לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בידוד רעשים

קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני 12 שנים • 23 בספט׳ 2011

בידוד רעשים

אני מתכנן לסגור מרפסת פנימית (4 קירות בטון) ואני תוהה אם למישהו פה יש ידע/עצת על בידוד רעשים.
מישהו עבר את התהליך מול חברת בניה/בידוד ומכיר עלויות, ויכול להמליץ על חברה מסויימת?
השובבים הצעירים​(שולט)
לפני 12 שנים • 23 בספט׳ 2011

Re: בידוד רעשים

[quote="קנטור"]אני מתכנן לסגור מרפסת פנימית (4 קירות בטון) ואני תוהה אם למישהו פה יש ידע/עצת על בידוד רעשים.
מישהו עבר את התהליך מול חברת בניה/בידוד ומכיר עלויות, ויכול להמליץ על חברה מסויימת?[/quote]

4 קירות בטון לא ייתן לך כלום!
א. עלות יקרה
ב. בלאגן, ולכלוך.
ג. ואם זה ללא אישורים זה יוציא למישהו תעין!!!

עדיף לך לסגור עם פאנל מבודד!!!
בעובי 10 ס"מ זה יחסוך לך הרבה כסף זמן ורעש!!!
מד ו י ק
לפני 12 שנים • 25 בספט׳ 2011
מד ו י ק • 25 בספט׳ 2011
אין לי ניסיון בזה. סתם רעיון.
תברר בחברות שמתעסקות עם מוזיקה. תגיד שאתה רוצה בידוד בשביל אולפן ביתי, מרעש של מוזיקה.
יצא לי להיות פעם באולפן של כותב\מלחין\זמר וראיתי אצלו את הספוגים האלה שנראים כמו תבניות ביצים. אני מניח שזה חלק מצורת הבידוד, אבל בשביל מידע מדוייק, תריץ חיפוש בגוגל על בידוד עבור אולפן ביתי. ככה גם לא תצטרך לספק תירוצים מגומגמים לאיזו מטרה אתה צריך את הבידוד.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
הסיבה הרשמית היא בשביל קולנוע בייתי ומוזיקה.
הכוונה לתקוע שם מערכת 7.1 לאודיואפילים מתחילים, מסך 42 נחמד
electro-z
electro-z • 25 בספט׳ 2011
אתה לא זקוק לבידוד רעשים, בטון (בהנחה שאין חלונות הוא מבודד מצויין מרעשים מבחוץ או מזליגה של רעשים החוצה.

הבעיה שלך היא הפוכה - הידהוד מוגבר בתוך החדר.
מה שאתה זקוק לו הוא משטחי פיזור ובליעה כדי להגיע להדהוד מופחת וברמה סבירה.

קיר הוא כמו מראה כשזה נוגע לסאונד
לכן מומלץ לדפן את הקיר האחורי מאחורי הרמקולים במסגרות עץ שבתוכן יש צמר סלעים (עדיף שחור שהוא מאד דחוס ומתנהג כמו פלטה קשיחה ולעטוף את זה בקנבס (אפשר גם צבעוני ומודפס אם בא לך).

כמו כן כדי לבטל החזרים ראשוניים שים משטחים כאלה על הקירות הצדדיים לרמקולים (שביר שבמרכז הקיר)

את ההחזר מהקיר האחרוי כדי פשוט לפזר, מדפיה על הקיר עפ ספרים ודיסקים תעשה עבודה לא רעה, ספות כמובן יהווה משטחי בליעה מצויינים.

בעיקרון, אם אתה משופע במזומנים, יש מקצוענים שיבדו את החדר שלך במודל ממוחשב ויתנו המלצות כיצד להגיע להידהוד אופטימלי
    התגובה האהובה בשרשור