שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני אחת ממליון

הוא​(שולט)
לפני 12 שנים • 4 בספט׳ 2011

עד

הוא​(שולט) • 4 בספט׳ 2011
שלא תופרד הדת מהמדינה לא יכול שנוי מיוחל
לזה דרושים מליונים במשאל עם
ומנהיגות אמיצה שתיזום זאת
קליבר​(שולט)

הייתי ואני אומר ש...

קליבר​(שולט) • 4 בספט׳ 2011
(האמור מופנה לנשים וגברים כאחד ונכתב בלשון זכר מטעמי נוחות של הכותב )
אתמול היו הרבה אנשים , הרבה מאד , לדעתי האפקט שלהם יותר ממליון , 400 אלף זה המון מנדטים , המון כוח , לא צריך יותר זה לא מה שיעזור .צריך להצביע לכנסת לממשלה , לשנות את ההרכב השולט .
אבל אם כל אחד מהקוראים והכותבים רק יודא שביום הבחירות הן לכנסת והן לרשות המקומית ילכו להצביע , לא משנה למי , ממש לא משנה , רק להצביע ויקח איתו רק 5 חברים להצביע , ואחוז ההצבעה יעלה בישובים הלא מגזריים לאחוז שמקובל במגזרים , הם כבר לא יהיו שותפים בקואליציה עם אותו כוח _( ואתםפ יודעים בדיוק למי הכוונה ) ואז יהיה אפשר להעביר החלטות לא סקטוריאליות

אז אל תשכחו לכו להצביע .כשצריך , ההפגנות לא מזיזות דבר .
Bent

Re: הייתי ואני אומר ש...

Bent • 4 בספט׳ 2011
קליבר כתב/ה:

אז אל תשכחו לכו להצביע .כשצריך , ההפגנות לא מזיזות דבר .

ואם יותר לי להתפרץ בדלת פתוחה.

הקץ להצבעות המחאה, עלה ירוק, הגמלאים, ושאר הצבעות מחאה, יצרו מצב קיצוני שהעצים עוד יותר קבוצות מגזריות מסוימות .

אין ברירה אלא לבחור בין האופציות הקיימות.

אני מקווה כי עד לבחירות הבאות כול המפלגות יבצעו חריש עמוק, ויתאימו את עצמם למציאות אחרי המחאה.

אני מקווה שהשיטה לא תכשיל את המחאה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 בספט׳ 2011
the rain song כתב/ה:
סתם תהייה
אם במקרה, לגמרי לגמרי במקרה ייצא משהו טוב מהמחאה הזאת
אולי בכל זאת ירדו מחירים
תנאי משכנתא טובים יותר
רפואה, חינוך, כל מיני כאלה
אולי אולי אולי יהיה משהו קצת יותר סבבה
האם כל המתנגדים השפויים והלא פרייאירם יגידו "סליחה, לא ! זה לא מתאים לי. אני ממשיך לשלם שכ"ד גבוה ומחזיר משכנתא בתנאים של פעם. אני דורש רפואה מחורבנת וחינוך על הפנים - מה זה ההטבות האלו? - לא מסכים !! "

אני לא לגמרי מתנגד, יותר חצי-חצי עם אלרגיה לדפני ליף, אבל אני מוכן לקבל את הדיל הזה בתנאי אחד: שאם, לגמרי במקרה, מה שיצא מהמחאה הזו היא כלכלה לא אחראית שתגרום לכך שאת המשבר הכלכלי הבא ישראל לא תצלח כמעט ללא שריטה בניגוד למדינות אחרות, או שמה שיצא ממנה הוא שמגזרים לא יצרניים שלא משתתפים באופן שווה בנטל הכלכלי, החברתי והביטחוני יזכו לעוד כספים ממעמד הביניים השחוק בשם הסוציאליזם והצדק החברתי, או שמה שיצא ממנה הוא שעובדי ציבור יקבלו פי 2-3 כספי ציבור ויתבטלו בשלווה עם קבלת הקביעות בזמן שהמגזר הפרטי הכורע מממן אותם - גם אז יהיה מותר לי להגיד: "לא! זה לא מתאים לי! אני ממשיך לחיות במדינה שלא פושטת רגל, ולעבוד בשביל לממן רק עוד משפחה אחת חוץ מזו שלי (למרבה הצער) ולא ארבע".
A v​(שולט)

Re: עד

A v​(שולט) • 4 בספט׳ 2011
הוא כתב/ה:
שלא תופרד הדת מהמדינה לא יכול שנוי מיוחל
לזה דרושים מליונים במשאל עם
ומנהיגות אמיצה שתיזום זאת

דוגמא מעולה.

