לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

במסיבה: לרוץ ממלכה למלכה?

שונרתא
לפני 12 שנים • 17 באוק׳ 2011

Re: תודה לכם, תודה

שונרתא • 17 באוק׳ 2011
slavealfred כתב/ה:
תודה לכל אלו שענו בינתיים ונתנו רעיונות

@פטישר - תודה על מה שכתבת, חשבתי על זה די הרבה. התאור שלך מעניין אותי מאוד ויכול להיות שאפילו מתאים בשבילי (למרות שכמה אמרו שהוא קצת פשטני). בלי להתחיל ללכת לפסיכולוג, איפה אוכל למצוא קצת יותר אינפורמציה?

@שונתרא - ניסיתי גם את זה. התחלתי ללכת למסיבות עם קולר ורצועה. (אפילו הייתי עם קולר ורצועה במסיבה של דיווה ביום ששי שעבר. )

ואת הפלאג המתנפח ניסית?
בטי בום​(שולטת)

Re: במסיבה: לרוץ ממלכה למלכה?

בטי בום​(שולטת) • 17 באוק׳ 2011

העניין הוא תמיד במה אתה מחפש, אתה מחפש שעשועים במסיבות לך על זה, אף אחת מהן לא תעלב, אבל אם אתה מחפש מלכה קבועה ומערכת יחסים שקוללת קצת יותר מליקוק רגל פה ורגל שם, זה בעיה.
המסיבות הן פסיק בתוך החיים, במציאות אתה מסוגל לנהל מערכת יחסים ארוכה ולא לרוץ מאישה לאישה?
בכוח המוח{Aion}

Re: במסיבה: לרוץ ממלכה למלכה?

בכוח המוח{Aion} • 17 באוק׳ 2011
fog כתב/ה:
DanaDomme כתב/ה:
fog כתב/ה:
slavealfred כתב/ה:
במסיבות יוצא לי שאני עובר ממלכה למלכה. אם כבר מלכה נותנת לי תשומת לב, אני מוצא את עצמי מסתכל לכיוון מלכות אחרות כדי לראות האם יש מישהי ״יותר טובה״
אם מלכה עוזבת אותי ואומרת לי לחכות לה באיזה מקום, אני מוצא את עצמי קם, מתחיל להסתובב ולחפש מישהי אחרת.
אני מודע לעובדה שזו לא תכונה כל כך טובה אך לא יודע מה לעשות ואיך להשאר עם מלכה אחת במשך כל הערב.
מה דעתכם? האם יש למישהו / מישהי איזו עיצה?

גם אני מאלה שלא כלכך הבינו מה בדיוק הבעייה. למה זאת תכונה לא טובה? הרי זו מסיבה, שבאת אליה לבד, ואין לך מחויבות לאיש.. לא?
אם מלכה נותנת לך תשומת לב, ולא בא לך עליה, אז תהיה נימוסי כמובן ,אבל אתה לא חייב להיות איתה רק בגלל התשומת לב.
יותר מזה, נראה לי שבשלב הזה של המסיבות אפילו המלכות אולי תעדפנה שתלך בעיקבות מי שעושה לך את זה, מהיצר הפראי שלך, ולא בגלל איזו מחוייבות מוזרה..

לא מסכימה. כמו בחיים האמיתיים, ולא משנה אם זה גבר או אישה, כשאני קולטת מישהו שמתעופף מאחת לשניה אני חושבת שבשבילו אני סתם עוד אחת שהוא מנסה לכבוש וזה לא התחושה הכי כיפית, אותי זה לא מושך, בחורות לא מתות על ההתנהלות הזו ולכן הוא גם מבין שההתנהגות שלו בעייתית.

ההודעה שלך גרמה לי לבלבלה..
כי מצד אחד את צודקת, ומצד שני זה מתנגש לי עם כל ערכי הסבבה שחונכנו על פיהם: "תהיה אתה עצמך", "תהיה אמיתי וכן תמיד", "תהנה אחי, תזרום" וגם אם פתגמים רומנטיים של "תרדוף רק אחרי מי שמחסירה פעימה מלבך" וכיוב. לפי כל החינוך הזה, אם הוא רק רוצה לכבוש, שיילך לכבוש וייהנה. בטח יש נשים שייהנו איתו, ואם לך זה לא מתאים, אז תתעלמי ממנו, ואולי זה טוב שהוא לא מבטיח הבטרחות שווא, ותוכו כברו...
ומצד שלישי את צודקת icon_smile.gif.

אז אולי בחברה שלנו רק לך מותר להגיד לו את מה שכתבת, ואם אני אגיד לו זה לא נראה בסדר כבר?

הפעם אתה מתבחבש סתם, פוג. השאלה היא: למה הוא לא "מתחיל" מלכתחילה עם זו שעושה לו? ואם היא עשתה לו שניה לפני שהיא הסכימה, מה המנגנון שגורם לו עכשיו לרצות מישהי "טובה יותר"?
פטישר​(נשלט)
פטישר​(נשלט) • 17 באוק׳ 2011
בכח המוח,

אני איתך, זה קו המחשבה. ברגע שהוא יבין למה הוא מחפש אחרת ברגע שאחת נעתרת לו זה יפתור לו הרבה שאלות בנוגע לעצמו (מקווה שהוא שואל אותן).
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 17 באוק׳ 2011
מסכים עם בטי בום.

