סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש מסיבת בדס"מ ללא עישון?!

מיתוסית​(שולטת)
לפני 12 שנים • 25 בספט׳ 2011
מיתוסית​(שולטת) • 25 בספט׳ 2011
יודע מה? גם אם יהיה חדר ללא- מעשנים, אני אשמח. אפילו אם הוא יהיה קטן יותר מהחדר של המעשנים... כל עוד תהיה אפשרות להיות שם בלי להריח ובלי לשאוף את עשן הסיגריות.
אני באמת חושבת שזה פיתרון טוב שיספק את כולם!

ואם התכוונת ללשתות בירה באוויר הפתוח, אז כמובן שהציניות הזו לא יעילה בכלל, הרי אין לי מה לעשות בחוץ. כבר מעדיפה לקנות בירה (במקרה שלי עכשיו, קולה זירו או מיץ תפוזים....) ולשבת בגינה שליד הבניין שלי. הישיבה בחוץ בחינם, השתייה זולה ב- 50% לפחות ואין מעשנים (או שיש אבל רחוק ממני).
המינוס הוא שאין במי להצליף, אני לא יכולה לצאת החוצה בשמלת עור (בעצם, עכשיו זה בטח ילחץ לי על הבטן, דמט! גם המחוכים...) ואין מוזיקה טובה בחוץ (אבל יש לי שכנים ערסים ששומעים מוזיקה מזרחית כבדה וטראנסים בפול ווליום. לא לטעמי, כמובן...).
Dungeon
Dungeon • 25 בספט׳ 2011
[quote="כחולית"]יודע מה? גם אם יהיה חדר ללא- מעשנים, אני אשמח. אפילו אם הוא יהיה קטן יותר מהחדר של המעשנים... כל עוד תהיה אפשרות להיות שם בלי להריח ובלי לשאוף את עשן הסיגריות.

ואם התכוונת ללשתות בירה באוויר הפתוח, אז כמובן שהציניות הזו לא יעילה בכלל, הרי אין לי מה לעשות בחוץ. כבר מעדיפה לקנות בירה (במקרה שלי עכשיו, קולה זירו או מיץ תפוזים....) ולשבת בגינה שליד הבניין שלי. הישיבה בחוץ בחינם, השתייה זולה ב- 50% לפחות ואין מעשנים (או שיש אבל רחוק ממני).
המינוס הוא שאין במי להצליף, אני לא יכולה לצאת החוצה בשמלת עור (בעצם, עכשיו זה בטח ילחץ לי על הבטן, דמט! גם המחוכים...) ואין מוזיקה טובה בחוץ (אבל יש לי שכנים ערסים ששומעים מוזיקה מזרחית כבדה וטראנסים בפול ווליום. לא לטעמי, כמובן...).[/quote]

נשקול זאת בחיוב,בעתיד הקרוב ינתן פתרון ללא מעשנים
מיתוסית​(שולטת)
[quote="Dungeon"][quote="כחולית"]יודע מה? גם אם יהיה חדר ללא- מעשנים, אני אשמח. אפילו אם הוא יהיה קטן יותר מהחדר של המעשנים... כל עוד תהיה אפשרות להיות שם בלי להריח ובלי לשאוף את עשן הסיגריות.

המינוס הוא שאין במי להצליף, אני לא יכולה לצאת החוצה בשמלת עור (בעצם, עכשיו זה בטח ילחץ לי על הבטן, דמט! גם המחוכים...) ואין מוזיקה טובה בחוץ (אבל יש לי שכנים ערסים ששומעים מוזיקה מזרחית כבדה וטראנסים בפול ווליום. לא לטעמי, כמובן...).[/quote]

נשקול זאת בחיוב,בעתיד הקרוב ינתן פתרון ללא מעשנים[/quote]

תודה, ואני מקווה שזה יהיה פיתרון מכובד שיכבד את כל הצדדים...
(ואם אפשר עד נובמבר, כשאני עוד בחופשת הקיץ חחח)
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 25 בספט׳ 2011

כחולית ,אני לא באמת מתכוון שתקני בקבוק בירה ותצאי החוצה ..זה נאמר בציניות ולדעתי היא דווקא

כן נחוצה ...הדברים נאמרו כאיזון לדברייך ששלחת אותי החוצה עם בקבוק בירה וסיגרייה icon_biggrin.gif

את לוקחת את הדברים ברצינות ולכן אענה לך גם בצורה רצינית ..שנינו בעלי אינטרסים דומים ,להגיע

ולהנות ..כבני אדם אנחנו צריכים לכבד אחד את השני ולמצוא את האיזון במטרה ששנינו נהנה ,אין מושלם

כי ישנם במקום אנשים נוספים עם צרכים שונים אבל המטרה להגיע לקרוב למושלם ..

