שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Mind body and soul

Dendro
לפני 13 שנים • 26 באוג׳ 2011
Dendro • 26 באוג׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
לפחות תתנשא עם בסיס קלוש לכך.. לא באמת חשבתי שהתיאור שלך קשור איכשהו לנפלאות העולם.
אבל נו, שיהיה icon_smile.gif

בכל מקרה אתה חמוד בתוך העיגול, STAY !

נשוי ובוגד - מתנשא
לא נשוי ולא בוגד אבל מבין - מתנשא
מכיר את שלושת המימדים - מתנשא

אז כל מי שמכיר ולא מסכים הוא מתנשא.
לא טעית בפורום? כאן זה פורום הנשלטות השולטות, השולטות הנשלטות ואחת אוי-לה-לה עצבנית נמצאות בקומה למעלה.

ואני מאוד חמוד. במיוחד בימים בהם אני עובר דירה ובעל הבית משלם לי את העודף בשני גמלים. בא לך קוטג' כמעט טרי כמו השק שינה?
Mary Jane
Mary Jane • 26 באוג׳ 2011
לא כולם מתנשאים...רק אתה. ואני icon_smile.gif

ואתה, מתוך העיגול, בטח שלא תתן לי הוראות באיזה פורום לברבר..במקרה הבוקר הגדרתי את עצמי כשולטת-נשלטת-שולטת ואני מחפשת את מקומי בעולם icon_smile.gif

מזל טוב על המעבר, אגב. שהאל הטוב יברך את העיגול שלך ושתזכה לשפע במקרר.
Dendro
Dendro • 26 באוג׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:

ואתה, מתוך העיגול, בטח שלא תתן לי הוראות באיזה פורום לברבר..במקרה הבוקר הגדרתי את עצמי כשולטת-נשלטת-שולטת ואני מחפשת את מקומי בעולם icon_smile.gif

בעיה עם העיגול, מרי ג'יין. אלו המודעים לפחות לעוד מימד ולכן גם לעובדת נוכחותו של המרחב (וזה בטרם הגענו לדבר על מישור האפשרויות בציר הזמן) חומקים ממנו בקלות. אבל גם להם קיימת בעיה עם המקרר. אוהל וזה... ניסיתי לתקוע את התקע בתחת של הגמל ועכשיו אינו בתול ומחירו ירד.

בכל מקרה, רשמתי אותו לבנות על הבנים. כשתתאפסי על עצמך, חייכי אליו. אחרי הכל, הוא דובר אוהלית בלבד -- הסבר פניך לתייר.

ואני לא מתנשא! זה הגמל!
מרי ג'יין, קצת יותר סבלנות לשלל רגשות ואפשרויות ותסבוכות שהחיים מעמידים מולנו מעולם לא הזיקה לאף אחד. אולי במעבר דירה הבא אנסה לפרוס כאן תיאוריה על ציר הזמן ועל האישה הנבגדת שכולם בכלוב שכנעו את בעלה לעזוב אותה כי הוא בגד. הלוואי והחושים שלנו היו מספיקים לנו לקלוט את העולם בו אנחנו מתקיימים ובפי כמה את חיו ואת בחירותיו של האחר.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: אפשר להיות בוטה לרגע?

פרלין​(נשלטת){ש} • 26 באוג׳ 2011
Dendro כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Dendro כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
ולא להבין את כל הגוונים של האפור וכל זה?

נשוי יקר, (באשר הינך)

אם רע לך בחיי הנישואים שלך - תתגרש.
אם טוב לך בחיי הנישואים שלך אך אתה לא מרוצה מאספקטים מסוימים בהם - דבר עם אישתך.
אם אישתך, המכשפה האיומה והונילית לא מבינה אותך - תתגרש.
אם אתה רוצה לחיות איתה - תתאמץ.

ואם עצם הבגידה, החיים הכפולים, העובדה שאתה מקבל שפחה מזוקקת בלי להתמודד עם כל מה שמסביב, אם זה מה שעושה לך את זה - פשוט תגיד את זה.

