שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קינאה ביחסים דומיננטיים

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 26 באוק׳ 2011

Re: DWARF

Brave Dwarf • 26 באוק׳ 2011
Dark Artist כתב/ה:
אני גם סבור שלהפחית מאחריותה ויכולותיה הנפשיות של הנשלטת או בעצם לעקוב אחרי כל צעד ושעל
בהחלטותיה, יוצר מצב בו הנשלטת היא על תקן אדם ללא יכולת הפעלת שיקול דעת ובעצם מביא אותה למקום של רכוש או אובייקט ללא החלטה חופשית,שפעמים רבות הוא רע מאוד.
אבל צריך לזכור שישנם גם נשלטות שרוצות להיות במצב כזה, או מקבלות איסורים כאלו כחלק מהמשחק כפי שאיימי תיארה.
מלבד זאת,לדעתי רוב הנשלטות גם מאוד דומיננטיות בנפשן, ויודעות לקחת את החופש שלהן כשצריך.
הבעיה כמובן מתחילה באובססיביות מצדו של השולט,וברצון מכוון מצידו לבודד את הנשלטת.

Dark Artist
אעשה כאן אתנחתא מתודית כדי להעיר שחוסר הסכמה שלי עמך אינה נובעת מחוסר כבוד שאני רוחש לך או לאופן בו אתה מנהל דיון. אז תודה לך על כי אתה מקבל את דבריי בנימה נכונה וברוח טובה ואני מבטיח לך שלמרות שאיני מסכים אתך ב- 100% אלא רק ב- 90%, אני מעדיף לשוחח עמך מאשר עם אלפי אחרים, עמם יש לי הסכמה מלאה, אך השיחות שלהם מתנהלות בדומה לקפיצת באנג'י עם חוט תפירה. (-:

אז ככה:
Dark Artist,

א. אני מודה ומתוודה שאיני בקיא במושג "חלק ממשחק" אלא אך ורק במושג "חלק מחיים", ואני מודע לכך שיש לי כאן פאק רציני, על רקע שלו לא אחת יצא לי להגרר לויכוחים מיותרים. אז אם אתה מדבר על משחק עם סוף והתחלה, דהיינו: למשך חודש (נגיד) אינו מאפשר לה להפגש עם אחרים, גם אם זו אינה כוס התה שלי, כל עוד זה בסדר לכולם ועושים חיים, אני בעד!

ב. לא כל כך מעניין אותי באיזה מצב רוצה להיות הנשלטת. לרוב אם המצב בו היא רוצה להיות לא יהיה תואם את המצב בו אני רוצה שהיא תהיה, אנחנו פשוט נפרד וכל אחד יפסע לדרכו. ואני בשום פנים ואופן לא אסכים להפוך אותה לאדם משועמם ללא קשרים חברתיים. לא בגללה, אלא בגללי. כי זה אני שאחרי חודשיים אתחיל לפהק.

ג. התיאור שלך מאוד מפתה אותי לדקלם את הפתגם "פרוצה קוראת לגמד..." סליחה, "פירצה קוראת לגנב". כשהיא רוצה "ככה", לא יפליא אותי אם היא תמצא איזה אובססיבי שייתן לה בדיוק את זה. כי כל אדם סביר אחר יבין שההסגר הזה לא יחזיק מים לאורך חיים, וכמו כן שההסגר יפגע במערכת יחסים ויהפוך אותה לחולנית. ומי רוצה להיות חלק ממערכת יחסים חולנית, תגיד לי?

icon_rolleyes.gif
Dark Artist​(שולט)
לפני 12 שנים • 26 באוק׳ 2011

Re: DWARF

Dark Artist​(שולט) • 26 באוק׳ 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:
אני גם סבור שלהפחית מאחריותה ויכולותיה הנפשיות של הנשלטת או בעצם לעקוב אחרי כל צעד ושעל
בהחלטותיה, יוצר מצב בו הנשלטת היא על תקן אדם ללא יכולת הפעלת שיקול דעת ובעצם מביא אותה למקום של רכוש או אובייקט ללא החלטה חופשית,שפעמים רבות הוא רע מאוד.
אבל צריך לזכור שישנם גם נשלטות שרוצות להיות במצב כזה, או מקבלות איסורים כאלו כחלק מהמשחק כפי שאיימי תיארה.
מלבד זאת,לדעתי רוב הנשלטות גם מאוד דומיננטיות בנפשן, ויודעות לקחת את החופש שלהן כשצריך.
הבעיה כמובן מתחילה באובססיביות מצדו של השולט,וברצון מכוון מצידו לבודד את הנשלטת.

