לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשש לחייה של המלכה שלי-המחנכת שר

iloveanal​(נשלט)
לפני 12 שנים • 21 באוק׳ 2011

iloveanal​(נשלט) • 21 באוק׳ 2011
חברים, פירסמתי כאן לפני זמן מה הודעה בדבר היעלמותה של המחנכת שר, משתמשת רשומה באתר.
ובכן, לאחר שיחות טלפון מרובות לנייד שלה והשארת אינספור הודעות במשיבון הסלולרי לא קיבלתי שום מסר, הודעה או טלפון שיכול להסביר היעלמות פתאומית מצדה.
אני לא רוצה ליצור פאניקה אך אני מנסה לאתר אותה קרוב לחודש
יש לי חשש ממשי לשלומה ואני מבקש מכל מי שיש בידו מידע או תשובה בנוגע למקום הימצאה ליצור איתי קשר
נייד 050-2840019
מייל-zivamit4@walla.co.il
מייל-tankman188@gmail.com
4X4​(אחר)

ניסית

4X4​(אחר) • 21 באוק׳ 2011
בפייסבוק?
iloveanal​(נשלט)

כבר ניסיתי הכל, דף הפייסבוק שלה נעלם מהרשת כאילו לא היה..
נילי ונילי
נילי ונילי • 21 באוק׳ 2011
אני בספק אם מישהו שרצח אותה טרח להעלים את דף הפייסבוק שלה. יותר סביר להניח שהיא שינתה פאזה או סתם מסננת אותך.

מה שכן, אם אתה עדיין משוכנע שיש חשש ממשי לחיים של מישהי, אני מוכנה לבוא איתך למשטרה. מוזמן ליצור קשר באדומה.
iloveanal​(נשלט)

המחנכת שר

אני מעריך את הניסיון שלך לעזור, אולם לקחתי גם בחשבון את האפשרות שאולי היא בחו"ל בחופשה ואמורה לחזור מתישהו לארץ, כיוון שלמיטב ידיעתי יש לה עבודה מסודרת ומשפחה ולא סביר שאדם יעזוב סתם ככה בהתראה קצרה את הארץ, כמו כן הייתי אצלה בסשן שבועיים לפני שנעלמה לכאורה והיא אמרה לי בסיומו שאני מוזמן להגיע אליה לסשן הבא מתי שארצה, רק שאתאם איתה לפני.
אני אחכה עוד קצת זמן ואראה מה קורה, במידה ולא יהיו התפתחויות בנושא אפנה למשטרה.

בכל מקרה תודה על התגובה..
ניקי666 niki
לפני 12 שנים • 22 באוק׳ 2011
ניקי666 niki • 22 באוק׳ 2011
אני יותר נוטה לקבל את מה שכתבה נילי ונילי ,לדעתי אתה עושה מהומה על לא מאומה ,בכל

מקרה משטרה מקבלת תלונות ממשפחה ולא מאחד שהזמינו אותו לסשן מתי שירצה .
בשביל שלך​(נשלט)
לפני 12 שנים • 26 באוק׳ 2011
בשביל שלך​(נשלט) • 26 באוק׳ 2011
תרגעו כולם...

היא בת אדם כמו כולנו כאן,ואם היא לא עונה לטלפון והכרטיס שלה בפייסבוק לא קיים עוד ,סימן שהיא לקחה חופשה,או שהיא החליטה להפסיק לעבוד בזה.

ואם כל הכבוד לך אם באמת קרה משהו סביר להניח שהמשפחה שלה כבר התלוננה במשטרה ופתחו בחיפוש אחריה.

אז בלי לחץ...