אם אתה מרגיש שאתה זקוק להרבה נשים - תגיד את זה.

אם אתה מעדיף ריבוי פרטנריות - תגיד את זה!

אבל תגיד. תגיד! די עם חצאי הרמיזות, ההימהומים והגרוע מכל, החצי חיוך הזה שאומר: כשתגדלו - תבינו. כשתהיו נשואות, כשיהיו ילדים, כשיהיו בעיות כלכליות. כשיהיה את זה וכשיהיה את ההוא.

כי העניין הוא שבכלוב עצמו יש די הרבה דוגמאות לזוגות שחיים אחרת לגמרי. וגם להם יש ילדים ועבודות ומשכנתא. גם הם גדולים.

בגידה היא לא כורח המציאות - היא המציאות שאתם בחרתם לעצמכם. תהיו גברים ותעמדו מאחוריה.

בוטה?
שטוח כמו מטבע שחוק של אגורה.

תן לי לזרוק ניחוש פרוע. אתה נשוי. או בוגד. או נשוי ובוגד. בכל מקרה אין לך פרופיל, זה תמיד מוסיף לאמינות של מישהו, דע לך.

אז הנה, זה שחוק? מצוין. בוא נשמע את שני הסנט שלך. (ואולי יהיה פה גבר שאשכרה ידבר ולא יזרוק משפאים, חידות ורמיזות?)

רווק
בוגד במי בדיוק? בעכבר שתלה את עצמו מרוב רעב במקרר שלי?
אני רווק ובוגד בעכבר שתלה את עצמו מרוב רעב במקרר שלי, דפוקה.
בכל מקרה אין לי פרופיל, אבל קוראים לי אילן. DENDRO כאילו? אין לי שמץ של רצון לספר את סיפור חיי לאף אחד פה ובוודאי שלא לך.

וברור שאני ארוץ עכשיו להשמיע את דעותיי ליצורית שטוחה כמוך, הרי במשך כל חיי רק לכך פיללתי ורק בגלל זה הגעתי לכלוב.

רוצה סנט? קודם שכנעי אותי למלא פרופיל, כי הקלישאות המרירות שלך והפחדים שלך שההוא שאתך יבגוד יום אחד, אינם משנים לחוסר רצון שלי לחלוק דבר. ואם עדיין לא הבנת, גברת שטוחלין, לעולם קיים עומק (גובה) ולא רק אורך ורוחב וזה מה שעושה אותו -- מרחב.

בא לך על דינר או על שני גמלים?

בא לי על תשובה אינטיליגנטית, לא נפוחה ומתנשאת, יש לך?
בא לי על מישהו מעניין ועמוק שינהל איתי דיון פורה.
בא לי על שלווה של יום שישי. שלווה בלתי מתלהמת.

אתה יודע מה לא בא לי?

לא בא לי להבין. נמאס לי להבין. אני באמת-באמת חושבת שלומר שאנשים אחראים לבחירות שלהם זה לא שטוח, שחוק, או טיפשי.
למען האמת, אני חושבת שלזרוק משפטים ריקים מתוכן שמערבים כל מני מילים כמו מימדים וגוונים, זה שטוח.

רוצה לדעת משהו? את האמת? גברים כמוך כבר לא מפחידים אותי. התוקפנות המתנשאת הזו? לא מפחידה אותי. הזלזול הזה? שווה לתחת. הוא לא אומר כלום. עדיין, בכל התגובה שלך, עם הגמל, הדינר, העכבר במקרר ומילות הגנאי, עדיין לא אמרת כלום.

