שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברנדינג

שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 12 שנים • 10 באוק׳ 2011
הערה קטנה בעניין זה, לסוגים שונים של עור יש נטיה שונה להצטלקות.
אין מתאם לצבע, יש מתאם לעדינות העור וליכולת ההחלמה הכללית.
יש אנשים ששריטה פשוטה משאירה עליהם צלקת נצחית ומסתבר שיש אנשים שבראנדינג עובר להם אחרי שנה.
אם רוצים להשאיר סימן לאורך זמן, כדאי לברר לפני מה "חומר הגלם" להטבעה ולקבוע את העוצמה בהתאם.
גברים​(שולט)

Re: ברנדינג

גברים​(שולט) • 10 באוק׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:

6. האם ברנדינג לבעל עיניים שחורות מסוכן יותר מלבעל עיניים כחולות? (טוב נו, אני קטנונית וחבל.)

בקיצור, אני אשמח אם תשתפו קצת icon_smile.gif

אני חושב שברנדינג לבעלת מוח כוחני, יותר מעניין מברנדינג לבעל עיניים כחולות.

אני בעד A גדול על פנים הירך. (אם כבר שאלת)
kasandra​(מתחלפת){jegularis}

kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 10 באוק׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
אני אשמח למידע בעניין, רצוי ממקור ראשון: מי שעשה או מי שקיבל.
זה לא דיון במשמעות של הברנדינג או אם כדאי או לא, אלא בעיקר שאלות טכניות:
1. איך בדיוק זה מתבצע?
2. מהם הסיכונים והסיבוכים המוכרים ומה הסיכוי להם?
3. זמן החלמה.
4. רמת כאב - מהי רמת הכאב בעת הביצוע, ואיך הכאב לאחר מכן עד ההחלמה?
5. יש משהו שחייבים לדעת לפני ולקחת בחשבון? (כן, חוץ מזה שזה פרמננטי?)
6. האם ברנדינג לבעל עיניים שחורות מסוכן יותר מלבעל עיניים כחולות? (טוב נו, אני קטנונית וחבל.)

