אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלי לקחחחחההההה!!!

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 13 שנים • 22 בספט׳ 2011

שלי לקחחחחההההה!!!

שלי יחימוביץ'- יושבת הראש החדשה של מפלגת העבודה icon_biggrin.gif

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/289/208.html?hp=1&cat=404&loc=2
Red Leaf
Red Leaf • 22 בספט׳ 2011
אחרי נאום מלא בפיזוזים וסלוגנים,כשהבטיחה שלא מפלה אף מגזר, שהמפלגה לא תיהיה סקטוריאלית, שיהיה צדק חברתי, שתהיה שם בשביל העניים והעשירים(!), ימין ושמאל -- ועדיין תייצג את ערכי המפלגה הישנה(לא נשמע משעשע?), ניתן להסיק דבר אחד - מפלגת העבודה צריכה פנים יפות. זה מה ששלי יחימוביץ' הפכה אחרי נאום כזה. כמו שתשאלו ילדה קטנה, מה את הכי רוצה בעולם,והיא תענה לכם:"שלום עולמי!" - הנאום שלה היה לא פחות נאיבי ובאותה רמת פרקטיות.

אני מודה שאני קצת מאוכזב, אחרי כל כך הרבה זמן בתקשורת, חשבתי שהיא תדע לעשות את זה חכם יותר, ותדע מראש כבר מה זה להיות מהצד השני של המתרס.
    התגובה האהובה בשרשור
להבה חשופה
להבה חשופה • 22 בספט׳ 2011
[quote="Red Leaf"]אחרי נאום מלא בפיזוזים וסלוגנים,כשהבטיחה שלא מפלה אף מגזר, שהמפלגה לא תיהיה סקטוריאלית, שיהיה צדק חברתי, שתהיה שם בשביל העניים והעשירים(!), ימין ושמאל -- ועדיין תייצג את ערכי המפלגה הישנה(לא נשמע משעשע?), ניתן להסיק דבר אחד - מפלגת העבודה צריכה פנים יפות. זה מה ששלי יחימוביץ' הפכה אחרי נאום כזה. כמו שתשאלו ילדה קטנה, מה את הכי רוצה בעולם,והיא תענה לכם:"שלום עולמי!" - הנאום שלה היה לא פחות נאיבי ובאותה רמת פרקטיות.

אני מודה שאני קצת מאוכזב, אחרי כל כך הרבה זמן בתקשורת, חשבתי שהיא תדע לעשות את זה חכם יותר, ותדע מראש כבר מה זה להיות מהצד השני של המתרס.[/quote]

רד.

אתה כ"כ צודק.

מפלגת העבודה ושלי יחימוביץ, משולה {מנק' מבטי} בבחינת "המלך" - הוא עירום"

ימים ,יבואו ויגידו כיצד תנהל את מפלגת העבודה, כאשר הגברים במפלגת העבודה, לא בדיוק תומכים בדרכה שלא לאמר בהיותה בראש המפלגה.

להבה חשופה.
nomorenomore
nomorenomore • 22 בספט׳ 2011
סוף סוף הדגנרט פרץ מאבד אחיזה. הגיע הזמן.

לא יודע איך מישהו כמוהו הגיע למה שהגיע.
*מנגינה*{התווים שלו}
*מנגינה*{התווים שלו} • 22 בספט׳ 2011
שלי עוד לא טעמה את כס המנהיגות
וציפי המנהיגה הותיקה כבר מחזרת אחריה.
נחמד לראות אהבת נשים שם למעלה.
queen.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 22 בספט׳ 2011
ביבי הוא רוה"מ מצוין לדעתי, בבחירות הבאות אני אצביע שלי יחימוביץ'. סוף סוף פוליטיקאית שיש לה משנה סדורה, שלא מזגזגת, ופועלת למען מטרה ראויה. ככל שיהיה לה יותר כוח, המערכת הפוליטית תהיה נקייה יותר, מעניינת יותר, מלאה יותר בתוכן.
העם רוצה צדק חברתי.
רוחנית34

יותר טוב תנין...

