ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התארגנות למפגשי כלוב

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 19 שנים • 31 במאי 2004
ואולי איזה משהו מיוחד וקסום ליד הים????

ככה בשקט בשקט אפשר לעשות סשנים בינות לגלים? icon_wink.gif

וברצינות, הקיץ מתקרב , למה לא משהו ליד הים?

רחפנית-הדומית המרחפת.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 31 במאי 2004
פאם יש שם ערב 80 כל ימי שבת ששם לא באים הרבה אנשים חוץ מהקהל הוותיק של ה -80.
מס האנשים שמגיעים לשם נע בין 15 ל 20 ואת כולם אני מכיר ......אני שם כמעט כל שבוע ולא הצלחתי לראות אפילו ארס אחד משום שאין להם מה לחפש במוסיקה כזו ......... לא יפה סתם להגיד פאם , ימי שישי אלו באמת ערביי ארסים אבל יום שבת יש שם ערביי 80 ......כמו שבדאנג'ן אין רק ערביי סאדו .......
cameo​(נשלטת)
cameo​(נשלטת) • 31 במאי 2004
ממליצה לכם לבדוק מקום באזור התעשיה של הרצליה פיתוח, רח' גלגלי הפלדה 11, שנקרא sadomamora.
המקום מושכר לארועים פרטיים. אינטימי ונחמד. יש בו שני בארים, אוירה אפלולית ואפשרות לכניסה רק למי שנמצא ברשימה מסוימת. למי שמכיר- יש שם ציור על הקיר שאינו משתמע לשתי פנים, ועדיין עושים שם גם מסיבות בת מצווה. icon_eek.gif
לא יודעת דבר לגבי עלויות.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
דמי
אני שוחחתי עם עמוס לוי בנושא האפשרות לערוך את המיפגש במועדון ולאפשר לבאי "מפגש הכלוב" להכנס ללא תשלום.

שלחתי את הפרטים במערכת ההודעות הפרטיותicon_smile.gif))

יש תקווהicon_smile.gif
דום-34​(שולט)

מקום מפגש

דום-34​(שולט) • 31 במאי 2004
שלום לפורום
יש מקום נחמד מאוד ושקט
שלושים פלוס פאב גדול שתי קומות מקום מגניב ולא רעשני מידיי
שלכם
דום
Demi
Demi • 31 במאי 2004
ציטוט: לאחר שיחה עם כלובי התנדבתי לסייע בארגון מפגשי הכלוב.
הכוונה היא להשתלט על פאב ולהפוך אותו לנקודת מפגש לקהילת הכלוב (כמובן שגם אנשים מאתרים אחרים יהיו מוזמנים).
הגיע הזמן שתהיה לנו נקודת מפגש משלנו, מקום שיהיה שונה מהמועדון שכל מי שירצה יוכל להגיע לשם ולפגוש אנשים מהכלוב........
בכל מה שקשור למועדון הדנג'ן אני חייב להדגיש שבעצם מדובר כאן בסוגי בילויים שונים.
מועדון הדנג'ן הוא מועדון הבדס"מ הישראלי הראשון וכבודו במקומו מונח, כלקוח קבוע במועדון הדנג'ן כמובן שאמשיך להגיע אליו וליהנות מהמועדון, מהמסעדה, מהסשנים הפומביים, מהאנשים שנהדרים שמבלים שם וכדומה...........

מכשפה יקרה
זאת היתה הכוונה המקורית, בכל אופן כל תפקידי היה למצוא מקום שיסכים לארח אותנו משהו כמו פעם בחודש או פעם בחודשיים.
התיעצתי עם חברים ומצאנו מקום מתאים.
דיברתי עם הבעלים והוא ישמח לארח אתנו ולעצב קצת את המקום לכבודינו, הוא לא נרתע ממשחקים פומביים ואפילו מוכן ולסגור את המקום לכבודינו וכל זה בחינם ללא עלות בכניסה!

מה שכן חבל שלא כתבת שעמוס מוכן לארח אותנו בחינם בימים ראשון, שני, רביעי או שבת וחוץ מזה גם אני הייתי יכול לדבר איתו אם הייתי רוצה (יש לי את הטלפון).... זה לא העניין, העניין הוא שאנחנו כבר שנה וחצי נפגשים רק במועדון וקצת גיוון, אחת לחודש או לחודשיים לפחות בשיחה שהיתה ביני לכלובי, אותה שיחה שהובילה להודעה הזאת היה נראה לנו רצוי.

בכל אופן בשלב זה הסתיים תפקידי, אני לא קובע כאן כלום, אני סה"כ התנדבתי לעזור ולמצוא מקום מתאים ואת זה עשיתי.

את המידע העברתי למי שצריך להחליט והוא יחליט כשיחליט.
Demi
Demi • 31 במאי 2004
בנוסף אודה לכל מי שהמליץ על מקומות
אני לא יכול לבדוק את כל תל אביב ולכן ברשותכם כאן אסיים את סבב בדיקות הפאבים.
ובכל אופן, מכיוון שלמיטב ידיעתי עדיין לא התקבלה שום החלטה הרי שכל מי שיש לו מקום שלדעתו עשוי להתאים מוזמן להמליץ עליו, זה רק יתן אפשרויות נוספות.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 1 ביוני 2004
דמי,

דווקא נראה לי שחוץ מאשר לבדוק מקומות אתה יכול להיות אחלה שותף בקבלת החלטותicon_smile.gif

ולגבי מקום אחר או המועדון, אז אולי שנה וחצי אנחנו נפגשים במועדון, אבל לי ולעוד כמה (גם לכלובי) יש נסיון עשיר מאוד במפגשים במקומות אחרים, עם כל המגבלות של תחושת אי נוחות וחוסר חופשיות שצריכים להיות חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות לגבי מקום.

אבל בסופו של דבר מה שעושה את המיפגש זה לא הלוקיישן אלא תמהיל המוזמניםicon_smile.gif
moonstone​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 2 ביוני 2004
moonstone​(נשלטת) • 2 ביוני 2004
המכשפה כתב/ה:
בסופו של דבר מה שעושה את המיפגש זה לא הלוקיישן אלא תמהיל המוזמנים

זה משפט גדול!
מכשפה את חייבת לרשום עליו פטנט
icon_smile.gif
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 2 ביוני 2004

אמנם באיחור...

ים_yam​(לא בעסק) • 2 ביוני 2004
הכתובת של הפאב/מסעדה הבראון היא: נחלת בינימין פינת אחד העם,
אחלה אווירה, אוכל טעים ואם רוצים לסגור לנו ערב - בנזוגי היקר ידבר עם הבעלים על יחס מיוחד.