שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Mind body and soul

מUחדת
לפני 13 שנים • 25 באוג׳ 2011
מUחדת • 25 באוג׳ 2011
לפי מה שאתה כותב יש שתי אופציות:
להתחתן ולבגוד
או להתחתן ולהיות זה שבוגדים בו.

ופשוט להגיד את האמת- זו אופציה שלא קיימת?
פרלין​(נשלטת){ש}

אפשר להיות בוטה לרגע?

פרלין​(נשלטת){ש} • 25 באוג׳ 2011
ולא להבין את כל הגוונים של האפור וכל זה?

נשוי יקר, (באשר הינך)

אם רע לך בחיי הנישואים שלך - תתגרש.
אם טוב לך בחיי הנישואים שלך אך אתה לא מרוצה מאספקטים מסוימים בהם - דבר עם אישתך.
אם אישתך, המכשפה האיומה והונילית לא מבינה אותך - תתגרש.
אם אתה רוצה לחיות איתה - תתאמץ.

ואם עצם הבגידה, החיים הכפולים, העובדה שאתה מקבל שפחה מזוקקת בלי להתמודד עם כל מה שמסביב, אם זה מה שעושה לך את זה - פשוט תגיד את זה.

אם אתה מרגיש שאתה זקוק להרבה נשים - תגיד את זה.

אם אתה מעדיף ריבוי פרטנריות - תגיד את זה!

אבל תגיד. תגיד! די עם חצאי הרמיזות, ההימהומים והגרוע מכל, החצי חיוך הזה שאומר: כשתגדלו - תבינו. כשתהיו נשואות, כשיהיו ילדים, כשיהיו בעיות כלכליות. כשיהיה את זה וכשיהיה את ההוא.

כי העניין הוא שבכלוב עצמו יש די הרבה דוגמאות לזוגות שחיים אחרת לגמרי. וגם להם יש ילדים ועבודות ומשכנתא. גם הם גדולים.

בגידה היא לא כורח המציאות - היא המציאות שאתם בחרתם לעצמכם. תהיו גברים ותעמדו מאחוריה.
MasterKey​(שולט)

אופציות

MasterKey​(שולט) • 25 באוג׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
לפי מה שאתה כותב יש שתי אופציות:
להתחתן ולבגוד
או להתחתן ולהיות זה שבוגדים בו.

ופשוט להגיד את האמת- זו אופציה שלא קיימת?

מיוחדת - לא מתאים לך לקפוץ לפרשנות כזו.
מה לגבי האופציה - לא להתחתן?
מה לגבי האופציה - להיות זה שבוגד וגם זה שנבגד?
וכו' וכו'...

ואם בבוגדים ובוגדות עסקינן הרי לך חידה:

בשבט אפריקאי מבודד חיים כולם זוגות זוגות (נשואים באושר).
לראש השבט נודע, לא עלינו, כי ישנה לפחות אישה אחת הבוגדת בבעלה.
כל גבר בכפר יודע היטב אילו נשים בוגדות, אולם לא יודע דבר לגבי אישתו.
כינס ראש השבט את כל הגברים בכפר ואמר להם:
רבותי הקניבלים, יש לפחות אישה אחת הבוגדת בבעלה בכפר שלנו.
כל מי שיודע בודאות כי אישתו בוגדת בו - ירה בה בו במקום באותו הלילה.
בלילה הראשון היה שקט בכפר.
בלילה השני היה שקט בכפר.
בלילה השלישי נשמעו יריות.

כמה נשים בוגדות בבעליהן בכפר הקטן והתמים שלנו?

לפותרות נכונה (ומהר) - תינתן האפשרות לבחור באמת (כמובן שלהן).
alter e

Re: אופציות

alter e • 25 באוג׳ 2011
לי זה בכלל לא משנה שהוא בוגד .. תמיד יהיו בוגדים ושקרנים ... נורמלי ... גם כולנו גדולים ... מי שזה טוב לה שתהנה

אבל כשאחד כזה מזיין את השכל שעה על כמה הוא אוהב לקחת ולקחת ואז גם מוסיף "שכל אחד מקבל את מה שהוא רוצה" וזה לא חייב להיות הדדי בלי שהוא מזכיר את זה שאת הדברים הבסיסים הוא לא נותן .. לא בגלל שהוא שולט ובדסם וזה לא עושה לו את זה - אלא בגלל שהוא נשוי והוא מפחד מאשתו ... כמה פשוט ככה נפוץ ...

אין נשלטת שלא רוצה להתקשר לשולט שלה... יש כאלו שמתפשרות ולא מתקשרות ... ויש כאלו שמשכנעות את עצמן שזה חלק מתפקידן כנשלטות לאלהתקשר כי ככה הוא אמר

אני גם לא שופטת אותו או את הבחורות שבוחרות להיות איתו ולתת את ה-mind body and soul (נושא השרשור) פשוט זה כזה זיון שכל שישר קפצתי וגם השלושה ימי רגיעה מיצירת הניק ועד שאפשר לכתוב הודעה לא קיררו אותי ... כזה זיון שכל לא שמעתי הרבה זמן

MasterKey כתב/ה:

כמה נשים בוגדות בבעליהן בכפר הקטן והתמים שלנו?

לפותרות נכונה (ומהר) - תינתן האפשרות לבחור באמת (כמובן שלהן).

חידה חמודה אני מהמרת שהתשובה היא שלוש אחרת היינו שומעים יריות בלילות הקודמים... חחח אני מקווה שהכפר הקטן שלנו חושב בצורה לוגית לפחות כמוני וגם יודע לזהות מתי מישהו מזיין את השכל icon_smile.gif
Dendro
לפני 13 שנים • 26 באוג׳ 2011

Re: אפשר להיות בוטה לרגע?

