בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת תה לנשים

4X4​(אחר)
לפני 13 שנים • 27 באוג׳ 2011

אל תשכח לעדכן:)

4X4​(אחר) • 27 באוג׳ 2011
מתי והיכן
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 27 באוג׳ 2011
אני מאוד בעניין, גם ארגנתי פעם מסיבונת שכזו לחברות, אבל הגברים חייבים להיות לבושים בלבוש ההולם מלצרים.
ועם עניבה, שיהיה במה למשוך.

הרי אם נרצה להפשיט שם מישהו, כבר נדע איך. וחבל לקלקל את התאבון אם לא נרצה בכך.

אני מזמינה ארל גריי עם חלב סויה.
muscle man​(נשלט)

האמת נשמע מעניין

muscle man​(נשלט) • 27 באוג׳ 2011
למרות שדי ברור לי שהודעתה של מרי נכתבה במידה רבה של סרקזם, אגיב ברשותה בצורה מעט צינית ומוקצנת לעצם דבריה בהנחה ואין היא היחידה אשר חושבת כך.
בתור נציג גברברי הכלוב הנשלטים והצעירים(מוניתי בזה הרגע), הריני מבקש התנצלות כוללת מהאשמותיה חסרות השחר של העלמה מרי ג'יין. האם נוכל לתת יד ולהסכים להכללה כה בוטה ומעליבה המתייגת את גברי העולם בכלל ונשלטי הכלוב בפרט, כמילואימניקים מזדקנים, מקריחים שאפילו ויאגרה עלולה שלא להספיק על מנת לספק את צורכי המין היפה?

וברצינות, יש באתר הזה גם גברים שריריים, חטובים ונאים.
נכון לא כולם חתיכים כמו בראד פיט או מסוקסים כמו ג'וני דפ(גם אני לא למשל)
אבל גם לא כל המלכות פה מזכירות את אנג'לינה או כוסיות כמו בר.

אם משעמם לך תסתכלי בתמונת פרופיל שלי. לא יודע אם זה בדיוק הטעם שלך, אבל רופס זה ממש לא...
אגב מעניין אותי אם אני היחיד שאוהב לעשות שכיבות שמיכה, כשמלכות סדיסטיות יושבות להן על גבי. אמנם אני חייב לציין שנתקלתי במקרים בהם שריריי לא עמדו במעמסת היתר הקיצונית שניחתה עליהם, אך לרוב מדובר בחוויה מרעננת ושווה ביותר..
יוני s
לפני 13 שנים • 29 באוג׳ 2011

רעיון נחמד

יוני s • 29 באוג׳ 2011
וגם אני חושב שהגברית אמורים להגיע תחילה בלבוש כלשהו (עניבה כקולר זה מעולה...) ולהוריד את בגדיהם רק לפי רצונן של המלכות שיהיו בקהל...

בכל אופן אני בעניין...
blue roses​(אחרת)

אל תהיינה כבדות,

blue roses​(אחרת) • 29 באוג׳ 2011
זה נשמע כיף. בחוץ מזה, איברים רופסים זה משעשע...
The Naked Butler

מתקדמים !

The Naked Butler • 29 באוג׳ 2011
ממש יפה לראות עוד משובים פה. RED, אל תקח תגובות שליליות כל כך כבד. אם מי שהיא לא מעונינית, עזוב אותה ונתקדם.

אני רואה שיש טיפה העדפה שהגברים יגיעו לבושים, והנשים יפשיטו אותם בהתאם לרצון שלהן. מענין. אני אישי חושב שעדיף שההפשטה תהיה אחידה, אבל זה לא חייב להיות. מה שכן הוא שצריכים לשבת ולדבר על זה ולהגיע למסקנה מה הכללים של המיסבה.

בחבורה של צפון קליפורניה (שכמובן אנחנו לא חייבים לאמץ את שיטתתן), המארכת מחליטה לעשות את המסיבה ושולחת שאילתא למשרתים, והיא מחליטה מי מתקבל ומי לא.
http://twistedteas.org/index.html

יש עוד הודעות פרטיות שקבלתי. באו נמשיך עם זה. לדעתי הגיע הזמן למצוא מקום לדבר על הנושא. יש למי שהוא מקום? אולי הסלון שלו\ה? או לחילופין נוכל לשבת במקום ציבורי דומה למאנצ'ים שעושים. שוב - זה רק בשביל התארגנות, לא המסיבה עצמה.
בדוי​(נשלט)
לפני 13 שנים • 2 בספט׳ 2011

הצעה מעולה

בדוי​(נשלט) • 2 בספט׳ 2011
אני ישמח להתעדכן בעניין
Miss X​(שולטת)
לפני 13 שנים • 2 בספט׳ 2011
Miss X​(שולטת) • 2 בספט׳ 2011
נשמע מעניין ביותר icon_smile.gif