בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשף ראש השנה - Orly's Fetish Parties - רביעי ערב חג 28.9.11

רוחנית34
לפני 12 שנים • 28 בספט׳ 2011

אפשר אולי

רוחנית34 • 28 בספט׳ 2011
את הקאבר הפנטסטי של נירוונה ל"אם ננעלו" של עפרה חזה.

( אין קאבר כזה. אבל בראשון השנה - העיקר הכוונה )
IN YOUR MIND

אפשר גם -

IN YOUR MIND • 28 בספט׳ 2011
את גרסת הדאפ-סטאפ של הסטרוקס ל"נפרדנו-כך" של אבנר גדסי.

( נפרדנו מכך מהשנה שעברה כמובן )

אין כמובן ביצוע כזה, אבל בראש השנה העיקר הכוונה.

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
IN YOUR MIND

ואפילו -

IN YOUR MIND • 28 בספט׳ 2011
את הקאבר הבלתי נשכח של הסקיזורזס-סיסטרס ל "בלבלי אותו "...

או את הגרסת-מועדונים האפלה-במיוחד של הכמיכל-בראדרז ל "יום אחד אולי אפרוש כנפיים" של מרגול.

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
FOR GOOD

הכי לפנים -

FOR GOOD • 28 בספט׳ 2011
בקטע מזרחי - אפשר לנגן את "בדד" של המלך, בגירסאת דראג-דאנס, בסגנון האירוויזיון.
הגירסא הדלוקה הזאת ( שאינה קיימת ) כל כך כייפית, שמי שלא יקום לרקוד אותה- עדיף שיתאבד.

icon_redface.gif icon_redface.gif
פיקציה
לפני 12 שנים • 29 בספט׳ 2011

הוא לא מסוגל.

פיקציה • 29 בספט׳ 2011
פשוט לא מסוגל הטייכר הזה לצאת מהקיבעון של המוסיקה/לא מוסיקה שלו שכל מהותה היא לפוצץ את הראש ולהזיז אולי את הרגליים.
מר טייכר לא מבין שאנו באים למסיבה של אורלי לא כדי לצאת עם כאבי ראש אלא לצאת מיוזעים אחרי פיזוז אינסופי של מוסיקה מגוונת ולא של מטאל מטאל מטאל על כל סוגיו.
לו היינו רוצים מסיבת מטאל אזי יש לאן ללכת, יש באלנבי בר שמנגן את זה יום יום אבל לא, לא מר טייכר, לא נראה לי שיש מ ישהו אחד שיודע שהוא בא למסיבת מטאל ולא למסיבת פטיש והרי ידוע, אין פטיש אחד ואין מוסיקה אחת למסיבה שכזו.
אורלי, חברה טובה ומפיקה סופר מוכשרת מצויה אף היא בקיבעון טייכרי וזה מוזר. כל הסוד של אורלי על מסיבותיה הוא שלהבדיל מליינים מתחרים הן לא צפויות, מגוונות ומלאות הפתעות.

אין ליין אחד, כולל הליין הקרקסי שנודד ממקום למקום, אין אחד שתגיע אליו ותשמע את אותה מוסיקה כל רגע נתון.

תעשה טוב לעצמה אורלי, לעצמה ולנו אם תשחרר אותנו קצת מהטייכר הזה ולא כי הוא לא מוכשר, ההיפך, הוא מוכשר מאוד אבל בתחומו, תחום שאפשר לסבול מפעם לפעם ולא כל פעם וכל הערב.
תעשה טוב אורלי אם אם תחזור הן לעצמה והן למסיבות הסופר-מקצועיות שהיו לה בנו לימיט ועד כמה שזכור לי אף פעם לא הופיע אותו דיג'י יותר מפעם בחודש.
תעשה טוב אורלי אם תלמד מליינים מתחרים ומהמועדון הדנג'ן עצמו, תלמד שהעם רוצה גיוון ושהקיבעון הוא מן השטן והשטן כידוע מכה ללא רחם כשלא מגרשים אותו.

יש בי אמון מלא שאורלי תיישם את מה שכתוב פה ושתבין שזו לא דעת יחיד. לכולם יש ראש וכולם רוצים לחזור בשלום הביתה.

בהצלחה בייבי.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 29 בספט׳ 2011
לא משנה אם אני מזדהה עם מה שכתבת או לא עם חלקו או רובו ,אני חושב שבמידה ויש לך ביקורת וביקורת זה דבר לגיטימי ללקוח שמגיע ומשלם היית יכולה לפנות לאורלי בפרטיות
ולומר לה זאת ,אני בטוח שהיתה מקשיבה במיוחד אם את מגדירה את עצמך חברה טובה ,
דעתי הלא קובעת אומרת שעם חברים טובים מתקשרים באמצעים אחרים ולא דרך הפורום ..

בהזדמנות זאת ,תודה לאורלי והצוות על המסיבה של אתמול icon_biggrin.gif
אנג'לוס

תודה על אתמול

אנג'לוס • 29 בספט׳ 2011
icon_lol.gif היה כיף
Dungeon

Re: תודה על אתמול

Dungeon • 29 בספט׳ 2011
[quote="אנג'לוס"]icon_lol.gif היה כיף[/quote]

תודה