שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנצלות פומבית

עינבר
לפני 18 שנים • 31 באוק׳ 2005

לשקט

עינבר • 31 באוק׳ 2005
גם אני התרשתי, בתקווה שזה אמיתי, אבל זה עושה רושם שזאת מניפולציה

כתבת:
"אני מקווה שלהבא תוכלו להימנע מפגיעות נוספות"

הדרך להמנע מפגיעות היא ללמוד לא להתרגש מהדברים הלא נכונים,
להבין את מה שדון קיחוט, גליטאה ובייבי מלמדים אותנו ולא לעצום עיניים.
העניין איננו האדון הספיציפי בשרשור, אלא ערנות לסימנים למניפלוציה.

גם אני רוצה שהעולם יהיה יפה, מתוק ומרגש, אני מוכנה לחפש את הטוב בכל מקום
אבל אם אני אחפש את הטוב איפה שהוא לא נמצא, אני אמצא את עצמי נפגעת שוב
וכל הזמן מתרגשת מהתנצלויות אלי ולאחרות. נראה לי דיי לא מציאה גדולה.
מUחדת

אולי לא התכוונת אלי, אבל.

מUחדת • 31 באוק׳ 2005
עינבר כתבה:
ציטוט: ...אני אמצא את עצמי נפגעת ומתרגשת מהתנצלויות

אני לא מתרגשת מהתנצלויות. אבל בדרך כלל אני מעריכה אותן מאוד. כן.
לא מצאתי עצמי, לדברייך, מתרגשת מההתנצלות שבתחילת השירשור אלא הבטתי בה, הופתעתי- כי לא הבנתי מה העניין אחרי כל כך הרבה זמן ולמה לעשות זאת בפומבי, קיבלתי אותה והמשכתי הלאה.

אבל
אחר כך עלו דברים נוספים שגרמו להתנצלות להיראות אחרת לגמרי.

מרגישה פתאום צורך להתגונן.
אין לי כוח לזה.
עינבר

מיוחדת

עינבר • 31 באוק׳ 2005
אין לך שום צורך להתנצל. את מעוררת הערכה.

מישהו ניסה לפגוע בך , אחר כך התנצל בטענה שעשה טעות.
לא המשכת בקשר, סלחת על הטעות שנעשה, כמו אדם טוב ובריא בנפשו.
להערכתי,
מטרת ההתנצלות הפומבית הייתה להרשים כאן נשים ולזכות בהזדמנות נוספת איתך.
שפרסם שרשור, הגבת בצורה בוגרת, רגישה, נדיבה ואנושית.

את לא צריכה להקים ועדת חקירה על כל בחור באתר ומעשיו. אם מישהי נפגעה, זה לא אשמתך.
אני פשוט בוחנת את עצמי לפי הסטנדרטים של ההתנהגות שלך. זה דבר טוב בשבילי icon_smile.gif.
מישלי
לפני 12 שנים • 6 בנוב׳ 2011

במסגרת פרוייקט "העלאת שרשורים מהאוב (2)"

מישלי • 6 בנוב׳ 2011
חשוב לי לציין, כי בסופו של דבר, טרח ה"מתנצל" המדובר להגיב כאן בשרשור (אי שם בנובמבר 2005).

באותו יום לא הייתי מול המחשב ולא ראיתי את ההתפתחויות בשרשור שכללו את תגובתו.
חברה יקרה ראתה את האאוטינג שהוא עשה לי בתגובה שלו, כשחשף פרטים אישיים עליי.
לשמחתי, היא מיד יצרה קשר עם כלובי, שדאג למחוק את התגובה המדוברת.
לכן אגב, מסתיים השרשור בצורה קצת הזויה, כמו ב"אמצע של משהו".

כעבור כמה שבועות ביקשתי מכלובי שישלח לי את התגובה המחוקה,
גם כדי שאוכל סופסוף לקרוא אותה וגם כדי שהיא תשאר לי למזכרת... icon_eek.gif
מי מכם שממש ירצה, ואף ישחד אותי כראוי (סטייק תמיד עושה את העבודה), יוכל לראות אותה.

בהמשך ברכת ~ רק טוב.
מיש.

