בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה נעזבת

Olive
לפני 19 שנים • 15 במאי 2004

מלכה נעזבת

Olive • 15 במאי 2004
אין לדעתי זמן קשה למלכה כמו הזמן בו היא נעזבת ע"י עבד. גם עבד ננטש הוא יצור אומלל, אך במקרה שהזכרתי, המציאות נופלת על ראשה של השולטת כמו טון של לבנים ומוציאה אותה באלימות חסרת רחמים מהספייס הקבוע שבו היא בוחרת לחיות.

היא מרגישה לפתע שכל החוקים הרגילים חוזרים לחול עליה וכמו אסטרונאוט ששהה לאורך זמן בחלל והתנוון היא עכשיו כורעת תחת השפעת הגרביטציה על ניוון השרירים שהתפתח לו בספייס.
שאלות שהיו ברקע תופסות מקום מרכזי. אני חזקה באמת? אני מושכת? הם אני האחת והיחידה?....

אז לשולטת היקרה אני אומר שמצב זה יחלוף והכל ישוב לקדמותו. את שולטת, מושכת ונהדרת. ועוד תמצאי את האחד שיוכיח לך את כל זה. וזיכרי את הפתגם העתיק בערבית:
"כול כאלב ביג'יומו" או בתרגום חופשי: "כל יום בא כלב"! icon_wink.gif
דני בוי
דני בוי • 15 במאי 2004
זה די נכון .

זה גם לא חייב להיות מלכה נעזבת אלא עבד נעזב שמלכתו החליטה להעזיב אותו עקב מעשה שעשה ופגע בה ובעצם זה שווה ערך אחד לשני.

אז בכל אופן הן מלכה והן עבד כמובן שמנתקים או גומרים קשר אחד עם השני ולא יודעים לגמור אותו בצורה יפה ובוגרת לפחות ומחפשים איך להתנקם אחד בשני , לנטור ואולי אף לשנוא אזי הוא לא עבד והיא לא מלכה ושניהם ילדים קטנים.
רצרץ

בדיוק

רצרץ • 15 במאי 2004
צריכה לקחת עבד ניקיון שיטאטא
את השאלות האלה אל מתחת לשטיח
ורה

זה קשור ל

ורה • 15 במאי 2004
למדתי טקסט של הגל שקוראים לו "הדיאלקטיקה של האדון והעבד", והוא אומר בו משו מעניין, שבמערכות יחסים אדון-עבד מי שלמעשה תלוי יותר הוא האדון. כי העבד מסוגל להסתדר לבד באותה המידה, אך האדון יהיה חסר אונים בלי העבד שלו. הוא לא יידע לעשות את הדברים הכי פשוטים בכוחות עצמו.
אולי זה היופי שבדבר.
ניקי666 niki
לפני 19 שנים • 29 במאי 2004
ניקי666 niki • 29 במאי 2004
מי שיסבול יותר הוא מי שסובל מפחד נטישה עמוק יותר ולא משנה אם הוא שולט נשלט ונילי וכו..
כלב ראוי
לפני 19 שנים • 29 במאי 2004

זה אומר רק דבר אחד

כלב ראוי • 29 במאי 2004
מלכה שנעזבה על ידי עבד זה אומר שהיא נעזבה על ידי עבד זה הכל,
החיים פשוטים ואנחנו מסבכים אותם על ידי מתן פרשנויות.
עכשיו אפשר למצוא עבד ראוי יותר או כלבלב במקרה שלי. icon_cool.gif
אחת שניים שלוש
לפני 19 שנים • 5 ביוני 2004

אני מסכימה אוליב...

אחת שניים שלוש • 5 ביוני 2004
לפחות בחלק מהדברים , למרות שזה מאד תלוי באמת במי המדובר...
וכלבלב - זה לא נכון , מאד קשה היום לימצוא עבד \כלבלב ראוי ובטח שטוב אפילו יותר .
למרות שבמקרה שלי הוא עזב אחריי שאני אמרתי לו לעזוב ... הוא עכשיו חסר לי ... icon_sad.gif

אז מה אתה אומר אוליב ? הוא יחזור על ארבע ? icon_rolleyes.gif

המלכה נטלי.
Olive
לפני 19 שנים • 5 ביוני 2004

תשובת "המומחה"

Olive • 5 ביוני 2004
סטנדרטים גבוהים זה נהדר. זה גם מעיד דברים טובים על המחפש. הבעיה היחידה שזה מצמצם את האופציות.
אז שוב: כל יום בא כלב, לא כולם ראויים לך, אבל גם אם הוא לא יחזור על ארבע, את תמצאי את עצמך במוקדם או במאוחר משפילה מבטך למטה שוב ומביטה בעיניו המתחנפות של "ידידו הטוב ביותר של האשה".

באחראיות הזית(תו תקן רשום)