה עזר לה במיוחד בשלב הbody להפגת הבדידות ובשלב ה SOUL להמצאת עולם דמיוני וורוד שקוראים לו טוב לי , אני לא חושבת על זה כרגע.

ולא alter e אל תתפתי לחשוב שלי זה לא קרה ולא פגעו בי או בגדו או רימו אותי, תתפלאי זה קורה לכולנו .
פשוט הפנמתי מהר שלכעוס עליו על זה שהוא כביכול לא בסדר לא ממש יקדם אותי.
לרוב זה רק תוקע רגשית ונפשית ,צריך לכעוס להתאבל על הקשר ואחריי זה לקבור אותו בעבר.
כי בין אם הוא כן הייה בסדר או לא את עדיין רוצה להמשיך הלאה ולמצוא את מה שטוב לך, וזה מה שחשוב.
נב- לומדים לזהות בדרך הקשה לא להכניס ראש כביכול בריא למיטה חולה.
נוריתE
לפני 13 שנים • 24 באוג׳ 2011
נוריתE • 24 באוג׳ 2011
הם צריכים להותיר עצמם מחוצ לנשמה שלנו
זה ככה פשוט.
ולא לנסות ולהכנס יותר מידי עמוק לראש שלנו
כי לפעמים,אולי,הם לא ממש יאהבו מה שהם ימצאו שם.

לתת את הלב לתת את הגוף
זאת מחשבה נחמדה מאוד ואלטרואיסטית
ושתקום פה
מי בנינו
האלטרואיסטית הראשונה ותגיד
"הינני כאן".
מישלי

לא מתאפקת...

מישלי • 24 באוג׳ 2011

נורית,
לפעמים הם יאהבו... גם עם מה שיש שם, ולמרות מה שיש שם, ואולי אפילו את כל מה שיש שם.

זו אהבה ללא תנאים. והיא קיימת.

וגם: הנני כאן (וממש לא אלטרואיסטית).
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

וכמה מילים לניק שלא מזדהה:
להעיר הערות ולהסתתר מאחורי ניק בדוי, זה אחד הדברים הנמוכים ביותר בעיני.
הבה נראה אם יש לך אומץ, להגיד את מה שיש לך בזהות המוכרת (לי או בכלל).
alter e

Re: לא מתאפקת...

alter e • 24 באוג׳ 2011
מישלי כתב/ה:

הבה נראה אם יש לך אומץ, להגיד את מה שיש לך בזהות המוכרת (לי או בכלל).

מישלי,
1. בטח שאמרתי לך את הדברים בפנים
2. הפוסט שלי לא כוון אליך בכלל ... דיברתי אליו ולדברים שהוא אמר ... את לא הראשונה שלו וגם לא האחרונה... חח היית מאוד רוצה להיות האחרונה אני יודעת אבל אני לא מדברת (רק) עליך ולא ציינתי את שמך - את לא חלק מהעיניין
3. והכי הכי הכי חשוב ... כל מה שאמרתי נכון .. ... הבחור נשוי ובסוף היום אף פעם לא יהיה בשביל הנשלטת שלו אלא במיטה עם אשתו ... שיהנה וכולנו ילדים גדולים ... אבל כשהוא כותב פוסט שלם על איך הוא נהנה לקחת הכל ועוד כותב שעולם הבדסם מרשה שלא תהיה הדדיות (מבלי להזכיר את עולם הנשואים) אז יש אנשים שבאמת מאמינים לזה ויש אנשים שזה מעורר אצלם קצת בחילה
4. לך אין בעיה עם זה... עשית את הבחירות שלך ... אז על מה התגובה ... את מרוצה בחלקך ולמדת להסתפק במה שאת מקבלת ואת מאושרת... אז אני מאחלת לך המשך חיים טובים באמת ובלי ציניות
lola3333
לפני 13 שנים • 25 באוג׳ 2011

בכל זאת שווה

lola3333 • 25 באוג׳ 2011
alter e כתב/ה:

גברים כתב/ה:

כשאני לוקח מישהי למסע משותף כאן (להבדיל ממפגש "גברים") , אני דורש ממנה את כולה.

להבדיל ממפגש עם אשתך. אני חושבת שזה מה שהתכוונת אליו.
מה קורה אחרי שהיא נותנת לך את הכל ... זה השלב שבו אתה אומר לה לצאת לך מהחיים כי זה מפריע לאשה וילדים ... נכון שאני בכיוון?
אני יודעת ... אתה לא אומר לה את זה בדיוק ככה. אתה לא רוצה שהיא תתאבד אחרי כל התלות שהיא פיתחה ... אתה בטח אומר לה שאתה שם בשבילה ... אבל אנחנו יודעים שזה לא נכון.
היא נתנה לך body אבל לא יכולה לבקר בו בביתך ... היא נתהת לך soul אבל לא יכולה להתקשר אליך כשהיא מרגישה בודדה ... היא נתנה לך mind אבל עכשיו היא משתמש בו כדי לחשוב עליך ועל אשתך כשהיא לוקחת עוד כדור נגד דיכאון.
הדדיות בבדסמ? הצחקת אותי ... אתה לא נותן לא בגלל עולם הבדסמ שמאפשר את זה אלא בגלל עולם הנשואים שלא מאפשר את זה.

