שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

על נשלטים וצרכים

המטפלת המתעללת​(שולטת)
לפני 13 שנים • 30 באוג׳ 2011

גם חתולונת

וגם במימד של יחסים זוגיים בדסמים 24/7- בהם מתקיימות אהבה, הערצה, מילוי צרכים וגו- הנשלט מאד נהנה לרצות את מלכתו בכל התחומים החביבים עליו- אך כבול בהנאותיו מפספס מיהי ומה היא צריכה בזוגיות לא רק בקינק.
נניח, לצורך ההמחשה, שברגע שנוחתת הפקודה הוא הופך לעבד בית מן השורה הראשונה, אך יכולים לעבור שבועות והוא כלל לא ישים לב לכלים בכיור או לטינופת על הרצפה ללא הוראת מלכתו.. (מבוסס על סיפור אמיתי למרבה הצער)
המלט

Re: גם חתולונת

המלט • 30 באוג׳ 2011
flower girl כתב/ה:
וגם במימד של יחסים זוגיים בדסמים 24/7- בהם מתקיימות אהבה, הערצה, מילוי צרכים וגו- הנשלט מאד נהנה לרצות את מלכתו בכל התחומים החביבים עליו- אך כבול בהנאותיו מפספס מיהי ומה היא צריכה בזוגיות לא רק בקינק.
נניח, לצורך ההמחשה, שברגע שנוחתת הפקודה הוא הופך לעבד בית מן השורה הראשונה, אך יכולים לעבור שבועות והוא כלל לא ישים לב לכלים בכיור או לטינופת על הרצפה ללא הוראת מלכתו.. (מבוסס על סיפור אמיתי למרבה הצער)

ההמחשה לא מובנת לי. באמת. נשמע כאילו שאת מכוננת יחסים בדסמים רציניים ועמוקים בשביל
להשתחרר מעול העבודות הקטנות והמעצבנות, שהן אגב מעצבנות את כולם, ללא הבדל דת, גזע, מין או נטייה. אז אולי את צריכה פועל נקיון במקום בן-זוג בדסמי?
המטפלת המתעללת​(שולטת)

המלט

ראשית הדוגמא היא עתיקה. שנית אינני מאלו המנצלים אחרים, במקרה דנן שטפתי יותר כלים ממנו. ועדיין- ללא פקודה מפורשת הוא כלל לא הבחין בבלגאן סביבו, לא משנה כלל כמה ניסה להעלות זאת למודעות עם או בלי אילוף.
בקצה

Re: המלט

בקצה • 30 באוג׳ 2011
flower girl כתב/ה:
ראשית הדוגמא היא עתיקה. שנית אינני מאלו המנצלים אחרים, במקרה דנן שטפתי יותר כלים ממנו. ועדיין- ללא פקודה מפורשת הוא כלל לא הבחין בבלגאן סביבו, לא משנה כלל כמה ניסה להעלות זאת למודעות עם או בלי אילוף.

את יקירה, זה מה שנקרא 'עבד כי ימלוך'. אם את לא יודעת לשלוט כנראה שאת לא שולטת במהותך. אז במקום להתיימר פשוט חזרי למקומך הטבעי. כמו שאמרו חז"ל: לא תהפוך איכר לבן של מלך. פשוט שמתי לב שאת אוהבת דוגמאות, משלים, נמשלים, אלגוריות, מטאפורות (פיספסתי משהו?)
המטפלת המתעללת​(שולטת)

הנה, הגעת גם לפה

עוד חרמן מציקן שכשמתעלמים ממנו בהודעות בצ'אט ובכל דרך אפשרית מוצא דרכים חדשות.
העבד המולך בעיניי המתבונן, כמו גם היכולת המופלאה לומר מה שיש לך בלי קשר לכלום.
בקצה

Re: הנה, הגעת גם לפה

בקצה • 30 באוג׳ 2011
flower girl כתב/ה:
עוד חרמן מציקן שכשמתעלמים ממנו בהודעות בצ'אט ובכל דרך אפשרית מוצא דרכים חדשות.
העבד המולך בעיניי המתבונן, כמו גם היכולת המופלאה לומר מה שיש לך בלי קשר לכלום.

