שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

על נשלטים וצרכים

המלט
לפני 12 שנים • 2 באוק׳ 2011
המלט • 2 באוק׳ 2011
[quote="פרלין"]רד ליף. איבדת אותי כבר ב"אתה אידיוט". (או טמבל?) וחבל, אני בטוחה שזה היה יכול להיות מעניין לקרוא את מה שאתה כותב.

סתם, רציתי לציין שאני לא מתכוונת לקרוא תגובות תוקפניות יותר. זו ההחלטה שלי לשנה החדשה. אז תודה שעזרת לי לסנן אותך כבר על ההתחלה.

ברוח המהפכה, ברוח השנה החדשה ובלי שום קשר לנושא עצמו - יש לי הצעה מהפכנית. בואו נהפוך את ה"כלוב" למקום שיש בו דרך ארץ!

זה מעניין, חדשני, שערורייתי, מפתיע. ובעיקר - כיף.

זו היתה פינת הצדקנות שלי להיום, כי אם כבר פרלין, אז צדקת.[/quote]

אוי פרלין, הפכת להיות כזו דודלה. האם זהו גורלו של הכלוב בשנתו השמינית? להיות כר-מרעה ללוחכי פינכה מתרפסים ומתוקי שפתיים, שולטות המבכות על בריחת עבדים בעודן באמבטיה, וצדקניות שמטיפות מוסר ממוחזר? אני כל כך מעדיף את הכלוב בוטה, יצרי, רגשי, אינטואיטיבי ואימפולסיבי, מאשר כל גירסה מנוהלת על פי קודים קשיחים שמשום מה נראים למנסחיהם חדשנים ומרעננים, ולא מרדימים ומשמימים כפי שהם באמת. אז רד ליף אמר לפוג שהוא דביל. אבוי! אללי! כמה נורא!
המטפלת המתעללת​(שולטת)

אוף אתכם, לא רציתי להגיב- גררו אותי.. נגררתי...

טרנסקסית, כתבת נפלא! מציעה לך לפתוח את מה שכתבת בשרשור כשלעצמו, זה יעשה פה שמייח.
תמרה הזדהתי, תודה.
פוג- אתה נהדר! רואים בכל מילה שלך את העבודה שאתה משקיע בעצמך כמו גם ביחסים שלך, הלוואי שלנשלט הממוצע היתה חצי מרמת הרגישות שלך:
"אבל ברגע שמוצאים זה את זו, יש פה הזדמנות פז בזוגיות פמדומית, לדעתי, שאין במקומות אחרים, לנגוע ברובדים הכי עמוקים ומטרידים של האישיות, ובקשר שלהם אל המציאות."
רד ליף, סורי יקירי- קרא את פוג שנית שלישית ורביעית אם צריך- לא הבנת מה שהוא אמר אם אלו המסקנות אליהן הגעת, ולא משנה כמה פעמים תאמר דביל לצורך העניין.
באהבה כמו באהבה יש אלמנט מכריע של התמסרות, הוא נראה אחרת ביחסים ונילים או בדסמים- אך חשובה המהות של ההתמסרות, כמו שאמרה גם פרלין.
אין זה דווקא אומר להניח לבן או בת הזוג לפרק לך את הישבן בהיבט סאדיסטי-
אלא לאפשר מקום לכעס בן הזוג בלי לקחת אותו על עצמך ולהפוך אותו לאישי וליצור ממנו ריב.
ושם, רק שם, הסוד לפריחה וגדילה של אהבה בין אם בוניל או בבדסמ.
IN YOUR MIND

פרח, אם כבר נגררת, א למה שלא נגרור אותך עוד...

