לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטראפאון כשליטה או שינוי מגדר ?

A v​(שולט)
לפני 12 שנים • 8 בנוב׳ 2011
A v​(שולט) • 8 בנוב׳ 2011
בטי בום כתב/ה:

התעוררתי, ראיתי את התגובות ואני שמחה נורא שנשים נוספות הגיבו, אני רצה לעבודה אני אענה אח"כ.
בזהירות במעברי חציה
A v​(שולט)

מצטער שמציף..

A v​(שולט) • 8 בנוב׳ 2011
פרלין כתב/ה:
אני פשוט אוהבת את מאבקו המוצדק בעיני של פוג לשמור על הפורום הזה כפורום קצת יותר.. לא יודעת איך להסביר את זה, אוהד נשים? זה מחמם לי את הלב כל פעם מחדש. אין פה הסבר רציונלי, זה פשוט ככה.

זה ג'נטלמני בעיני.

זה לא היה נגדך פור גוד, זה היה בעדו.

פרלין,שולט נשלט מתחלף שולטת נשלטת מתחלפת לפחות הרוב הגדול בניהן אוהב נשים.

לא חושב שהבעיה כאן היא שנאה.במיוחד באתר כזה שרוב הזכרים רצים לרצות נשים...

למרות כל התלונות של נשלטים,הם אוהבים נשים

אהדה קיימת לרוב וגם פירגון,חוץ מהקבועים שאכלו להם ושתו להם..

הבעיה היא אחרת לטעמי,והיא חוסר כבוד,וחוסר יכולת לכבד את אהבתו של אחר מכל מין

או תפקיד...

זה לא נגדך...זה בעד דרך ארץ...ולא אלה מכביש 6
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2011
שיר כאב כתב/ה:
הבהרה קטנה:
ל-FOR GOOD בסוגריים כתוב שולט, ועל כן הוא מוגדר אורח. לא משנה מי חדרה אותו ומתי. הוא די חדש כאן ומתלהב, וכרגע יש לו עודף זמן פנוי.
לבכוח ואנג'לינה כתוב בסוגריים נשלטת ושתיהן מקולרות לדומים גברים. על כן שתיהן מוגדרות אורחות כאן, בפורום פמדום, ולא משנה שבכוח זיינה אולי עשרות גברים ונשים (כן, אני גסת רוח כנראה).
על כן אתן אורחות בדיוק כמוהו.. וזה לא עלבון חלילה
אני מתנצלת על העוקצנות אבל לפעמים קל לנו מדי לשפוט אחרים.

לא, תני לי להבהיר.
ראשית, לא כתוב לי נשלטת בסוגריים, אני לא מגדירה את הנטיות המיניות המגוונות שלי, אל תגדירי לי אותן את. שנית, אני רחוקה מלהיות אורחת בפורום הזה, ולבסוף זה החלק הפחות חשוב מה ההגדרה שלי ואם אני אורחת בפורום-
הדרך בה פור גוד מתנהג לא קשורה לפורום מסויים. הוא נוהג ככה בכל הפורומים ועם כל מי שהוא רק הוזה שמתנגד לו. ההתנהלות שלו בוטה מאוד ולא מידתית בכל הפורומים, וגורמת להמון אנשים להדיר את רגליהם כדי לא להתקל בו ובתגובות שלו, או להפסיק ולהגיב בפוסטים בהם הוא מגיב ומחליט לנהל את המלחמות האלה. זו הסיבה שזו הקלה, אם לפחות הפורום הספציפי הזה יהיה נקי מכך.
Red Leaf
Red Leaf • 8 בנוב׳ 2011
"היררכיה של שליטה": הפורום, על כל רבדיו, הכולל בין השאר גם את הפורום הנ"ל, פורום הפמדום - תפקידו ועיקרו לשמש כמדיום בין חברי קהילה ולדון בנושאים שונים, המתקשרים בעיקר לשליטה נשית. זה טבעי ומצער שקומץ ינסה לנכס לעצמו את הפורום הספציפי, בטוענה כי הם המשתתפים העיקריים ולהם נועד הפורום. על פי אותה אנלוגיה, ניתן לנכס לא מעט דברים, חבל שזה לא ככה במציאות.
לדעתי, המטרה העיקרית של הפורומים זה להעביר ידע, להעשיר את אורח החיים הבדסמי באמצעות ספרות ושירה מתאימים, להעלות סוגיות שונות ולדון בהן ועוד מטרות רבות אשר בסופו של דבר, נועדו להפוך את החוויה הבדסמית לכמה שיותר שפויה, בטיחותית ומהנה ככל האפשר.
ולכן, אין מקום ל"בעלי הבית" של הפורום, מאחר ופורום זה פתוח לכל, ומטרתו היא לדון בנושאים הקשורים לשליטה נשית. נשלט או שולט, הנם שווי ערך, מבחינת תוכן הודעתם בפורום הנל, ובכל פורום אחר. דעתם שווה, ואין כל סיבה הנראית לעין שתיווצר אפליה בין דעה כזו או אחרת, רק בגלל התגית המאפיינת את נטיותיו של פלוני. יתרה מכך, מה שיקבע את איכות ההודעה אמור להיות תוכנה, ניסוחה וכדומה.