המתנחלים והדת הם הם האשמים.

נראה לי שזה בכלל הגזע היהודי אשם.

יש לך פתרון סופי לבעיה?
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 12 שנים • 5 בספט׳ 2011
פסיכו לוג​(שולט) • 5 בספט׳ 2011
לכל ההמון הנסחף, שעדיין בטוח שהכוונה מאחורי המחאה היא "חברתית", הנה המנהיגה הנערצת שלכם:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/280/229.html?hp=1&cat=479&loc=8
קיפופיף​(מתחלפת)

כן, כן ,כן פסיכו

קיפופיף​(מתחלפת) • 5 בספט׳ 2011
ההגברה בהפגנה מומנה על ידי החאמס והאוהלים נתרמו על ידי יורשיו של בן לאדן. שמענו.
אתה יודע איפה הטעות שלכם? שאתם רואים בליף "מנהיגה" בעוד שהיא בסך הכל בחורה שנשברו לה השחלות ממה שקורה כאן ומכאן הכוח של המחאה-לא פולטיקאים ממורקים-אלא אנשים כמוני וכמוך.
הקטע היפה פה הוא שהתוצאות של המחאה- שלא יקרו היום או מחר ולכן ,כמובן, יהיו אנשים (כמוך?) שיגידו שהיא נכשלה- הם השיח הציבורי שנוצר. העובדה שאנשים מדברים בניהם ולאט לאט לומדים את כוחו של העם.
והתוצאות לטווח הארוך ישפיעו גם עליך (נניח, בכך שתהיה לך בעתיד אפשרות לעבודה בשירות בריאות הנפש הציבורי שכמעט כבר לא קיים כרגע?)
ודרך אגב-היהודים נתנו הופעה בת-בת-בת זונה.
הפסדת.
פסיכו לוג​(שולט)

Re: כן, כן ,כן פסיכו

פסיכו לוג​(שולט) • 5 בספט׳ 2011
קיפופיף כתב/ה:
ההגברה בהפגנה מומנה על ידי החאמס והאוהלים נתרמו על ידי יורשיו של בן לאדן. שמענו.
אתה יודע איפה הטעות שלכם? שאתם רואים בליף "מנהיגה" בעוד שהיא בסך הכל בחורה שנשברו לה השחלות ממה שקורה כאן ומכאן הכוח של המחאה-לא פולטיקאים ממורקים-אלא אנשים כמוני וכמוך.
הקטע היפה פה הוא שהתוצאות של המחאה- שלא יקרו היום או מחר ולכן ,כמובן, יהיו אנשים (כמוך?) שיגידו שהיא נכשלה- הם השיח הציבורי שנוצר. העובדה שאנשים מדברים בניהם ולאט לאט לומדים את כוחו של העם.
והתוצאות לטווח הארוך ישפיעו גם עליך (נניח, בכך שתהיה לך בעתיד אפשרות לעבודה בשירות בריאות הנפש הציבורי שכמעט כבר לא קיים כרגע?)
ודרך אגב-היהודים נתנו הופעה בת-בת-בת זונה.
הפסדת.

היי קיפו,
פיספסת הודעות קודמות שלי שבהן יכלת ללמוד שאני תומך בחלק ממטרות המחאה.
אני סה"כ סולד מהדרך בה התקשורת הובילה אותה, תוך שימוש בפופוליזם, שטיפת מוח והסתרת מידע קריטי מהציבור (לדוגמא- הלינק לעיל). ואכן, לפחות חצי מהמפגינים הם אנשים תמימים שלא מבינים שניצלו אותם בעקיפין לצורך פוליטי.
לגבי בריאות הנפש, הלוואי והמחאה היתה מדגדגת משהו. בעיקר כשהשנה אני מתחיל לעבוד בבית חולים פסיכיאטרי. אבל היי, יש כבר יותר סיכוי שתהיה השפעה של... נניח תוצאת משחק הכדורגל בין בני לוד למכבי שעריים על מערכת בריאות הנפש יותר מאשר פעילות של הקרן החדשה לחמאסטאן. אה, לישראל. זה קצת מבלבל תודי.
והיהודים? אני נהנה מהם מספיק באוטו, לבדי, צורח יחד איתם בלי שאף אחד ישמע. לפחות כל עוד אני זוכר לסגור את החלונות. ואת זוכרת למה אני לא אוהב הופעות חיות, לא? icon_smile.gif
(רמז- אין ספות מעור למי שלא אוהב לעמוד)
קיפופיף​(מתחלפת)

