בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על השליטה

שוטרת*
לפני 12 שנים • 17 בספט׳ 2011

"שוקלת" זה SAME AS ""מסיקה"

שוטרת* • 17 בספט׳ 2011
ועם נתוני חוסר ההבנה שלך והאנטלגנציה הלוקה בחסר, לא סיכמנו כבר שזו לא פעולה שממולצת לך לעשות? icon_wink.gif

(רגע, זה בעצם אותו צעיף מאז? כמו טלנובלה כאן. הולכים,חוזרים,עברו מליון פרקים- ועדיין הכל אותו הדבר,כולל השחקנים וליצני החצר)
מעלייך​(שולטת)

גרררררר שוטרת את כל כך חזקה

מעלייך​(שולטת) • 17 בספט׳ 2011
ואצלך זה כוח אמיתי, הנה,
קחי גם את המילה האחרונה
IN YOUR MIND
IN YOUR MIND • 17 בספט׳ 2011
שיאו, שוטרת -

אבל שלא נברח מכאן כולנו בגללך בצרחת - "חטפנו ת'פחד! "

כמו שאומר פה מישהו -תבואי ברגוע, מה איכפת לך?
IN YOUR MIND
לפני 12 שנים • 18 בספט׳ 2011

נ.ב - -

IN YOUR MIND • 18 בספט׳ 2011
נ.ב -

שוטרת,

למה שלא תצאי קצת מהתפקיד?

החיים התחילו. תהני מהם קצת. אל תהיי כזאת כבדה. הסדר ה"טוב" ישמר גם בלעדייך.
תורידי מדים, תלי את הכובע.
תרגישי בבית. תרגישי בנוח. נכבד אותך יפה. קוק וסיגריות, מה שבא לך...: )

הרי ממילא, שוטרת - ככה ביננו - המשטרה שאותה את משרתת היא היום הארגון הכי חולה במדינה הלא-בריאה שלנו.
רק תיזכרי רגע - ניסיתם לא-מזמן למנות מפכ"ל, ומה התברר? - שאחד-אחד מכם אנסים ומטרדינים-מינית. ממש נהייתה אצלכם חתיכת סאגה. ועברו חודשים עד שמצאתם לכם מפכ"ל בלי שובל של עבירות-מין.
וכבר אפשר לקרוא לארגון שלכם אנסים-בצמרת ( על משקל חתולים-בצמרת, של וולט דיסני ).
ואם בארזים נפלה שלהבת, מה יגידו אזובי הקיר? ( כמוך?? - או שאת רצה להיות המפכ"ל הבא ?? )

אז עזבי אותך ממשימות שיטור, ותני לזונות לחיות. : )

החיים התחילו...
Mary Jane
Mary Jane • 18 בספט׳ 2011
אגב 'רטוריקה של עבדים':
איכשהו נראה לי שצדקתי במובנים שלא התכוונתי אליהם כלל בהתחלה.
כשכתבתי את זה התכוונתי לעמדה לחיים במובן הפילוסופי (ולא הבדסמי), לניסיון להפוך מושגים ולחבל בהם- לומר שכוח הוא חולשה וחולשה היא כוח, נישקו של החלש...בהשאלה מהביקורת של ניטשה אודות אדונים ועבדים.

העניין הוא שנראה שמי שכתב את זה, כמו גם מי שכתב את 'צעיף אדום', הוא באמת מה שנקרא כאן 'עבד' שנורא התחשק לו לכתוב בקול של אישה שולטת. ועל הדרך לסגור כמה חשבונות ולעורר מהומות...סתם כי בא לו. כי בכינוי כפול זה משעשע או משהו בדומה לכך.

ואם אני טועה, "מעלייך", קבלי התנצלותי על חטאי הנורא ועל כך שתגובתי הראשונה הכילה רק שש מילים שלא מצאו חן בעינייך ועל כך שעוררתי את זעמך ההו-כה-מוצדק ואת כל ההשתלחות הזו 😕
IN YOUR MIND
מרי -

גם אני חשבתי כך לתומי בשלב מסויים של השרשור. אך התבדיתי.

מעלייך אינו "מה שנקרא פה עבד:

הוא גם אישה, אישה ממש. מכף רגל ועד ראש. ולא שום יצור-כלאיים.