1- בהנחה שלא מדובר בבנאדם שמכיר את סף הכאב שלו וטיב עורו היטב הצורה הכי טובה בעיניי היא כך:
קודם כול לבדוק את טיב העור ואיכויותיו באזור.לאנשים שונים יש נטייה טבעית גנטית שונה להחלמה של העור והתצלקות בגלל תהליכים פנימיים שמתרחשים בו , לכן צריך לבדוק על ידיי אמצעי מקדים: פשוט לעשות כביעה קטנה עם סכין חמה מאוד באזור .
דבר ראשון ניתן לראות אם העור נוטה לשלפוחיות אם הבנאדם מסוגל לעמוד בזה בלי להתעלף לתרגל על האזור את המשכה הטיפולית וכך לדעת לקראת מה מגיעים.
תיקחי בחשבון שזה משהו שכול אחד מגיב אליו אחרת ולכן אם תחליטו כן לעשות עדיף לקבע את האיבר היטב לפניי כן למניעת תזוזות לא רצוניות וגם פספוסים לא מנוסים ("סימניי מריחה" במילים אחרות)
2- לבחור מקום אסטרטגי טוב , במילים אחרות מקום שהעור בו לא לח לא משתפשף בעופן קבוע ובכלל רצוי שהעור בו יהיה כמה שיותר עבה וחסון ורחוק מכליי דם , בטח לא כאלה שנראים לעין.
3- להכין מראש את האמצעי הרצוי שאיתו עושים את הברנדינג- מתכת שבה זה נעשה , מקור חום (לקחת בחשבון שאם רוצים משהו קבוע המתכת צריכה להיות קודם כול נקייה לחלוטין מחלודה וכול שאר הדברים,יכולה לעמוד בטמפ' חימום של מעל 200 מעלות ומקור חום = להבה שמסוגלת לספק את זה= לא תנור או גז ביתי רגיל ).
4- לקנות אלכוהול רפואי וצמר גפן לחיטוי, משחה טיפולית , אמצעי לחבישת האזור בצורה סטרילית.
5- אפשר משחה טיפולית קלאסית כמו גנטאתרים (נמכרת חופשי בלי מרשם רופא)- חשוב שיהייה מדובר בחומר טיפולי שהוא משחה ולא קרם ולא אלוורה , החומר במשחה מרוכז הרבה יותר ויותר יעיל ונכון לטיפול בכוויות, מניעת זיהומים אזוריים ויצירת שלפוחיות מזוהמות.
6- בסופו של דבר את עושה כוויה והדרגה שלה כמו גם מיקומה משפיעים ישירות על החלמתה או סימניה שישארו שם.
7- התהליך-
מקבעים את האזור הנצרב.
רצוי לתת לקורבן לנגוס משהו בפה שלא יצרח וגם מקל על ההתמודדות.
מקררים את האזור עם קרח כדיי לתת אפקט של סגירת נקבוביות התקבצות כליי דם והתרחקותם מהאפידרמיס.(מקטין שלפוחיות עתידיות)
מיבדים בניגוב של אלכוהול רפואי טוב
מחממים היטב את הכלי בצורה אחידה - רצוי עד שצבעו יהיה אדמדם
עושים צריבה אחת ממוקדת באזור עם יד בטוחה ולא משקשקת של מספר שניות
זורקים את הכלי לתוך סיר נירוסטה עם מיים קרים שהוכן מראש לקירור.
נותנים לקורבן להירגע 2 דקות
משחררים את האזור מהקיבוע
לא נוגעים באזור= לא ממששים ולא מחטאים .
מורחים ישירות כמות נדיבה שח משחה וחובשים היטב כך שמצד אחד יתעורר ומצד שני יחזיק מעמד.
מזהירה יהיה ריח של בשר שרוף ויכול לעשות בחילה כך לכול הרגישים בנידון לא מומלץ בשום מצב .
את האזור צריך לשטוף פעמיים ביום עם מיים וסבון ולחבוש עם משחה מחדש לפחות במשך שבועיים (בהנחה שבוצע באמת עמוק מספיק וישאר לתמיד)
אחריי זה אפשר פשוט למרוח שמן אובלפיחה(גם ניתן לרכישה בכול בית מרקחת בלי מרשם) מקומית אחריי שהעור יגדל מחדש במקום ותתחיל להיווצר צלקת.

מעל ולפניי הכול חשוב לקחת בחשבון שזה יכאב וישרוף היטב כמה ימים טובים, אחריי זה יגרד בשלב ההצטלקות , בנאדם צריך להבין בפניי מה הוא עומד ,האם הוא אכן שלם להסתובב עם זה לכמה שנים הרובות לפחות אם לא לשארית ימיי חייו? והמבצע צריך לדעת מה הוא עושה ולא לעשות מתוך רצון לאגו ורושם ובטח שלא בידיים רועדות.
לעשות את כול ההכנות היטב מראש.
יש עוד מספר משחות טיפוליות רפואיות שאפשר פשוט לבררן באינטרנט או אצל כול רוקח מנוסה .
הכאב שונה מאוד מקעקוע כך שאין מה להשוות גם הפעולה שונה בתחושתה בבשר.

לפניי שתשאלו לא אין לי אחד כזה על גופי ולא אני לא עושה לאף אחד אם הוא מבקש ממני. icon_biggrin.gif
    התגובה האהובה בשרשור
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 12 שנים • 11 באוק׳ 2011
בכוח המוח​(שולטת) • 11 באוק׳ 2011
להבה חשופה כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
להבונת, אני בודקת שהבנתי:
הברנדינג שלך נשאר רק שנה ונעלם?
איך קורה כזה דבר בעצם? זו כוויה חלשה מלכתחילה?

תודה על התגובות, כאן ובפרטי.

בכוח יקרה.

תארתי את אשר אני חוויתי . ברנדינג - הטבעה. כוויה {לדעתי זה הרבה יותר מכוויה}

לא היתה חלשה כלל {באלבום התמונות, שהיה לי כאן הצגנו את התמונות. ניתן היה לראות את "תוצאות"- ההטבעה}.

אין לי .ידע רפואי, להבין מדוע ברנדינג - ההטבעה, נשארה שנה ולא עד אחרית ימיי.

להבה חשופה.

