שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

על נשלטים וצרכים

Mary Jane
לפני 13 שנים • 31 באוג׳ 2011
Mary Jane • 31 באוג׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
אבל זה לא באמת עניין של "עבדים" או "נשלטים". גם אני נתקלתי בזה המון, וגם אותי זה נורא תסכל, אבל בתכלס, זה בעיקר עניין של התאמה. רוצה לחיות עם מישהו - תחפשי בן אדם ישר, שאיתך באותו הראש, שטוב לך איתו. אם בשביל שיהיה לך טוב איתו צריך להיות נשלט - סבבה, חפשי נשלט ישר ונחמד שמתאים לך.
זו שאלה שעלתה גם אצלי - בדרך כלל כבר בהתחלה רואים שיש בעיה.
הכותרת "נשלט" היא אוריינטציה מסויימת, היא לא מבטיחה שום תכונת אופי, האופי הוא עניין נפרד. מה, אם פלוני שמוק, זה משנה אם הוא נשלט או ונילי או שולט או תרנגולת? ואם פלוני סבבה, מה הוא צריך להיות נשלט בשביל זה?
חלקנו לפעמים מצפות מעבדים, לתת לנו יחס של מלכות. לנו זה נראה נורא פשוט, אבל בפועל, להתאים עבד לצרכייך זה המון עבודה. יותר ממה שאני הייתי רוצה, באופן אישי. מעדיפה למצוא מישהו שמטבעו מתאים לי ורואה את הדברים כמוני. אבל זה עניין של העדפה.

מרי, אהבתי את איך שכתבת. שאלה: את אוהבת את הקטע הזה, שמישהו לא בדיוק מתאים לצרכים שלך וצריך לחנך? כל התהליך הזה, של למצוא את הדרך, של לעבוד על זה ולראות תוצאות ולראות את השינוי קורה מול עינייך - זה משהו שנראה לך מושך?
(אני אישית אוהבת את זה אבל לא לאורך זמן. בהתחלה זה משעשע אבל כשזה קשר מתמשך אני אומרת "טוב די, באתי לעבוד או להנות?!")

גם אני אהבתי את תשובתך. בראש ובראשונה עלינו למצוא אדם שמתאים לנו באופיו, מעבר לבדסמ ולכל השטויות האלו ; )

לשאלתך, כמובן שאני מעדיפה אדם שמתאים לי. אני פחות בקטע של לצאת למסעות חינוך/אילוף ממושכים ויותר אוהבת להביא אנשים רגישים ואינטליגנטיים למצבי קושי ועקה באמצעות חוסר אונים, השפלה, השפטה וכאב. נראה לי שאני נהנית בעיקר מהשילוב של סבל והקרבה, ומה שזה מחולל באנשים. יפה לראות עיניים מזוגגות, מרחפות להן, טובלות בעונג עז, בלתי נשלט, מתמסר ללא עכבות, ללא מחיצות ביני לבינו/ה. ובזכותי. ואחר כך אני אוהבת שמנשקים אותי ומודים לי על כמה שאני מדהימה וטובת לב icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: המלט, הנקיון היה אך דוגמא

פרלין​(נשלטת){ש} • 31 באוג׳ 2011
[/quote]בעיקר מותר ואף רצוי לדרוש ולרצות מהשותף שלך את מה שאת *באמת* רוצה. בהצלחה.[/quote]

חכם פוג הזה.

בדיוק.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 31 באוג׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אבל זה לא באמת עניין של "עבדים" או "נשלטים". גם אני נתקלתי בזה המון, וגם אותי זה נורא תסכל, אבל בתכלס, זה בעיקר עניין של התאמה. רוצה לחיות עם מישהו - תחפשי בן אדם ישר, שאיתך באותו הראש, שטוב לך איתו. אם בשביל שיהיה לך טוב איתו צריך להיות נשלט - סבבה, חפשי נשלט ישר ונחמד שמתאים לך.
זו שאלה שעלתה גם אצלי - בדרך כלל כבר בהתחלה רואים שיש בעיה.
הכותרת "נשלט" היא אוריינטציה מסויימת, היא לא מבטיחה שום תכונת אופי, האופי הוא עניין נפרד. מה, אם פלוני שמוק, זה משנה אם הוא נשלט או ונילי או שולט או תרנגולת? ואם פלוני סבבה, מה הוא צריך להיות נשלט בשביל זה?
חלקנו לפעמים מצפות מעבדים, לתת לנו יחס של מלכות. לנו זה נראה נורא פשוט, אבל בפועל, להתאים עבד לצרכייך זה המון עבודה. יותר ממה שאני הייתי רוצה, באופן אישי. מעדיפה למצוא מישהו שמטבעו מתאים לי ורואה את הדברים כמוני. אבל זה עניין של העדפה.

מרי, אהבתי את איך שכתבת. שאלה: את אוהבת את הקטע הזה, שמישהו לא בדיוק מתאים לצרכים שלך וצריך לחנך? כל התהליך הזה, של למצוא את הדרך, של לעבוד על זה ולראות תוצאות ולראות את השינוי קורה מול עינייך - זה משהו שנראה לך מושך?
(אני אישית אוהבת את זה אבל לא לאורך זמן. בהתחלה זה משעשע אבל כשזה קשר מתמשך אני אומרת "טוב די, באתי לעבוד או להנות?!")

