ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

במסיבה: לרוץ ממלכה למלכה?

גורגי99
לפני 12 שנים • 15 באוק׳ 2011

תהנה

גורגי99 • 15 באוק׳ 2011
רוץ תהנה תעשה מה שבא לך במסיבה ..אל תשאל פה..כולם יגידו לך תתבגר,תחכים,תעשה ככה ,תעשה ככה..אם אין לך מלכה אחת שלך ...שאתה משוייך לה ..אז תעבור ותהנה עד שתמצא את בחירתך..הרי זו מסיבה..ולמה באים למסיבה להנות לא?אז תהנה ..
שונרתא
לפני 12 שנים • 16 באוק׳ 2011

שתי

שונרתא • 16 באוק׳ 2011
אפשרויות.
האחת, לחבר אותך לפלאג מתנפח ולנפח אותו ואז לא תוכל לזוז עד שהמלכה תחזור.
השניה, לקשור אותך כמו שקושרים כלב מחוץ ל AMPM.
slavealfred

תודה לכם, תודה

slavealfred • 16 באוק׳ 2011
תודה לכל אלו שענו בינתיים ונתנו רעיונות

@פטישר - תודה על מה שכתבת, חשבתי על זה די הרבה. התאור שלך מעניין אותי מאוד ויכול להיות שאפילו מתאים בשבילי (למרות שכמה אמרו שהוא קצת פשטני). בלי להתחיל ללכת לפסיכולוג, איפה אוכל למצוא קצת יותר אינפורמציה?

@שונתרא - ניסיתי גם את זה. התחלתי ללכת למסיבות עם קולר ורצועה. (אפילו הייתי עם קולר ורצועה במסיבה של דיווה ביום ששי שעבר. )

הדורבנים​(נשלט)

Re: במסיבה: לרוץ ממלכה למלכה?

הדורבנים​(נשלט) • 16 באוק׳ 2011
slavealfred כתב/ה:
במסיבות יוצא לי שאני עובר ממלכה למלכה. אם כבר מלכה נותנת לי תשומת לב, אני מוצא את עצמי מסתכל לכיוון מלכות אחרות כדי לראות האם יש מישהי ״יותר טובה״
אם מלכה עוזבת אותי ואומרת לי לחכות לה באיזה מקום, אני מוצא את עצמי קם, מתחיל להסתובב ולחפש מישהי אחרת.
אני מודע לעובדה שזו לא תכונה כל כך טובה אך לא יודע מה לעשות ואיך להשאר עם מלכה אחת במשך כל הערב.
מה דעתכם? האם יש למישהו / מישהי איזו עיצה?

גם אני מאלה שלא כלכך הבינו מה בדיוק הבעייה. למה זאת תכונה לא טובה? הרי זו מסיבה, שבאת אליה לבד, ואין לך מחויבות לאיש.. לא?
אם מלכה נותנת לך תשומת לב, ולא בא לך עליה, אז תהיה נימוסי כמובן ,אבל אתה לא חייב להיות איתה רק בגלל התשומת לב.
יותר מזה, נראה לי שבשלב הזה של המסיבות אפילו המלכות אולי תעדפנה שתלך בעיקבות מי שעושה לך את זה, מהיצר הפראי שלך, ולא בגלל איזו מחוייבות מוזרה..
דוכיפת​(נשלט)

דוכיפת​(נשלט) • 16 באוק׳ 2011
slavealfred כתב/ה:
במסיבות יוצא לי שאני עובר ממלכה למלכה. אם כבר מלכה נותנת לי תשומת לב, אני מוצא את עצמי מסתכל לכיוון מלכות אחרות כדי לראות האם יש מישהי ״יותר טובה״
אם מלכה עוזבת אותי ואומרת לי לחכות לה באיזה מקום, אני מוצא את עצמי קם, מתחיל להסתובב ולחפש מישהי אחרת.
אני מודע לעובדה שזו לא תכונה כל כך טובה אך לא יודע מה לעשות ואיך להשאר עם מלכה אחת במשך כל הערב.