אף אחד לא צריך לסתום פיות פה, ומה שנעשה כנגד FOR GOOD, היה אבסורדי ומגוחך, בטוענות מגוכחות שאין להן שחר.

לסיכומו של דבר, זכותו של כל אחד להביע דעה, אך חייבים לדעת לכבד - הן בעת כתיבת ההודעה והן בעת כתיבת ביקורת.

נ.ב: באמת סיקרן אותי אם השימוש בסטראפ און, מבחינת האישה, נעשה על מנת לנסות לשנות מגדר בזמן הסשן, או שזה למעשה פועל יוצא (סמוי, גם אם בולט לעין) של השימוש בסטראפ און.
שוטרת*

Re: סטראפאון כשליטה או שינוי מגדר ?

שוטרת* • 8 בנוב׳ 2011
עמק יא רוק כתב/ה:
עלתה במוחי המחשבה
בזמן שימוש בסטראפאון וזיון של הנשלט ע"י השולטת יש בו כמה מרכיבים אפשריים :
1. זיון לשם שליטה והשפלת הנשלט
2. זיון לשם גרימת עונג לנשלט בתור מתנה וסיום סשן
3. גרימת שינוי מגדרי בין הנשלט לשולטת בו הוא הופך לצד הנשי והיא לצד הגברי

אם השימוש בסטראפאון והזיון בה לידי ביטוי באופן שונה אצל כל אחד, אולי יש בו עוד צדדים.
והשאלה שהכי עניינה אותי תמיד היא האם השולטת באמת נהנית לזיין את הנשלט , מה זה נותן לה, האם היא יכולה לגמור תוך כדי זיון הנשלט בלא שתחווה חדירה אל תוכה ?

הסעיף השני שלך נכון מאוד בעיני. זו בהחלט זכות של אותו נשלט בר מזל. אך יש עוד מרכיב.
יש את מרכיב הכיבוש. ומה זה נותן? משהו כמו בעילת נכסים. זה לא הופך אותו לפחות גבר, זה לא הופך אותה ליותר גבר בעיני, זה אביזר. בדיוק כמו שוט, עם תפקוד קצת שונה..
Mary Jane
Mary Jane • 8 בנוב׳ 2011
אני תורמת תמונה לדיון - של השכנה ממול, שהצטלמה על רקע המטבח, כי היא חשבה שזה מצחיק (הפמיניסטיות האלו, שאלוהים תעזור להן...). וחוץ מזה אני מסכימה עם מה שאמרו כלללל הבנות כאן, לרבות עם דעות סותרות, כי חנפנות זה טוב לעור הפנים ; )

Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 בנוב׳ 2011
Red Leaf כתב/ה:
"היררכיה של שליטה": הפורום, על כל רבדיו, הכולל בין השאר גם את הפורום הנ"ל, פורום הפמדום - תפקידו ועיקרו לשמש כמדיום בין חברי קהילה ולדון בנושאים שונים, המתקשרים בעיקר לשליטה נשית. זה טבעי ומצער שקומץ ינסה לנכס לעצמו את הפורום הספציפי, בטוענה כי הם המשתתפים העיקריים ולהם נועד הפורום. על פי אותה אנלוגיה, ניתן לנכס לא מעט דברים, חבל שזה לא ככה במציאות.
לדעתי, המטרה העיקרית של הפורומים זה להעביר ידע, להעשיר את אורח החיים הבדסמי באמצעות ספרות ושירה מתאימים, להעלות סוגיות שונות ולדון בהן ועוד מטרות רבות אשר בסופו של דבר, נועדו להפוך את החוויה הבדסמית לכמה שיותר שפויה, בטיחותית ומהנה ככל האפשר.
ולכן, אין מקום ל"בעלי הבית" של הפורום, מאחר ופורום זה פתוח לכל, ומטרתו היא לדון בנושאים הקשורים לשליטה נשית. נשלט או שולט, הנם שווי ערך, מבחינת תוכן הודעתם בפורום הנל, ובכל פורום אחר. דעתם שווה, ואין כל סיבה הנראית לעין שתיווצר אפליה בין דעה כזו או אחרת, רק בגלל התגית המאפיינת את נטיותיו של פלוני. יתרה מכך, מה שיקבע את איכות ההודעה אמור להיות תוכנה, ניסוחה וכדומה.

אף אחד לא צריך לסתום פיות פה, ומה שנעשה כנגד FOR GOOD, היה אבסורדי ומגוחך, בטוענות מגוכחות שאין להן שחר.

לסיכומו של דבר, זכותו של כל אחד להביע דעה, אך חייבים לדעת לכבד - הן בעת כתיבת ההודעה והן בעת כתיבת ביקורת.

קודם כל, דבר לא נעשה כאן לפור גוד, העירו לו. הוא החליט לעזוב כאשר יכול היה להישאר ובמקביל לשנות את התנהגותו. אני לא יודע איך אתה רואה את האפשרות "לדון בשליטה נשית" כאשר המשתתפים הם שולטים. ולמעלה מזאת - כיצד ניתן לדון "בשליטה נשית" כאשר המשתתפים השולטים לועגים לנשלטים על האופן בו הם בוחרים לפנות לשולטות, סותמים את פיותיהם כאשר הם מביעים רצון, או יותר נכון "תהייה מנומסת", על אי השתתפותן של שולטות באותו שרשור ומכנים את השולטות בשמות גנאי.

כנראה משהו לא בסדר אתי, אבל כאחד שכבר התנצל בלא מעט שרשורים ופרש במהלך הדיונים בגלל האדם המדובר וגם כאן על הודעתי לו קיבלתי תשובה המבוססת על ירידה לפסים אישיים, ועל לייק ששמתי לנשלט אותו הוא לא אוהב, קיבלתי ממנו נזיפה (ובעבר כאשר לא הסכמתי אתו הוא קילל את אישתי שכלל לא השתתפה שם והשרשור ההוא ננעל), אני חושב שהתנהלות כזו היא הכל פרט ל"העברת ידע", "העשרת אורח חיים בדסמי" ו"דיון בשליטה נשית".
Mark Antony
Mark Antony • 8 בנוב׳ 2011
גמד יקר, אני חושב שאתה טועה. לי למשל ברור שהתנפלו כאן על פור-גוד
וצקצקו באנחות מוגזמות של רווחה והקלה מעושה כשהוא כתב שלא יגיב כאן יותר. אני כל כך
מסכים עם דבריו של עלה אדום; הרעיון שהפורום הזה ״מארח״ כל מי שלא עבר
בהצלחה את מבחני הפמדום של מורטישה ומעריצה היחיד הינו רעיון עיוועים ותעתוע. במידה שהוא מארח, הוא מארח את כווולם: את הדומיות המסוקסות השולפות סטרפאון בצהרי היום, את הנשלטים חלקי הלשון ונוטפי החנופה, את השולטים שקולטים איזו דינמיקה חברתית בהתרחשותה בהשתתפות כוכבניות חדשות וישנות, ואת הנשלטות שנגררות לכל מקום כדי ללייקק בריל טיים. רשת חברתית לא יכולה להיות אחרת. מי שרוצה רק שיחות ממין אחד, שיתכבד ויזמין אנשים לסלון הפרטי שלו וינהל שם את מוצא פיהם וכניסת אחוריהם.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}