גם אני אהבתי את תשובתך. בראש ובראשונה עלינו למצוא אדם שמתאים לנו באופיו, מעבר לבדסמ ולכל השטויות האלו ; )

לשאלתך, כמובן שאני מעדיפה אדם שמתאים לי. אני פחות בקטע של לצאת למסעות חינוך/אילוף ממושכים ויותר אוהבת להביא אנשים רגישים ואינטליגנטיים למצבי קושי ועקה באמצעות חוסר אונים, השפלה, השפטה וכאב. נראה לי שאני נהנית בעיקר מהשילוב של סבל והקרבה, ומה שזה מחולל באנשים. יפה לראות עיניים מזוגגות, מרחפות להן, טובלות בעונג עז, בלתי נשלט, מתמסר ללא עכבות, ללא מחיצות ביני לבינו/ה. ובזכותי. ואחר כך אני אוהבת שמנשקים אותי ומודים לי על כמה שאני מדהימה וטובת לב icon_smile.gif

מרי, לפעמים אני חושבת שהבדסמ נוצר בשבילך.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 31 באוג׳ 2011
כן, מארי ג'ין היא לגמרי פרסומת לבדס"ם, יש קונצנזוס עתיק יומין אני חושב...

ובקשר למה שיולי כתבה על זה שנשלטים הם עבודה קשה מדי. זה אולי נכון, וסלחו לי מראש על האוף טופיק המוחלט, אבל איכשהו יש לי בראש סטיגמה שסאביות זאת עבודה הרבה יותר קשה מנשלטים, אפילו לשולטות, והן הרבה יותר מסובכות לתפעול. אני טועה?
מUחדת
מUחדת • 31 באוג׳ 2011
fog כתב/ה:

ובקשר למה שיולי כתבה על זה שנשלטים הם עבודה קשה מדי. זה אולי נכון, וסלחו לי מראש על האוף טופיק המוחלט, אבל איכשהו יש לי בראש סטיגמה שסאביות זאת עבודה הרבה יותר קשה מנשלטים, אפילו לשולטות, והן הרבה יותר מסובכות לתפעול. אני טועה?

זה נכון. חוברות ההדרכה המצורפות לנשלטים כבר תורגמו לעברית
בעוד שהגרסה הנשית מגיעה עם חוברת בשפת המקור, נוגית מדוברת,
ולכן תפעולן מסובך, מבולבל ומלא תקלות על רקע הורמונאלי.
מיסי​(נשלטת)
מיסי​(נשלטת) • 31 באוג׳ 2011
לדרוש מגורים משותפים בגלל שיש לך בעיה תחת האימרה אני מלכה לדעתי קצת מוגזם
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
fog כתב/ה:

צריך לשאול מישהו שיש לו גם סאבים וגם סאביות icon_smile.gif
נראה לי שזה גם המידה שבה זה מפריע לשולט או שולטת. זה לא שכולם מחפשים את אותו הדבר. במערכת בדס"מית, גם כשברור מי שולט ומי נשלט, עדיין לא ברור לגמרי מי זה שעושה הכל. האם זה שיש לי נשלט אומר שאני צריכה להגיד לו כל דבר קטן, או שהוא יכול גם להגדיל ראש? יש הרבה תופעות שמשותפות לנשלטים ונשלטות, אבל לשולטים תפריע אחת מהן ולשולטות תפריע אחרת.
אתה צודק, זה באמת אוף טופיק. אולי זה קשור מהבחינה - זה לא רק מה שנשלט עושה או לא עושה, זו גם שאלה של מה מצפים ממנו. מה את חושבת שכלול בתפקידו. לא תמיד הוא מסכים איתך על השאלה הפשוטה הזו.
אבל שוב, קצת מוזר שזה לא נחשף כבר בהתחלה. לא חייבים לעשות תיאום ציפיות בדייט ראשון, אבל כשמישהו רואה את הדברים כל כך שונה ממך בדרך כלל מרגישים.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 31 באוג׳ 2011

סאביות זה יותר תחזוקה רגשית, סאבים זה יותר עבודה פיזית וחינוך
אני כבר הרבה זמן טוענת שנורא קשה לנהל זוגיות ובדס"מ כשזאת שולטת-נשלט
אנשים שמצליחים בכך אני מורידה בפניהם את הכובע (לאורלי ויגאל אני בונה פנתאון)
ישנו פער ענק בין הפנטזיה למציאות והרבה מהסאבים ביום יום נורא קשה להם עם המקומות אליהם הם הגיעו.
הפסיב אגרסיב אח"כ היא אחת הבעיות היותר קשות לטעמי.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
[quote="מUחדת"]
fog כתב/ה:

בוודאי שאתה טועה!!! icon_cool.gif

מספיק לומר לנו 10 פעמים ביום כמה שאתה אוהב אותנו וכמה שאנחנו נהדרות, מושלמות, מתוקות ומקסימות. כן, ולספק לנו סשנים נהדרים. ולהקשיב לנו כשטוב לנו. וכשרע לנו גם. וכשאנחנו כועסות. וכשאנחנו סולחות. ובאופן כללי לגרום לנו לחוש כמו מרכז העולם.

מה קשה לתפעול פה??? icon_wink.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 31 באוג׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
fog כתב/ה:

זה נכון. חוברות ההדרכה המצורפות לנשלטים כבר תורגמו לעברית
בעוד שהגרסה הנשית מגיעה עם חוברת בשפת המקור, נוגית מדוברת,
ולכן תפעולן מסובך, מבולבל ומלא תקלות על רקע הורמונאלי.

(אני פשוט חייב)
כן כן מיוחדת! אני מתייחס בסתר ליבי בעצם לנשים כאל עצמים שיש לתפעל! אני רע! חנכי אותי, מיוחדת, חנכי אותי, תראי לי את המגוחך בעולמי השובניסטי, שני אותי לטובה! לנאורות! תראי לי! חנכי אותי! כן כן כןןןןןןן.

תודה.