אני יודעת שאני לא נחמדה כאן ובגלל זה גם השתמשתי בשם בדוי אבל אל תרטון על הצינים כי אתה כנראה מוביל את הרשימה.

בסופו של דבר בבדסמ ובמערכות יחסים בכלל זאת בחירה חופשית של כל אחד/ת היכן להניח את עצמו.
ההתמסרות והמוכנות להיות בקשר עם נשואים או שלא נשואים מכילה בתוכה תמיד את הסיכוי לקץ. זה נלקח בחשבון, זה חלק מהחיים, חלק מהלמידה.
ובעולם הזה יותר ממה שאת "נותנת" את מקבלת.
כעס והשמצה במקרים כאלו הוא "סגירת חשבונות" עלובה.
אנשים הוגנים הם אנשים שמיידעים את הפרטנרית במצבם המשפחתי, ונותנים לפרטנרית את הבחירה אם להשאר או ללכת, תמיד.
ואם היא בוחרת להשאר סימן שזה באמת שווה את זה. גם את הכאב והריקנות שמגיעים אח"כ.
הלמידה וה חוויה שבדרך לפעמים שווה את הכל.
Mary Jane

Re: בכל זאת שווה

Mary Jane • 25 באוג׳ 2011
shiver כתב/ה:
[e="][b]
[quote

בסופו של דבר בבדסמ ובמערכות יחסים בכלל זאת בחירה חופשית של כל אחד/ת היכן להניח את עצמו.
ההתמסרות והמוכנות להיות בקשר עם נשואים או שלא נשואים מכילה בתוכה תמיד את הסיכוי לקץ. זה נלקח בחשבון, זה חלק מהחיים, חלק מהלמידה.
אנשים הוגנים הם אנשים שמיידעים את הפרטנרית במצבם המשפחתי, ונותנים לפרטנרית את הבחירה אם להשאר או ללכת, תמיד.

את קופצת למסקנות לא הכרחיות בכלל, לפחות ארבע פעמים..
ומעבר לכך, ובלי שום קשר למעורבים אותם איני מכירה כלל, הוגנות פירושה לספר גם לאיש/ה שמחכים לך בבית.
MasterKey​(שולט)

מסקנות לא הכרחיות

MasterKey​(שולט) • 25 באוג׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
shiver כתב/ה:
[e="][b]
[quote

את קופצת למסקנות לא הכרחיות בכלל, לפחות ארבע פעמים..
ומעבר לכך, ובלי שום קשר למעורבים אותם איני מכירה כלל, הוגנות פירושה לספר גם לאיש/ה שמחכים לך בבית.

ומינין המסקנה כי לכל נשוי/נשואה מחכים בבית?
מUחדת
מUחדת • 25 באוג׳ 2011
לא יודעת איפה קראתי את זה אבל זה מתאים:

רק אלמנה יודעת בוודאות איפה שוכב בעלה.
Mary Jane

Re: מסקנות לא הכרחיות

Mary Jane • 25 באוג׳ 2011
MasterKey כתב/ה:
["][b]
[quote

לא התכוונתי 'יושבים ומחכים' ליטרלית, אבל ניסיון חמוד מצדך ; )

בסופו של דבר אם משקרים בעניינים כאלו לאדם עימו מנהלים חיי נישואין, גם אם אותו אדם לא בדיוק יושב ומחכה לך, לא צריך מילים גבוהות כדי להסביר מה לא בסדר בזה.
וכן, אני יודעת, מוסר, אמת והבטחות עבר הם דברים כה גמישים, כה נזילים, כל כך סובייקטיביים ותלויים בנסיבות icon_smile.gif
MasterKey​(שולט)

Re: מסקנות לא הכרחיות

MasterKey​(שולט) • 25 באוג׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
["][b]
[quote

לא התכוונתי 'יושבים ומחכים' ליטרלית, אבל ניסיון חמוד מצדך ; )

בסופו של דבר אם משקרים בעניינים כאלו לאדם עימו מנהלים חיי נישואין, גם אם אותו אדם לא בדיוק יושב ומחכה לך, לא צריך מילים גבוהות כדי להסביר מה לא בסדר בזה.
וכן, אני יודעת, מוסר, אמת והבטחות עבר הם דברים כה גמישים, כה נזילים, כל כך סובייקטיביים ותלויים בנסיבות icon_smile.gif

גם את חמודה (לפחות עד שתתחתני ותתלבטי האם לחכות בבית לבעלך או לשקר לו בצורה סוביקטיבית ותלויה בנסיבות) icon_smile.gif