* כל זה קשור לכאן: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=8411&postdays=0&postorder=asc&start=60
MאסטרM
לפני 12 שנים • 7 בנוב׳ 2011

ההתנצלות של אדון מנוסה והתגובה "סלחתי" של מיחודת

MאסטרM • 7 בנוב׳ 2011
מתוקה עד בחילה

חלק מהצביעות החברתית מהמכנה המשותף הנמוך והשטחי

עדת ,הצ'יר לידרס" עם הפונפונים המעודדות את מחזה הזוועה אוי אוי איזה גבר ענק שמודה בטעות איזה שפחה מדהימה שסולחת כמה רומנטי כמה שמאלצי להקיא מהמתיקות והצביעות

האמת היא שהתגובה הראשונה שלי הייתה בדיוק כזאת כמעט רצתי להוציא את הפונפונים החברתיים העבשים והמשומשים היטב שמאוכסנים לי בארון ללבוש חצאית מיני של מעודדות ב-NFL אן NBA שכבר שנים קטנה מכפי מידותי ולהצטרף לעדת האווזות המריעות בשמחה בחן ובסקסיות

אבל משהוא בפוסט דרש ממני אחרת לקרוא את השרשור ואת התגובות ולנתח את התופעה לעומק

מה שהדליק לי נורה אדומה הייה שמיוחדת כינתה את האיש שפגע בה "סוטה"

וואלה סוטה? ועוד בכלוב? אמירה שיפוטית פולנית? ואף אחד לא מגיב? מי קבע?

אחרי זה נכנסה כאן שיפחה המזהירה מפני נזקים בלתי הפיכים ששולט או שולטים גרמו לה, אבוי לה לטרגדיה

ידעתי שהשולטים עם הסלים עמוסי הסלעים המתכוננים לסקילה ושהנשלטות עם הזקנים המלאכותיים מחכים שם לסקול אותי (סצנת הסקילה בבריאן כוכב עליון של מונטי פייטון)

אז הבנתי שהסיפור הוא לא היכן שחשבתי שהוא בכלל!

השאלה הראשונה שלי לעצמי הייתה האם אני כשולט יכול להיות במצב שבו אדרש להתנצל פומבית בפני שפחה ? אולי על נזק בלתי הפיך שגרמתי לה?

ואחרי הרבה בחינה והתחבטות הבנתי שפשוט לא!!!

זה לא שאני לא עושה טעויות, ברור שכל בן אנוש שעושה משהוא יעשה גם טעויות, אבל הטעויות הכי גרועות שיכולות שאני יכול לעשות ועושה גם עושה לעולם לא יגרמו נזק בלתי הפיך לא לגוף ולא לנשמה

כי כששומרים על כללים של SSC כשבאים מהסיבות הנכונות של ההבנה שבכל אחד מאיתנו יש ילד או ילדה קטנה שזקוקה לאהבה שהתרע גורלה של נשמה זאת לחפש אהבה דרך ממשעולי הכאב ההשפלה והסבל, מי שמכיר ורואה את הילדה הקטנה והמפוחדת שיש בכל נשלטת כי איזו חיית אדם מסוגלת לפגוע בילדה חסרת ישע? פשוט כשבאים ל-BDSM מאהבה הקשר יהיה בנוי ככה שטעיות שולט או נישלט לא יוכלו לגרום נזק משמעותי

כשבאים לסצנה מתוך הבנה שהמטרה היא להצמיח את הנשלטת ולהביאה למקום יותר טוב בעבורה לפי הצורך והתפיסה שלה, כשהשולט הוא מנטור ובמאי של הקרקע הפורייה שממנה תצמח נשמתה של הנשלטת ושל השולט דרך זה הכול הופך להיות נכון מדויק ורגיש.

אז אני עושה טעויות בעיקר ברגע של היסח הדעת ואיבוד שליטה, לפעמים מתפלקת לי הצלפת שוט למקום שלא התכוונתי, לפעמים נותר סימן אחד כחול שלא ביקשתי לסמן, הטעיות שלי בעיקרן הינן טעיות של חוסר הערכה נכונה של עוצמת התגובה הרגשית או הפיזית למעשה שהינו בטוח לחלוטין מלכתחילה, לכן אני לא יכול לגרום נזק בלתי הפיך, אחריותי שלי להיות מפוקס בנשלטת מדויק ורגיש ולשמור על רמת ריכוז גבוהה, לא שותה אלכוהול בזמן סשן ולא עושה שום דבר שיפגע בכושר הריכוז והיה ועשיתי טעות התיקון הוא מידי על ידי טיפול ואפטר קר והכלה ריגשית.
מסיבה זאת לא שוכב עם הנשלטת שלי בזמן סשן, הזין שלי בסשן הינו עוד כלי עבודה כמו שוט או חבל או קהל שמיועד להעצים את החוויה של הנשלטת

שלא תבינו לא נכון לעיתים מאוד רחוקות אני מאפשר לנשלטת לענג אותי, אבל אז היא עושה את זה מתוך בחירה ורצון חופשי ואהבה למאסטר לא מתוך פקודה ולא בסשן כי עינוג מיני של עצמי מתוך פקודה חסר ערך בעיניי כקליפת השום, מצד שני מתנת עינוג של נשלטת עושה לי גם עושה ואז אני יכול להרשות לעצמי לאבד שליטה לתוך ההנאה העצמית שלי ולחוות אורגזמה שמבחינתי זה רגע של איבוד שליטה מוחלט לתוך ההנאה של עצמי ואם אני לא שולט על עצמי כיצד אני יכול לשלוט באותו הרגע במישהו אחר???