ראשית, לעולם לא נכנסתי לצ'אט.
שנית, חרמן מציקן תקראי לאבא הקוקסינל שלך. אני לא הנשלט שלך, אני אמעך אותך כמו ג'וק יצור מתוסכל שכמותך!
שלישית, אני קורא את הכעס שלך כאן ובבלוגך ואני רק מרחם עלייך ועל רכושך לשעבר. תלמדי לכבד אותו גם אם הוא כבר לא שלך. לא כל העולם צריך לשמוע ולדעת מה הוא עשה לך. במיוחד כשזו רק פרשנותך בלבד ולא מצב אונטולוגי. את מבזה את עצמך ובסוף רק את תסבלי מזה. שום אדם בר דעת לא יכניס את ראשו למיטה חולה!!!
תתבגרי ותפסיקי עם האימפולסיביות האינפנטילית הזאת!!!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 31, 2011 12:35 am, סך-הכל נערך פעם אחת
המטפלת המתעללת​(שולטת)

פנה אלי או כתוב עלי שוב ואני פונה למשטרה כמובטח

יש לי את כל החומר להפליל אותך. לחלופין הנח לי ואניח לך שהרי לא אני זו שמטרידה אותך כבר 4 שנים.
בקצה

Re: פנה אלי או כתוב עלי שוב ואני פונה למשטרה כמובטח

בקצה • 30 באוג׳ 2011
flower girl כתב/ה:
יש לי את כל החומר להפליל אותך. לחלופין הנח לי ואניח לך שהרי לא אני זו שמטרידה אותך כבר 4 שנים.

מה?
מי מכיר אותך בכלל מטומטמת!!!
לא הכרתי, לא מכיר ולא רוצה להכיר.
תעשי פרסה ותעופי למקום שממנו באת, כאן את תקבלי רק מחלות שלא תרפאי מהן לעולם!!!
אם את לא רוצה תביעת דיבה, יש לך 2 דקות למחוק את הודעת לשון הרע המכוערת הזאת. והאמיני לי, שאני רציני!!!
המלט

Re: המלט

המלט • 30 באוג׳ 2011
flower girl כתב/ה:

כן, זאת הנקודה בדיוק: זה שהוא בחר לחלוק איתך זוגיות בדסמית אינו מבטיח שינויים דרסטיים בהרגלי הצריכה, ובפרט גם לא בהרגלי הנקיון. מה שמפריע לך כלל לא קשור לבדסמ, לעניות דעתי המרודה. "אילוף לנקיון" הינו מטבע לשון נחמד, אבל המציאות טופחת על פני נסיונות אילוף אלה שוב ושוב. יש אנשים בעלי נטיה טבעית להקפדה על סדר ונקיון, כמו חבר הכלוב הותיק tch. לו ימצא את עצמו טי-סי בזוגיות בדסמית, אין ספק שיספק שירותי נקיון וגיהוץ מן המעולים שיש. אך זאת לא משום שאישה אילפה אותו לכך, אלא משום שהוא הגיע לקשר כבר כזה. לעומתם, יש אנשים אחרים שלא משנה עד כמה בוערת בהם תשוקה לרצות ולענג את השולט/ת שלהם, זה פשוט לא יילך בנקיון. כמובן שאפשר לאלף אדם אינטליגנטי לנקות היטב, אבל יותר מדי פעמים כבר נתקלתי בתובנה מעין זו: "בגלל שאני רוצה את זה, הוא צריך לאהוב את זה". אז זהו, שלא. זה לא באמת יבוא מתוך הלב, ולכן לעולם לא יהפוך לטבע שני. התוצאה היא ש - "ללא פקודה מפורשת הוא כלל לא הבחין בבלגאן סביבו".
המטפלת המתעללת​(שולטת)

המלט, הנקיון היה אך דוגמא

בוא ניתן דוגמא אחרת, מחוייבות.
אם העבד מעריץ אותי מאוהב בי ומוכן לעשות הכל עבורי- אך מחוייבות אינו יכול להציע כי זה תחום ש"אינו מוצלח בו"- האם גם כאן דברייך תקפים?
אני מנסה לומר שמאסתי בעבדים המוכנים לכאורה לכל- ומתקפלים עם כל צורך אמיתי שמציגה המלכה.
אחד ניחא, אך היכן הגבול? עשרה? מאה??
ואם נניח שנכנסתי לצרה ממשית עם בעל הדירה שלי בעקבות כך שהעבד חזר בו ממגורים משותפים- יען כי אין זה צורך אמיתי שלו כפי שחשב עד ליל אמש- הרי שזה עוד תחום שאינו מוצלח בו? והיכן בכלל עובר הגבול??