סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור לפני השינה -kamur וורוניק

ורוניק
לפני 19 שנים • 3 ביוני 2004

סיפור לפני השינה -kamur וורוניק

ורוניק • 3 ביוני 2004
הסיפור נכתב בצ'ט

פעם בארץ רחוקה..... גרה לה ביער ילדה קטנה ושמה ורוניק לילה אחד ורוניק לא נרדמה ויצאה את ביתה היא לקחה עימה תיק קטן שבו פלאפון וסיגריות וכסף קטן היער היה חשוך אך ורוניק לא פחדה יש לה חגורה שחורה בקונג פו ורוניק טיילה ביער החשוך ולפתע !! (לא לא עוד פעם כיפה אדומה) ראתה מכונת משקאות קלים (באמצע היער אין מכונת משקאות-לא רלוונטי) ורוניק רצתה מאד פנטה (פנטה לימון או ענבים?) היא הכניסה מטבע ראשון וראתה על הצג 1.00 המחיר היה 3 שקלים הכניסה מטבע שני ועל הצג 2.00 ורוניק הכניסה מטבע שני אבל הוא נפל לחור של העודף ושוב הכניסה ושוב נפל ורוניק שיפשפה המטבע וניסתה שוב ורוניק חטפה עצבים והחלה לבעוט במכונה לפתע מעוצמת הבעיטה נפל בקבוק ענבים וגם נפל בדרך פלח לימון ורוניק שתתה את הענבים עם הלימון והמשיכה בדרכה אחרי שעת הליכה הגיעה ורוניק לקצה היער ולפתע ראתה ארמון ענק וכולו זהב ורוניק התקדמה לאט וראתה 2 שומרים גדולים בכניסה הם אמרו לה : חיכינו לך ורוניק היכנסי ופתחו את השער ורוניק נכנסה פנימה בהיסוס היא נכנסה פנימה ונדהמה מהיופי בפנים היא ראתה עוד 6 שומרים עומדים זקוף שומר אחד הוביל אותה לחדר אמבטיה הפשיט אותה והכניס אתה לאמבטיה המלאה במים נעימים ששלוש נשים היו כבר בטוחה מחכות עם סבון וספוג בשבילה, אחרי שורוניק היתה נקיה ויבשה הלבישו אותה בשימלה לבנה, השומר הוביל אותה לחדר אחר בארמון פתח את הדלת וורוניק נכנס לחדר יחפה בשמלה לבנה והחדר היה ריק. ריק מאדם היא בחנה את החדר ולפתע נכנס מהדלת השנייה גבר הגבר היה לבוד במכנסיים שחורים וחגורת עור . ללא חולצה (היה לו כרס?) ורוניק ישר הסתכלה על החזה הגברי והשיריר שלו הגבר נעמד במרחק מה ממנה ואמר בקול רם חיכיתי לך חיכיתי לך כל כך הרבה זמן. ורוניק שאלה : מי אתה ? הגבר ענה בקול רם אני האדון שלך. : איך אתה יודעה את שמי ? שאלה. אני יודע . ענה האדון. התקרב אליה והסתכל בעניה. את שלי! , אמר אני לא של אף אחד !! ענתה את שלי לתמיד !! אמר הוא נשק לשפתיה ורוניק רצתה להתנגד אבל קפאה במקום לא הבינה מה קורה ולא הסכימה אבל בפנים רצתה רצתה להשאר שם לתמיד רצתה להיות איתו, לדאוג לו , לשרת אותו ורוניק הסתכלה לצדדים וראתה את החדר הגדול והמדהים הסתכלה שוב אל האדון והחליטה ברגע אני נשארת ליבה זעק " אני כאן בשבילך לתמיד אדוני " לפתע כל ההגיון נעלם ורוניק שכחה את ביתה