ואם זה מה שבאמת בא לך, להתלהם ולא לומר כלום על כלום, שיבושם לך. אני לא במשחק.
MasterKey​(שולט)

Re: אופציות

MasterKey​(שולט) • 26 באוג׳ 2011
alter e כתב/ה:
לי זה בכלל לא משנה שהוא בוגד .. תמיד יהיו בוגדים ושקרנים ... נורמלי ... גם כולנו גדולים ... מי שזה טוב לה שתהנה

אבל כשאחד כזה מזיין את השכל שעה על כמה הוא אוהב לקחת ולקחת ואז גם מוסיף "שכל אחד מקבל את מה שהוא רוצה" וזה לא חייב להיות הדדי בלי שהוא מזכיר את זה שאת הדברים הבסיסים הוא לא נותן .. לא בגלל שהוא שולט ובדסם וזה לא עושה לו את זה - אלא בגלל שהוא נשוי והוא מפחד מאשתו ... כמה פשוט ככה נפוץ ...

אין נשלטת שלא רוצה להתקשר לשולט שלה... יש כאלו שמתפשרות ולא מתקשרות ... ויש כאלו שמשכנעות את עצמן שזה חלק מתפקידן כנשלטות לאלהתקשר כי ככה הוא אמר

אני גם לא שופטת אותו או את הבחורות שבוחרות להיות איתו ולתת את ה-mind body and soul (נושא השרשור) פשוט זה כזה זיון שכל שישר קפצתי וגם השלושה ימי רגיעה מיצירת הניק ועד שאפשר לכתוב הודעה לא קיררו אותי ... כזה זיון שכל לא שמעתי הרבה זמן

MasterKey כתב/ה:

כמה נשים בוגדות בבעליהן בכפר הקטן והתמים שלנו?

לפותרות נכונה (ומהר) - תינתן האפשרות לבחור באמת (כמובן שלהן).

חידה חמודה אני מהמרת שהתשובה היא שלוש אחרת היינו שומעים יריות בלילות הקודמים... חחח אני מקווה שהכפר הקטן שלנו חושב בצורה לוגית לפחות כמוני וגם יודע לזהות מתי מישהו מזיין את השכל icon_smile.gif

להמר זה פתרון נחמד אבל לא הכרחי (אולי כן בקהילתינו הקדושה) במקרה הזה.
יש לחידה פיתרון לוגי חד משמעי כמו לכל הדברים בחיים icon_smile.gif

השירשור הזה הוא על זיוני גוף, שכל ונפש. אז בואי נמשיך בזיוני השכל:
קבלי את פרס האמת העירומה (על המאמץ בלבד כמובן - כי פיתרון לא נתת - רק הימור).

מישהו/י יכול לתת פיתרון? אנא, בבקשה, פליז - תנו לי תיקווה קטנה כי יש פה גם אנשים חושבים...
פרלין​(נשלטת){ש}
Dendro כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

בעיה עם העיגול, מרי ג'יין. אלו המודעים לפחות לעוד מימד ולכן גם לעובדת נוכחותו של המרחב (וזה בטרם הגענו לדבר על מישור האפשרויות בציר הזמן) חומקים ממנו בקלות. אבל גם להם קיימת בעיה עם המקרר. אוהל וזה... ניסיתי לתקוע את התקע בתחת של הגמל ועכשיו אינו בתול ומחירו ירד.

בכל מקרה, רשמתי אותו לבנות על הבנים. כשתתאפסי על עצמך, חייכי אליו. אחרי הכל, הוא דובר אוהלית בלבד -- הסבר פניך לתייר.

ואני לא מתנשא! זה הגמל!
מרי ג'יין, קצת יותר סבלנות לשלל רגשות ואפשרויות ותסבוכות שהחיים מעמידים מולנו מעולם לא הזיקה לאף אחד. אולי במעבר דירה הבא אנסה לפרוס כאן תיאוריה על ציר הזמן ועל האישה הנבגדת שכולם בכלוב שכנעו את בעלה לעזוב אותה כי הוא בגד. הלוואי והחושים שלנו היו מספיקים לנו לקלוט את העולם בו אנחנו מתקיימים ובפי כמה את חיו ואת בחירותיו של האחר.