ואף יש לה נסיון בשליטה.

אבל נשבעתי בספר התורה לא להסגיר את סודה. אני נוצר אותו עימי. הוא ירד איתי לקבר.

ואח"כ - נו, אח"כ אלוהים גדול. נחייה ונראה. סליחה -נמות ונראה - או גן עדן, או גיהנום.( או הפרוגרטוריום ) ואני אומר - הסיכויים שלי הם לפחות
icon_evil.gif icon_razz.gif פיפטי-פיפטי
IN YOUR MIND
נ.ב -

אבל מרי - עזבי אותך מסליחות מוכנות-מראש.

מי בכלל צריך אותן? ( רק אלוהים אולי.ותכף גם מגיע יום המזל שלו. מעלייך ביקשה "דם", והיא על-כן קיבלה כדת-ודין מנה הגונה ביותר של דם איכותי. ודם וסליחות לא הולכים טוב יחד, כנודע )

חוצמיזה - אם ראש כמו שלך, מרי, אני מצפה לטקס-פיוס בינך לבין מעלייך הכולל ספנקים מדליקים, שיגועי קיין הדדיים, ושאר ממתקים ופרפראות.

עזבי אותך מסליחות, מרי, לכי על הדבר האמיתי.

וזכרי -לא אומרים לא לעונג.

וכמובן, ואיך לא -

" בלי פאניקה " !

icon_biggrin.gif
צעיף אדום מדם

Re: אופססס שיקי אתה צודק כל כך

צעיף אדום מדם • 18 בספט׳ 2011
[quote="מעלייך"[ הרי הצעיף האדום תמיד אשם, הס מלהזכיר את השור!

ponyplay.gif[/quote]

משפט כלכך יפה. כמעט עצוב לי שלא חשבתי עליו בעצמי (:.
גם אני לא חושבת שאני או מעלייך יוצרות עויינות כאן. אנו רק מציפות אותה למעלה. זאת גם הסיבה שבשרשורים עליי התברר שרובו הגדול של באי הכלוב תומכים בי בלהט (עובדה שקצת נוטים לשכוח עם הזמן משום מה).

אבל בכל זאת יש לי הסתייגות על המשפט הנ"ל: בניגוד לצעיף אל פני שור, המטרה הראשית של הכתיבה שלי פה לא הייתה פרובוקציה כלל, אלא אומנותית ומיצגית.
Dendro

Re: אופססס שיקי אתה צודק כל כך

Dendro • 18 בספט׳ 2011
צעיף אדום מדם כתב/ה:
בניגוד לצעיף אל פני שור, המטרה הראשית של הכתיבה שלי פה לא הייתה פרובוקציה כלל, אלא אומנותית ומיצגית.

את עצמך שכנעת מכבר עכשיו תנסה לשכנע אותנו.

כאשר הכתיבה אמנותית ומייצגת, הכותב כותב ולא יוצר קשרים שקריים עם עבדים ולא עורך ביניהם תחרויות למשרת ה"עבד הבא". לו הכתיבה אכן הייתה אמנותית, לו שמרת מרחק מרגשותיהם של משתתפי הפורום, לו נמנעת מליצור עמם קשרים אישיים המבוססים על שקר, אף אחד לא היה הופך אותך ל"מקרה רקוב לדוגמא".

דווקא האמנות יכולה להיות פרובוקטיבית ואין פסול בכך, לעומתה פגיעה מכוונת ברגשותיהם של בני אדם באופן אישי תוך ניצול חולשותיהם -- זאת חתיכת עוולה.
IN YOUR MIND
אבל צעיף-אדום...

"ינעל אחותך הצולעת" - עד שכבר הצלחנו בקושי רב להשיב לשרשור את אחיזתו במציאות, עכשיו את צצת/ה לנו פתאום מתוך הצללים?

צעיף-אדום-וירטאלי -אני אמנם עוד לא זכיתי לצפות בביצועיך, אך אנא ממך, אנא -

תן/ני למציאות מעט כבוד. משהו...

ביננו, צעיף - לא הכל אדום, וגם לא הכל וירטואלי...

אנא, אנא... icon_biggrin.gif