אז למה אני נימצא בעולם הזה של דרס קוד שחור ושטים ואזיקים? המורה הרוחני שלי אושו דיבר פעם טנטרה פנטזיות ופחדים, הוא טען שפנטזיות נולדות מהפחדים כלומר מה שאנחנו מפחדים או ההתניה החברתית שלנו לא מאפשרת לנו לחוות בפועל בRL נישאר כפנטזיה. אותן פנטזיות מנהלות אותנו ומגבילות את החופש שלנו ומערפלות את הרגש ככה שאנחנו לא מסוגלים להרגיש מאושרים ומוגשמים. והדרך היחידה להשתחרר מהניהול הזה

תפקידו היחיד של מסטר לפי תפיסתי הינו להעצים את הנשלטת שלו דרך אספקת הריגוש הדרוש לה ודרך הגשמת הפנטזיות המנהלות אותה אבל בסביבה מוגנת ובטוחה. וזה לא תמיד קל... ולמה זה לא שליטה מלמטה? כי אני לא נותן מענה לרשימת הקניות של הנשלטת אני מעביר אותה מחסומים שלא מאפשרים לה לחוות פנטזיות שמהדהדות בה ולצורך זה אני חייב לשלוט בה אחרת תימלט משם בבהלה!!!

רק כדי להוריד את השיחה לרמה ארצית בתחילת דרכי זימן לי הגורל נשלטת שבגיל צעיר בקיבוץ חוותה אונס אלים, היו לה פנטזיות אונס חזקות כמה מוכר הא? מאותה הטראומה ועד שפגשה בי חוותה מפח נפש עם גברים ווניליים ומצד שני בבידיאסאם היו לה חוותה כאב ושבר בטענות של ניצול והתנהגות פוגענית מצד שולטים והייתה מלאה טענות כרימון הדפוס היה ברור היא הייתה מכניסה עצמה באפון בלתי מודע לסיטואציות בהן היא הייתה בסכנה אמיתית על מנת לחוות את טראומת האונס שוב ושוב, ומאחר בסיום כל תהליך כזה שילמה מחיר יקר ריפוי לא היה שם!! תפקידי כשולט היה מורכב מצד אחד אין לי שום צורך לאנוס אותה אין לי אגו פגוע או רוע בלב, מצד שני נפשי יצאה לעזור לה והבנתי שאני צריך להוביל אותה במשעול קשה של חוויות אונס נשנות כשהיא תחוש שהיא נאנסת אבל בעצם היא בסביבה בטוחה ודואגת, אז הגבר הראשון שעשיתי איתה זה ללמד אותה להגיד לא! לגברים ונילה ולהגיד להוציא למאסטר שלה מילת ביטחון, ורק אחרי שווידאתי שהיא יודעת להגיד את מילת הביטחון "עצור רוצה לדבר איתך" וגם לימדתי אותה שבאמת הכול נאצר ואנחנו משוחחים רק אז הלכנו לתוך סצנת האונס ועשינו זאת הרבה פעמים ולא היה לה קל בכלל למשל להגיע לחורשה בלילה ולהמתין מחבקת עץ שגבר זר שהיא לא מכירה יאנוס אותה וישתמש בה אבל הייתי שם קרוב מאוד מבלי שהיא אפילו תהייה מודעת היום היא בזוגיות מדהימה אימא לילד היא תמיד תישאר קינקית לשמחתי הרבה 

ויש עוד המון דוגמאות (אם תרצו אתן לכם עוד כמה) מה שברור לי הוא ששרשורים הזויים כאלו יכולים לנבוע רק כאשר השולט מגיע מתוך מקום לא ראוי של אגו חלש ופגוע המתחזק על חשבונה של נשלטת או יכולים להיכתב כאשר נשלטת היא בעצם שולטת מלמטה או פאסיב אגרסיב שזקוק להרגיש שפשעו בו על מנת שיוכל לכעוס על העולם!!