את עבודתה ואת כל שאר עיסוקייה לא רצתה בהם יותר היא הרגישה לראשונה בחייה חופשייה האדון עמד מולה ואמר יש לך הזדמנות אחת ויחידה לעזוב עכשיו או להשאר לנצח. אני רוצה להישאר כאן לנצח. האדון ידע היטב את תשובתה. ורוניק ירדה על בירכיה ואמרה אני שלך ... אדוני האדון הסתכל אליה בחיוך וליטף את שיערה כמו שאמרתי, את שלי. האדון אחז בידה המשרת נכנס לחדר והביא לאדון חותמת ממתכת חמה האדון לקח את החותמת וצרב על ידה של ורוניק (אההההההה צעקה ורוניק) "הרכוש הפרטי של האדון "לרגע זה כאב אבל הכאב היה מתוק האדון התרחק לאט מורוניק שנשארה על בירכיה שהגיע לדלת אמר בואי אחרי ורוניק קמה והתחילה ללכת ולפתע אמר המשרת ורוניק לא !!!!! ורוניק נעצרה המשרת פנה אליה ואמר האדון לא אמר לך לקום רדי על בירכיך ורוניק ירדה על בירכיה והתקדמה על ארבע לכיוון האדון האדון חיכה לה בדלת קומי ! אמר ורוניק מייד קמה צריך לחנך אותך ורוניק את תלמדי לאט את החוקים הוא פנה למשרתים ואמר קחו אותה לחדר והכינו אותה ומשרתים אחזו בידיה והובילו אותה לחדר המשרתים הורידו את שמלתה קשרו את ידיה והחלו מלטפים בעדינות את גופה ורוניק אמרה להם " מה אתם עושים , אני שייכת לאדון " כולנו שייכים לאדון , אמרו ונעשה מה שהאדון ציווה המשרתים התפשטו וורוניק ראתה את גופם החסון שיערם היה זהוב ועיניהם כחולות גופם היה שרירי וגברי והם החלו לנשק את גופה נשיקות עדינות וליקוקים עדינים לאורך כל הגוף האחד נשק לשדיה והאחר בין רגליה בעדינות ורוניק שכבה בשקט והתענגה לפתע הפסיקו הכל האדון נכנס בידו שוט המשרתים הפכו את ורוניק שישבנה מופנה כלפי האדון האדון אחז בחוזקה בשוט והרים אותו כלפי מעלה ורוניק הרגישה את השוט בישבנה כאב מתוק התפשט בגופה לא שומע אותך סופרת ורוניק , אמר האדון 1 זעקה ורוניק ושוב קיבלה מייד שוט לישבנה מה ? אדוני! מה ???? 1 אדונייייייייייי ורוניק המשיכה בספירה וישבנה האדים 2 אדוני! הכאב היה חזק 3 אדוני! 4 אדוני! 5 אדוני! ורוניק רצתה שהוא יפסיק 6 אדוני 7 אדוני 8 אדוני! אבל גם שימשיך9 אדוני 10 אדוני 11 אדוני 12 אדוני 13 אדוני 14 אדוני שתגיעי ל 15 אני אפסיק אמר 15 אדוניייייייי! המכה האחרונה כאבה מאד האדון הפסיק ורוניק נשארה כך מספר שניות מעכלת את הכאב קומי מייד ורדי על בירכיך לפניי ורוניק קמה שידיה קשורות וירדה על בירכיה לקקי את הבטן שלי ורוניק הרימה ראשה