אני מבינה, תודה על השיתוף (:
(אפשר שתעלי שוב תמונה לאלבום, להבונת? מסקרן.)
בכוח המוח​(שולטת)

גברים כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

איזה A?
זה בכלל לא בשבילי, אני שואלת בשביל חברה טובה שמתביישת.
(:

}{
בכוח המוח​(שולטת)

kasandra כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אני אשמח למידע בעניין, רצוי ממקור ראשון: מי שעשה או מי שקיבל.
זה לא דיון במשמעות של הברנדינג או אם כדאי או לא, אלא בעיקר שאלות טכניות:
1. איך בדיוק זה מתבצע?
2. מהם הסיכונים והסיבוכים המוכרים ומה הסיכוי להם?
3. זמן החלמה.
4. רמת כאב - מהי רמת הכאב בעת הביצוע, ואיך הכאב לאחר מכן עד ההחלמה?
5. יש משהו שחייבים לדעת לפני ולקחת בחשבון? (כן, חוץ מזה שזה פרמננטי?)

1- בהנחה שלא מדובר בבנאדם שמכיר את סף הכאב שלו וטיב עורו היטב הצורה הכי טובה בעיניי היא כך:
קודם כול לבדוק את טיב העור ואיכויותיו באזור.לאנשים שונים יש נטייה טבעית גנטית שונה להחלמה של העור והתצלקות בגלל תהליכים פנימיים שמתרחשים בו , לכן צריך לבדוק על ידיי אמצעי מקדים: פשוט לעשות כביעה קטנה עם סכין חמה מאוד באזור .
דבר ראשון ניתן לראות אם העור נוטה לשלפוחיות אם הבנאדם מסוגל לעמוד בזה בלי להתעלף לתרגל על האזור את המשכה הטיפולית וכך לדעת לקראת מה מגיעים.
תיקחי בחשבון שזה משהו שכול אחד מגיב אליו אחרת ולכן אם תחליטו כן לעשות עדיף לקבע את האיבר היטב לפניי כן למניעת תזוזות לא רצוניות וגם פספוסים לא מנוסים ("סימניי מריחה" במילים אחרות)
2- לבחור מקום אסטרטגי טוב , במילים אחרות מקום שהעור בו לא לח לא משתפשף בעופן קבוע ובכלל רצוי שהעור בו יהיה כמה שיותר עבה וחסון ורחוק מכליי דם , בטח לא כאלה שנראים לעין.
3- להכין מראש את האמצעי הרצוי שאיתו עושים את הברנדינג- מתכת שבה זה נעשה , מקור חום (לקחת בחשבון שאם רוצים משהו קבוע המתכת צריכה להיות קודם כול נקייה לחלוטין מחלודה וכול שאר הדברים,יכולה לעמוד בטמפ' חימום של מעל 200 מעלות ומקור חום = להבה שמסוגלת לספק את זה= לא תנור או גז ביתי רגיל ).
4- לקנות אלכוהול רפואי וצמר גפן לחיטוי, משחה טיפולית , אמצעי לחבישת האזור בצורה סטרילית.
5- אפשר משחה טיפולית קלאסית כמו גנטאתרים (נמכרת חופשי בלי מרשם רופא)- חשוב שיהייה מדובר בחומר טיפולי שהוא משחה ולא קרם ולא אלוורה , החומר במשחה מרוכז הרבה יותר ויותר יעיל ונכון לטיפול בכוויות, מניעת זיהומים אזוריים ויצירת שלפוחיות מזוהמות.
6- בסופו של דבר את עושה כוויה והדרגה שלה כמו גם מיקומה משפיעים ישירות על החלמתה או סימניה שישארו שם.
7- התהליך-
מקבעים את האזור הנצרב.
רצוי לתת לקורבן לנגוס משהו בפה שלא יצרח וגם מקל על ההתמודדות.
מקררים את האזור עם קרח כדיי לתת אפקט של סגירת נקבוביות התקבצות כליי דם והתרחקותם מהאפידרמיס.(מקטין שלפוחיות עתידיות)
מיבדים בניגוב של אלכוהול רפואי טוב
מחממים היטב את הכלי בצורה אחידה - רצוי עד שצבעו יהיה אדמדם
עושים צריבה אחת ממוקדת באזור עם יד בטוחה ולא משקשקת של מספר שניות
זורקים את הכלי לתוך סיר נירוסטה עם מיים קרים שהוכן מראש לקירור.
נותנים לקורבן להירגע 2 דקות
משחררים את האזור מהקיבוע
לא נוגעים באזור= לא ממששים ולא מחטאים .
מורחים ישירות כמות נדיבה שח משחה וחובשים היטב כך שמצד אחד יתעורר ומצד שני יחזיק מעמד.
מזהירה יהיה ריח של בשר שרוף ויכול לעשות בחילה כך לכול הרגישים בנידון לא מומלץ בשום מצב .
את האזור צריך לשטוף פעמיים ביום עם מיים וסבון ולחבוש עם משחה מחדש לפחות במשך שבועיים (בהנחה שבוצע באמת עמוק מספיק וישאר לתמיד)
אחריי זה אפשר פשוט למרוח שמן אובלפיחה(גם ניתן לרכישה בכול בית מרקחת בלי מרשם) מקומית אחריי שהעור יגדל מחדש במקום ותתחיל להיווצר צלקת.