אני אישית לא שם!!!
MאסטרM

השלמת משפט חסר בגלל העדר יכולת עריכה

MאסטרM • 7 בנוב׳ 2011
. והדרך היחידה להשתחרר מהניהול הזה הוא להגשים את הפנטזיות הנ"ל עד שהנפש מאבדת עיניין בהן
מUחדת
מUחדת • 7 בנוב׳ 2011
M, השרשור הזה מ-2006. אתה מוזמן להירגע. (עריכה: 2005. כלומר- לפני הרבה זמן פלוס שנה)

ומיש- אני זוכרת את השירשור הזה לגמרי וגם את ההתכתבות בינינו אז.

ולמען הסר ספק- לא, לא הייתי סאבית שלו, מתלמדת, צ'ירלידר, כלבה-חתולה-תלמידה.
בעיקר קראנו שירה, הוא התנהג כמו חרא- ואני העפתי אותו מהבית.

ההתנצלות האמיתית הגיעה למיש. לא לי.
FOR GOOD

M

FOR GOOD • 7 בנוב׳ 2011
" אז למה אני נימצא בעולם הזה של דרס קוד שחור ושטים ואזיקים? המורה הרוחני שלי אושו דיבר פעם טנטרה פנטזיות ופחדים, הוא טען שפנטזיות נולדות מהפחדים כלומר מה שאנחנו מפחדים או ההתניה החברתית שלנו לא מאפשרת לנו לחוות בפועל בRL נישאר כפנטזיה. אותן פנטזיות מנהלות אותנו ומגבילות את החופש שלנו ומערפלות את הרגש ככה שאנחנו לא מסוגלים להרגיש מאושרים ומוגשמים. והדרך היחידה להשתחרר מהניהול הזה..."

M

אפילו אם השרשור ישן-נושן אני מוצא את תגובתך מעניינת. אני מכיר את תפיסתו של אושו. אבל אני לא בטוח כמוך - או כמוהו - שהגשמת הפנטזיות באופן של חוויה-מתקנת ( או חיובית ) תשחרר אותנו מהאחיזה הנפשית שלהן ( או מהאופן שבו הן "מנהלות" אותנו כלשונך )
למעשה, נסיוני האישי הוא הפוך, ועולה בקנה אחד עם דברי חז"ל ( חכמינו שמתו )
המרעיבו שבע, והמשביעו רעב
כי כל פעם שחייתי את הפנטזיות שלי, רק הרעבתי את הייצר יותר
וכאשר נתנו לי אצבע, רציתי את כל היד
האם זה אומר שאני בעד דיכוי היצר? או בעד הדחקתו או הכחשתו ?
נהפוך הוא
אני נגד כל אלו מכל-וכל
כי התוצאות שלהן הרסניות עוד יותר
אני רק לא בטוח שהגשמת הפנטזיות תשחרר אותנו מן האחיזה שלהן
אולי רק מהפחדים שקשורים אליהן...
Mלכה Lב Aדום

לא נמאס לכם?

Mלכה Lב Aדום • 7 בנוב׳ 2011
גאאאאאאאאאאאאאד!!

קם בנאדם, אסף את הביצים שלו בשתי ידיים..
הרכין ראשו והתנצל על נעשה שהיה בינו ובין מישי.
כזו או אחרת.
באו מכל העולם השכנים...
קדים לה ולו...
מסבירים פנים..
הנאה..?
לא נאה??
כן עושים!!!
לא עושים!!!
ג'יייייייייייייייזס
לכו לראות כולבוטק או משו.
זה הרבה יותר מעניין מלהתעסק במשו פרה היסטורי בין אחת ואחד.. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
מישלי

Re: לא נמאס לכם?

מישלי • 7 בנוב׳ 2011
מלכת השלג כתב/ה:
גאאאאאאאאאאאאאד!!

קם בנאדם, אסף את הביצים שלו בשתי ידיים..
הרכין ראשו והתנצל על נעשה שהיה בינו ובין מישי.
כזו או אחרת.
באו מכל העולם השכנים...
קדים לה ולו...
מסבירים פנים..
הנאה..?
לא נאה??
כן עושים!!!
לא עושים!!!
ג'יייייייייייייייזס
לכו לראות כולבוטק או משו.
זה הרבה יותר מעניין מלהתעסק במשו פרה היסטורי בין אחת ואחד.. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

אני חושבת שהחסרת כמה שיעורים בקורס. icon_eek.gif
אבל את ממש (אבל ממש) לא חייבת להשלים אותם.

לכי תראי כולבוטק או משהו... icon_rolleyes.gif