בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כנראה שאני קלה לתפעול

שוטרת*
לפני 13 שנים • 17 בספט׳ 2011

כנראה שאני קלה לתפעול

שוטרת* • 17 בספט׳ 2011
אז בעקבות "נראה אותך"+"את לא מסוגלת"- סיפור מיילדום,או ככה נדמה לי..ובעקבות ה"ככה נדמה לי" הוא בכללי.

לבקשתך טומי בוי (:

עוד ערב שהוא יושב לבד. הוא מביט בזה שהיה חבר טוב שלו,ההוא שהיה לו שם, עומר- וכעת ,שבר כלי. קליפה של אדם. יושב לצידו בעיניים כבויות. מותיר אותו לבדו.
הוא נזכר בכל אותם לילות בהם בילו יחד, צחקו,שתו,זיינו. והיא-איך היא עומדת לה שם, מאחורי הבר, מוגנת, בטוחה בעצמה, זקופה. היא והגוף הדקיק הזה שלה,תמיד עם מיני צמוד מבריק,תמיד חולצה הדוקה מדי שנראה שקטנה עליה לפחות במידה- וכאילו שזה לא מספיק, זוג העיניים הגדולות והעמוקות שלה, שיכולות לחדור לך לנשמה, ולגנוב לך אותה,כי לה אין כזו. בדיוק מה שהיא עשתה לעומר. זונה.

כשהוא חזר הביתה, מלווה בשיכור הזה שפעם היה החבר שאהב, ועכשיו בוכה לו כל הדרך- שמע שוב את כל הסיפור.
איך היא קלטה את עיניו המורעבות, שרוצות לכבוש אותה. איך היא פיתתה אותו בעוד כוס שתיה ועוד אחת, בחיוכים , בתחושת ה'אתה מיוחד' שנתנה לו כשכל באי הפאב בוהים בה, והיא- מבטה אליו. עד שהיה שלה.וכל זה, כי היה חסר לה שפוט תורן. איך עזב את ביתו בשבילה הטיפש הזה, איך הפך להיות נער שליחויות שלה, איך כל מטרת חייו הפכה להיות היא ורצונותיה. הוא לא הצליח להבין אותו. איך עוד כרגע כשהוא בוכה לו, מספיק אות אחת בסמס ממנה, והוא חוזר על ארבע ומחכה מחוץ לפאב רק כדי להסיע אותה, או לתפוס עבורה מונית, ולחזור ברגל. מה שכבר קרה (כי "היא לא עולה למונית עם שיכור").

הוא נפרד ממנו לשלום, בקושי. במילמול מלווה בכעס. והחליט לנקום.

"בוריס, תעיף את האפס הזה מכאן, הוא מזהם לי את האווירה" שמע את הטון השחצני של מלכת הפאב. הוא חלף על פני אותו אומלל בעודו בועט באוויר בידיו של בוריס, והתיישב על הבר.
היא התקרבה אליו, בהליכה השחצנית הספק משועממת ספק עייפה שלה, והופתעה נורא כאשר הפנה ממנה את מבטו ואמר"אבי, וודקה נקי בבקשה"
'זה רק נדמה לה או שהוא הרגע התעלם ממנה וביקש את אבי?' הרהרה בהפתעה. כל כך רגילה היתה לצימאון של הגברים, ולאו דווקא לשתיה, יותר אליה. הרי ידוע היה לכל עובדי המקום, שבמשמרת שלה, רמת האלכוהול הנמכרת- עולה.
משוט לשוט, עלתה בה הסקנות, כל קריאה שלו הקפיצה אותה, כל באי הפאב נעלמו מעיניה, והמוזיקה היחידה ששמעה היתה "אבי, עוד אחת בבקשה"..

אבי התקרב אליו מיוזמתו, ובידו כוס וויסקי וחיוך. "קח אח שלי. לא יודע מה עשית שזה מגיע לך, אבל אני בטוח שנהנית מהתהליך. זה מקרולין,הברמנית"
המלכודת עבדה. כזו פשוטה לתפעול..
"קרולין.." ליבה החסיר פעימה לשמע קולו קורא בשמה. היא ניגשה אליו " אני לא אוהב לשתות לבד" אמר והושיט לה כוס.
ועוד אחת,
ועוד אחת,
עד שאבי כבר הניח שם בקבוק.

מה זו התחושה הזו? איך הוא מעביר אצבע אחת על הפנים שלה, וכל גופה נדרך? והמשפטים האלו שיוצאים מפיה...
"לא יודע קרולין, לקחת אותך סתם לאיזו פינה חשוכה, זה לא 'זה'. אחת כמוך- אני רוצה להשוויץ בה. להראות שהיא שלי. את שלי קרולין?"
"כן" היא ענתה על אוטומט, מחשבה צלולה קטנה עברה בראשה לרגע, והיא השתיקה אותה ואת מצפונה ב"זו השתייה שמדברת ממני, מחר זה יעבור "
"אני רוצה שתראי לי. אני רוצה שתראי לכולם." אמר והושיט לה כוס נוספת. היא לגמה את כולה בצייתנות. "איך? תראה לי איך להיות שלך. איך להראות?"
"עלי על הבר", אמר בטון נוקשה "עלי על הבר ותופיעי בשבילי. פתי אותי. הביטי רק בי"
השיר התנגן
http://www.youtube.com/watch?v=Mzybwwf2HoQ
והיא עלתה.

לפתע נדמה היה לו שמבטה נודד, מתבייש. הוא לא אהב את זה. פתאום באמת רצה להרגיש ולהראות אותה. נכון שהוא תכנן להשפיל לזרוק ולהותיר אותה חלולה כמו שהיא עשתה לעומר, אבל משהו בו התעורר. הוא הוריד את חגורת מכנסיו, כרך סביב צווארה, והוליך אותה לאורך הבר, כשהיא על 4 זוחלת עירומה .
משהו בגורה הערומה המתמסרת הזו, שזוחלת אחריו - העיר בו משהו..
משהו שלא יסתיים בלילה הזה..
    התגובה האהובה בשרשור
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 17 בספט׳ 2011
את קלת דעת אבל בהחלט לא קלה לתפעול icon_biggrin.gif
עקשנית.

ולסיפור עצמו.
הוא כתוב יפה מאוד.
התחלה טובה ומחכה להמשך...
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 17 בספט׳ 2011
הצלחת בדיוק 3 משפטים וחצי לכתוב על מיילדום עד שהכיוון התחיל להשתנות לפמדום.. icon_smile.gif

בכל מקרה מצפה לקרוא את ההמשך
}}{{
שוטרת*
שוטרת* • 17 בספט׳ 2011
נו, אז זו לא היצירה הכי מוצלחת שלי, אבל יחסית לשעה המאוחרת ולכך שזה סיפור מהשרוול וזה פאקינג מיילדום(!!), זה חביב- לא?
(די תירוצים!, חוזרת למקום הבטוח שלי בגללכם!) icon_wink.gif
4X4​(אחר)

מעולה

4X4​(אחר) • 17 בספט׳ 2011
בעצם כל אישה מחכה לזה,
אשרי השולטים
נולי
נולי • 17 בספט׳ 2011
הבטחתי בוקר אבל ערב זה גם טוב מלא כלום.

הכתיבה שלך שווה תמיד וגם אם הפאמדום משפריץ יש פה מייל דום ללא ספק.
תתאמצי עו ד קצת ויצליח לך.
בכתיבה על רגל אחת-ואני יודעת כמה דקות זה לקח לך-זה מעולה!
N
שוטרת*
שוטרת* • 17 בספט׳ 2011
תודה לך,נולי יקרה שלי (:
}{