Re: סטראפאון כשליטה או שינוי מגדר ?

הסעיף השני שלך נכון מאוד בעיני. זו בהחלט זכות של אותו נשלט בר מזל. אך יש עוד מרכיב.
יש את מרכיב הכיבוש. ומה זה נותן? משהו כמו בעילת נכסים. זה לא הופך אותו לפחות גבר, זה לא הופך אותה ליותר גבר בעיני, זה אביזר. בדיוק כמו שוט, עם תפקוד קצת שונה..
[/quote]

תודה לך שוטרת על ההוספה של המרכיב שהעלת. מבחינתי מרכיב הכיבוש או הבעלות של שולטת על נישלט הוא אחד הצדדים הכי ארוטיים והמגרים בבדס"מ. עצם זה שאישה תופסת פיקוד ויוזמה ולוקחת את השליטה על גוף העבד, ובמקרים רבים גם על נפשו ( במובן של אהבה והרגשת שייכות מנטלית לשולטת כאדם ) מראה על יחסי לקיחה - נתינה כמו בסעיף השני ומתחבר גם לסעיף השלישי של שיוני מגדרי בו האישה לוקחת את תפקיד הגבר המסורתי.
אני רואה את זה ככה וזה מה שאני מרגיש, ואותי האקט הזה מאד מגרה מהסיבות האלה.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
ברתולומיאו ספינקס כתב/ה:
גמד יקר, אני חושב שאתה טועה. לי למשל ברור שהתנפלו כאן על פור-גוד
וצקצקו באנחות מוגזמות של רווחה והקלה מעושה כשהוא כתב שלא יגיב כאן יותר. אני כל כך
מסכים עם דבריו של עלה אדום; הרעיון שהפורום הזה ״מארח״ כל מי שלא עבר
בהצלחה את מבחני הפמדום של מורטישה ומעריצה היחיד הינו רעיון עיוועים ותעתוע. במידה שהוא מארח, הוא מארח את כווולם: את הדומיות המסוקסות השולפות סטרפאון בצהרי היום, את הנשלטים חלקי הלשון ונוטפי החנופה, את השולטים שקולטים איזו דינמיקה חברתית בהתרחשותה בהשתתפות כוכבניות חדשות וישנות, ואת הנשלטות שנגררות לכל מקום כדי ללייקק בריל טיים. רשת חברתית לא יכולה להיות אחרת. מי שרוצה רק שיחות ממין אחד, שיתכבד ויזמין אנשים לסלון הפרטי שלו וינהל שם את מוצא פיהם וכניסת אחוריהם.

אולי די ???
נמאס כבר לקרוא את הדיוני סרק החסרי קשר לסיבה שלשמה פתחתי את השירשור.
השירשור נועד לדיון רציני על התחושות של אלה שאוהבים משחקי סטראפאון, בין אם הם שולטים, נשלטים או אחרים... לא התנגחויות אישיות ולא האם זה סלון, מטבח או פטיו. רדו מהשירשור שלי ותנו לאנשים להתבטא בהתאם.
תודה