סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אצלי בעבודה כולם חובבי סאדו

שלומפר
לפני 12 שנים • 27 באוג׳ 2011

אצלי בעבודה כולם חובבי סאדו

שלומפר • 27 באוג׳ 2011
בחודש האחרון אני שם לב כי כל האנשים (נשים וגברים) שאני עובד איתם בקיאים לחלוטין בעולם המושגים של ה BDSM .
אני אסביר את עצמי:
בחודש האחרון סקרן אותי לדעת מי במקום העבודה שלי מכיר/נמשך לתחום. אז ככה תו"כ הדיבור והצחוקים היומיומיים אני מכניס מושגים מעולם ה BDSM ואני רואה שכולם מבינים. לדוגמה, יד לנו בעבודה בחורה שאנחנו תמיד צוחקים עליה שהיא קשה עם בעלה זרקתי ליד החבר'ה "אני מקווה שיש לכם מילת ביטחון לפחות..." וכולם הבינו ונקרעו מצחוק.
דוגמה נוספת, בחורה אחרת בחברה שם המשפחה שלה הוא מלכה (הגוי במלעיל- מקווה שצדקתי) וכל פעם אני קורא לה בשם המשפחה והיא מתקנת אותי זה מלכה (במלרע), התגרשתי מבעלי ואני יותר לו מלכה שם משפחה אלא מלכה. אמרתי לה שאני אוהב רק מלכות בתשלום והיא פשוט לא יכלה לנשום כמה דקות.

אני תמים מידי וכולם חובבי סאדו מאזו או שזה סתם נדמה לי?!
נולי
נולי • 27 באוג׳ 2011
כשאנשים מדברים גרמנית זה לא הופך אותם לגרמנים.
    התגובה האהובה בשרשור
Bloody
Bloody • 27 באוג׳ 2011
נולי כתב/ה:
כשאנשים מדברים גרמנית זה לא הופך אותם לגרמנים.

But if it walks like a duck... and talks like a duck...
the rain song
the rain song • 27 באוג׳ 2011
הפעם הראשונה שאני נתקלתי במושג "מילת בטחון" היתה בפרק של "עקרות בית נואשות". בעונה הראשונה. בעלה של ברי נחשף כאחד שהולך למלכה בתשלום (עוד מושג) ועשה לאשתו הרבה בושות.
את המושג "שיבארי" (כולל הדגמות) ראיתי פעם בפרק של "חוק וסדר".
חבר'ה - בדסמ זו לא כת סודית
בטל לא בעידן האינטרנט
אולי הם בענייני סאדו ואולי הם סתם רואים טלוויזיה.
Here And There​(נשלטת)

שלומפר

Here And There​(נשלטת) • 27 באוג׳ 2011
אני גם מאוד רגישה לשימוש בז'רגון הבדס"מי ביום יום.
אני עם -bloody

If it looks like a duck, and quacks like a duck...

אז הם בטח עושים סאדו : -).
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Then they must be aware of all the ducks around them.
באמת שמספיק לראות טלויזיה. תכף אני אחשוב שכל אחד שיודע מה זה קולונוסקפיה הוא רופא. או בקטע של סאדו icon_twisted.gif
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 28 באוג׳ 2011

אתה פשוש

Alexey90210​(מתחלף) • 28 באוג׳ 2011
שמע פשוש!
אתה צריך להבין ש BDSM זה באופנה היום..

ואני ממש מסקים עם נולי.. אין קשר בין מחת לתחת..

לפני 6 שנים כל התל-אביב הייתה "גייז".. ששלושתרבה ממנה חזרו בתשובה, זה פשוט היה אופנתי..

היום, יש הרבה קליפים..
מדברים על זה..
וזה נורה "טרנדי" להיות "קינקי"..

זה לא באחרך.. אבל אם מישהו קראה את כל המונחים באינטרנט, זה לא אומר שהוא באמת עשה משהו בחיים שלו..

לאומת זאת, עם אתה באמת רוצה לדעת עם הוא\היא יודעים על מה הם מדברים שעל אותם שעלות מחדדות קמו: "אז את\אתה מתחבר לקעב פיזי או מנטלי??" או "אז אתה את אוהבת שמשפילים אותך או שאת מזוחיסטית?"..
ולפי התשובות אתה יכול לדעת מי מחרתת ומי באמת..

למרות שהכל בולשיט!!
ולפעמים עדיף להקתין ראש ולהגיד "ואלה, מה אתה אומר.. לא ידעתי"..)) \\\ זה תמיד תקף..))
Here And There​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 28 באוג׳ 2011
Here And There​(נשלטת) • 28 באוג׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
Then they must be aware of all the ducks around them.
באמת שמספיק לראות טלויזיה. תכף אני אחשוב שכל אחד שיודע מה זה קולונוסקפיה הוא רופא. או בקטע של סאדו icon_twisted.gif

מה הקשר?

היום בדס"מ זה כבר לא כזה דבר נדיר, לפני זמן מה יצא לי להיות בחנות סקס עם ציוד בדס"מי והיו שם אנשים שלא נראה בדיוק בדס"מים (מבחינת לבוש), וזוג יחסית מבוגר.
כפי שאלכסיי אמר, היום יש מודעות די גדולה לנושא וזה כבר די מיינסטרימי.
ass worshiper
לפני 12 שנים • 15 בספט׳ 2011

תכלס

ass worshiper • 15 בספט׳ 2011
אני מזה מסכים עם זה, נראה שיש הרבה שיודעים מה זה אבל אתה לא ממש יודע אם הם באמת בקטע, לי קורה דברים עוד יותר מוזרים בעבודה, כי אני מרגיש שהבוסית שמעלי ( כן יש לי בוסית בעבודה ) וֿועוד מספר מקולגות, כל הזמן זורקים לי משפטים מאוד ישירים שקשורים לבדס"מ ובאמת שלא דברתי על זה בחיים ואפילו לא רמזתי על זה, אני הייתי גם כותב משפטים שהבוסית שלי זרקה לי לאוויר ( ולא הגבתי ) , אבל אני חושש שהיא בדיוק כמוני נמצאות פה בכלוב באיזה כינוי שאני לא מכיר ועלולה לזהות אותי באופן וודאי ואז הלך עליי כמה שייעופו עלי, וגם אחת מהבנות שאני מנהל ( כן אני בעצמי מנהל ), זרקה לי משפטים ואני חושב לעצמי " damn it" איך לעזאזל הן זורקות לי משפטים כאלה, פאק מאיפה הן יודעות, אני לא דברתי איתם על זה....אולי מישהו פה גם חווה דברים כאלה ויכול אולי לנסות להסביר לי איך זה יכול שרק לי הן זורקות דברים כאלה
A v​(שולט)
לפני 12 שנים • 15 בספט׳ 2011

אצלי בעבודה..

A v​(שולט) • 15 בספט׳ 2011
לא ממש מבינים את השפה..

אבל כולם שם קושרים, מלא חבלים יש לכל אחד..

כאילו שיש שם כת סודית..