מעט והחלה ללקק את הבטן החסונה של האדון תורידי את נעליי מייד איך אדוני? ידיה של ורוניק היו קשורות היא הורידה את ראשה לנעליו ובשיניה משכה את השרוכים הוא הרים רגל מעט ובראשה חלצה את הנעל וכך את הנעל השנייה האדון הוריד את מכנסיו ואת התחתון ולעיניה של ורוניק התגלה איבר מינו החסון ורוניק הסתכלה על זין המדהים והתקרבה לנשקו האדון אחז בראשה לאחור ונתן לה סטירה הגונה " לעולם בלי רשות " אמר ורוניק התעצבה לרגע והמשיכה להביט לו בזין המדהים כל כך רצתה לנשקו האדון ליטף את ראשה עכשיו את יכולה ורוניק התרגשה "תודה תודה תודה" ומייד התחילה לנשק וללקק האדון התאפק לא להשמע נהנה אבל לא יכל ורוניק הכניסה את איבר מינו לפיה ורוניק הכניסה את הזין לפיה והחלה למצוץ והאדון ניסה בכל כוחו לא להראות הנאה היא ידעה שהיא שולטת בעונג שלו הוא לא רצה להראות לורוניק שהיא שולטת בעונג שלו אבל לא יכל היה לו קשה ורוניק ידעה זאת והמשיכה רצתה לראותו נכנע רצתה לראותו נכנע לתענוגות לפתע הוא משך את ראשה לאחור היה לו מבט מאוכזב , אבל הוא לא רצה לאבד שליטה הוא הרים את ורוניק למיטה שם אותה על ארבע וחדר לנרתיקה מאחור ורוניק הרגישה את איברו בגופה הרגישה איך הוא זז בגופה איך הוא כובש את גופה ורוניק הרגישה את הזרמים בגופה ורק חשבה לעצמה אדוני בבקשה אל תפסיק בבקשה אני תיכף גומרת האדון המשיך וורוניק נאנקה ונשמה בכבדות הזרמים בכל הגוף ההנאה בבקשה אדוני אל תפסיק תן לי לגמור ורוניק התפוצצה בזעקה ותוך כדי חשבה יש גמרתי! האדון נעצר לרגע ונשאר בגופה ואז יצא ורוניק נשפכה על המיטה בעונג ורצתה רגע של שקט היא הביטה אל האדון לא הוא לא גמר! האדון אמר: ורוניק גמרת בלי רשותי ועל כך תענשי את צריכה לדעת לשלוט בעצמך אני אדונך , ואני מחליט את לעולם לא מחליטה דבר עכשיו אני כועס את הכעסת את אדונך אתן לך הזדמנות אחת לתקן , איך? לא אומר לך איך את בעצמך תנסי לגלות מה יכול לגרום לי לסלוח לך אני ארד לך כדי שתוכל ליגמור (פה נגמרה לורוניק המוזה- זאת היתה שעת לילה מאוחרת וורוניק עייפה) זה מה שיש לך להציע ורוניק ? אם כך לא סלחתי את העונש שלך תקבלי מחר. המשיך בשבוע הבא
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
לפני 19 שנים • 4 ביוני 2004
סיפור לפני השינה -
לפני שנת הצהריים שלי....
מוטיבים של סיפור אגדה
מתובלים במציאות בדסמית
של שליטה גברית ושליטה מלמטה.
סיפור מעניין.
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 4 ביוני 2004