Dark Artist
אעשה כאן אתנחתא מתודית כדי להעיר שחוסר הסכמה שלי עמך אינה נובעת מחוסר כבוד שאני רוחש לך או לאופן בו אתה מנהל דיון. אז תודה לך על כי אתה מקבל את דבריי בנימה נכונה וברוח טובה ואני מבטיח לך שלמרות שאיני מסכים אתך ב- 100% אלא רק ב- 90%, אני מעדיף לשוחח עמך מאשר עם אלפי אחרים, עמם יש לי הסכמה מלאה, אך השיחות שלהם מתנהלות בדומה לקפיצת באנג'י עם חוט תפירה. (-:

אז ככה:
Dark Artist,

א. אני מודה ומתוודה שאיני בקיא במושג "חלק ממשחק" אלא אך ורק במושג "חלק מחיים", ואני מודע לכך שיש לי כאן פאק רציני, על רקע שלו לא אחת יצא לי להגרר לויכוחים מיותרים. אז אם אתה מדבר על משחק עם סוף והתחלה, דהיינו: למשך חודש (נגיד) אינו מאפשר לה להפגש עם אחרים, גם אם זו אינה כוס התה שלי, כל עוד זה בסדר לכולם ועושים חיים, אני בעד!

ב. לא כל כך מעניין אותי באיזה מצב רוצה להיות הנשלטת. לרוב אם המצב בו היא רוצה להיות לא יהיה תואם את המצב בו אני רוצה שהיא תהיה, אנחנו פשוט נפרד וכל אחד יפסע לדרכו. ואני בשום פנים ואופן לא אסכים להפוך אותה לאדם משועמם ללא קשרים חברתיים. לא בגללה, אלא בגללי. כי זה אני שאחרי חודשיים אתחיל לפהק.

ג. התיאור שלך מאוד מפתה אותי לדקלם את הפתגם "פרוצה קוראת לגמד..." סליחה, "פירצה קוראת לגנב". כשהיא רוצה "ככה", לא יפליא אותי אם היא תמצא איזה אובססיבי שייתן לה בדיוק את זה. כי כל אדם סביר אחר יבין שההסגר הזה לא יחזיק מים לאורך חיים, וכמו כן שההסגר יפגע במערכת יחסים ויהפוך אותה לחולנית. ומי רוצה להיות חלק ממערכת יחסים חולנית, תגיד לי?

icon_rolleyes.gif

חן חן לך icon_smile.gif
אני גם מאוד מעריך אותך, וקורא מדי פעם את תגובותיך בפורומים ויודע היטב שאתה מכבד אותי,וזה שאנחנו לא רואים דברים אחד לאחד זה בסדר גמור, בייחוד כשיש תרבות שיחה מצוינת.

אתה צודק בכל מה שרשמת לעיל. אני באמת לא יכול לומר מה נכון או לא נכון לגבי נשלטת שמחפשת "משחק" כזה. יש הרבה במה שרשמת לגבי פירצה קוראת לגנב או שולט אובססיבי אחר שאליו אפשר להימשך או יכול לספק את הצרכים, וכי אלו יהיו יחסים חולניים.
הדגשתי את הסוגיה הזו בגלל הדילמות שהיא מעלה. לאו דווקא בגלל שאני בעדה.
אני גם בעד חופש בחירה ביחסים, ומתעב כל מיני תופעות של "הכרחת" הנשלטת לבודד את עצמה מהעולם,גם אם זה רק מאנשי האתר. בד"כ זה מעיד הרבה על ביטחון עצמי ירוד מאוד של השולט.
בסופו של דבר,במערכת יחסים בדס"מית,אמון הוא דבר חשוב ביותר,ואם לא נותנים לו דרך לבוא לידי ביטוי,אז כל היחסים נמצאים בסימן שאלה אחד גדול.
נוריתE
לפני 12 שנים • 2 בנוב׳ 2011
נוריתE • 2 בנוב׳ 2011
כשנמצאים בתוך קשר מחייב
הרי שהכלל הוא ,מחיובות מלאה מונוגמית,מצד הנישלטת
ז''א,ליצור קשר,כל שהוא,עם אדון בנוסף...זה ממש ובלשון המעטה
לא מקובל (ככה אותי חינכו ולימדו ובזה,אני דוגלת)
אבל לצור קשרי ידידות לא מחייבים עם גברים אחרים,אני לא רואה בזה שום מניעה
הרי בכל אופן ישנן נישלטות שהן בקשר זוגי ונילי או נשואות,
אז מה?יידרש מהן להפסיק את הקשר הזה?
כדוגמה
ויהיו כאלו שיגידו "אין כה דבר,"רק"חברות/ידידות"עם גבר, מהקהילה או מחוצ לה
אז,אוקיי,פה צריך לסמוך על האישה ,פשוט ככה
ואם האדון,הגבר,מוצא עצמו מקנא או לא מפרגן עד לרמות דאגה שהיא תכנס למיטה עם גבר אחר
שולט או שלא,הרי הבעיה נמצאת אצלו בראש ולא אצלה.
אבל
אם אישה-נישלטת מחליטה להיות עם אדון או שניים במקביל,אז כאן נוצרת בעיה
לדעתי.