מרי, אם הוא לא ניק כפול של מישהו שכבר היה פה, אני מוכנה לתלות את עצמי במקרר, במקום העכבר ולהוסיף את הגמל.
Mary Jane
Mary Jane • 26 באוג׳ 2011
ניק כפול, ניק חדש, ניק חוצה חלל וזמן, כל כך הרבה אפשרויות, האין זה מסעיר icon_smile.gif

סתם, אני צוחקת, הוא היה לא נחמד אלייך בדף הקודם ועכשיו נשנא אותו לנצח, נעמיד אותו סגור בתוך עיגול ונכה אותו בכל פעם שירצה לצאת משם או לדבר או לעשות משהו חריג.
שילמד!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוג' 26, 2011 12:36 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Dendro

Re: אפשר להיות בוטה לרגע?

Dendro • 26 באוג׳ 2011
פרלין כתב/ה:
Dendro כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Dendro כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
ולא להבין את כל הגוונים של האפור וכל זה?

נשוי יקר, (באשר הינך)

אם רע לך בחיי הנישואים שלך - תתגרש.
אם טוב לך בחיי הנישואים שלך אך אתה לא מרוצה מאספקטים מסוימים בהם - דבר עם אישתך.
אם אישתך, המכשפה האיומה והונילית לא מבינה אותך - תתגרש.
אם אתה רוצה לחיות איתה - תתאמץ.

ואם עצם הבגידה, החיים הכפולים, העובדה שאתה מקבל שפחה מזוקקת בלי להתמודד עם כל מה שמסביב, אם זה מה שעושה לך את זה - פשוט תגיד את זה.

אם אתה מרגיש שאתה זקוק להרבה נשים - תגיד את זה.

אם אתה מעדיף ריבוי פרטנריות - תגיד את זה!

אבל תגיד. תגיד! די עם חצאי הרמיזות, ההימהומים והגרוע מכל, החצי חיוך הזה שאומר: כשתגדלו - תבינו. כשתהיו נשואות, כשיהיו ילדים, כשיהיו בעיות כלכליות. כשיהיה את זה וכשיהיה את ההוא.

כי העניין הוא שבכלוב עצמו יש די הרבה דוגמאות לזוגות שחיים אחרת לגמרי. וגם להם יש ילדים ועבודות ומשכנתא. גם הם גדולים.

בגידה היא לא כורח המציאות - היא המציאות שאתם בחרתם לעצמכם. תהיו גברים ותעמדו מאחוריה.

בוטה?
שטוח כמו מטבע שחוק של אגורה.

תן לי לזרוק ניחוש פרוע. אתה נשוי. או בוגד. או נשוי ובוגד. בכל מקרה אין לך פרופיל, זה תמיד מוסיף לאמינות של מישהו, דע לך.

אז הנה, זה שחוק? מצוין. בוא נשמע את שני הסנט שלך. (ואולי יהיה פה גבר שאשכרה ידבר ולא יזרוק משפאים, חידות ורמיזות?)

רווק
בוגד במי בדיוק? בעכבר שתלה את עצמו מרוב רעב במקרר שלי?
אני רווק ובוגד בעכבר שתלה את עצמו מרוב רעב במקרר שלי, דפוקה.
בכל מקרה אין לי פרופיל, אבל קוראים לי אילן. DENDRO כאילו? אין לי שמץ של רצון לספר את סיפור חיי לאף אחד פה ובוודאי שלא לך.

וברור שאני ארוץ עכשיו להשמיע את דעותיי ליצורית שטוחה כמוך, הרי במשך כל חיי רק לכך פיללתי ורק בגלל זה הגעתי לכלוב.

רוצה סנט? קודם שכנעי אותי למלא פרופיל, כי הקלישאות המרירות שלך והפחדים שלך שההוא שאתך יבגוד יום אחד, אינם משנים לחוסר רצון שלי לחלוק דבר. ואם עדיין לא הבנת, גברת שטוחלין, לעולם קיים עומק (גובה) ולא רק אורך ורוחב וזה מה שעושה אותו -- מרחב.

בא לך על דינר או על שני גמלים?