אהבתי

כבר הרבה זמן רציתי לקרוא משהו כזה, סיפור אגדה בדסמי, מצפה להמשך icon_smile.gif
kamor​(נשלט)
לפני 19 שנים • 8 ביוני 2004

ההמשך :

kamor​(נשלט) • 8 ביוני 2004
ורוניק התעוררה מוקדם בבוקר שלמחרת , המשרתות רחצו והלבישו אותה . לאחר מכן הגישו לה ארוחת בוקר ומיץ תפוזים סחוט .

לאחר שסיימה את ארוחת הבוקר , קראה למשרת וציוותה עליו להגיש לה קפה . "אנני המשרת שלך " אמר לה . "אם כך מדוע הגשתם לי ארוחת בוקר ? " שאלה ורוניק .
"האדון ציווה כך " ענה המשרת .

האדון נכנס לחדר , הוא שמע את דבריה של ורוניק ואמר , " התיצבי מייד בחוץ " ציווה . המשרת ליווה את ורוניק החוצה , בחצר הענקית חיכו לורוניק 5 משרתים נוספים . הם עמדו בשורה . הם היו גבוהים וחסונים .

ורוניק נעמדה בחצר מולם וחיכתה לאדון . לפתע ציווה עליה אחד המשרתים , " התפשטי מייד " .
ורוניק נעמדה ולא הבינה מה קורה , מאחרולא הורידה את בגדיה ניגשו 2 משרתים וקרעו את בגדיה .
הם לקחו אותה לעמוד בחצר וקשרו אותה .
"עכשיו תקבלי את העונש על כך שהכעסת את האדון " אמרו , 5 המשרתים עמדו מסביבה והחזיקו כל אחד שוט ארוך .האדון נכנס לחצר עמד והתבונן בנעשה . המשרתים החלו להכות בורוניק עם השוטים ביחד , ורוניק הרגישה את עוצמת המכות אחת אחרי השנייה במהירות , ורוניק הרגישה את הכאב בגופה
והתפללה שיגמר .

לאחר שסיימו , שיחררו את ורוניק מהעמוד והגישו לה קערית מים , ורוניק ירדה על ארבעה והחלה ללגום מהמים . שהרימה את ראשה ראתה שכל חמשת המשרתים התפשטו .
"ורוניק את הולכת להודות לכל משרת באופן אישי על כך שהעניש אותך " אמר האדון .

ורוניק ראתה את כל חמשת המשרתים הערומים וניגשה לראשון , היא ירדה על בירכיה והשתחוותה לפניו ואמרה למשרת " תודה רבה אדוני " עלתה לאזור חלציו והחלה למצוץ , ורוניק מצצה את איבר המשרת בלהט המשרת הגיע לסיפוק וגמר על פרצופה של ורוניק . ורוניק ניקתה את פניה במגבת חמה ומייד ניגשה למשרת השני ירדה על ברכיה והחלה למצוץ למשרת השני .

לאחר שסיימה לספק את חמשת המשרתים , ניגשה ורוניק על ארבע לרגליי האדון ואמרה
"תודה אדוני שטרחת והענשת אותי , האם אוכל לנוח כמה דקות בבקשה "
האדון חייך ואמר " לכי לנוח ורוניק יום ארוך עוד לפנינו " .

ורוניק נשכבה על הדשא בחצר ונרדמה .

כאשר התעוררה ורוניק , הסתכלה סיבבה ולא היה אף אחד , היא ניגשה לאגם ונכנסה לשחייה קלה .
התלבשה ונכנסה לתוך הארמון , בגדיה היו מעט קרועים .

ורוניק נכנסה לארמון בשקט ולפתע שמעה דיבורים מכיוון חדר הישיבות של האדון . היא ניכנסה להציץ
וראתה את האדון משוחח עם אדם אחר . האדם היה בהיר ולבוש בעור שחור וחרב למותניו , על ראשו היה כתר מזהב ובידו ענד טבעת עם יהלום אדום בוהק .

"אנשיך נכנסו לאחד מהכפרים שלי ושדדו אותם " אמר האדון השחור . "זאת ממש עילה למלחמה "
האדון של ורוניק אמר לאדון השחור " אם אתה רוצה מלחמה תקבל מלחמה ! "

ורוניק מעדה ונפלה לרצפת החדר , האדונים שמעו את הרעש והביטו בורוניק שמעט הסמיקה מהמבוכה .
האדון השחור קם על רגליו וניגש לעזור לורוניק . " מי את ? " שאל .

האדון של ורוניק התרומם בכעס ואמר " זאת השפחה האישית שלי ! " . האדון השחור הביט בעיניה של ורוניק וליבו נכבש.

"כמה אתה רוצה עליה " שאל האדון השחור .
היא לא למכירה ! אמר האדון

"אני מוכן לסלוח לך , ולא לפתוח במלחמה בתמורה לשפחה הזאת .... ורוניק " אמר האדון השחור .

"שכח מזה ! היא שייכת לי ורק לי ! " אמר האדון בכעס ולקח את ורוניק בכוח החוצה . ורוניק הסתכלה על האדון השחור בתדהמה .

האדון השחור עזב את הארמון .

באותו היום לקראת חצות נשמע רעש גדול , ורוניק התעוררה משנתה והציצה בחלון וראתה המון אש ואנשים רצים . היא שמעה את אחד המשרתים משוחח עם השני " הם כבשו את כל כפרינו וכעת הם צרים על הארמון " .