רוחנית34 • 22 בספט׳ 2011
לשלי הלך קלף משוגע. עלתה על הגל של המחאה החברתית. אבל שאלתי פעם חבר אם הוא מסוגל לפנטז עליה. הוא ענה - אני מעדיף שתנין יאכל לי את הרגל...
DanaDomme​(שולטת)

מה זה היה?

DanaDomme​(שולטת) • 22 בספט׳ 2011
[quote="fog"]ביבי הוא רוה"מ מצוין לדעתי, בבחירות הבאות אני אצביע שלי יחימוביץ'. סוף סוף פוליטיקאית שיש לה משנה סדורה, שלא מזגזגת, ופועלת למען מטרה ראויה. ככל שיהיה לה יותר כוח, המערכת הפוליטית תהיה נקייה יותר, מעניינת יותר, מלאה יותר בתוכן.
העם רוצה צדק חברתי.[/quote]

ביבי ראש ממשלה מצוין אבל תצביע שלי? לא הבנתי את התיחכום הנסתר שבדבריך, אבל לגבי שלי אני מסכימה.
ביבי צריך להעלם בדיוק כמו פרץ.
אני לא מאמינה שהגבתי בעניינים פוליטיים, זה הכל בגלל פוג שוב icon_razz.gif
הדורבנים​(נשלט)

Re: מה זה היה?

הדורבנים​(נשלט) • 22 בספט׳ 2011
[quote="DanaDomme"][quote="fog"]ביבי הוא רוה"מ מצוין לדעתי, בבחירות הבאות אני אצביע שלי יחימוביץ'. סוף סוף פוליטיקאית שיש לה משנה סדורה, שלא מזגזגת, ופועלת למען מטרה ראויה. ככל שיהיה לה יותר כוח, המערכת הפוליטית תהיה נקייה יותר, מעניינת יותר, מלאה יותר בתוכן.
העם רוצה צדק חברתי.[/quote]

ביבי ראש ממשלה מצוין אבל תצביע שלי? לא הבנתי את התיחכום הנסתר שבדבריך, אבל לגבי שלי אני מסכימה.
ביבי צריך להעלם בדיוק כמו פרץ.
אני לא מאמינה שהגבתי בעניינים פוליטיים, זה הכל בגלל פוג שוב icon_razz.gif[/quote]

איזה כיף, ונורא יפה לך פוליטי!

ולשאתך: אין תחכום בכלל. אני באמת חושב שביבי ממש בסדר. וזה בא לי ממש בהפתעה! הנה, הוא הגיב נכון ובמהירות לשריפה בכרמל, הוא הגיב נכון למשבר הדיור, בערך שנה לפני המחאה החברתית עם חוק הוודל"ים (ע"ע "נטפל בדיור עם סופר טנקר"), והוא ושטייניץ פועלים נגד הטייקונים כבר חצי שנה בצורה מעוררת כבוד - קודם עם הגז, ואח"כ עם ועדת הריכוזיות. והוא הוציא את ישראל מהבידוד (אובמה בעדינו, וכולם שונאים את אבו-מאזן, אפילו הסעודים).
אבל אני אצביע שלי, כי היא מסמנת שינוי אמיתי בחברה הישראלית. וערכים שאני מאמין בהם. ורוחנית - שלי לא עלתה על הגל של המחאה, המחאה הצטרפה לשלי, ששנים כבר שם אומרת את אותם הדברים הנכונים, שוב ושוב ושוב. עד שהקייץ הם נקלטו.

אבל הכי חשוב. דנהדום, לא הבטחת לי מכות רק לפני חודש או משהו? את מפירה את הבטחתך לבוחר (אני)! icon_smile.gif
DanaDomme​(שולטת)

שמע

DanaDomme​(שולטת) • 22 בספט׳ 2011
אני שוקלת לעבור להתעלמות, זה מעבר למכות כבר..... icon_smile.gif