Dendro • 26 באוג׳ 2011
פרלין כתב/ה:

נשוי יקר, (באשר הינך)

אם טוב לך בחיי הנישואים שלך אך אתה לא מרוצה מאספקטים מסוימים בהם - דבר עם אישתך.

ואם עצם הבגידה, החיים הכפולים, העובדה שאתה מקבל שפחה מזוקקת בלי להתמודד עם כל מה שמסביב, אם זה מה שעושה לך את זה - פשוט תגיד את זה.

אבל תגיד. תגיד! די עם חצאי הרמיזות, ההימהומים והגרוע מכל, החצי חיוך הזה שאומר: כשתגדלו - תבינו. כשתהיו נשואות, כשיהיו ילדים, כשיהיו בעיות כלכליות. כשיהיה את זה וכשיהיה את ההוא.

כי העניין הוא שבכלוב עצמו יש די הרבה דוגמאות לזוגות שחיים אחרת לגמרי. וגם להם יש ילדים ועבודות ומשכנתא. גם הם גדולים.

בגידה היא לא כורח המציאות - היא המציאות שאתם בחרתם לעצמכם. תהיו גברים ותעמדו מאחוריה.

בוטה?
שטוח כמו מטבע שחוק של אגורה.
פרלין​(נשלטת){ש}

פרלין​(נשלטת){ש} • 26 באוג׳ 2011
Dendro כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

נשוי יקר, (באשר הינך)

בוטה?

תן לי לזרוק ניחוש פרוע. אתה נשוי. או בוגד. או נשוי ובוגד. בכל מקרה אין לך פרופיל, זה תמיד מוסיף לאמינות של מישהו, דע לך.

אז הנה, זה שחוק? מצוין. בוא נשמע את שני הסנט שלך. (ואולי יהיה פה גבר שאשכרה ידבר ולא יזרוק משפאים, חידות ורמיזות?)
Dendro

Dendro • 26 באוג׳ 2011
פרלין כתב/ה:
Dendro כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

נשוי יקר, (באשר הינך)

בוטה?

תן לי לזרוק ניחוש פרוע. אתה נשוי. או בוגד. או נשוי ובוגד. בכל מקרה אין לך פרופיל, זה תמיד מוסיף לאמינות של מישהו, דע לך.

אז הנה, זה שחוק? מצוין. בוא נשמע את שני הסנט שלך. (ואולי יהיה פה גבר שאשכרה ידבר ולא יזרוק משפאים, חידות ורמיזות?)

רווק
בוגד במי בדיוק? בעכבר שתלה את עצמו מרוב רעב במקרר שלי?
אני רווק ובוגד בעכבר שתלה את עצמו מרוב רעב במקרר שלי, דפוקה.
בכל מקרה אין לי פרופיל, אבל קוראים לי אילן. DENDRO כאילו? אין לי שמץ של רצון לספר את סיפור חיי לאף אחד פה ובוודאי שלא לך.

וברור שאני ארוץ עכשיו להשמיע את דעותיי ליצורית שטוחה כמוך, הרי במשך כל חיי רק לכך פיללתי ורק בגלל זה הגעתי לכלוב.

רוצה סנט? קודם שכנעי אותי למלא פרופיל, כי הקלישאות המרירות שלך והפחדים שלך שההוא שאתך יבגוד יום אחד, אינם משנים לחוסר רצון שלי לחלוק דבר. ואם עדיין לא הבנת, גברת שטוחלין, לעולם קיים עומק (גובה) ולא רק אורך ורוחב וזה מה שעושה אותו -- מרחב.

בא לך על דינר או על שני גמלים?
Mary Jane
Mary Jane • 26 באוג׳ 2011
אני מתעניינת, DENDRO

אם לא קיים בך שמץ של רצון לחלוק פרטים מחייך, למה אתה מספר ששמך אילן ושאתה רווק?

ואם אינך רוצה להשמיע דעותיך מה אתה עושה בפורום מסביר על נפלאות העולם בשלושה מימדים?

אתה כמובן לא חייב לענות ישירות, יכול גם לענות תוך כדי תקיפה ; )
Dendro
Dendro • 26 באוג׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
אני מתעניינת, DENDRO

אם לא קיים בך שמץ של רצון לחלוק פרטים מחייך, למה אתה מספר ששמך אילן ושאתה רווק?

ואם אינך רוצה להשמיע דעותיך מה אתה עושה בפורום מסביר על נפלאות העולם בשלושה מימדים?

אתה כמובן לא חייב לענות ישירות, יכול גם לענות תוך כדי תקיפה ; )

כי הבוקר עברתי דירה ויש לי זמן לחלוק את שני הגמלים שקשורים ליתד של האוהל השכן.
לא נורא, מרי ג'יין, אם שלושה מימדים לדידך הם "נפלאות העולם", אין פלא שאין לך מושג על המימד הרביעי. ואני כמובן לא אלאה אותך בהסברים, אלא אצייר סביבי עיגול ואעשה את עצמי נבהל.

icon_eek.gif
Mary Jane
Mary Jane • 26 באוג׳ 2011
לפחות תתנשא עם בסיס קלוש לכך.. לא באמת חשבתי שהתיאור שלך קשור איכשהו לנפלאות העולם.
אבל נו, שיהיה icon_smile.gif

בכל מקרה אתה חמוד בתוך העיגול, STAY !