ליבה של ורוניק החסיר פעימה .

החומה נפלה .

המשך יבוא......
Seth
לפני 19 שנים • 9 ביוני 2004
Seth • 9 ביוני 2004
אהבתי מאד . כתיבה קולחת ושובבה icon_wink.gif
צ'יטה​(שולט)
לפני 19 שנים • 9 ביוני 2004
צ'יטה​(שולט) • 9 ביוני 2004
הסיפור על פישר קינג מתוך הסרט "פישר קינג"
הסיפור מתחיל בנערותו של המלך, כשעליו לבלות לילה ביער להוכיח את אומץ ליבו כדי שיוכל להיות למלך. בהיותו לבדו בלילה נגלה לעיניו חזיון קדוש. מתוך האש מופיע הגביע הקדוש, סמל חסדו של האל. ואז יוצאת בת קול ואומרת לנער, "אתה תהיה שומר הגביע, כדי שירפא את ליבם של בני האדם". אך חזונות אחרים, של כוח, תפארת ויופי, סימאו את עיניו, ובמצב של תדהמה מוחלטת הרגיש לרגע לא כנער, אלא בלתי מנוצח, כמו אל. הוא הושיט ידיו אל הגביע, אך הגביע נעלם, וידו נחרכה קשות באש.
עם השנים גדל הנער, והפצע העמיק, עד שיום אחד איבדו החיים כל מובן בעיניו. הוא איבד את האמון באחרים ובעצמו. לא היה יכול לאהוב או להרגיש אהוב והוא קץ בחייו.
יום אחד הגיע שוטה נודד אל הארמון ומצא את המלך לבדו. בהיותו שוטה היה תם. הוא לא ראה לפניו מלך, אלא אדם בודד וכאוב. הוא שאל את המלך, "מה מציק לך, חבר ?" המלך ענה, "אני צמא, וזקוק למים, לצנן את גרוני". השוטה נטל גביע שהיה מונח לצד המיטה, מילא אותו במים והושיט למלך. המלך החל לשתות, ונוכח לדעת שהפצע נרפא. הוא הביט, וראה בידיו את הגביע הקדוש, שחיפש כל ימיו. הוא פנה לשוטה בתדהמה, ושאל, "איך מצאת את הדבר שהטובים והאמיצים באנשיי לא מצאו ?" השוטה ענה, "לא יודע, רק ראיתי שאתה צמא".
kamor​(נשלט)
לפני 19 שנים • 11 ביוני 2004

המשך ......

kamor​(נשלט) • 11 ביוני 2004
ורוניק ראתה מחדרה איך חייליו של האדון השחור נכנסים לארמון ושובים את כל אנשי הממלכה .
האדון השחור נכנס דרך השער הפרוץ על סוסו , הוא החזיק חרב והתקדם לאט . הוא נראה מרוצה .
הוא התקדם לעבר חלון חדרה של ורוניק . הם הביטו אחד בשני , לפתע האדון של ורוניק אחז בידה ומשך אותה לתוך החדר בכעס , האדון השחור ירד מסוסו ונכנס לארמון .

ידו אחזה בחרב בחוזקה כשנכנס . הוא עלה במדרגות לכיוון חדרה של ורוניק , לפתע הגיחו 2 שומרים וחרבם שלופה למולו , הם הביטו בו לרגע ואז כרעו על ברכיהם ואמרו " אתה אדוננו עכשיו, אנו נכנעים לך " וזרקו את החרבות הצידה .

האדון השחור עלה במדרגות ונכנס לחדרה של ורוניק , הוא ראה את ורוניק קשורה ולידה עמד האדון , הוא שלף את חרבו ואמר " אם תתקרב , אנעץ את החרב בורוניק ! , זרוק את חרבך ! " .

האדון השחור הניח מייד את חרבו ארצה . הוא הביט בורוניק המסכנה שחרב צמודה לגרונה .
" עכשיו אהרוג אותך ! , אבל אתחיל קודם בורוניק ! "

ורוניק הצליחה לשחרר את ידה מהקשירה ודחפה את ידו של האדון . האדון השחור אחז מייד בחרבו ובזריזות הסתער על אויבו .