בא לי על תשובה אינטיליגנטית, לא נפוחה ומתנשאת, יש לך?
בא לי על מישהו מעניין ועמוק שינהל איתי דיון פורה.
בא לי על שלווה של יום שישי. שלווה בלתי מתלהמת.

אתה יודע מה לא בא לי?

לא בא לי להבין. נמאס לי להבין. אני באמת-באמת חושבת שלומר שאנשים אחראים לבחירות שלהם זה לא שטוח, שחוק, או טיפשי.
למען האמת, אני חושבת שלזרוק משפטים ריקים מתוכן שמערבים כל מני מילים כמו מימדים וגוונים, זה שטוח.

רוצה לדעת משהו? את האמת? גברים כמוך כבר לא מפחידים אותי. התוקפנות המתנשאת הזו? לא מפחידה אותי. הזלזול הזה? שווה לתחת. הוא לא אומר כלום. עדיין, בכל התגובה שלך, עם הגמל, הדינר, העכבר במקרר ומילות הגנאי, עדיין לא אמרת כלום.

ואם זה מה שבאמת בא לך, להתלהם ולא לומר כלום על כלום, שיבושם לך. אני לא במשחק.

לא ניסיתי להפחיד אותך ואם נבהלת, אני מתנצל. את הגברים המתנשאים שגרמו למרמורך איני מכיר.

את דעתי לגבי הנושא תוכלי למצוא בתוך המלל שחלקתי עם מרי ג'יין.
הגבתי לקלישאותיך בקלישאה משלי. אין צורך בהתקרבנות, אם קיים כאב, נסחי אותו אחרת.

ולגבי מה ש"בא לך" -- זה לא מי יודע מה מעניין אותי. אותך מעניין מה בא לי? אני מניח שלא. רוצה לעורר דיון - תתנסחי בהתאם. ללא שיפוטיות, מבלי לקבוע ולהפריד בין טובים לרעים.

חבר שפיתה אותי לכלוב נוהג לצטט את באטלר:
לא רק שדבר אינו טוב או רע מלבד במחשבה שעושה אותו כזה, אלא שדבר אינו כלל, מלבד במחשבה שמקיימת אותו.
פרלין​(נשלטת){ש}
Mary Jane כתב/ה:
ניק כפול, ניק חדש, ניק חוצה חלל וזמן, כל כך הרבה אפשרויות, האין זה מסעיר icon_smile.gif

סתם, אני צוחקת, הוא היה לא נחמד אלייך בדף הקודם ועכשיו נשנא אותו לנצח, נעמיד אותו סגור בתוך עיגול ונכה אותו בכל פעם שירצה לצאת משם או לדבר או לעשות משהו חריג.

נכון!

איי, עכשיו גם את לועגת לי. איזה חיים אלה... זה לא יום טוב להיות בו פרלין פיסטוק בכלוב.

אבל האמת היא שאני לא אוהבת כשמקללים אותי ואשכרה נעלבת מזה. נשבעת לכם, זה פוגע בי! לא שזה מעניין איזה אילן רווק אחד עם פה ג'ורה והתנשאות שמספיקה בשביל כפר שלם, אבל זה מבאס אותי.
אלימות אקראית כזו, כל כך תוקפנית, מבאסת אותי.
Dendro
Dendro • 26 באוג׳ 2011
פרלין כתב/ה:
Dendro כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

ואני לא מתנשא! זה הגמל!

מרי, אם הוא לא ניק כפול של מישהו שכבר היה פה, אני מוכנה לתלות את עצמי במקרר, במקום העכבר ולהוסיף את הגמל.

לא רק שהייתי כאן אלא אף הייתי כאן לפניך. בשם אילן. לא זכור לי שאי פעם שוחחנו. אין לכך משמעות לתוכן דבריי. אודה לך אם תפסיקי לחוש "רדופה". גם אם זה מחמיא לך, אין לי בך עניין אישי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוג' 26, 2011 12:43 pm, סך-הכל נערך פעם אחת