אם אתה מודע לעובדה שזו תכונה לא כל כך טובה-דייך.
וכיצד תשאר עם מלכה אחת כל הערב???פשוט תשאר ואל תכנע לדחף שאולי 2 מלכות על העץ עדיפות על זו שאתה תחת עקבה...
קנטור​(שולט){חתולהלה}
אב או אם. בניסוח הספציפי הזה אינם חייבים להיות דווקא ההורה. בספרות פסיכוחוגית פעמים רבות משתמשים במילה "אם" לתיאור דמות כלשהי גברית או נשית שהילד רוצה/צריך את תשומת ליבה/הגנתה/חיבתה.
פותח הדיון יש מילה לאנשים שמתהגים כמוך- שרמוטה.
DanaDomme​(שולטת)

DanaDomme​(שולטת) • 16 באוק׳ 2011
fog כתב/ה:
slavealfred כתב/ה:

גם אני מאלה שלא כלכך הבינו מה בדיוק הבעייה. למה זאת תכונה לא טובה? הרי זו מסיבה, שבאת אליה לבד, ואין לך מחויבות לאיש.. לא?
אם מלכה נותנת לך תשומת לב, ולא בא לך עליה, אז תהיה נימוסי כמובן ,אבל אתה לא חייב להיות איתה רק בגלל התשומת לב.
יותר מזה, נראה לי שבשלב הזה של המסיבות אפילו המלכות אולי תעדפנה שתלך בעיקבות מי שעושה לך את זה, מהיצר הפראי שלך, ולא בגלל איזו מחוייבות מוזרה..

לא מסכימה. כמו בחיים האמיתיים, ולא משנה אם זה גבר או אישה, כשאני קולטת מישהו שמתעופף מאחת לשניה אני חושבת שבשבילו אני סתם עוד אחת שהוא מנסה לכבוש וזה לא התחושה הכי כיפית, אותי זה לא מושך, בחורות לא מתות על ההתנהלות הזו ולכן הוא גם מבין שההתנהגות שלו בעייתית.
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

לא להיות.

המלט כתב:"אני חושב שכל טענותיך שגויות מהיסוד. למעשה, מזמן לא ראיתי ניתוח אישיות כל כך יומרני ועם זאת
מנותק לחלוטין מכל מציאות שאני מכיר."

איני מעונינת להכנס למה שכתבת ובאיזה רוח נאמרו הדברים אך לכתוב משפט משתלח ככ מבלי להאיר את עיניי הקוראים בתבונתך ובתובנותיך נראה לי יומרני מידיי ושלא לומר חסר תכלית וטעם.
מתי תלמד לכבד דעות המנוגדות לשלך?!כנראה לעולם לא.
הפרופיל שלי

אולי

הפרופיל שלי • 16 באוק׳ 2011
תנסה להכיר את האישה שמאחורי השולטת ואם תרגיש שיש שם קליק דברים יתפתחו אחרת .
אני מודע לבעיה הקיימת במקומות כמו מועדוני סאדו בארץ . מדובר בשוק בשר העיקר לחוות כמה שיותר ריגושים מיידיים בערב אחד ואין זה משנה לאיזה צד אתה משתייך , לכן צריך להיות באמת אדם דומיננטי ובטוח בעצמו כדי דחות את כל ההפרעות והפיתויים מסביב כדי למצוא דבר משמעותי יותר .
הדורבנים​(נשלט)

הדורבנים​(נשלט) • 16 באוק׳ 2011
DanaDomme כתב/ה:
fog כתב/ה:
slavealfred כתב/ה:

לא מסכימה. כמו בחיים האמיתיים, ולא משנה אם זה גבר או אישה, כשאני קולטת מישהו שמתעופף מאחת לשניה אני חושבת שבשבילו אני סתם עוד אחת שהוא מנסה לכבוש וזה לא התחושה הכי כיפית, אותי זה לא מושך, בחורות לא מתות על ההתנהלות הזו ולכן הוא גם מבין שההתנהגות שלו בעייתית.

ההודעה שלך גרמה לי לבלבלה..
כי מצד אחד את צודקת, ומצד שני זה מתנגש לי עם כל ערכי הסבבה שחונכנו על פיהם: "תהיה אתה עצמך", "תהיה אמיתי וכן תמיד", "תהנה אחי, תזרום" וגם אם פתגמים רומנטיים של "תרדוף רק אחרי מי שמחסירה פעימה מלבך" וכיוב. לפי כל החינוך הזה, אם הוא רק רוצה לכבוש, שיילך לכבוש וייהנה. בטח יש נשים שייהנו איתו, ואם לך זה לא מתאים, אז תתעלמי ממנו, ואולי זה טוב שהוא לא מבטיח הבטרחות שווא, ותוכו כברו...
ומצד שלישי את צודקת icon_smile.gif.

אז אולי בחברה שלנו רק לך מותר להגיד לו את מה שכתבת, ואם אני אגיד לו זה לא נראה בסדר כבר?