צליל החרבות הפחיד את ורוניק , הם נלחמו מולה חרב בחרב כנלחמים על נפשם .
ורוניק עצמה את עיניה והתפללה .
לפתע שמעה צעקה , כאשר פתחה את עיניה ראתה את הדם נוזל מידו של האדון השחור .
האדון השחור נפצע .
האדון השחור נשכב על הריצפה כאשר אויבו עומד מולו ומניף את החרב .
ורוניק צעקה ובכתה , מייד קמה ולקחה את הכרית וזרקה על האדון . כאשר זה הסתכל עליה , הצליח האדון השחור לקחת חרבו ולהצמיד אותה לגרונו .

"זרוק מייד את החרב ! " ציווה האדון השחור . האדון זרק את החרב .
"רד על בירכיה מייד " האדון ירד על בירכיו .

ורוניק מייד לקחה את החבל וקשרה אותו . היא קרעה חלק מהסדין והניחה על זרועו הפצועה של האדון . הם הביטו זה בזה .

ורוניק ירדה על ברכיה ואמרה " אתה אדוני החדש , אעשה כל שתצווה "

האדון השחור חייך בסיפוק ואמר " 2 הממלכות בידי , את תהי שיפחתי אבל תקבלי שליטה על חלק מהממלכה בגלל שהצלת את חיי "

הוא הרים את ורוניק ונשק לשפתיה . הוא יצא לכיוון המרפסת וראה את כל אנשי הממלכה הנכבשת .
"אני המלך החדש שלכם , השתחוו " . הם קראו "יחי המלך החדש" וכרעו לפניו

למחרת בבוקר התעוררה ורוניק בזרועותיו של אדונה החדש . היא קמה ממיטתם מוקדם ויצאה למרפסת לראות את הזריחה . היא היתה עירומה ורק קולר קשור לצווארה . האדון התעורר גם הוא וניגש למרפסת , הוא קשר את הרצועה ממתכת לצווארה . היא ידעה את המוטל עליה וירדה על ארבע הם יצאו מהחדר כאשר היא על ארבע קרובה לרגלו של אדונה , מנסה לעקוב אחרי כל צעד וצעד .

האדון אהב אותה מאוד , אבל לא ויתר על משמעת וצייתנות . למטה חיכו המשרתים , האדון ציווה על ורוניק לקום .

"תבחרי לך 20 משרתים כמתנה " אמר , "את השיפחה הפרטית שלי ,אבל את תהי הגברת בממלכה ותקבלי 20 משרתים שיהיו כפופים לרצונותיך "

ורוניק ניגשה בהתלהבות ובחרה 20 משרתים , 15 גברים ו5 נשים . הם השתחוו לפניה ונשבעו לבצע בצייתנות כל פקודותיה . ורוניק היתה מאושרת .

אחרי ארוחת הבוקר האדון עלה על סוסו ועזב את הארמון , ורוניק ציוותה על משרתיה להכין לה את האמבט ולהכין פינוקים . ורוניק נכנסה לאמבט והמשרתות רחצו אותה , היא ציוותה על הגברים להוריד את ביגדיהם ולשכב בצידי האמבט הגדול לקישוט . ורוניק נהנתה מעיסוי המשרתות בזמן הרחצה , הגברים שלידה החזיקו לה את היין והגישו לפיה פירות טריים .
ורוניק נהנתה לראות את הגברים העירומים מקשטים את האמבט ולפתע על בראשה רעיון .

" למה להסתפק ב 20 , אני רוצה את כל הממלכה בשבילי !!! " .............

אתם תחליטו על ההמשך ...

1. ורוניק מצליחה להשתלט על הממלכה , והופכת להיות מלכה רעה ואכזרית

2 . ורוניק מנסה להשתלט אבל לא מצליחה והאדון מעניש אותה על כך .

3. ורוניק אורזת הכל ונוסעת הביתה , כי נמאס מהסיפור .

מה יקרה ? ............

.