ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Rubber Dungeon

rubber slave​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 24 בספט׳ 2011
rubber slave​(מתחלף) • 24 בספט׳ 2011
[quote="איש אחר"]נראה ונשמע כמו מסחטת כסף ותו לא
קח בחשבון שיש סיכוי גדול מאד שתתאכזב. נשים עובדות לעולם לא עושות את זה מתשוקה אלא כביזנס טהור ולכן אין שם שמץ של אירוטיקה אלא רק מיפרט טכני , ולא יעזור כמה היא מקצועית בצד הטכני, אין בה טיפת אירוטיקה ונשמה.
אם רק הצד הטכני והתפריט מעניין אותך, תקבל את מבוקשך. אם חשקה נפשך שזה יהיה אירוטי ומהנשמה, שכח מזה.[/quote]
אני משער שאתה לא רבר פטישיסט, אני לא מחפש אירוטיקה או אהבה, אני מחפש מישהיא שאוהבת גומי ומה שמיחד אותה זה הרצון שלה לארוז אותך בו. אין פה רומנטיקה אין פה אירוטיקה יש פה פטיש, רבר פטיש.
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 24 בספט׳ 2011
[quote="rubber slave"][quote="איש אחר"]נראה ונשמע כמו מסחטת כסף ותו לא
קח בחשבון שיש סיכוי גדול מאד שתתאכזב. נשים עובדות לעולם לא עושות את זה מתשוקה אלא כביזנס טהור ולכן אין שם שמץ של אירוטיקה אלא רק מיפרט טכני , ולא יעזור כמה היא מקצועית בצד הטכני, אין בה טיפת אירוטיקה ונשמה.
אם רק הצד הטכני והתפריט מעניין אותך, תקבל את מבוקשך. אם חשקה נפשך שזה יהיה אירוטי ומהנשמה, שכח מזה.[/quote]
אני משער שאתה לא רבר פטישיסט, אני לא מחפש אירוטיקה או אהבה, אני מחפש מישהיא שאוהבת גומי ומה שמיחד אותה זה הרצון שלה לארוז אותך בו. אין פה רומנטיקה אין פה אירוטיקה יש פה פטיש, רבר פטיש.[/quote]

בדיוק מה שלא תקבל שם
היא לא "אוהבת גומי" היא אוהבת כסף והגומי הוא סוג של מטלה שעליה לבצע כדי לקבל את כספך.
לא דיברתי על אהבה, רומנטיקה וכו' אלא על התחברות של ה"קבלנית" אל הצרכים שלך, לא יהיה את זה שם בדיוק כמו שנהג אוטובוס לא מתעניין במטרת הנסיעה שלך
Halrloprillalar
Halrloprillalar • 24 בספט׳ 2011
לפי תמונות נראה מאוד נחמד, יש לה סגנון.
בהצלחה. אל תשכח לספר איך היה.
rubber slave​(מתחלף)
rubber slave​(מתחלף) • 24 בספט׳ 2011
[quote="איש אחר"][quote="rubber slave"][quote="איש אחר"]נראה ונשמע כמו מסחטת כסף ותו לא
אני משער שאתה לא רבר פטישיסט, אני לא מחפש אירוטיקה או אהבה, אני מחפש מישהיא שאוהבת גומי ומה שמיחד אותה זה הרצון שלה לארוז אותך בו. אין פה רומנטיקה אין פה אירוטיקה יש פה פטיש, רבר פטיש.[/quote]

בדיוק מה שלא תקבל שם
היא לא "אוהבת גומי" היא אוהבת כסף והגומי הוא סוג של מטלה שעליה לבצע כדי לקבל את כספך.
לא דיברתי על אהבה, רומנטיקה וכו' אלא על התחברות של ה"קבלנית" אל הצרכים שלך, לא יהיה את זה שם בדיוק כמו שנהג אוטובוס לא מתעניין במטרת הנסיעה שלך[/quote]
זה אני אדע בעוד חודש
!fetish!
לפני 12 שנים • 1 באוק׳ 2011
!fetish! • 1 באוק׳ 2011
מעורר קנאה... ואם יום אחר יהיה דבר כזהב ארץ... אני כנראה אהיה זה שיפתח אותו icon_smile.gif
Captain Planet
לפני 12 שנים • 5 באוק׳ 2011
Captain Planet • 5 באוק׳ 2011
!fetish! כתב/ה:
מעורר קנאה... ואם יום אחר יהיה דבר כזהב ארץ... אני כנראה אהיה זה שיפתח אותו icon_smile.gif

מחפש שותף ?