שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מנוגמי ולא מונוגמי

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 1 בנוב׳ 2011
1. פרלין לא התלהמה.

2. אבל על סמך מה אתה מסיק, שכל גבר הוא "פוליגמי בנשמתו"? אפילו בזמן שכולם היו פוליגמים, לא כולם רצו להיות פוליגמים. פוליגמיה זה בעיקר כאב ראש גדול מאד.
או שאתה מתכוון לפריצות? כי זה משהו אחר לגמרי.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 1 בנוב׳ 2011
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 בנוב׳ 2011
לפחות עכשיו אני מבינה למה אף פעם לא חיבבתי אשכים גדולים...

מאסטר קי - הכנסת את כל המין הגברי איתך לסירה, לא? טענת שגברים לא מתאימים להיות מונוגמים.

אני לא מתה על התיאור שלך של האבולוציה הנשית. עוד הכללה שלא לוקחת בחשבון את מורכבותם של רגשות ותשוקות. וזו הבעיה העיקרית של תיאוריות מהסוג הזה, הן מאוד כלליות ומאוד מכוונות מטרה. לא לוקחות בחשבון את מורכבות הקיום האנושי.

MasterKey​(שולט)
לפני 12 שנים • 2 בנוב׳ 2011
MasterKey​(שולט) • 2 בנוב׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
1. .

2. אבל על סמך מה אתה מסיק, שכל גבר הוא "פוליגמי בנשמתו"? .

על סמך מספר הגברים המונוגמים, שסתרו את דעתי בשירשור זה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2011
אני ממש לא מבין את הטענה שגבר הוא פוליגמי בנשמתו.
(וכן, נכון, זה רק בגלל שבא לי לסתור את הטענה האחרונה שלך (:. אבל בכל זאת, זרום איתי רגע)

זה קצת להעליב גברים, בעיניי. זה כמו להגיד "גברים בנשמתם הם זין וזרע".
גבר רוצה ומרגיש עוד דברים חוץ מיצר לשכב עם כל העולם. הוא רוצה כבוד, הוא רוצה ילדים. הוא רוצה שיגיד "וואו, איזה עשיר אתה, איך אתה מפרנס טוב את המשפחה".
הוא רוצה לדעת מה קורה עם הילדים שלו.
הוא רוצה לפנק את האחת שלו. אגב, לפעמים "האחת" היא קבוצת כדורגל, כמו בשיר של אתניקס "חופשי ומאושר". לא משנה - יש את הצורך. לפנק את "האחת". אהדת פעם יותר מקבוצת כדורגל אחת?

וכן, הוא רוצה גם לזיין כל מה שזז. כמה זה כבר חשוב בסך הכל הכללי של הנשמה שלו?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2011

פוג פעם בכמה זמן שאני באמת מאבדת תקווה מהמין הגברי או מלחפש זוגיות אתה כותב משהו כל כך יפה ובא לי להצטנף במיטה שלך ושל שאקטי (היא תסכים לי, ככה זה עם מפקדות) ולחבק חזק חזק את שניכם.
פוג הייתי משכפלת אותך אתה מחזיר לי את האמון }{
Red Leaf
Red Leaf • 2 בנוב׳ 2011
fog כתב/ה:
אני ממש לא מבין את הטענה שגבר הוא פוליגמי בנשמתו.
(וכן, נכון, זה רק בגלל שבא לי לסתור את הטענה האחרונה שלך (:. אבל בכל זאת, זרום איתי רגע)

זה קצת להעליב גברים, בעיניי. זה כמו להגיד "גברים בנשמתם הם זין וזרע".
גבר רוצה ומרגיש עוד דברים חוץ מיצר לשכב עם כל העולם. הוא רוצה כבוד, הוא רוצה ילדים. הוא רוצה שיגיד "וואו, איזה עשיר אתה, איך אתה מפרנס טוב את המשפחה".
הוא רוצה לדעת מה קורה עם הילדים שלו.
הוא רוצה לפנק את האחת שלו. אגב, לפעמים "האחת" היא קבוצת כדורגל, כמו בשיר של אתניקס "חופשי ומאושר". לא משנה - יש את הצורך. לפנק את "האחת". אהדת פעם יותר מקבוצת כדורגל אחת?

בניגוד לדעה הרווחת - לדעתי גבר "אמיתי" הוא גבר מסוג שונה. קודם כל, הוא באמת לא שם זין על "נורמות חברתיות" - כי באמת, אף אחד לא יכתיב לו מה לעשות, ואת זה אני אסביר:
גבר אמיתי לא יהיה פוליגמי על מנת להשתין כנגד הרוח, ולא לא יהיה מונוגמי כדי לזרום עם הזרם הרווח. גבר אמיתי זה גבר שעושה את מה שטוב לו ואת מה שנכון לו - הוא מזיין את מי שבא לו, כמה שבא לו, איך שבא לו -- בגלל שהוא רוצה לעשות את זה, לא כדי לצאת חוצץ כנגד נורמות חברתיות, ושוב, לא יזיין רק בחורה אחת כדי להיות אחד מן העדר.
אם יגיע זמנו של ג'(ה-גבר), והוא ימצא את בחירת ליבו שעמה ירצה להתמסד ועבורה יסכים לוותר על חיי העוללות, אז הוא יהיה מונוגמי, ולא סתם מונוגמי - אלא גבר! מונוגומי. ולמה זה? כי הוא בחר לעשות את זה, כי זה עושה לו טוב וזו ההחלטה שהוא בוחר לנכון ללכת בה, לטוב ולרע.
ובפשטות, גבר אמיתי זה גבר שבוחר מה שטוב לו, ולא הולך עם או כנגד הזרם, רק כדי להיות או להבדר מן העדר.