IN YOUR MIND • 2 באוק׳ 2011
כי רגע אחד , שנייה, פרח -

להניח כמו פוג, בכל מקרה-ומקרה של קצר-בתקשורת, או של "ריב" קטן, או של שפריץ של איזו חולשה אנושית, שיכול להיות גם מצד מי שהיא ה"מלכה" ביחסים - שאתה "השגעת" לרגע, תמיד אתה "השתגעת" לרגע...
זה כמובן רעיון יפה מאד בתאוריה, ואכן רצפט בדוק לפתרון של כל הקשיים למפרע... אבל רק בתאוריה.
במציאות - נו בחיאת...
שני הצדדים אנושיים, שניהם יכולים ל"השתגע" לרגע..
יש דרכים אחרות, בקשר שיש בו בסיס טוב של תקשורת פתוחה וכנה, לפתור הכל בצורה אוהבת...
הפתרון של פוג הוא טוב. ..אבל .נו..תהיי רצינית, רגע.. רק ב...הממ..מה מילה? ... בפנטזיה?
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 2 באוק׳ 2011
שנייה, אני רוצה למחות על משהו שהמלט כתב. הנה ההצעה שלי:

מי שמכה, מקלל, גס רוח, אלים, ובהמי, ייקרא מעתה: "מכה, מקלל, גס רוח, אלים ובהמי." נא לא להשתמש בתיאורים אחרים, שהשתמשת בהם, כגון "יצרי, רגשי, אינטואיטיבי ואימפולסיבי,".

הסיבה לחשיבות ההבחנה, היא שיכולים להיות אנשים נפלאים, ייצרים, רגשיים, אינטואיטיבים ואימפולסיבים, שיכולים להפגע מכך שמערבבים אותם ומבלבלים אותם עם האנשים האלו.
בסדר?
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 2 באוק׳ 2011
הערה להבהרה: התיאורים שכתבתי הנ"ל לא קשורים בהכרח בהקשר ישיר לרד ליף. אני בכלל לא מכיר אותו.
אלא התכוונתי לקחת את המקרה ולדבר על העקרון: אני לא אוהב שעושים אידיאליזציה לאלימות ולחוסר סובלנות, ומסווים אותה באיזה עלה תאנה של "ייצריות" ו"החצנה של רגשות" וככה.
המלט
המלט • 2 באוק׳ 2011
[quote="fog"]שנייה, אני רוצה למחות על משהו שהמלט כתב. הנה ההצעה שלי:

מי שמכה, מקלל, גס רוח, אלים, ובהמי, ייקרא מעתה: "מכה, מקלל, גס רוח, אלים ובהמי." נא לא להשתמש בתיאורים אחרים, שהשתמשת בהם, כגון "יצרי, רגשי, אינטואיטיבי ואימפולסיבי,".

הסיבה לחשיבות ההבחנה, היא שיכולים להיות אנשים נפלאים, ייצרים, רגשיים, אינטואיטיבים ואימפולסיבים, שיכולים להפגע מכך שמערבבים אותם ומבלבלים אותם עם האנשים האלו.
בסדר?[/quote]

גם דביל וגם קונטרול פריק.
4X4​(אחר)

Re: על נשלטים וצרכים

4X4​(אחר) • 2 באוק׳ 2011
[quote="flower girl"]תעשי לו תקחי לו תאלפי אותו תצליפי בו תכי אותו תכאיבי לו תענישי אותו תדחפי לו תרסקי לו תמעכי לו תקשרי לו תאזקי אותו תבעטי בו תנשכי אותו תשפילי אותו תגעילי אותו תכריחי אותו תקחי ממנו תסטרי לו תאגרפי אותו תורידי אותו על שתיים על ארבע על שש על שמונה תחנכי אותו תני לו בראש תחתכי אותו תשרפי אותו תבעירי אותו תטפטפי עליו תירקי עליו תשחקי בו תשחקי לו תמשכי לו תעקרי לו תשרטי לו תפשעי בו תפסקי אותו תזקפי אותו תסובבי לו תעלי לו תרדי לו תשבי עליו תשפריצי עליו תשתיני ותחרבני עליו תשתמשי בו תנצלי אותו תכסחי אותו

אבל, תרחם השם, שהוא ייעשה אי פעם משהו שאת באמת צריכה[/quote]

את בטוחה שלקחת את הכדורים הנכונים היום???
מה נסגר איתך?
4X4​(אחר)

