ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Rubber Dungeon

rubber slave​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 19 בספט׳ 2011

Rubber Dungeon

rubber slave​(מתחלף) • 19 בספט׳ 2011
ובכן אין ספק שבארצנו הקטנה אין דנג'ן פטישיסטי המתמחה בגומי תקנו אותי אם אני טועה. ולכן החלטתי להגשים פנטזיה ולסוע לחו"ל למטרת סשן פטשיסטי. העניין לא זול בכלל, ילכו איזה 10000 ש"ח אבל אני רוצה פעם אחת להגשים את הפנטזיה הזאת. לאחר חיפושים החלטתי שאני נוסע ללונדון לדומינה בשם אנבל מצרף לינק של האתר שלה- http://www.lebanna.com/rubbermistress / ואולי בעתיד יהיה כזה דנג'ן פה בארצנו הקטנה icon_smile.gif מעניין אותי לדעת האם יש פה כבר כאלה שהתנסו בכזו התנסות אשמח לשמוע חוויות icon_smile.gif רבר
Mary Jane
Mary Jane • 19 בספט׳ 2011
שווה!
יש משהו ספציפי שברצונך לחוות אצלה?
rubber slave​(מתחלף)
rubber slave​(מתחלף) • 19 בספט׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
שווה!
יש משהו ספציפי שברצונך לחוות אצלה?

ובכן היא מתמחה בהרבה תחומים אני חושב על שהיא תהפוך אותי לצעצוע גומי כמו כן ואקבד למי שיודע מה זה וכן ההפך שק מתנפח וכן היפנוזה זה גם משהוא שאני ממש אוהב הקיצור ימבה דברים icon_smile.gif
Mary Jane
לפני 12 שנים • 20 בספט׳ 2011
Mary Jane • 20 בספט׳ 2011
קראתי את ה- BDSM profile שצריך למלא לפני שמגיעים אליה.
אני לא יודעת מה הערך הכספי של החוויה הזו, אבל היא עושה רושם אמין וסופר-מקצועי. מאחלת הנאה שלמה.
איש אחר​(אחר)
לפני 12 שנים • 20 בספט׳ 2011
איש אחר​(אחר) • 20 בספט׳ 2011
נראה ונשמע כמו מסחטת כסף ותו לא
קח בחשבון שיש סיכוי גדול מאד שתתאכזב. נשים עובדות לעולם לא עושות את זה מתשוקה אלא כביזנס טהור ולכן אין שם שמץ של אירוטיקה אלא רק מיפרט טכני , ולא יעזור כמה היא מקצועית בצד הטכני, אין בה טיפת אירוטיקה ונשמה.
אם רק הצד הטכני והתפריט מעניין אותך, תקבל את מבוקשך. אם חשקה נפשך שזה יהיה אירוטי ומהנשמה, שכח מזה.
Captain Planet
לפני 12 שנים • 23 בספט׳ 2011
Captain Planet • 23 בספט׳ 2011
כל העניין בללכת למלכת סאדו הוא להגשים פנטזיה בגבולות מסוימים שאתה לא יכול לממש בדרך אחרת. גם אם לא יהיה מגוון רגשות אירוטיים וחיבוטי נפש בין הבחור הרעב לפטיש גומי ובין העלמה המקצועית עדיין הוא יחווה פנטזיה שהרבה מאד חובבי גומי כבד לא יכולים להגשים בכל דרך אחרת.
שאפו לך עבד גומי, לך ותהנה וספר לחבר'ה, האנגליות סקסיות ולונדון היא עיר מדהימה.
slu
slu
לפני 12 שנים • 24 בספט׳ 2011

אהממ..

slu • 24 בספט׳ 2011
אתה מודע לכך שהמדובר בגבר נכון?
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 24 בספט׳ 2011

Re: אהממ..

בלוסום​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2011
[quote="slu"]אתה מודע לכך שהמדובר בגבר נכון?[/quote]

אממ.. לאיזו תגובה התכוונת בתגובה שלך? icon_rolleyes.gif