הנה הדאנגן הרים את הכפפה ובתקווה שצוות המוחות שם ימצא פתרון יצירתי שגם את תוכלי להגיע

ולהנות .
מיתוסית​(שולטת)
זה לא איזון!
איך 5 דק' עם סיגריה בחוץ שוות לארבע שעות עם 100 סיגריות בפנים?
אני גם מקווה שימצא פיתרון טוב, ולא רק למעני אלא למען כלל ציבור הלא- המעשנים.
משמעויות​(שולטת)
לפני 12 שנים • 7 באוק׳ 2011

אם את רוצה מסיבה כזאת ללא עישון תעשי מסיבה פרטית בבית

משמעויות​(שולטת) • 7 באוק׳ 2011
זאת מסיבת פטיש וחלק מזה זה הסיגריות ורשמתם פה על החוק ממתי זה חוקי להתפשט בפומבי אז לעשן לא ? חחחחח

גברת את לא במקום הנכון לכי למסיבות אחרות ילדונת
to good to be tool
לפני 12 שנים • 8 באוק׳ 2011
to good to be tool • 8 באוק׳ 2011
על הפה תשימי מחסום באף תדחפי פילטרים, פקקים בשאר נקבי גופך ואת מוכנה להנות!!!!!!

ועכשיו בלי ציניות...
גם אני הפסקתי לעשן לפני כמה חודשים ואני מעדיף לא להיות בסביבת מעשנים אבל נראה לי לא סביר שדווקה במקום כזה שהחטא במרכז הבמה ערום לדרוש מאנשים שלא יעשנו עם כל הצער זה פשוט לא יקרה... מקווה שתימצאי שלווה ואוויר נקי icon_cool.gif
מיתוסית​(שולטת)

Re: אם את רוצה מסיבה כזאת ללא עישון תעשי מסיבה פרטית בבית

מיתוסית​(שולטת) • 8 באוק׳ 2011
משמעויות כתב/ה:
זאת מסיבת פטיש וחלק מזה זה הסיגריות ורשמתם פה על החוק ממתי זה חוקי להתפשט בפומבי אז לעשן לא ? חחחחח

גברת את לא במקום הנכון לכי למסיבות אחרות ילדונת

זה חוקי להתפשט במקום שבו אין קטינים וכל אדם שנכנס לשם יודע מראש לאן הוא נכנס.
לעומת זאת, אין מקום פומבי אחד שמותר לעשן בו בארץ.
ושוב, זה לא רק עניין של חוקי או לא, אלא גם עניין של התחשבות ברוב הקהילה שאינה מעשנת שאין לה שום אלטרנטיבה.
ניחא הייתה רק מסיבה אחת, אבל יש שלוש.

והייתי ממליצה לך ללכת ללמוד נימוסים ותרבות דיון. בינתיים את זו שמתנסחת כמו נערה מתבגרת שלא קראה ספר מימיה.

אין לך זכות לדבר ככה לאף אחד, בטח לא אליי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 8 באוק׳ 2011
to good to be tool כתב/ה:
על הפה תשימי מחסום באף תדחפי פילטרים, פקקים בשאר נקבי גופך ואת מוכנה להנות!!!!!!

ועכשיו בלי ציניות...
גם אני הפסקתי לעשן לפני כמה חודשים ואני מעדיף לא להיות בסביבת מעשנים אבל נראה לי לא סביר שדווקה במקום כזה שהחטא במרכז הבמה ערום לדרוש מאנשים שלא יעשנו עם כל הצער זה פשוט לא יקרה... מקווה שתימצאי שלווה ואוויר נקי icon_cool.gif

שוב, אבל למה לא?
אני בטוחה שבמדינות שיש אכיפה של עישון ואנשים יודעים לא מעשנים במקומות ציבוריים, אף אחד לא מפנטז לעשן במסיבות בדסמ.
עובדה שהייתי בפאבים ומועדונים בארה"ב ובאירופה ולא מעשנים שם! אנשים יוצאים בשלג לעשן ואפילו אסור להם לצאת עם הבירה כי זה לא חוקי לשתות אלכוהול ברחוב.

ונתתי הרבה דוגמאות לכך שבעבר היה מותר לעשן בכל מקום ולאט לאט אנישם פשוט התרגלו.
אם היו נותנים לאנשים פה קנסות של 1000 ש"ח בכל פעם שהיו נתפסים מעשנים ולבעלי המועדונים היו נותנים קנסות של 10,000 ש"ח על זה שאנשים מעשנים בשיטחם, אף אחד לא היה חכם גדול.

תאמין לי שאם לא הייתה לי קצת לויאליות לקהילה הזו ורחמים כלפי הלא מעשנים שיבואו למועדונים ולא הייתי רוצה שייחשפו, יכול להיות שהייתי מזמינה פקחים. אבל אני לא כזאת, אני מבקשת יפה.

מי שיפסיד בסופו של דבר, זה גם אני ושאר הלא מעשנים וגם בעלי המועדונים שמפסידים לקוחות כדי לשמור לקוחות אחרים.

חבל.
מאזניים​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 13 באוק׳ 2011
מאזניים​(מתחלף) • 13 באוק׳ 2011
עברתי עכשיו על השירשור ותגובות כאן ממש לא מכובדות. אני תומך בכחולית. והרוב הבליינים הם לא מעשנים. פשוט אנשים מפחדים כאן להגיב כי הם פוחדים להראות כאילו הם תוקפים בעלי הליינים ושאולי לא יכניסו אותם. אבל זה סך הכל הבעת רצון שלכם כלקוחות. וכל הכבוד לדנג'ן שמתחיל לחשוב בכיוון. יש הבדל גדול בין לעשן 5 דקות סיגריה בחוץ ולהיות בעשן הזה כל הלילה.