והיה,אם אמרו או יגידו,ועוד לא קראתי את כל התגובות
"למה לאדון מותר להחזיק כמה נישלטות ולנישלטת אסור להיות "משרתתן של כהמ אדונים במקביל"?
כאילו יש פה מוסר כפול
יודעים מה,ככה זה

אני אישית לא מסוגלת לשאת את הרעיון של למסור את עצמי ולהתמסר ברמות הנדרשות והמיוחדות
לכמה אדונים במקביל
אבל אם אישה מחפשת לה חיי אהבה וזוגיות מעבר לקשר הבידיסמי
זכותה המלאה לעשות כך.
L איה
לפני 12 שנים • 2 בנוב׳ 2011
L איה • 2 בנוב׳ 2011
בסד"ו
ארטיסט ידידי,
חוסר בטחון הינה מחלה נפוצה ולא רק במחוזותינו...
נשלטת שחלים עליה איסורי חוסר בטחון, כזה או אחרים,
עם הזמן תזהה זאת אצל ה"שולט" את התחלואים הללו כחוסר בטחון,
וזו היא הדרך הבטוחה לסיים יחסים בכלל ויחסי שליטה בפרט.
אם במקרה, קוראת אותי עלמה שנאסרו עליה איסורי חשיפה כל שהם,
שתשתמש מיידית בעצת הזהב של ורדה:
"תזרקי אותו."
גם הוא כנראה יודע שאת שווה יותר...

רק תענוגות,
ליבנת
Dark Artist​(שולט)
לפני 12 שנים • 3 בנוב׳ 2011
Dark Artist​(שולט) • 3 בנוב׳ 2011
ליבנת כתב/ה:
בסד"ו
ארטיסט ידידי,
חוסר בטחון הינה מחלה נפוצה ולא רק במחוזותינו...
נשלטת שחלים עליה איסורי חוסר בטחון, כזה או אחרים,
עם הזמן תזהה זאת אצל ה"שולט" את התחלואים הללו כחוסר בטחון,
וזו היא הדרך הבטוחה לסיים יחסים בכלל ויחסי שליטה בפרט.
אם במקרה, קוראת אותי עלמה שנאסרו עליה איסורי חשיפה כל שהם,
שתשתמש מיידית בעצת הזהב של ורדה:
"תזרקי אותו."
גם הוא כנראה יודע שאת שווה יותר...

רק תענוגות,
ליבנת

חדה ומשעשעת כתמיד icon_smile.gif
Brave girl
לפני 12 שנים • 3 בנוב׳ 2011
Brave girl • 3 בנוב׳ 2011
מה הבעיה שאדבר עם שולטים אחרים? זה שאני מדברת לא אומר שמחר אלך אליו לסשן
לי תכלס אין ממש סבלנות סתם לדבר עם מישו שאני לא מכירה אז רוב השולטים שאני בקשר איתם הם חברים שלי

בסופו של דבר הכל עניין של אמון
וגם רכושנות

דעתי האישית? טיפשי ומיותר
נוריתE
לפני 12 שנים • 4 בנוב׳ 2011
נוריתE • 4 בנוב׳ 2011
the rain song כתב/ה:
אני לא חושבת שמדובר בקינאה
מדובר ברכושנות לעניות דעתי

ומה,ההבדל?
חתולההה
לפני 12 שנים • 4 בנוב׳ 2011

בהחלט

חתולההה • 4 בנוב׳ 2011
יכולה להבין שיש שולטים שהם רכושניים כלפיי השפחה שלהם
אבל שולט שאין לו שום מחוייבות כלפיי השפחה שלו לא זוגיות
רק מפגשים נטו בין אדון לשפחה והוא גם לא מוכן לתת שום דבר אחר מעצמו
ההיגיון הבריא אומר שהוא לא יכול למנוע משפחה ללכת עם גברים אחרים
גם עם גברים שלא קשורים לעולם שלנו-בעוד שהוא כן מרשה לעצמו ללכת עם נשים
אחרות מהעולם הרגיל שלו-מי שדורש התמסרות כזו צריך לדעת גם הוא להעניק מעצמו
ואני לא מדברת על הודעות או תגובות ושיחות ביני לבין אחרים.אני אישה של גבר אחד
ואהיה שלו ואתן לו מעצמי כשאדע שגם הוא באמת נותן מעצמו עם כל הלב ואם אין מחוייבות
אני חופשיה לעצמי.
Dark Artist​(שולט)
לפני 12 שנים • 8 בנוב׳ 2011
Dark Artist​(שולט) • 8 בנוב׳ 2011
בובה yל חוט כתב/ה:
מה הבעיה שאדבר עם שולטים אחרים? זה שאני מדברת לא אומר שמחר אלך אליו לסשן
לי תכלס אין ממש סבלנות סתם לדבר עם מישו שאני לא מכירה אז רוב השולטים שאני בקשר איתם הם חברים שלי

בסופו של דבר הכל עניין של אמון
וגם רכושנות

דעתי האישית? טיפשי ומיותר

היי בובה על חוט
אני רוצה להבין יותר לעומק את התגובה שלך כי היא לא היתה לי ברורה לחלוטין
כשאת אומרת שבסופו של דבר הכל עניין של אמון ורכושנות בנשימה אחת למה את מתכוונת?
האם הכוונה היא שאמון זה דבר רצוי ביחסים אלו והרכושנות הינה דבר שלילי?
או שרכושנות יכולה גם לקרות בלי צורך של השולט לכפות זאת על הנשלטת?
מה טפשי ומיותר?