גבר אמיתי - לא שם זין!

ברצינות, הייתי מנסה להוכיח את הטענה באינדוקציה, אבל דמיינו לעצמכם מה איבר פוליגמי שובב אחד יכול לעשות, על אחת כמה וכמה בהנחה על האיבר הבא(וקחו בחשבון שיש 7 מיליארד בני אדם, אין מקום לעוד!!!)
MasterKey​(שולט)
MasterKey​(שולט) • 2 בנוב׳ 2011
fog כתב/ה:

זה כבר עיניין סובייקטיבי - כמה מסה"כ נשמתו של הגבר סובבת סביב הצורך "לזיין כל מה שזז" וכמה עסוקה בדברים אחרים. תלוי גם מה גודלה היחסי של הנשמה הספציפית.
בכל אופן - לא סתרת את טענתי כי הפולגמיה היא חלק בלתי נפרד מן המהות האמיתית של גבר.
נכון - ישנם עוד כמה דברים כפי שציינת, אך האם גבר המוותר על המהות הפולגמית שלו לפרק זמן כלשהו, בכדי לרצות אישה מסויימת, אינו פוליגמי במהותו הבסיסית?
נסה לענות בצורה הכנה ביותר על השאלה הבאה:
סוף העולם הגיע.
אין יותר חוקים, כללים ומוסכמות חברתיות כלשהן.
אלוהים מכריח אותך להנצל ונותן לך לבחור באחת משתי האפשרויות היחידות הבאות:
1. למצא את עצמך על אי בודד עם אישה אחת.
2. למצא את עצמך על אי בודד עם שתי נשים.
(בשתי האפשרויות הנשים הנ"ל רגישות, חכמות, חושניות, כוסיות באותה מידה)
האם אתה מכיר גבר (שאינו שקרן) שהיה בוחר באפשרות הראשונה?
walking dead
walking dead • 2 בנוב׳ 2011
[quote="MasterKey"]
fog כתב/ה:

איך מישהו (גבר, גבר, כמובן!) יכול לענות לך על זה בכנות אם אתה מראש קובע שהוא שקרן אם לא יבחר בתשובה שאתה תרצה שיבחר בה?
FOR GOOD
FOR GOOD • 2 בנוב׳ 2011
MasterKey כתב/ה:
fog כתב/ה:

זה כבר עיניין סובייקטיבי - כמה מסה"כ נשמתו של הגבר סובבת סביב הצורך "לזיין כל מה שזז" וכמה עסוקה בדברים אחרים. תלוי גם מה גודלה היחסי של הנשמה הספציפית.
בכל אופן - לא סתרת את טענתי כי הפולגמיה היא חלק בלתי נפרד מן המהות האמיתית של גבר.
נכון - ישנם עוד כמה דברים כפי שציינת, אך האם גבר המוותר על המהות הפולגמית שלו לפרק זמן כלשהו, בכדי לרצות אישה מסויימת, אינו פוליגמי במהותו הבסיסית?
נסה לענות בצורה הכנה ביותר על השאלה הבאה:
סוף העולם הגיע.
אין יותר חוקים, כללים ומוסכמות חברתיות כלשהן.
אלוהים מכריח אותך להנצל ונותן לך לבחור באחת משתי האפשרויות היחידות הבאות:
1. למצא את עצמך על אי בודד עם אישה אחת.
2. למצא את עצמך על אי בודד עם שתי נשים.
(בשתי האפשרויות הנשים הנ"ל רגישות, חכמות, חושניות, כוסיות באותה מידה)

מאסטר קי, חייכת אותי
אבל אני רוצה לחדד את השאלה הקיומית שלך:
האם אתה מבטיח לנו שהנשים הללו לא יתחילו לריב שם באי-הבודד אחת עם השנייה ( כמו שקורה חדשות לבקרים ), להפיץ רכילויות מרושעות וחסרות-בסיס ( אפילו שאין ממש למי ), לגדל בליבן שנאות קטנות אחת כלפי השנייה, ואולי אפילו לבצע פשע-קנאה?
וכל זאת, בזמן שאתה יושב ערירי ואומלל, ובוהה לך בייאוש באותה השקיעה בפעם המליון...??
אם אתה מבטיח לנו כל זאת - אנחנו בוחרים כמוך.
icon_biggrin.gif