Re: מרי ג'יין ופוג היקרים,

4X4​(אחר) • 2 באוק׳ 2011
[quote="flower girl"]התיאור הוא של תחושה ביחסים עם אחוז לא מבוטל של נשלטים, המוכנים לעשות כל דבר לכאורה עבור מלכתם- חוץ ממה שהיא באמת צריכה, להלן- מרוכזים בעצמם ומכורים לעינוגם שלהם.
ההפרזה לצורך הדגשה.[/quote]

את ככל הנראה לא יודעת לקחת את מה שאת רוצה...
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 2 באוק׳ 2011
[quote="המלט"][quote="פרלין"]רד ליף. איבדת אותי כבר ב"אתה אידיוט". (או טמבל?) וחבל, אני בטוחה שזה היה יכול להיות מעניין לקרוא את מה שאתה כותב.

סתם, רציתי לציין שאני לא מתכוונת לקרוא תגובות תוקפניות יותר. זו ההחלטה שלי לשנה החדשה. אז תודה שעזרת לי לסנן אותך כבר על ההתחלה.

ברוח המהפכה, ברוח השנה החדשה ובלי שום קשר לנושא עצמו - יש לי הצעה מהפכנית. בואו נהפוך את ה"כלוב" למקום שיש בו דרך ארץ!

זה מעניין, חדשני, שערורייתי, מפתיע. ובעיקר - כיף.

זו היתה פינת הצדקנות שלי להיום, כי אם כבר פרלין, אז צדקת.[/quote]

אוי פרלין, הפכת להיות כזו דודלה. האם זהו גורלו של הכלוב בשנתו השמינית? להיות כר-מרעה ללוחכי פינכה מתרפסים ומתוקי שפתיים, שולטות המבכות על בריחת עבדים בעודן באמבטיה, וצדקניות שמטיפות מוסר ממוחזר? אני כל כך מעדיף את הכלוב בוטה, יצרי, רגשי, אינטואיטיבי ואימפולסיבי, מאשר כל גירסה מנוהלת על פי קודים קשיחים שמשום מה נראים למנסחיהם חדשנים ומרעננים, ולא מרדימים ומשמימים כפי שהם באמת. אז רד ליף אמר לפוג שהוא דביל. אבוי! אללי! כמה נורא![/quote

אוחחח! לך תחפש! אתה והתגובות שלך בפיסקה אחת דבוקה, בלתי קריאה ומאמצת. אני אולי דודלה אבל אתה היית ותמיד תישאר, סתם מתנשא.
פרלין​(נשלטת){ש}

והמלט

פרלין​(נשלטת){ש} • 2 באוק׳ 2011
דרך ארץ זה לא מגניב ומרענן, יא דביל (רצית? לא?), זה היה ציני לחלוטין.

נראה לי שאפשר להיות מגניבים מבלי להיות תוקפנים ומניאקים.

אבל אתה צודק, זה די משחרר. לחזור הביתה במצב רוח רע ולהתחיל להיות מה? בוטה? סקסית? מרעננת? (לא קלטתי את כל שמות התואר, מצטערת. הם כולם נדמו לי בדיוק כאותה קלישאה עלובה שרואה בגסות רוח משהו שמשובב את הנפש.)

אתה יודע מה עוד, המלט? אם כבר להיות בוטים. בחיי, אף פעם לא סבלתי אותך. אוחח! זה באמת היה כיף.

אני מתחילה להבין את כולם וחוזרת בי. הכי כיף להיות כמה שיותר משתלחים, כמה שיותר גסים, כמה שיותר עולבים ועלובים. למי אכפת מהרפש שאני מתיזה סביבי? בעיקר אם איזו חתכ'ת בוץ תיכנס להמלט לעין, זה בכלל יהיה מדליק.

חזרתי בי. בואו נעשה חיים במדמנה!
המלט, יא סנוב בלתי נסבל שכמותך, אל תטרח להשיב לי, לא מצליחה לקרוא את התגובות-גוש שלך.
רוצה מכות?