אם אתה מחפש שעשועים, אין בזה עניין לפגם. באת להנות ולבלות וכשאתה חושב שראית הזדמנות
או ריגוש טוב יותר, אתה הולך על זה. הרי גם מלכות במסיבה עוברות לפעמים מעבד לעבד,
כאשר הן מחפשות שעשוע. זורמים עם האוירה הטובה.

אם נוצר קשר יותר רציני (עבור שני הצדדים)
אז עליך לחדול מהתנהגות כזאת אחרת תפספס משהו טוב באמת.
מעסה טנטרי​(נשלט){Goddess Na}
לפני 12 שנים • 18 באוק׳ 2011
פטישר כתב/ה:
זו בעצם הבעיה שלך כעבד וכניראה שהיא די אופייני למרבית הנשלטים. הצורך בתשומת לב נשית גדול מאוד, החסך באהבת אם/אהבת אשה גדול מאוד, ברגע שאתה מקבל יחס מאשה אחת אתה מייד חושב על האשה הבאה כדי לקבל גם ממנה תשומת לב. הדבר משול לקנקן מים שלא ניתן למלא אותו היות והוא גדול מאוד או יש בתוכו חור. העבד שבך הוא אותו ילד שלא קיבל תשומת לב נשית ואהבת אם מספקת או לכל הפחות לא הרגיש שהוא מקבל אותה ולכן יעשה הכל, כל חייו, כדי לזכות בה וגם במחיר השפלה עצמית והעיקר ליחס כלשהו, גם אם זה ליטוף עם כף רגלה או נעליה, גם אם זו יריקה, בעילה, או כל דבר אחר ...העיקר יחס.
הנושא מאוד מורכב פסיכולוגית, כל נשלט שונה במקצת מהאחר אך לכולם נושא משותף - חסך בתשומת לב נשית.
עלה והצלח, המודעות שלך לעניין יכולה לשפר את איכות חייך.
תנסה להתמקד באשה אחת, זה הרבה יותר מרגש להתמסר לאחת, הרבה יותר עמוק.

אני לא חושב שאתה יכול לקבוע שזה בגלל חסך בתשומת לב אמהית בילדות , האם אתה פסיכולוג מוסמך? על סמך מה קבעת דבר כזה?
אולי הוא גבר שנהנה משליטה נשית ואוהב מאד נשים? נהנה מהפנטזיה של לשרת ולפנק כמה שיותר נשים ? כמו שיש גברים וניליים שלא מסתפקים באישה אחת לערב אחד או בכלל כל הזמן כך יש גם נשלטים כאלה, למה ישר לשייך את זה "לבעיה" פסיכולוגית כזו או אחרת ?
המלט
לפני 12 שנים • 18 באוק׳ 2011
המלט • 18 באוק׳ 2011
מסג'יסט מקצועי כתב/ה:
פטישר כתב/ה:
זו בעצם הבעיה שלך כעבד וכניראה שהיא די אופייני למרבית הנשלטים. הצורך בתשומת לב נשית גדול מאוד, החסך באהבת אם/אהבת אשה גדול מאוד, ברגע שאתה מקבל יחס מאשה אחת אתה מייד חושב על האשה הבאה כדי לקבל גם ממנה תשומת לב. הדבר משול לקנקן מים שלא ניתן למלא אותו היות והוא גדול מאוד או יש בתוכו חור. העבד שבך הוא אותו ילד שלא קיבל תשומת לב נשית ואהבת אם מספקת או לכל הפחות לא הרגיש שהוא מקבל אותה ולכן יעשה הכל, כל חייו, כדי לזכות בה וגם במחיר השפלה עצמית והעיקר ליחס כלשהו, גם אם זה ליטוף עם כף רגלה או נעליה, גם אם זו יריקה, בעילה, או כל דבר אחר ...העיקר יחס.
הנושא מאוד מורכב פסיכולוגית, כל נשלט שונה במקצת מהאחר אך לכולם נושא משותף - חסך בתשומת לב נשית.
עלה והצלח, המודעות שלך לעניין יכולה לשפר את איכות חייך.
תנסה להתמקד באשה אחת, זה הרבה יותר מרגש להתמסר לאחת, הרבה יותר עמוק.

אני לא חושב שאתה יכול לקבוע שזה בגלל חסך בתשומת לב אמהית בילדות , האם אתה פסיכולוג מוסמך? על סמך מה קבעת דבר כזה?
אולי הוא גבר שנהנה משליטה נשית ואוהב מאד נשים? נהנה מהפנטזיה של לשרת ולפנק כמה שיותר נשים ? כמו שיש גברים וניליים שלא מסתפקים באישה אחת לערב אחד או בכלל כל הזמן כך יש גם נשלטים כאלה, למה ישר לשייך את זה "לבעיה" פסיכולוגית כזו או אחרת ?

גם אם הוא פסיכולוג מוסמך הוא לא יכול לקבוע את זה. כל מה שהוא יכול לעשות זה להעלות השערות שקשה מאד להוכיח אותן, אם בכלל יש בהן שמץ אמת.