מעל ולפניי הכול חשוב לקחת בחשבון שזה יכאב וישרוף היטב כמה ימים טובים, אחריי זה יגרד בשלב ההצטלקות , בנאדם צריך להבין בפניי מה הוא עומד ,האם הוא אכן שלם להסתובב עם זה לכמה שנים הרובות לפחות אם לא לשארית ימיי חייו? והמבצע צריך לדעת מה הוא עושה ולא לעשות מתוך רצון לאגו ורושם ובטח שלא בידיים רועדות.
לעשות את כול ההכנות היטב מראש.
יש עוד מספר משחות טיפוליות רפואיות שאפשר פשוט לבררן באינטרנט או אצל כול רוקח מנוסה .
הכאב שונה מאוד מקעקוע כך שאין מה להשוות גם הפעולה שונה בתחושתה בבשר.

לפניי שתשאלו לא אין לי אחד כזה על גופי ולא אני לא עושה לאף אחד אם הוא מבקש ממני. icon_biggrin.gif

וואו קסנדרה, מידע ממש מפורט, תודה.
היית עדה לברנדינג?
וגם - למה את לא עושה אף אחד אם הוא מבקש ממך? את עושה לי חשק לבקש..

לפחות תעשי לי ילד?
icon_smile.gif

}}{{
גברים​(שולט)

גברים​(שולט) • 11 באוק׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
גברים כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

איזה A?
(:

}{

טוב, אז שיצרוב את ה A הגדולה על פנים הירך של החברה הביישנית. אני בטוח שתפרגני לו את זה. נכון ? (:
פרלין​(נשלטת){ש}

פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באוק׳ 2011
מה רע באלף גדולה? למה A? בכוחה, אם את והחברה שלך לא תחזירו לעברית את כבודה, מי יעשה את זה? ואם כבר אנחנו פה, אנטון? אנטון?! מה רע בשמעון?
בכוח המוח​(שולטת)

[quote="פרלין"]מה רע באלף גדולה? למה A? בכוחה, אם את והחברה שלך לא תחזירו לעברית את כבודה, מי יעשה את זה? ואם כבר אנחנו פה, אנטון? אנטון?! מה רע בשמעון?[/quote

חופשי, ש' שולטטטתתת!!!11
בכוח המוח​(שולטת)

גברים כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
גברים כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

איזה A?
(:

}{

טוב, אז שיצרוב את ה A הגדולה על פנים הירך של החברה הביישנית. אני בטוח שתפרגני לו את זה. נכון ? (:

כמו שאני מכירה אותי, לא רק שאני אפרגן לו את זה, אני גם ארייר על המחשבה הזו שיש מישהי שהוא הולך לצרוב בתוכה אותו. בכלל, אם זה תלוי בי, אני הייתי מחלקת A בירך הפנימית, לכל נשלטת.
(ואז יוצאת מדעתי מרוב קנאה, עד שהיו צריכים לקשור אותי יומיים בכתונת משוגעים, כדי שארגע. icon_smile.gif)