מה לעשות, ככה התקשורת

קיפופיף​(מתחלפת) • 5 בספט׳ 2011
אף אחד לא הסתיר כלום ואשרי המבדיל בין תפל לעיקר.
ליף היא לא מנהיגה ולא נעליים אלא יוצרת קולנוע תמימה שפשוט הייתה על תקן הילד שצרח "המלך הוא עירום".
זה לא מפתיע שהמחאה נולדה דווקא המשמאל, כי מה לעשות, מודעות חברתית היא ,לצערנו, הייתה עד עכשיו נחלת השמאל. מה שניתן לקוות שכל ממשלות ישראל מעתה ולנצח ידעו לעשות את ההבדל בין מדיני- (כלומר, מזדיינים עם ערבים מול ארץ ישראל השלימה) לבין חברתי. כי בעניין החברתי, אין סיבה לא יהיה קונצנזוס מוחלט בין כל פלגי העם.
ולגבי ההפגנה -אם היית מגיע עם שלט מתאים לא היית צריך לעמוד, אלא נישא על כפיים...
אבל מה שחשוב זה מעכשיו הלאה, לא הפגנה איקס או עצרת ווי. אלא מה אנחנו עושים ביחד כציבור בשביל לשפר את המצב החברתי.
Dark Artist​(שולט)

Re: מה לעשות, ככה התקשורת

Dark Artist​(שולט) • 5 בספט׳ 2011
קיפופיף כתב/ה:
אף אחד לא הסתיר כלום ואשרי המבדיל בין תפל לעיקר.
ליף היא לא מנהיגה ולא נעליים אלא יוצרת קולנוע תמימה שפשוט הייתה על תקן הילד שצרח "המלך הוא עירום".
זה לא מפתיע שהמחאה נולדה דווקא המשמאל, כי מה לעשות, מודעות חברתית היא ,לצערנו, הייתה עד עכשיו נחלת השמאל. מה שניתן לקוות שכל ממשלות ישראל מעתה ולנצח ידעו לעשות את ההבדל בין מדיני- (כלומר, מזדיינים עם ערבים מול ארץ ישראל השלימה) לבין חברתי. כי בעניין החברתי, אין סיבה לא יהיה קונצנזוס מוחלט בין כל פלגי העם.
ולגבי ההפגנה -אם היית מגיע עם שלט מתאים לא היית צריך לעמוד, אלא נישא על כפיים...
אבל מה שחשוב זה מעכשיו הלאה, לא הפגנה איקס או עצרת ווי. אלא מה אנחנו עושים ביחד כציבור בשביל לשפר את המצב החברתי.

מה שאמרת כרגע הינו דוגמה ל"איך השמאל עושה שטיפת מוח". מחאת הקוטג' שכולם שכחו אותה התחילה מבחור בשם יצחק אלרוב,חובש כיפה שככל הנראה לא נחשד בנטיות שמאלניות יתר על המידה, והיא המחאה שהכשירה את השטח למחאת הדיור ויוקר המחיה. השר משה כחלון שכולנו יודעים כי הוא שייך לליכוד החל במהפכה בהורדת מחירים בתחום הסלולר וצמצום קנסות ברשתות התקשורת ולשם כך פתח במלחמת חורמה כנגד טייקוני התקשורת. כמו כן, גם מחאת הפנתרים השחורים לא זכורה לי שהתחילה בעידודו של השמאל,כיון שאז השמאל היה בשלטון.
לשמאל אין מונופול על מודעות חברתית.
כדאי ללמוד עובדות לפני שאומרים דברים בלי לחשוב
.